Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 12 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: BB blokuje środki » wtorek, 12 stycznia 2021, 13:13

Witam, Bitbay zablokował mi wypłaty bez podania przyczyny i wcześniejszego uprzedzenia. Wpłaty natomiast z chęcią przyjmuje. Problemów wcześniejszych z Bitbay nie będę tu opisywać. Niespodziankę kolejną dostałem.
Oczywiście wtedy kiedy chciałem ulkować środki i wystąpił ten problem, to Bitbay znika.
Czat zablokowany, na email będę czekał i czekał.
Jak można szybko skontaktować się z Bitbay ?
Pozdrawiam i dziękuje

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4280
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kozaki_wiesi » wtorek, 12 stycznia 2021, 13:24

BB blokuje środki pisze: wtorek, 12 stycznia 2021, 13:13Problemów wcześniejszych z Bitbay nie będę tu opisywać. Niespodziankę kolejną dostałem
Miałeś problemy i kontynuowałeś współpracę z nimi? Dlaczego?
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » wtorek, 12 stycznia 2021, 14:06

BB blokuje środki pisze: wtorek, 12 stycznia 2021, 13:13Jak można szybko skontaktować się z Bitbay ?


Nie ma takiej możliwości, bo w słowniku BitBay nie istnieje słowo "szybko".

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4280
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kozaki_wiesi » wtorek, 12 stycznia 2021, 14:07

g100 pisze: wtorek, 12 stycznia 2021, 14:06w słowniku BitBay nie istnieje słowo "szybko"
Chyba, że w kwestii blokady wypłat - wówczas jest faktycznie szybko.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » wtorek, 12 stycznia 2021, 14:09

w sumie to jest fajna opcja w połączeniu z tą zmianą regulaminu,
ludzie wpłacają, kasę można zablokować do wyjaśnienia,
a w tym czasie nią obracać, stejkować, dostarczać płynność itp itd

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 12 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: BB blokuje środki » wtorek, 12 stycznia 2021, 14:12

kozaki_wiesi pisze: wtorek, 12 stycznia 2021, 13:24Miałeś problemy i kontynuowałeś współpracę z nimi? Dlaczego?
Miałem już środki na koncie. Po rozwiązaniu tych problemów stwierdziłem, że konto jest w pełni sprawne i już nie będę miał niespodzianek ze strony Bitbay.
Natomiast chciałbym uzyskać odpowiedź, jeśli Pan może pomóc, to proszę.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » wtorek, 12 stycznia 2021, 14:34

keeper pisze: wtorek, 12 stycznia 2021, 14:09 w sumie to jest fajna opcja w połączeniu z tą zmianą regulaminu,
ludzie wpłacają, kasę można zablokować do wyjaśnienia,
a w tym czasie nią obracać, stejkować, dostarczać płynność itp itd
Suszek pewnie gdzieś usłyszał w Dubaju o stakingu i wpadł na pomysł żeby wprowadzić też na BitBay. Nie doczytał tylko, że staking zazwyczaj robi się na prośbę właścicieli tokenów i do nich należą zyski...

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 12 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: BB blokuje środki » wtorek, 12 stycznia 2021, 15:15

kozaki_wiesi pisze: wtorek, 12 stycznia 2021, 13:24Miałeś problemy i kontynuowałeś współpracę z nimi? Dlaczego?
Dodatkowo gdy myślałem zakończyć "współprace" przy pierwszych problemach, to kolejnym argumentem była prowizja za wycofanie środków 150 eu. Ale gdybym wiedział co mnie czeka, to dziś byłbym gdzie indziej ;)
Rozumiem, że będę czekał aż dostane kolejne polecenia z Bitbay.

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 8 stycznia 2021
Reputacja: 138
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Apogeum_vel_Vetz » wtorek, 12 stycznia 2021, 15:47

@Bitbay "Akceptując niniejszy Regulamin, Użytkownik wyraża zgodę na wykorzystanie przez BitBay we własnym imieniu środków przekazanych na rachunek Użytkownika wyrażonych w walutach FIAT lub kryptowalutach oraz kryptowalutach nabytych przez Użytkownika w trakcie transakcji dokonywanych w Serwisie, bez obowiązku wypłaty Użytkownikowi jakichkolwiek odsetek za czas, w którym BitBay korzystał z tych środków." :lol: Bitbay jakis komentarz? xD

czy ktos probowal wyslac coiny z ich portfela na inny?

regulamin wchodzi z dniem 18.01.2021 czy ktos ma problemy z przeslaniem coinow?
Ostatnio zmieniony wtorek, 12 stycznia 2021, 16:10 przez Apogeum_vel_Vetz, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: deck19 » wtorek, 12 stycznia 2021, 15:54

witam kupiłem na bitbey monety i do tego momentu było ok konto mam zweryfikowane wcześniej sprzedawałem monety i było ok ale przy próbie wyciągnięcia monet zablokowaliście mi konto i ani nie mogę monet sprzedać ani wysłać. Już kilka dnie 0 odpowiedzi a to nie była mała kwota pozdrawiam

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 3 stycznia 2021
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: odisue » wtorek, 12 stycznia 2021, 15:55

nie jestem prawnikiem więc może się mylę ale wg mnie to wygląda jak normalny zapis zezwalający im sięgać do Waszych środków trzymanych na ich bitbay by mogli Wasze transakcje realizować czyli jeśli kupiliście krypto za fiat to musza mieć prawo do pobrania tych fiat z Waszego rachunku itd.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tomant » wtorek, 12 stycznia 2021, 18:48

Ale wtedy powinien być zapis: "w imieniu klienta..." a nie we własnym imieniu ;).

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 12 stycznia 2021, 19:24

BB blokuje środki pisze: wtorek, 12 stycznia 2021, 13:13Czat zablokowany, na email będę czekał i czekał.
Jak można szybko skontaktować się z Bitbay ?
Jeśli przesyłałeś już do nas zgłoszenie to podaj proszę jego numer w wiadomości prywatnej sprawdzimy sprawę najszybciej jak to możliwe.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 12 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: BB blokuje środki » wtorek, 12 stycznia 2021, 21:05

@BitBay
BitBay pisze: wtorek, 12 stycznia 2021, 19:24Jeśli przesyłałeś już do nas zgłoszenie to podaj proszę jego numer w wiadomości prywatnej sprawdzimy sprawę najszybciej jak to możliwe.

Witam, moje zgłoszenie o numerze: 201580.
Dziekuje za odpowiedz.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » wtorek, 12 stycznia 2021, 21:15

@BitBay, kilka prostych pytań:

- Co to za pomysł z dysponowaniem środkami klientów i dlaczego tylko wybrani zostali poinformowani?
- Dlaczego od dłuższego czasu wsparcie techniczne w praktyce nie istnieje? Infoliniia wyłączona, czat wyłączony, odpowiedzi na zgłoszenia mailowe brak.
- Dlaczego giełda praktycznie się nie rozwija mimo rzekomo ogromnych obrotów?

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 listopada 2019
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: polleck » wtorek, 12 stycznia 2021, 22:27

Ja to się zastanawiam po co Wy gadacie z jakimś kontem BitBay na jakimś dziwnym forum, przecież w razie czego gdy sprawa oprze się o sąd to się dowiecie, że gadaliście z jakimś trolem z internetów a nie z przedstawicielem spółki... i obowiązuje Was regulamin a nie słodkie pierdzenie trola z forum.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 12 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: BB blokuje środki » wtorek, 12 stycznia 2021, 23:31

@polleck
Nie mam pojęcia co to za forum i kim jest ten człowiek. Mam problem i staram się go rozwiązać. Na pewno nie pogorszy to mojej sytuacji, a może przyspieszy wyjaśnić ten absurd. Wszedłem na forum bo widzę, że temat jest tu poruszany.
Przy okazji ludzie którzy to zobaczą będą mieć wiedze co ich może spotkać.
Nie znam się na prawie, ale patrząc logicznie, to takie działanie powinno być karane. Ponieważ okazje do inwestycji nie będą czekać, aż ktoś odblokuje nasze środki bo "coś tam". Więc mogę stwierdzić, że jest to działanie na stratę klienta przez usługodawcę.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 listopada 2019
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: polleck » wtorek, 12 stycznia 2021, 23:42

BB Blokuje Środki, oczywiście że masz rację, trzeba to piętnować, ale z drugiej strony nie liczył bym na pomoc bitbaya na forum...

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 stycznia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: blaze » środa, 13 stycznia 2021, 09:38

A miałem w tym tyg wpłacać grubszą kasę na BB, dobrze ze trafilem na ten temat, dzis przeleje to co tam mam na portfele jesli nie bedzie żadnej krzywej akcji, mam nadzieje.. a w takim razie zapytam co sądzicie Coindeal? Jako alternatywa dla BB?

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » środa, 13 stycznia 2021, 10:58

Coindeal to pełna amatorka, wkładanie tam więcej niz kilkuset złotych to szaleństwo. Już nie chce mi się nawet wchodzić w szczegóły, wystarczy tam posiedzieć parę tygodni żeby sobie wyrobić własną opinię. Do tego brak fiat i ciągle powracające oskarżenia o powiązania z Futurenet.

Jeśli BitBay nie wytłumaczy się rozsądnie z dyskutowanych tu kwestii, to dla mnie koniec z przygody z nimi i jednocześnie niestety koniec handlu na PLN, bo nie ostała się już żadna giełda złotówkowa. A kto by pomyślał jeszcze parę lat temu, kiedy nasz kraj był w czołówce pod tym względem...

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości