Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 23 grudnia 2019
Reputacja: -20
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: spamatorek » sobota, 19 grudnia 2020, 18:42

kozaki_wiesi pisze: czwartek, 17 grudnia 2020, 13:57Widzę jeden powód, dla którego warto używać BB- to świetny sposób na pobycie się godności, ewentualnie na wyrobienie sobie "syndromu sztokholmskiego".
bez przesady gielda "jakos" dziala (z naciskiem na "jakos"), ktos moze robi tam kase, w kazdym razie, moje kilkadziesiat tys PLN zamienilem na EUR i smigam na krakenie, a pewnie siedzialy by na BB, to taki mialem zamysl w pierwszej kolejnosci - ale dobrze sie stalo, bo jak by taki numer wycieli pozniej, to bylyby DUZE problemy. Teraz mam ich gleboko w okreznicy, mam gdzies czy ktos korzysta z nich czy nie, ja napisalem jak wygladala "wspolpraca" z mojej strony, madry wyciagnie wnioski albo chodzby sie zabezpieczy.

"Syndrom sztokholmski" to temat na powazniejsze sprawy, tutaj mamy do czynienia z glupim zarzadem i jego glupimi przepisami, to wszystko. Jedne gieldy stosuja logike w podejsciu do klienta (rozumowanie) inne jak BB zaslaniaja sie wszedzie "przepisami", "livenesscheckiem", "audytami" i traca klientow. Zreszta jak ktos jest tak... mentalnie niedostosowany, aby sie zorientowac, ze sa zagraniczne gieldy z np euro gdzie koszt przelewow jest tanszy niz u BB, juz nie mowiac o prowizji, no to mi go nie szkoda.

Temat z mojej strony zakonczony. Kiedys jak bedzie mi sie chcialo, dokoncze ten "dodatkowy etap rejestracji" i wyciagne z tamtad reszte srodkow.

To tak jak z reklamami, ostatnio przelecialo ma reklama z NBP "dbamy o wartosc polskiego pieniadza" - omal mi zwieracze nie puscily, a na razie dodrukowali 25% fiatow (fizycznych) w obiegu. Jak ktos wierzy w takie przekazy to zapraszam do BB tam wystarczy sie tylko "zarejestrowac" i "przelac srodki". Madry czlowiek chociaz porowna gieldy, albo poczyta opinie (czytaj, nie wierzy w reklamy) - po to jest to forum, po to zamieszczam te posty, aby ludzie wyciagneli wnioski, reszta niech robi co chce.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4285
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4285
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kozaki_wiesi » sobota, 19 grudnia 2020, 19:11

...
Ostatnio zmieniony niedziela, 27 grudnia 2020, 09:28 przez kozaki_wiesi, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » sobota, 19 grudnia 2020, 21:41

@BitBay kiedy zamierzacie przekonwertować GNT na GLM?
ciągle operujecie na starym tokenie

i jeszcze pytanie o fork BCH z listopada, albo nigdzie nie podaliście informacji albo mi umkneło,
BCC na Bitbayu to jest teraz:
1) Bitcoin Cash ABC (BCHA)
czy
2) Bitcoin Cash Node (BCHN)
?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 21 grudnia 2020, 15:24

@keeper
Jeśli chodzi o konwersję GNT -> GLM, to tak. Czekamy na zakończenie tego procesu po stronie naszego operatora.

Co do drugiego pytania - BCC to u nas BCHN.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 grudnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: almeeeeto » wtorek, 22 grudnia 2020, 14:25

Dzień dobry,
czy ktoś ma problemy z wpłatami, wypłatami? Wpłaciłem wczoraj po południu 18 tys. EUR i nadal nie ma pieniędzy. Wsparcie też nie odpowiada

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kondzio » czwartek, 24 grudnia 2020, 13:02

Czytałeś ten temat przed wpłata ?
Jeśli tak i zdecydowałeś się wpłacić to jesteś frajerem.
Jeśli nie czytałeś, to przeczytaj kilka ostatnich stron i pomyśl co zrobiłeś.

Bitbaj to frajerska giełda, już dawno opuściłem to łajno i wiesz o ile lepiej mi się handluje na innych gieldach. ;)

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hazi » czwartek, 24 grudnia 2020, 15:42

Ciekawe jak sobie radzi Binance że nie trzeba aż takiej szczegółowej weryfikacji a ma pełno Fiatow.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 23 grudnia 2019
Reputacja: -20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: spamatorek » niedziela, 27 grudnia 2020, 04:16

@kondzio dokladnie, niech jeszcze przerobi viewtopic.php?f=55&t=34042 - tam jest dodatkowe info - tym razem nie od zwyklych userow, ktorym mozna w tajemnicy blokowac konta i bezprawnie nakazywac wykazywanie srodkow. Zreszta jezeli ktos ma jakiekolwiek watpliwosci to - viewtopic.php?f=55&t=14349&start=8640#p656562 zamyka usta. A jak dostalem darowizne 20 lat temu i ja chomikowalem pod materacem czekajac na cos fajnego do zarobku, to co mam wykazac BB? Klekac czy sie zginac?:P

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 27 stycznia 2015
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: grabollo69 » niedziela, 27 grudnia 2020, 09:25

Bitek po 100k, ciekawe ile osob bedzie miec blokade ze wzgledow bezpieczenstwa przy probie wyplat FIAT ;-)
Moje konto jest nadal zablokowane, to jest kpina i zart jednoczesnie.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 10 czerwca 2019
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prolek » niedziela, 27 grudnia 2020, 16:36

@grabollo69 a co jak masz zblokoane konto na fiatach i omija Cie wlasnie od kilku dni rajd... to jest bol. kilkaset/kilkadziesiat k w plecy a BB za nic nie odpowiada oczywiscie :P "bo regulamin" :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 27 grudnia 2020, 23:31

Tak z ciekawości zapytam @BitBay jak wpłaca ktoś Wam na konto 1 milion zł to wy transferując to na Usdt wysyłacie do nich na konto realnie 1 mln zł w przeliczeniu na $ czy jak to się odbywa ??
Drugie pytanie @BitBay jak ktoś wam przesyła odpowiednik 1 mln zł w Tetherach i wypłacacie to w PLN to gdzie dostajecie ekwiwalent realnie wypłaconych pieniędzy ?? Pytanie do mnie z kilku miejsc z prośbą o wyjaśnienie magii Tethera na giełdach /a wprowadziliście to ustrojstwo do siebie na giełdę ;) Proszę o odpowiedź lub @SylwesterSuszek
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: gofer » niedziela, 27 grudnia 2020, 23:38

socjolog2008 pisze: niedziela, 27 grudnia 2020, 23:31jak wpłaca ktoś Wam na konto 1 milion zł to
to oni najpierw blokują ci kase z dupy i sprawa trwa w nieskończoność

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 28 grudnia 2020, 08:20

almeeeeto pisze: wtorek, 22 grudnia 2020, 14:25czy ktoś ma problemy z wpłatami, wypłatami? Wpłaciłem wczoraj po południu 18 tys. EUR i nadal nie ma pieniędzy. Wsparcie też nie odpowiada
Cześć, podaj proszę w wiadomości prywatnej numer utworzonego zgłoszenia, sprawdzimy sprawę jak najszybciej ;)

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 grudnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: almeeeeto » poniedziałek, 28 grudnia 2020, 10:39

@BitBay Z pewnych powodów nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości. Proszę, jeśli możesz sprawdzić (numer biletu: 192071). Nadal nie mam odpowiedzi. Przepraszam za napisanie tutaj

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 80
Rejestracja: 26 listopada 2020
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Mandigal » poniedziałek, 28 grudnia 2020, 19:02

Dwukrotnie poległem próbując założyć konto na BB... :D Nie potrafię sobie poradzić z tym dziwacznym procesem weryfikacji akurat za pomocą ich apki. Na moim telefonie ta aplikacja po prostu nie działa, wyskakuje mi czarny ekran. A bawić się z tym nie zamierzam bo mam już zweryfikowane konto na Coinbase\Coinbase pro. Panowie wprowadzcie możliwość przesłania wymaganych zdjęć poprzez załącznik bo tracicie klientów :)

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 grudnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: zygo74 » wtorek, 29 grudnia 2020, 07:30

Czy ktoś z was ma problem z wypłatą kryptowalut z BitBay u mnie wyświetla się komunikat: "BRAK UPRAWNIEŃ DO WYKONANIA AKCJI".

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 29 grudnia 2020, 08:21

zygo74 pisze: wtorek, 29 grudnia 2020, 07:30Czy ktoś z was ma problem z wypłatą kryptowalut z BitBay u mnie wyświetla się komunikat: "BRAK UPRAWNIEŃ DO WYKONANIA AKCJI".
Kontaktowałeś się może już w tej sprawie z naszym supportem?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 grudnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: zygo74 » wtorek, 29 grudnia 2020, 08:41

BitBay pisze: wtorek, 29 grudnia 2020, 08:21Kontaktowałeś się może już w tej sprawie z naszym supportem?

Tak wczoraj zrobiłem zgłoszenie o numerze:193537 i na razie nie mam odpowiedzi, nie ma również oficjalnego komunikatu że są jakieś problemy.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 29 grudnia 2020
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Benders » wtorek, 29 grudnia 2020, 12:05

Witam forumowiczów dawno mnie tu nie było aż musiałem zakładać drugie konto a wszystko po to aby uzyskać kilka nurtujących mnie odpowiedzi od najwspanialszego bitbeya.
pytanie numer jeden ile czeka sie u was jak to sie nazywa aa na weryfikowanie zródła pochodzenia srodków.
Prowadzicie jakieś statystyki jak długo czeka się na odpowiedz supportu???

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 142
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tomaroc » wtorek, 29 grudnia 2020, 12:41

widzę grubsza akcja - weryfikują źródło dochodów wszystkim jak leci ?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości