Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Kutalisk » piątek, 20 listopada 2020, 07:00

@avo_250 a ja miałem problemy. Również bardzo się cieszę, że TY nie miałeś. Wszystko przed Tobą. Ciekawe czy wtedy też to będzie Twoje pier*olenie czy rzeczywista frustracja lub też zwyczajny ludzkie wkur&^%$#

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » sobota, 21 listopada 2020, 20:00

BitBay pisze: środa, 18 listopada 2020, 16:25@grabollo69 Zgodnie z informacjami jakich udzieliliśmy już wcześniej w Twojej sprawie nie możemy ujawnić instytucji, która nakazała blokadę konta z uwagi na to, że zabrania nam tego obowiązujące nas prawo. Również z tego samego powodu nie możemy ujawnić otrzymanego pisma urzędowego.


Ciekawe. A jak możemy odróżnić blokadę urzędową od blokady spodowodwanej brakiem środków do wypłaty?

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » niedziela, 22 listopada 2020, 19:40

@BitBay Dlaczego nie przychodzą depozyty ETH, mimo potwierdzenia w sieci? Przy takim ruchu powinny być księgowane od razu. Na tą chwilę czekam na depozyt po potwierdzeniach z sieci 20 godzin.

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: marimach77 » niedziela, 22 listopada 2020, 23:50

Mój depozyt ETH zlecony dziś o 19:26 z kopalni doszedł bez problemu o 19:35 na BB.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » poniedziałek, 23 listopada 2020, 07:05

Mój depozyt dotarł po złożeniu ticketa, więc to trochę dziwne. Całość trwała prawie dobę. Na live YT u jednego z Youtuberów wiele osób pisało o problemach z księgowaniem ETH jak i tokenów ERC-20, więc mój przypadek nie jest jedyny. Coś po prostu nie zagrało a po zgłoszeniu środki zostały dodane do konta.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 23 listopada 2020, 16:57

@BitBay czy planujecie wprowadzić handelek BCHA ??
Jakby co jestem zainteresowany ;)
infrastrukturę chyba przy forkach możecie ogarnąć najszybciej - byłby ktoś z forumowiczów jeszcze zainteresowany grą na takiej parze/PLN :?:
Obrazek
Wiadomo to forka forka forka
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1770
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1556
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bitup » poniedziałek, 23 listopada 2020, 20:47

socjolog2008 pisze: poniedziałek, 23 listopada 2020, 16:57byłby ktoś z forumowiczów jeszcze zainteresowany grą na takiej parze/PLN

Maxymalnie zainteresowany BCHA . Popieram

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 24 listopada 2020, 12:32

socjolog2008 pisze: poniedziałek, 23 listopada 2020, 16:57@BitBay czy planujecie wprowadzić handelek BCHA ??
Na ten moment z uwagi na niestabilną sieć BCHA nie jesteśmy w stanie podać konkretnych informacji. Ponadto w kwestii obsługi BCHA jesteśmy zależni od naszego operatora BitGo, z którym oczywiście jesteśmy w stałym kontakcie, także jak tylko będziemy w stanie potwierdzić wsparcie dla BCHA to niezwłocznie zrobimy to między innymi poprzez nasze media społecznościowe ;)

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » wtorek, 24 listopada 2020, 18:28

g100 pisze: sobota, 21 listopada 2020, 20:00
BitBay pisze: środa, 18 listopada 2020, 16:25@grabollo69 Zgodnie z informacjami jakich udzieliliśmy już wcześniej w Twojej sprawie nie możemy ujawnić instytucji, która nakazała blokadę konta z uwagi na to, że zabrania nam tego obowiązujące nas prawo. Również z tego samego powodu nie możemy ujawnić otrzymanego pisma urzędowego.


Ciekawe. A jak możemy odróżnić blokadę urzędową od blokady spodowodwanej brakiem środków do wypłaty?
@BitBay, może słowo komentarza jak proponujecie ustalić o co chodzi jeśli któregoś dnia człowiek usłyszy od was "nie, bo nie"?

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » środa, 25 listopada 2020, 22:54

Na Bitbeju dzisiaj chyba wczesny Black Friday, bo bicoiny po 8000EUR. Albo to Miro Lange spienięża kolejną transzę.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 1 grudnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: rekt » wtorek, 1 grudnia 2020, 10:21

@BitBay Witam, mam pytanie dotyczące założenia konta na bitbayu. Chciałem założyć konto u was i wpłacić BTC żeby potem je wypłacić na konto bankowe w PLN. Lecz po przeczytaniu kilka stron na wasz temat mam objawy. Miedzy innymi fakt czy po wpłacie na przykład 0.5BTC czy 1BTC i sprzedania i potem próby wypłacenia środków na konto bankowe na otrzymam listu o pochodzeniu środków, i jeśli przelewam BTC na wasza giełdę to jak bym miał udowodnić pochodzenie wcześniej zdobytego BTC. Nie chciał bym tez żeby moje konto zostało wstrzymane czy zablokowane wiec jak by wyglądała procedura żeby temu zapobiec ?

Dziekuje i pozdrawiam.

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 29 lipca 2018
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Pierniczek123 » wtorek, 1 grudnia 2020, 12:31

rekt pisze: wtorek, 1 grudnia 2020, 10:21Nie chciał bym tez żeby moje konto zostało wstrzymane czy zablokowane wiec jak by wyglądała procedura żeby temu zapobiec ?


Jeśli środki nie są kradzione masz na nie kwit to nie ma problemu. Jest to regulowana giełda, jeśli nie masz bitomaty i inne możliwości.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 1 grudnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: rekt » wtorek, 1 grudnia 2020, 12:36

Pierniczek123 pisze: wtorek, 1 grudnia 2020, 12:31Jeśli środki nie są kradzione masz na nie kwit to nie ma problemu. Jest to regulowana giełda, jeśli nie masz bitomaty i inne możliwości.
Własnie chodzi o to jaki kwit bym potrzebował jeśli to jest BTC uzyskany nie za gotówkę tylko dostałem go jako zapłatę za usługi.

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 29 lipca 2018
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Pierniczek123 » wtorek, 1 grudnia 2020, 12:47

rekt pisze: wtorek, 1 grudnia 2020, 12:36Własnie chodzi o to jaki kwit bym potrzebował

Pewnie starczy dowód zakupów. Czasami bywa że ty kupiłeś legalnie btc ale sprzedawca miał je z nielegalnych źródeł. Pytanie czy da się to sprawdzić?

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: renekm » piątek, 4 grudnia 2020, 13:19

Witam. Proszę o naprawienie strony i rzetelne informowanie klientów o opóźnieniach. Od samego rana czekam na pieniądze, które wpłaciłem rano jak zwykle. Przed zrobieniem wpłaty sprawdziłem jak zwykle czy nie ma na stronie jakiegoś komunikatu - gdyby był nie robiłbym wpłaty. Tymczasem po 13 dzisiaj pisząc na czacie dowiedziałem się, że są opóźnienia w księgowaniu u operatora płatności i nie otrzymaliście w ogóle info o wpłatach z pierwszej sesji. Konsultant próbuje mi wmówić, że info jest na stronie na pasku. Odświeżam wielokrotnie stronę i jakimś cudem nagle podczas konwersacji info pojawia się dla mnie. Proszę kolegi żeby zalogował się i sprawdził - on również nie ma żadnej informacji ! Traktujmy siebie poważnie !

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 23 grudnia 2019
Reputacja: -20
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: spamatorek » piątek, 4 grudnia 2020, 20:45

UWAGA NA BITBAY:

Gielda chce "aktualizacji" i jezeli nie posiadacie nowczesnego telefonu smartfon NIE jestescie w stanie przeslac dokumentow na gielde. Nie mozna ich wyslac do nich mailem ani nie mozna ich normalnie dodac jako zalacznik formularza. Potwierdzili, ze jezeli nie posiadasz nowego telefonu z androidem NIE mozesz przeslac na gielde wymaganych prez nich dokumentow w ZADEN SPOSOB. Taki wymysl gieldy, niczym nie uzasadniony sprawia, ze nie mozesz wplacac i wyplacac srodkow. Gielda glupkowato zaslania sie przy tym nowym regulaminem, czyli jezeli przeniosles sie z BB na malte i od tamtego czasu nic nie robiles i teraz chcesz zaktualizowac konto, BB pozwala ci na to tylko w ich sposob, przez formularz z ich apkami.

Z takim czyms spotykam sie pierwszy raz w zycie a przelecialem przez prawie wszystkie gieldy krypto. Radze uwazac na BB. To tak jak napisac, obsluzymy Pana jezeli zajedzie Pan przed biuro dobrym samochodem. Takiego kuriozum jeszcze nie widzialem. Te wszystkie historie o ludziach co BB blokowal srodki i kazal odpowiadac na wyimaginowane pytania odnosnie BTC nie wzioly sie z nikad. Radze uwazac i przeniesc swoje srodki gdzie indziej, bo nagle moga stwierdzic, ze potrzebna jest kolejna aktualizacja, albo wyplacaja tylko ladnym babka. Zawsze myslalem, ze gieldy ida na reke swoim uzytkownikom...

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » sobota, 5 grudnia 2020, 11:00

Chyba przesadzasz, obsługują też iOS.

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 23 grudnia 2019
Reputacja: -20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: spamatorek » niedziela, 6 grudnia 2020, 21:46

No i co z tego, ze obsluguja tez iOS, jak ja mam nokie 3310 a na gielde nie mozna doslac zdjec mailem albo prosto zamiescic ich w formularzu. Przeciez to jest kpina. Zalozmy, ze kurs szalej i chce wyplacic srodki - jak mam to teraz szybko zrobic? Leciec do sklepu i kupowac nowy telefon, bo gielda ma taki wymog? A jak nie chce sparowania telefonu z numerem i lokalizacja oraz dokumentem mojej osoby?

Moze jeszcze dlugosc i szerokosc mam im przeslac? Wszystkie gieldy na swiecie ida na reke klientom, tylko BB idzie w druga strone, utrudnia zycie zmiast upraszczac.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » poniedziałek, 7 grudnia 2020, 09:30

Nokia 3310? O kolego, ty to powinieneś chyba dukaty zbierać nie bitcoiny ;) :D A poważniej, to wiele można zarzucić BitBay, ale że nie robią weryfikacji z telefonów na korbkę, to już raczej szukanie dziury w całym.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 7 grudnia 2020, 11:07

@g100 chyba nie do końca zrozumiałeś, chodzi o to, że bibej nie potrafi ogarnąć formularza na stronie/koncie, gdzie można (na wszystkich giełdach bezproblemowo) podesłać wymagane dokumenty. sylwuś bibej wymaga swojej aplikacji do tego. No nie jest to normalne, ale przecież każdy wie, że i sylwuś i bibej nie jest normalną profesjonalną giełdą.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości