Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 98
Rejestracja: 13 czerwca 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wyleszczony » wtorek, 1 grudnia 2020, 18:25

Za dodrukiem Tethera nie zawsze musi stać robienie pompy, teraz może chodzić o jego zamianę na prawdziwe wirtualne dolary poprzez opychanie bitcoina marzycielom.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » wtorek, 1 grudnia 2020, 18:31

Co do tethera to zobaczcie jakie transfery ripple poszly, moze to jest powiazane.

A tak dla beki tweet bossa.pl


https://twitter.com/BlogiBossaPL/status ... 68864?s=19
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 1 grudnia 2020, 18:33

atlas1234 pisze: wtorek, 1 grudnia 2020, 18:18Będzie spadac zygzakiem powoli miesiącami

20 miliardów muszli i masz nowe ATH takie na petardzie, myślę że są w stanie zrobić 23366 $ i jebnie. Jeszcze się zbroję na te shorty stulecia. ALE absolutnie to jeszcze nie jest ani czas ani miejsce na wykresie na długotrwałe shortowanie dziada ;)

wypchną tak że ludzi wprawią znowu w konsternację że może warto mieć tego cyfrowego żetona bo zmieni świat - kupią - spuszczą i mulandia do 2023 i zasłona

Przy okazji dzisiaj 5 w tym roku ATH na sp500
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 1 grudnia 2020, 18:49

socjolog2008 pisze: wtorek, 1 grudnia 2020, 18:33ATH takie na petardzie, myślę że są w stanie zrobić 23366 $
I prawidłowo, chociaż nie wiem czy to dobrze kiedy zmieniasz piórka na byka :D
socjolog2008 pisze: wtorek, 1 grudnia 2020, 18:33Przy okazji dzisiaj 5 w tym roku ATH na sp500
SPX przez 80% czasu wybija nowe ATH od 70 lat, więc nic odkrywczego :D To jest dopiero piramida wszech czasów i beneficjent dodruku :D

Tymczasem :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 1 grudnia 2020, 18:53

anagamidev pisze: wtorek, 1 grudnia 2020, 18:49I prawidłowo, chociaż nie wiem czy to dobrze kiedy zmieniasz piórka na byka

Ale wypluj te słowa. To bluźnierstwo. Nie gram na btc /a największy sukces samo kontroli to nie shortuje go JESZCZE. Ale pilnie obserwuję i staram się nie wpaść w pułapkę. Już na 12k pisałem że możliwe 17 (gdzie nie było jeszcze o tym poważnych rozmów). Rozsądny niedźwiedź i ostrożny obserwujący z krzaków, z lornetką i w kombinezonie OP-1
Tylko mi te zielone świeczki latają przed oczyma
Obrazek
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 5 listopada 2020
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: oberschlesien.de

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Czesio68 » wtorek, 1 grudnia 2020, 19:34

"no i fajnie" bardzo fajnie was się czyta Panowie,tyle napalonych osób w jednym miejscu nie znajdziesz,"Było ath,nie jeszcze nie, było jednak było,a może i nie"ale co to dla Was znaczy czy na północ czy na południe tu i teraz jak dla mnie to komicznie wygląda ,szkoda że jeszcze 4 tygodnie temu nie wiedziałem o istnieniu takiego fajnego forum,ja sobie siedzę od 2017 z boku i kiszę swoje Bitki czekając na moje ATH,proszę rozważcie ,że są także prawdziwi HODL-er,których nic na ten moment nie rusza(całkowicie bez jakichkolwiek emocji)pewnie mi ten post wywalą za OP(też nie wiedziałem co to jest to OP ale szybko się uczę)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: blink » wtorek, 1 grudnia 2020, 19:51

Czesio68 pisze: wtorek, 1 grudnia 2020, 19:34Bitki czekając na moje ATH,proszę rozważcie ,że są także prawdziwi HODL-er,których nic na ten moment nie rusza(całkowicie bez jakichkolwiek emocji)pewnie mi ten post wywalą za OP(też nie wiedziałem co to jest to OP ale szybko się uczę)


Myślę, że większość tutaj jest spokojna. Wiadomo gra toczy się cały czas, więc jakieś emocje muszą być jednak jak na poziom 19-20k to jest tutaj naprawdę luzacka atmosfera :D

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 368
Rejestracja: 23 września 2020
Reputacja: 2302
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: KubaKoń » wtorek, 1 grudnia 2020, 19:55

@Czesio68 Urzekła mnie Twoja historia. Brzmisz jakoś dziwnie znajomo. Do tego konto założone 5 listopada.... Hmmm

Żeby nie było offtopu:

Willy Woo (@woonomic) wrzucił przed chwilą info na tweeterze, że wysłał swoim klientom (od jakiegoś czasu ma płatne subskrypcje) na maila raport z prognozą grudniową. Dla tych którzy nie znają Willego to jest to absolutny guru jeżeli chodzi o analizę blockchaina itp. To że gość jest kozakiem raczej nie muszę mówić, no ale nikt nie jest nieomylny. Dążę do tego, że jakiś typ w komentarzu wstawił zdjęcie części tego raportu/predykcji, gdzie widać co raczej "obstawia" Willy. Wiadomo, że nie jest to analiza techniczna i nie powie z którego poziomu będzie zrzut (czy >20k?) itd., ale przynajmniej wskazuje kierunek (niedźwiedzi) i orientacyjny poziom, w okolicach 21MA Tyg. Oczywiście wrzucam to jako ciekawostkę.

Jeżeli chodzi o moje obserwacje to lokalnie kluczowy wydaje się poziom 61.8 fibo dzisiejszej korekty na poziomie 19320 (po korekcie 3 świece godzinowe zamknięte idealnie pod linią, a 4h raczej też się zamknie o 21). Wybicie tego poziomu będzie byczym sygnałem i zobaczymy pewnie kolejny atak na 20k. Na razie potencjalny dalszy spadek jeszcze "w grze", aczkolwiek jak wszyscy widzą tu już praktycznie wszystko może się wydarzyć :D

A to zrzuty tego raportu. Oczywiście jako ciekawostka i z przymrużeniem oka:

Obrazek

Obrazek

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 5 listopada 2020
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: oberschlesien.de

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Czesio68 » wtorek, 1 grudnia 2020, 20:20

blink pisze: wtorek, 1 grudnia 2020, 19:51
Czesio68 pisze: wtorek, 1 grudnia 2020, 19:34Bitki czekając na moje ATH,proszę rozważcie ,że są także prawdziwi HODL-er,których nic na ten moment nie rusza(całkowicie bez jakichkolwiek emocji)pewnie mi ten post wywalą za OP(też nie wiedziałem co to jest to OP ale szybko się uczę)


Myślę, że większość tutaj jest spokojna. Wiadomo gra toczy się cały czas, więc jakieś emocje muszą być jednak jak na poziom 19-20k to jest tutaj naprawdę luzacka atmosfera :D
Dlatego napisałem ,że fajnie WAS się czyta :D :D :D

Dodano po 7 minutach 26 sekundach:
@Czesio68 Urzekła mnie Twoja historia. Brzmisz jakoś dziwnie znajomo. Do tego konto założone 5 listopada..@Czesio68 no czyż @kubakoń "vielen dank fur die blumen" ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » wtorek, 1 grudnia 2020, 20:23

@KubaKoń Przyjrzalem sie temu rysunkowi. Wyglada ze jest to szkic dzienny. Faktycznie zrzut sie zgadza ale nie do konca bo mial byc glebszy my odwalilismy miedzy czasie ATH. Wiec ze sl mogli ci jego klieci ladnie poleciec ale moze teraz sie sprawdzi. ;)
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 368
Rejestracja: 23 września 2020
Reputacja: 2302
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: KubaKoń » wtorek, 1 grudnia 2020, 20:33

@Majkos
Zgadza się, z tym że on to wysłał chyba wczoraj albo przedwczoraj i tak jak napisałem on raczej nie powie, że polecimy z poziomu X, tylko wskazuje po prostu trend który widzi analizując blockchain. W sensie trend w nadchodzących tygodniach. Zatem równie dobrze możemy podpompować >20k itd. i potem DUMP. Niby nic odkrywczego, ale wrzuciłem jako ciekawostkę.

Natomiast bardzo ciekawie wygląda oscylator "Golden ratio fibonacci multipliers" na interwale 1D. Dziś dotknęliśmy SMA X2, a za każdym razem jak BTC dotyka tej linii następuję srogi zrzut. W połączeniu z RSI na tygodniówce można otrzymać fajne narzędzie do swing tradingu kilka razy w roku.

Sytuacja obecna (żółte kółeczko):

Obrazek

Rok 2016-2017:

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 1 grudnia 2020, 20:40

KubaKoń pisze: wtorek, 1 grudnia 2020, 20:33"Golden ratio fibonacci multipliers" na interwale 1D

Wszystko fajnie zawsze wygląda a i tak idzie do góry. Jedna wielka wieczna pułapka na Niedźwiedzie. Taki lekko przyjebany walor spekulacyjny - czyli do końca tego tygodnia 21000$ mur beton niestety ;)
Niedźwiedzie to już tylko mogą iść na emeryturę z Zusu zanim zacznie się 11 letni trend spadkowy, z roku na rok tylko przesuwany termin :lol:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » środa, 2 grudnia 2020, 00:23

widać że udało im się zainteresować nową ulicę dlatego ja na razie trzymam się z daleka od crypto

w dodatku ta dywergencja na 1d wskazuje na top w moim odczuciu

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: miso20 » środa, 2 grudnia 2020, 00:54

wyleszczony pisze: wtorek, 1 grudnia 2020, 18:25 Za dodrukiem Tethera nie zawsze musi stać robienie pompy, teraz może chodzić o jego zamianę na prawdziwe wirtualne dolary poprzez opychanie bitcoina marzycielom.
Za tym mogą stać kolejne tony gotówki, które chcą wejść w rynek. Po prostu. Ale oczywiście nie wiadomo ;)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: FlyingAtom » środa, 2 grudnia 2020, 01:12

Macie coś innego, na rozluźnienie ; )

Fajny wierszyk - Mariusz Kowalski.
Wszyscy w koło wciąż gadają
Że już krypto swoje mają
Że już dawno je kupili
Tobie także doradzili
Ty jak zwykle, czasu wiele
Może kupię je w niedzielę
Może kupię za pół roku
Kiedy wzrosty będą w toku
Kumpel w pracy zyski liczy
Ciebie także wnet rozliczy
Żona Twoja ciągle zrzędzi
A Bitcoin w górę pędzi
Dzieci Twoje chcą ledgera
A Ty w banku - nie ta era
Czujność Twoja się uśpiła
A teściowa już kupiła
Nie bądź gapa, nie bądż leń
Może dzisiaj jest ten dzień
Lepiej późno niźli wcale
Wiem co mówię doskonale
Więc nie hamuj się przed wpłatą
Zrób to szybko z Flyingatom

To z konkursu na wierszyk na naszym profilu, nasza księgowa jak przeczytała to mówi : to mnie ; d zawsze jak cena skacze skacze i już wysoko to się interesuje btc ; d
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 2 grudnia 2020, 02:00

masonbtc pisze: środa, 2 grudnia 2020, 00:23widać że udało im się zainteresować nową ulicę dlatego ja na razie trzymam się z daleka od crypto

w dodatku ta dywergencja na 1d wskazuje na top w moim odczuciu
O zniedźwiedziałeś :D No na 1d bearish engulfing mamy :D Aczkolwiek na 1h jak na razie dynamika osłabła, a przynajmniej nie jest tak jak poprzednio :D



### edited: 2020-12-02 03:18 ###
Spoiler:
Ogólnie wybijamy cały czas nowe szczyty i zarówno lokalnie jak i globalnie jesteśmy w hossie i uptrendzie. Wg. mnie odwróceniem trendu byłoby przebicie 16300~, a ten poziom z obecnych cen to -13%, czyli dość znośna strata, a do góry po wybiciu ATH jest praktycznie +100-1000%, a skupowanie na dipach częścią kapitału(najlepiej połową, pod jakieś kilka procent na schłodzonym RSI, w hossie przez pewien czas mamy gwarancję wyższego szczytu) może fajnie uśredniać cenę :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zdzicho2000 » środa, 2 grudnia 2020, 09:04

https://www.marketwatch.com/story/head- ... 1606854857

To jest równie ważny gość jak prezes FEDu

Dodano po 3 minutach 30 sekundach:
Prezes Black Rock (zobaczcie co to za firma) zawsze, ale to zawsze wypowiadał się prawie że z pogardą o btc

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 324
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: _det » środa, 2 grudnia 2020, 09:22

Mimo tego co pisałem i własnego shorta... mam jakieś dziwne wrażenie, że w tej chwili następuje ostatnie ładowanie koszyków przed odjazdem..

Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ikswodnal » środa, 2 grudnia 2020, 09:28

FlyingAtom pisze: środa, 2 grudnia 2020, 01:12To z konkursu na wierszyk na naszym profilu
Dołączyć strofkę (?) o regularnym zakupie co miesiąc na podstawie zlecenia stałego wartości BTC. To możliwe tylko w waszym kantorze.

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
24
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ekonokomik » środa, 2 grudnia 2020, 09:32

ekonokomik pisze: wtorek, 1 grudnia 2020, 13:49
Majkos pisze: wtorek, 1 grudnia 2020, 13:32 @ekonokomik szykujesz koszyk ;)
Myślę, że jeszcze długo nie :) "Prawdziwa" korekta potrwa tygodnie.
Optymiści sądzą, że korekta właśnie się kończy, pesymiści, że się zaczyna i potrwa kilka tygodni ("ATH na święta").

A ja popatrzyłem wieczorem dokładniej na wykres, porobiłem kreski...

Co powiecie na korektę trwającą do kwietnia - maja 2021? :P

Imho to teraz najbardziej prawdopodobna opcja. Przykro mi.
I nie ma znaczenia, czy chwilowo, w tym tygodniu podbijemy jeszcze parę tys. $ czy nie.

PS. Zmiana skali wykresu z log. na liniowy ułatwia złapanie innej perspektywy ;)

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801 i 32 gości