Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » niedziela, 22 listopada 2020, 02:54

@Zeyt no wg. mnie to raczej jeszcze powinno przebić ATH i spaść dopiero sugerując się poprzednią bańką, chociaż ze struktury wykresu to jesteśmy bardziej w tym miejscu w którym pokazuje ta strzałka i ten bullrun powinien zakończyć się wg. mnie gdzieś na 24k-28k$ :D



A z tego Twojego schemaciku to wynikałoby, że jeszcze korekta do 16.5k$ to jest jakieś -13%, więc możliwe :D

### edited: 2020-11-22 02:59 ###
Chociaż wiesz jeśli to już jest ten moment, że robimy nową bańkę, a Ci co właśnie się już niecierpliwią tymi wzrostami, chcą wziąć zysk, albo już wzięli zobaczą, że jednak ATH jest przebite i jedziemy dalej, to wejdą właśnie ponownie i na takiej zasadzie ta bańka się napompuje i zrobi x10 :D

### edited: 2020-11-22 03:43 ###
Swoją drogą na BTC/PLN trochę inaczej to wygląda, bardziej zaawansowana struktura z perspektywy byczej :D 100kPLN soon :D
Ostatnio zmieniony niedziela, 22 listopada 2020, 03:44 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Antrepair » niedziela, 22 listopada 2020, 03:30

Z tego co wiem XRP zawsze lubił tak zaskakiwać, to nie pierwszy raz. Ja bym się bał rzucać shorta, to jeszcze nie koniec :twisted:

Btw tak czytam twój temat, twoje posty anagamidev tam, i muszę Cię przeprosić za te wszystkie wysmiewania i szydery z mojej strony. Przykro mi, że nie szanowałem. Ciebie przez wzgląd na Twoje predykcje co do cen. I choć jesteśmy jeszcze bardzo daleko, to poprostu czytając twój temat odkryłem, że Ty o nikim w taki przykry sposób nie mówisz, mimo,że nie zgadzasz się z większością z nas.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4671
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3478
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » niedziela, 22 listopada 2020, 08:16

baggins pisze: sobota, 21 listopada 2020, 22:32tak się właśnie zastanawiałem czy ludzie się od wczoraj ładują czy wyprzedają...

Dystrybucja trwa trochę czasu i jest niezauważalna na początkowym etapie.

ekonokomik pisze: sobota, 21 listopada 2020, 23:04Tym niemniej dla tego ruchu koniec jest bliski. RSI 3D jest już bardzo długo nad 70, a w 1W osiągnęło wartość 85. Od czasu bańki goxowej w 2013 wyżej było może ze dwa razy.

RSI to jest oscylator i nie sprawdza się w silnym trendzie.

Weteran
Posty: 7429
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » niedziela, 22 listopada 2020, 08:44

ekonokomik pisze: niedziela, 22 listopada 2020, 00:06Wszyscy się zastanawiają co tu tak cicho, czemy g. trends jest płaskie. Ale pamiętajcie, że nie żyjemy tu w oderwaniu od rzeczywistości.


Po prostu, moze nie pchaja ceny mali...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1902
Rejestracja: 25 października 2013
Reputacja: 639
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: baggins » niedziela, 22 listopada 2020, 10:05

a może tu leży rozwiązanie zagadki wzrostów bez widocznej euforii... paypal
https://bithub.pl/kryptowaluty/bitcoin/ ... vpffEX3sRw
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Orator
Posty: 993
Rejestracja: 30 września 2012
Reputacja: 275
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: lekarz » niedziela, 22 listopada 2020, 10:30

Też tak sobie myślałem, że za tym wszystkim może stać paypal:)
Mocne zarzuty:
"Autorzy raportu dodają, że operator płatności przejmuje około 70% wszystkich nowych BTC w obiegu"
"kwestia niedoboru BTC"
"podaż BTC jest w stanie kryzysu"

Ale mnie zaskoczyli bo już można sobie handlować na PP:

Myślałem, że to potrwa jeszcze jakiś czas:)

Do tego jeszcze :
https://tokeneo.com/pl/meksykanski-mili ... -sklonilo/

Nie ma się co podniecać. Za dużo emocji. Na pewno teraz będzie ta super korekta -40%. Za dużo euforii jest.
Zaorski jedzie na shortach. Jest na tyle pewny swego, że zostawił je na weekend. Zastanawiam się nad tym żeby się nie podłączyć.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » niedziela, 22 listopada 2020, 11:04

@lekarz akurat zaorski to antywskaznik. Dziwi mnie i smieszy fenomen tego kolesia

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Zeyt » niedziela, 22 listopada 2020, 11:05

@lekarz Jeszcze mogą podejść, teraz kluczowy moment, fajna dynamika
Jeśli odbiją na tym to możliwe jeszcze podejście nawet pod ATH, po XRP fajnie widać jak szykuje się do próby wybicia 0,5$
Ale tutaj już ryzyk spory, bo ta dynamika może jednocześnie przejść na strone misiów, jeśli jej nie wyłapią nasze paypalowe byki

Co do Zaorskiego, ostatnio czytałem że go przewieźli na ropie, ponoć wyzerowany chłopak :lol:
Skupuj strach, sprzedawaj euforie ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 22 listopada 2020, 11:16

Panowie tak z innej beczki ,w październiku dostałem po 4 latach od Coinbase informację że ustalili podział roszczeń i wysłali czek (w 2016 zostawiłem na cryptcy 30 dashy, z 30 ltc i od pyty doge) https://www.coinbasesettlement.com

ale przez to że kasa z upadłem giełdy była prana /przesyłana przez Coinbase oni wzieli na siebie część roszczeń bo zmrozili wtedy środki przesyłane z upadłego Cryptsy. W mailu słowa o kwocie, czyli otwieram kopertę z uśmiechem ,patrzę na czek i klękłem :mrgreen: tak jako ciekawostkę jak ktoś jeszcze czeka na odzyskanie kasy z jakiejkolwiek upadłem giełdy - to oddają na browara, co by się tam nie miało ;)
Obrazek
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 58
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pancer » niedziela, 22 listopada 2020, 11:18

XRP pięknie dało zarobić, pytanie czy ten poziom zostanie przełamany. Przebicie ~0,51centa, może nam przełamać trend spadkowy. Teraz wykres może oddać do 0,37/0,39 i prawdopodobny dalszy Up. Trzeba mieć na uwadzę darmowe sparki 12 grudnia.

Niedziela na BTC, może dzisiaj schłodzimy wskaźniki przed rozpoczęciem nowego tygodnia.

Myślę, że nie każdy posłuchał głosu rozsądku Prezesa i zarobił swoje :)

Orator
Posty: 993
Rejestracja: 30 września 2012
Reputacja: 275
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: lekarz » niedziela, 22 listopada 2020, 11:59

socjolog2008 pisze: niedziela, 22 listopada 2020, 11:16 ... otwieram kopertę z uśmiechem ,patrzę na czek i klękłem :mrgreen: tak jako ciekawostkę jak ktoś jeszcze czeka na odzyskanie kasy z jakiejkolwiek upadłem giełdy - to oddają na browara, co by się tam nie miało


Myślisz, że ludzie z ambergoldach i innych tego typu instytucji dostali więcej? Czy to można uznać za promowanie złodziejstwa?

Zeyt pisze: niedziela, 22 listopada 2020, 11:05możliwe jeszcze podejście nawet pod ATH
Osobiście obstawiam, że pociągną teraz w dół, aby przestraszyć ludzi, żeby potem było paliwo na 20k. Za dużo osób uważa 20k za pewnik:D
A jak będzie to się okaże:D

Dodano po 16 minutach 43 sekundach:
Zeyt pisze: niedziela, 22 listopada 2020, 11:05Co do Zaorskiego, ostatnio czytałem że go przewieźli na ropie, ponoć wyzerowany chłopak
Tak przewieźli go na początku pandemi. Z tego co mi wiadomo to w szczytowym momencie swojej kariery miał 30mln. Wszystko stracił. Jacyś "przyjaciele/dłużnicy" dali mu kasę (chyba 1mln. - chciałbym mieć takich przyjaciół) i ze 100tys.PLN zrobił 3mln PLN. Potem nie śledziłem jego losów. Obecnie jak patrzę na jego wyniki to po prostu jest tragedia. Na początku szło mu całkiem ładnie z 7.7kUSD zrobił w 2tyg. 26kUSD. W ciągu następnych 2tyg. stracił wszystko z tego konta i zaczął wielokrotnie dopłacać mniejsze kwoty i otwierać inne konta.

Chętnie bym powiedział tak jak wielu innych tredawów:
- "szacun"
- "jesteś drugim Livermorem".
Niestety nie mogę tego zrobić. Jest po prostu cienko.
Ostatnio nawet zaczynam się zastanawiać jak często mu pomagają "przyjaciele"? A może jednak chłopak miał duuużo szczęścia?

Mimo wszystko nadal śledzę poczynania Zaorskiego. Zobaczymy może za jakiś czas będę mógł napisać, że Zaorski to drugi CIS lub Livermore.
rubel pisze: niedziela, 22 listopada 2020, 11:04@lekarz akurat zaorski to antywskaznik. Dziwi mnie i smieszy fenomen tego kolesia
Kiedyś w mądrej książce czytałem, że jakby kilka milionów osób nie znających się zupełnie na tredingu rywalizowało ze sobą powiedzmy przez rok to wśród nich zupełnie przypadkowo znalazłoby się parę takich, które miałyby niesamowite wyniki.
Zwykli ludzie jak zobaczyliby te wyniki to przez kolejne parę lat mogli by próbować naśladować taką osobę. Traktowaliby ją jako swojego mentora/guru.
Czy Zaorski jest takim guru czy drugim Livermorem? Dla mnie to się dopiero okaże. Daję mu czas do 15 stycznia. Jakiś tam potencjał ma. Rozumiem jego sposób gry. Rozumiem czemu teraz może mu nie iść i gdzie popełnia błędy. Problem w tym że jego podejście nie sprawdza się - przynajmniej w tym czasie kiedy ja śledzę zagrania Rafała.
Ostatnio zmieniony niedziela, 22 listopada 2020, 12:15 przez lekarz, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 21 stycznia 2018
Reputacja: 86
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pabblo_pl » niedziela, 22 listopada 2020, 12:02

BitJanusz pisze: sobota, 21 listopada 2020, 17:46 Ładny i solidny kanał wzrostowy, 4 punkty styku na górnej krawędzi.



nie zdziwi mnie podbicie dziś/jutro pod 19,5-19,6k, które stanowi już strefę oporu.
@BitJanusz nie dopuszczasz wersji z zejściem do dolnej bandy kanału i dopiero w górę?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: wamak » niedziela, 22 listopada 2020, 12:20

lekarz pisze: niedziela, 22 listopada 2020, 11:59Na początku szło mu całkiem ładnie z 7.7kUSD zrobił w 2tyg. 26kUSD. W ciągu następnych 2tyg. stracił wszystko z tego konta i zaczął wielokrotnie dopłacać mniejsze kwoty i otwierać inne konta.

Jeżeli w ciągu 2 tygodni potrafi zrobić 200%, to przelewarowuje i to mocno. To ostatecznie musiało się źle skończyć.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » niedziela, 22 listopada 2020, 12:22

Jednak promocyjka :D Do ATH znowu ponad 10% :D Buy the dip, na 1h RSI już w okolicach 30 :D Ewentualnie jakiś kanał :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 893
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9295
Reputacja postu: 
29
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fibo » niedziela, 22 listopada 2020, 12:28

Bardzo ciekawa sytuacja z elliotowskiego punktu widzenia:
1) przebicie czerwonej linii – rynek nie kończy klasyczną 5-tką ruchu od 19.11, co już jest pewną specyfiką rynku BTC przy szczytach – wsparcie dla scenariusza nr 1 z wczorajszego postu
2) utrzymanie czerwonej linii – możliwy jeszcze ED-ek w ramach wzrostu od 19.11 – bez wsparcia któregokolwiek ze scenariuszy.

Obrazek
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Orator
Posty: 993
Rejestracja: 30 września 2012
Reputacja: 275
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: lekarz » niedziela, 22 listopada 2020, 12:44

Fibo pisze: niedziela, 22 listopada 2020, 12:28ED-ek
Co to jest ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 252
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 257
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CounterStrike » niedziela, 22 listopada 2020, 12:52

Przydałaby się porządna korekta, tak do 12-13 k :shock:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » niedziela, 22 listopada 2020, 12:53

@lekarz

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Zeyt » niedziela, 22 listopada 2020, 12:56

Heh, po zamknięciu 12h, będę próbować to łapać :lol:
Skupuj strach, sprzedawaj euforie ;)

Orator
Posty: 993
Rejestracja: 30 września 2012
Reputacja: 275
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: lekarz » niedziela, 22 listopada 2020, 12:59

CounterStrike pisze: niedziela, 22 listopada 2020, 12:52Przydałaby się porządna korekta, tak do 12-13 k
Ja się zastanawiam nad szybkim szarpnięciem teraz powiedzmy do 16 999 BTC/USD i powrót do wzrostów.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801, serek312 i 16 gości