Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 12 października 2020, 10:45

dalarin pisze: niedziela, 11 października 2020, 13:37@BitBay Gdzie można znaleźć aktualną tabelę kosztów wypłat poszczególnych kryptowalut z giełdy na zewnętrzny portfel?
Na ten moment opłaty możesz sprawdzić w formularzu wypłaty, natomiast pracujemy nad wdrożeniem dynamicznej tabeli opłat i wkrótce będzie ona widoczna na stronie ;)
powered pisze: poniedziałek, 12 października 2020, 02:07Czy z giełdy BitBay można zrobić przelew wychodzący na dowolne konto bankowe w PLN? Np w celu opłacenia rachunków?
Środki przelewem bankowym możesz wypłacić tylko na rachunek bankowy, którego jesteś właścicielem.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 22 sierpnia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bidzi » wtorek, 13 października 2020, 10:09

@BitBay
Brak zaksięgowanej wpłaty PLN na koncie BitBay po 24h. :evil:

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 13 października 2020, 10:29

@Bidzi, Kiedy dokładnie zlecałeś wpłatę?

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 22 sierpnia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bidzi » wtorek, 13 października 2020, 10:32

BitBay pisze: wtorek, 13 października 2020, 10:29@Bidzi, Kiedy dokładnie zlecałeś wpłatę?
12-10-2020 o godzinie 9:47 z PKO

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 13 października 2020, 10:38

Bidzi pisze: wtorek, 13 października 2020, 10:3212-10-2020 o godzinie 9:47 z PKO
Moglibyśmy prosić w takim razie o przesłanie potwierdzenia tej wpłaty przez formularz http://support.bitbay.net/ ? Dołożymy starań żeby jak najszybciej dokładnie wszystko sprawdzić.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 27 stycznia 2015
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: grabollo69 » środa, 14 października 2020, 20:58

Moje konto nadal jest zablokowane,
bez żadnych informacji,
pewnie czekają aż odpuszcze żeby zgarnąć kase.
Przestrzegam przed oszustami. Sprawa zgłoszona przez prawnika na policje. Będę informować o kolejnych 'niusach'.

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: marimach77 » wtorek, 20 października 2020, 16:54

@BitBay - moglibyście się pochylić nad moim zgłoszeniem #180475? Zleciłem wypłatę PLN na konto bankowe z którego wcześniej dokonywałem wpłat na BB ale płatność w waszym systemie ma status "Zwrot". Konto bankowe jest zarejestrowane na mnie, dane takie same jak w waszym systemie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 21 października 2020, 08:18

@marimach77 jeden z naszych konsultantów już sprawdza Twoje zgłoszenie, prosimy o cierpliwość i wkrótce zostanie przesłana odpowiedź drogą mailową ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Hamas » czwartek, 5 listopada 2020, 19:56

Widze ze gielda nadal dziala...

Obrazek


jak dziala na malym vol ;)
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: a_light » wtorek, 17 listopada 2020, 14:58

@BitBay
Chciałbym wykonać przelew na giełdę o dużej wartości, powiedzmy powyżej 15k euro. Czy czeka mnie jakaś weryfikacja typu skan dowodu zdjęcie twarzy etc? Dodam, że konto mam od 2018 roku i już kiedyś wysyłałem skan prawa jazdy, natomiast od tej pory nie wykonywałem żadnych operacji, tylko dwa razy w ciągu istnienia kotna wpłacałem środki.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Kutalisk » wtorek, 17 listopada 2020, 15:01

@a_light jak od 2018 nieaktywne i na prawo jazdy to szykuj się na ostre trzepanie/blokadę środków do momentu oKYCowania. serio, wpłać lepiej 100PLN na próbę i zobacz co się stanie, po przeprowadzce BB trzepał wszystkich nawet ze zweryfikowanym kontem na poziomie 2

prześledź sobie ten wątek tak z rok temu

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 17 listopada 2020, 15:01

@a_light NA giełdę to oni przyjmują każdą kwotę, natomiast jeśli chciałbyś WYPŁACIĆ to pewnie jakaś poważniejsza weryfikacja, skany dowodu (znając życie prawko już pewnie nagle wygasło), selfie, nawilżacz, mnóstwo straconego czasu. Ilość operacji raczej nie ma znaczenia.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 17 listopada 2020, 15:53

a_light pisze: wtorek, 17 listopada 2020, 14:58Chciałbym wykonać przelew na giełdę o dużej wartości, powiedzmy powyżej 15k euro. Czy czeka mnie jakaś weryfikacja typu skan dowodu zdjęcie twarzy etc? Dodam, że konto mam od 2018 roku i już kiedyś wysyłałem skan prawa jazdy, natomiast od tej pory nie wykonywałem żadnych operacji, tylko dwa razy w ciągu istnienia kotna wpłacałem środki.
Aktualnie zgodnie z naszym regulaminem prawo jazdy nie jest dokumentem na który można zweryfikować konto, ponadto jako giełda umożliwiająca wymianę na waluty fiat musimy dostosowywać się do zmieniających się standardów rynkowych w związku z tym jeśli posiadasz jeszcze starą weryfikację, niewykluczone, że poprosimy Cię o zaktualizowanie dokumentów. Bardzo prosimy o kontakt z naszym supportem i po sprawdzeniu Twojego konta będziemy w stanie dokładnie udzielić wszystkich niezbędnych informacji.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 27 stycznia 2015
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: grabollo69 » środa, 18 listopada 2020, 09:56

Tak tylko gwoli ścisłości,
bitbay nadal trzyma moje zablokowane środki, nie chcą napisać nawet kto im zlecił blokade...

"Dzień dobry,

Niestety w odniesieniu do otrzymanych zaleceń nie możemy przekazać takiej informacji"

Żart roku ;-)

Także nie znacie dnia ani godziny, gdy BitBay zablokuje wam konto.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 18 listopada 2020, 16:25

@grabollo69 Zgodnie z informacjami jakich udzieliliśmy już wcześniej w Twojej sprawie nie możemy ujawnić instytucji, która nakazała blokadę konta z uwagi na to, że zabrania nam tego obowiązujące nas prawo. Również z tego samego powodu nie możemy ujawnić otrzymanego pisma urzędowego.

Oczywiście w dalszym ciągu jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie mailowym i jak tylko będziemy w stanie podać więcej szczegółowych informacji to niezwłocznie zrobimy to bezpośrednio kontaktując się z Tobą. 
Zapewniamy, że również zależy nam na jak najszybszym wyjaśnieniu sprawy.

Prosimy pamiętać, że nam jako giełdzie zależy na tym aby wpłaty i wypłaty działały ekspresowo, ponieważ dzięki temu Użytkownicy mogą swobodnie handlować na dostępnych rynkach co dla firmy również generuje dodatkowe prowizje.
W związku z powyższym nigdy nie blokujemy środków naszych klientów jeśli nie ma do tego podstawy prawnej.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Kutalisk » środa, 18 listopada 2020, 22:16

Wniosek jest prosty. Nie wpłacać nic na ta giełdę.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: blackraijin » czwartek, 19 listopada 2020, 02:55

a_light pisze: wtorek, 17 listopada 2020, 14:58 @BitBay
Chciałbym wykonać przelew na giełdę o dużej wartości, powiedzmy powyżej 15k euro. Czy czeka mnie jakaś weryfikacja typu skan dowodu zdjęcie twarzy etc? Dodam, że konto mam od 2018 roku i już kiedyś wysyłałem skan prawa jazdy, natomiast od tej pory nie wykonywałem żadnych operacji, tylko dwa razy w ciągu istnienia kotna wpłacałem środki.
Na 100% jestem przekonany że zablokują Ci środki w momencie kiedy będziesz chciał zrobić przelew wychodzący z giełdy - czy to w krypto czy w fiat. Środki dotrą na giełdę sprawnie, będziesz mógł handlować tam spokojnie. Schody zaczną się przy próbie wyciągnięcia swojej własności. Omijać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: blink » czwartek, 19 listopada 2020, 10:06

@BitBay Czy bitbay zamierza dodać jakieś nowe krypto na giełdę? Wyprzedzając odpowiedź że w obecnej chwili zajmujecie się czymś ważniejszym, to czy nie można zatrudnić osobę/osób która zajmowałaby się tylko tym?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 15 lipca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: avo_250 » czwartek, 19 listopada 2020, 10:41

Ale pier*olenie na tym forum się zaczyna ja mam konto od ponad 4 lat i nigdy nie miałem problemów żeby jakaś wpłata nie doszła albo żeby wypłata z giełdy nie wyszła czy to Fiat czy krypto i też dotyczy to wyższych kwot.

Początkujący
Posty: 163
Rejestracja: 6 października 2018
Reputacja: 85
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: eD2k » czwartek, 19 listopada 2020, 18:15

@avo_250 Miło wiedzieć że TY nie miałeś problemów..

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości