Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BitJanusz » poniedziałek, 16 listopada 2020, 17:34

Opory jak niżej:



będzie szczególnie ciekawie gdyż brzeg kanału i opór techniczny 17k są blisko siebie.

Support 15,8k wytrzymał słaba korektę, teraz w sumie moment największej niepewności dla ruchu.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 5 listopada 2020
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: oberschlesien.de

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Czesio68 » poniedziałek, 16 listopada 2020, 17:47

jak?gdzie?dlaczego? na czy te wybicie chyba mamy?
bitek13, vetz już rano pisał,że będzie dzisiaj podbicie na 17.1k

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 252
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 257
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CounterStrike » poniedziałek, 16 listopada 2020, 17:56

Dobry wieczór państwu, długo mnie tu nie było.
Czy to już hossa i można kupować? :D :D :D :D :D :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 324
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: _det » poniedziałek, 16 listopada 2020, 18:27

Tak sobie obserwuję i obserwuję... odnoszę wrażenie że od dłuższego czasu (parę dni) ustawione są spore zakupy na cardano. Myślę że tam część "bitcojnowców" ucieknie w trakcie korekty. Ja w każdym razie zapakowany jestem po uszy - najwyżej mnie wyleszczy ;)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4286
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4288
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kozaki_wiesi » poniedziałek, 16 listopada 2020, 18:31

CounterStrike pisze: poniedziałek, 16 listopada 2020, 17:56Czy to już hossa i można kupować?
Ja to raczej bym się skłaniał ku temu, że mozna zacząć sprzedawać pod korektę. Ale ja jestem dość dobrym antywskaźnikiem, także ten.
Poza tym dużo żółtych nick'ów w wątku, czyżby zaczęło się zainteresowanie ulicy??

To też daje do myślenia:

Obrazek
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 16 listopada 2020, 18:44 przez kozaki_wiesi, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 20 kwietnia 2019
Reputacja: 118
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitex » poniedziałek, 16 listopada 2020, 18:33

Czuję to fomo :) . Tak zupełnie emocjonalnie podchodząc do sytuacji czuje, że korekta 20-30% szybko nie nadejdzie.
W momencie jak wydaje się, że już jest wysoko, wszystko dalej rośnie, a LTC na 15m nie chciało spadać nawet jak BTC i eth troche schodziło. Zupełnie jakby ludzie bali się, że taniej już nie będzie.

Czyżby to ten moment? Chętnie bym sprzedał i poczekał na korekte, ale nie chce ryzykować :lol:

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » poniedziałek, 16 listopada 2020, 18:44

jeśli chodzi o nastroje wśród znajomych, to dziwna trochę sprawa dla mnie. Jak bitek był w okolicy 10-12k, to dużo mówili o tym, pytali się....a teraz...cicho sza :D
dla mnie to trochę dziwne...
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4286
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4288
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kozaki_wiesi » poniedziałek, 16 listopada 2020, 18:48

adiqq pisze: poniedziałek, 16 listopada 2020, 18:44 Jak bitek był w okolicy 10-12k, to dużo mówili o tym, pytali się....a teraz...cicho sza
Zaszyli się w domu (Covid) i zacierają ręce licząc zarobioną kapuchę :mrgreen:
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Początkujący
Posty: 141
Rejestracja: 13 stycznia 2017
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: yaretzky » poniedziałek, 16 listopada 2020, 18:53

Możliwe, że czekamy na jakieś wydarzenie pod korektę :P z BTC nie wiadomo z jakiego poziomu dla mnie to już jakoś powinna być ale człowiek się myli!!

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » poniedziałek, 16 listopada 2020, 18:55

@kozaki_wiesi wskaźnik który podlinkowałeś wskazuje na nieuniknioną korektę bo jest przegrzany juz od wielu dni ale nie wyczuwa sie tu w wątku euforii, może w innych miejscach gdzie gromadzą sie traderzy krypto jest inaczej?
Pamięć o kruchości kursu i krachu covidowym trwa, to było tak niedawno ;) strach jest sprzymierzeńcem spokojnego trendu wzrostowego. Na końcu są świece hazardowe i niemal każdy w wątku obstawia kolejne +100% , jest to skrajna zachłanność - wtedy można sprzedawać pakietami stopniowo i obserwować czy sie nie wyleszczamy.
Litecoin przypomina nam ze hossa będzie zdublowana na altach jesli trend na bitku bedzie spokojnie rosnący.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 16 listopada 2020, 18:57

kozaki_wiesi pisze: poniedziałek, 16 listopada 2020, 18:48Zaszyli się w domu (Covid) i zacierają ręce licząc

Czy im wystarczy na raty jak stracą robotę i walną im w grudniu lockdown do marca - bo przecież nie liczą na ile miejsc po przecinku bitcoina im starczy po 17000$ 😂
Wy mnie tu rozpierdalacie na łopatki /abstrahując że na forum piszę 15 osób
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4286
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4288
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kozaki_wiesi » poniedziałek, 16 listopada 2020, 18:59

koparki pisze: poniedziałek, 16 listopada 2020, 18:55Na końcu są świece hazardowe i niemal każdy w wątku obstawia kolejne +100%
Tak, wiem, "wspinaczka po ścianie strachu" ;)
Myślę, że towarzystwo z tego akurat forum przeżyło już tyle spadków/krachów, że oczekiwanie kolejnych 100% się tu nie zdarzy. Raczej czarnowidztwo przewiduję tutaj (poza @anagamidev, ofkors :))
Pamiętam jak btc osiągnął 4-5k$ w 2017 i jaką szyderę miał śp. @Wymazywanie z tych, którzy mówili o rychłym podejściu i złamaniu 10k.
A tak z drugiej mańki to ciekawe pod jakim nickiem śledzi On ten wątek - bo, że zrezygnował z forum to nie wierzę, to nałóg.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 16 listopada 2020, 19:09

Jeśli kogoś to w ogóle interesuje to wchodzę pomału z shortami od 169xx$. (Bez stopa, dźwignia x5 to max na co sobie pozwolę) :mrgreen:

Longi już pozamykane, nie mam cierpliwości czasem z trzymaniem pozycji. :lol:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zdzicho2000 » poniedziałek, 16 listopada 2020, 19:11

Stary nienawistnik bittcoinowy, co to wiosną 2013 śmiał się z korekty na 50$ dziś aż pęka z wściekłości

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 11 października 2020
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: APOOGEUUM » poniedziałek, 16 listopada 2020, 19:15

koparki pisze: poniedziałek, 16 listopada 2020, 18:55Pamięć o kruchości kursu i krachu covidowym trwa,

pierdolenie, wskaznik F&G to badziew dla dzieci, euforii nie ma, bo swiadomych graczy w stosunku do nowych zielonych ogarnietymi marzeniami jest wieksza niz w 2017
By przybylo tych drugich do golenia potrzebne jest wybicie ATH, kilka tygodni temu pisalem o tym, ze RSI i mierzenia wskazuja na poziom gdzie moze rozpoczac sie korekta dla calego ruchu w okolicy szczytu i o tym do czego ten caly ruch moze zmierzac. Dotychczasowe rozbudowane lokalne impulsy byly wystarczajaco pod wzgledem technicznym skorygowane, charakteru ruchu i struktur swiec nie mozna okreslic jako ruch bankowego, ktory wybaga wielkiego zniesienia, technicznie korekta dla calego ruchu moze wyniesc nawet kilka % w dol i wygladac jak konsolidacja na ogromnym volumenie.
Rynek nie pozwolil wczoraj zamknac 1D ponizej sma, ktora podtrzymywala dalsze srednioterminowe wzrosty, zanegowal formacje spadkowa, bo do ugrania jest znacznie wiecej na altach.
Krach covidowy byl dziewicza reakcja rynku na BS, nastepnym razem rynek moze i prawdopodobnie zachowa sie zupelnie inaczej. Poziom potdrzymujacy lokalny impuls tj. 16640 nie zostal nawet dziabniety nastepny przystanek to slodka 17stka, jesli 1h nie zamkniemy ponizej tego poziomu, tak czy siak jestem zdania, ze jesli kreatorzy pchajacy kurs do ATH, by zrobilo sie glosno w ms i internetach o Bicie, robia to prawdopodobnie ostatni raz, chyba, ze BTC zacznie sie rozwijac i stanie sie oficjalnie internetowym zlotem.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » poniedziałek, 16 listopada 2020, 19:19

APOOGEUUM pisze: poniedziałek, 16 listopada 2020, 19:15 tak czy siak jestem zdania, ze jesli kreatorzy pchajacy kurs do ATH, by zrobilo sie glosno w ms i internetach o Bicie, robia to prawdopodobnie ostatni raz, chyba, ze BTC zacznie sie rozwijac i stanie sie oficjalnie internetowym zlotem.
też podzielam taki punkt widzenia. Ewentualnie spieniężą żetony BTC co wystarczy na wypompowanie np. ZECa dwustukrotnie wyżej od obecnego poziomu , w końcu ten projekt na tych samych opiekunów co bitek (DCG)
---

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 11 października 2020
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: APOOGEUUM » poniedziałek, 16 listopada 2020, 19:23

jak ktos chce wchodzi w cokolwiek to polecam ETH jesli 1D bedzie miala taka strukture, poziom srednioterminowy to okolice 570$

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » poniedziałek, 16 listopada 2020, 19:25

O to mi właśnie chodziło - wcześniej było trochę szumu, bo duże ruchy kursu, psychologiczna bariera, halving. Teraz jest kompletna cisza. Te osoby o których pisze - to znajomi z pracy - którym czasami coś mignie w mediach głównego nurtu o bitcoinie. Czyli wniosek z tego taki, że w mediach głównego nurtu nic nie pisze o tym....nic lub prawie nic....i tak jak koledzy piszą, ruch się zacznie jak BTC przekroczy ATH, bo tego nie ja się już przemilczeć :lol:

Dodano po 32 sekundach:
APOOGEUUM pisze: poniedziałek, 16 listopada 2020, 19:23ak ktos chce wchodzi w cokolwiek to polecam ETH jesli 1D bedzie miala taka strukture, poziom srednioterminowy to okolice 570$
Mam taką nadzieję...już od dłużdszego czasu czekam na jakieś odbicie ;)
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 847
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » poniedziałek, 16 listopada 2020, 19:25

Zejście na 16500 pewno lada chwila. Czy początek jakiejś korekty większej, prawdę mówiąc wątpię.

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 11 października 2020
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: APOOGEUUM » poniedziałek, 16 listopada 2020, 20:18

@ergorg zaraz zlapie Twojego shorta, a ten bol :roll:
"Widze ich bol, nawet potrafie go zrozumiec, nie umiem go tylko odczuc" 8-) trzymaj sie tam z tym shortem :D
poziom podtrzymujacy Twoj przyszly bol to 16729, zamkniecie 4h powyzej z takim H to sadyzm dla Twojej pozycji

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: jacek-g i 44 gości