3% prowizji - Bitomat, bankomat od FlyingAtom - wszystkie lokalizacje

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitomat, bankomat od FlyingAtom - wszystkie lokalizacje

Postautor: czester1994 » sobota, 7 listopada 2020, 14:47

@FlyingAtom co się stanie jeśli nie wypłacę gotówki z bitomatu w ciągu 72h? Zgłosiłem wczoraj chęć wypłaty w Kielcach ale bitomat jest nadal nieczynny. Dzwoniłem do serwisu i mieli w sobotę do południa ogarnąć naprawę ale nadal na stronie widnieje że bitomat nieczynny

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 7 listopada 2020
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Bitomat, bankomat od FlyingAtom - wszystkie lokalizacje

Postautor: lizlane » niedziela, 8 listopada 2020, 13:23

@FlyingAtom_Łukasz
Czy w czasie zamknięcia galerii będzie dostęp do bitomatu w Centrum Skorosze?

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Bitomat, bankomat od FlyingAtom - wszystkie lokalizacje

Postautor: ekonokomik » niedziela, 8 listopada 2020, 15:37

Faktycznie, byłoby fajnie, gdyby na stronie FlyingAtom przy każdym bitomacie była informacja czy jest do niego aktualnie dostęp.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Bitomat, bankomat od FlyingAtom - wszystkie lokalizacje

Postautor: koparki » niedziela, 8 listopada 2020, 15:46

ekonokomik pisze: niedziela, 8 listopada 2020, 15:37Faktycznie, byłoby fajnie, gdyby na stronie FlyingAtom przy każdym bitomacie była informacja czy jest do niego aktualnie dostęp.
też dołączam się do prośby o takie info w necie.
---

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Bitomat, bankomat od FlyingAtom - wszystkie lokalizacje

Postautor: zdzicho2000 » niedziela, 8 listopada 2020, 17:32

W galeriach są przecież apteki, spożywcze, drogerie. Bitomaty shitcoins działają normanie. Jeśli da się wejść do obiektu, to bitomat działa.

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Bitomat, bankomat od FlyingAtom - wszystkie lokalizacje

Postautor: czester1994 » poniedziałek, 9 listopada 2020, 01:12

zdzicho2000 pisze: niedziela, 8 listopada 2020, 17:32działa
Sprawdź na stronie flyingatom bitomat w Kielcach. Na stronie informacja że stan gotówki 0zł i że nieczynny bo trwają prace modernizacyjne a w rzeczywistości bitomat działa. Zmyliła mnie informacja na stronie bo dzwoniąc na serwis powiedzieli że informacje na stronie są aktualizowane na bieżąco a tu d..pa

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitomat, bankomat od FlyingAtom - wszystkie lokalizacje

Postautor: miso20 » poniedziałek, 9 listopada 2020, 10:56

@lizlane @ekonokomik @koparki Praktycznie wszystko bitomaty FA są w galeriach - one będą czynne (bo są spożywczaki, apteki), więc dostęp do bitomatów będzie. TAk samo było podczas poprzedniego lockdownu

czester1994 pisze: sobota, 7 listopada 2020, 14:47 @FlyingAtom co się stanie jeśli nie wypłacę gotówki z bitomatu w ciągu 72h? Zgłosiłem wczoraj chęć wypłaty w Kielcach ale bitomat jest nadal nieczynny. Dzwoniłem do serwisu i mieli w sobotę do południa ogarnąć naprawę ale nadal na stronie widnieje że bitomat nieczynny
Przecież jest info na stronie:
Bez tytułu.png
https://flyingatom.com/bankomaty-bitcoin/#problemy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitomat, bankomat od FlyingAtom - wszystkie lokalizacje

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » poniedziałek, 9 listopada 2020, 10:57

lizlane pisze: niedziela, 8 listopada 2020, 13:23 @FlyingAtom_Łukasz
Czy w czasie zamknięcia galerii będzie dostęp do bitomatu w Centrum Skorosze?
Tak jak już inni tu odpowiedzieli, w centrach handlowych są sklepy które nie zostały zamknięte więc normalnie wejście do galerii handlowych jest. Tak więc można korzystać z bitomatów normalnie.

@czester1994 już zaktualizowane. Można korzystać
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Bitomat, bankomat od FlyingAtom - wszystkie lokalizacje

Postautor: FlyingAtom » poniedziałek, 9 listopada 2020, 10:58

czester1994 pisze: poniedziałek, 9 listopada 2020, 01:12Sprawdź na stronie flyingatom bitomat w Kielcach. Na stronie informacja że stan gotówki 0zł i że nieczynny bo trwają prace modernizacyjne a w rzeczywistości bitomat działa. Zmyliła mnie informacja na stronie bo dzwoniąc na serwis powiedzieli że informacje na stronie są aktualizowane na bieżąco a tu d..pa


Ludzie z suportu aktywują bitomat, wysyłają info że zrobione, ktoś musi zrobić aktualizację na stronie, mamy weekend więc może to później się dziać, jak nie wypłacisz w 72h wysyłasz mejla na bankomaty@flyingatom.com i po sprawdzeniu damy następne 72h na wypłatę.
Wszystkie miejsca na dziś gdzie są bankomaty działają w galeriach, działały cały marzec, kwiecień, maj, teraz będzie podobnie, w galeriach są inne sklepy otwarte, apteki, normalne bankomaty - muszą działać galerie, na tyle by z bankomatów można było korzystać.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Bitomat, bankomat od FlyingAtom - wszystkie lokalizacje

Postautor: czester1994 » poniedziałek, 9 listopada 2020, 15:59

FlyingAtom pisze: poniedziałek, 9 listopada 2020, 10:58Ludzie z suportu aktywują bitomat, wysyłają info że zrobione, ktoś musi zrobić aktualizację na stronie, mamy weekend więc może to później się dziać, jak nie wypłacisz w 72h wysyłasz mejla na bankomaty@flyingatom.com i po sprawdzeniu damy następne 72h na wypłatę.
Wszystkie miejsca na dziś gdzie są bankomaty działają w galeriach, działały cały marzec, kwiecień, maj, teraz będzie podobnie, w galeriach są inne sklepy otwarte, apteki, normalne bankomaty - muszą działać galerie, na tyle by z bankomatów można było korzystać.

Działa, wypłaciłem. W niedzielę galeria Echo w CK ma otwarte tylko jedno wejścia spośród kilkunastu (na stronie galerii widnieje błąd jeśli chodzi które wejścia są otwarte podczas niedzieli niehandlowej). A bitomat jest umieszczony w wiatrołapie z którego w niedziele niehandlowe można tylko wyjść na zewnątrz, nie da wrócić się na galerię (drzwi automatycznie rozsuwane są wyłączone, działają tylko drzwi boczne które mają klamki tylko z jednej strony). Pierwsza wypłata z drobnym niedogodnieniem ale się nie zrażam i raczej będę częściej korzystał. Pozdrawiam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 15 lipca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitomat, bankomat od FlyingAtom - wszystkie lokalizacje

Postautor: avo_250 » czwartek, 19 listopada 2020, 10:47

Cześć jeśli temat się już przewijał to sorki ale nie śledzę na bieżąco wątku. Czy w bitomatach flyingatom macie w planach wprowadzić możliwość wypłat nominałów 10-20-50zl czy cały czas będą tylko pełne kwoty?

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bitomat, bankomat od FlyingAtom - wszystkie lokalizacje

Postautor: miso20 » czwartek, 19 listopada 2020, 20:01

@avo_250 wątpie żeby to się kalkulowało. Przy kwotach poniżej 100zł masz duże ryzyko zmiany kursu i zysk może być stratą, do tego fee. Ponadto z moich obserwacji wynika, że najwięcej problemów jest z reguły z małymi wypłatami, a tacy "malutcy" sieją największy ferment w sieci :D

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Bitomat, bankomat od FlyingAtom - wszystkie lokalizacje

Postautor: adiqq » poniedziałek, 23 listopada 2020, 19:26

@FlyingAtom - macie plusa, że wprowadziliście odświeżanie salda gotówki w bitomacie co 30m. Ale jedna sprawa mnie zirytowała. I to bardzo.
Widzę saldo X w bitomacie. Wysyłam bitki (chcę wyciągnąć kwotę X), dostaje potwierdzenie - nie jadę od razu, nie chce się urywać z pracy, jadę po pracy. I wkurzam się, bo godzinę przede mną podjechał ktoś inny, wpłacił tę samą kwotę X, wypłacił wszystko i dla mnie został pusty bitomat...specjalnie wpłaciłem wcześniej, żeby uniknąć oczekiwania przed bitomatem, a teraz czuję się za to ukarany podwójnie...Straciłem czas, muszę tłumaczyć wszystko na infolinii, środki odzyskam najwcześniej w środę - teoretycznie, bo znowu może się okazać, że ci co mnie wyprzedzą, wybiorą całą dostępną gotówkę z maszyny....
nie byłoby lepiej, żeby po wpłacie z wyprzedzeniem (z ustawieniem jakiegoś krótszego limitu czasowego) środki były zabukowane dla tego konkretnego wymieniającego??
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Bitomat, bankomat od FlyingAtom - wszystkie lokalizacje

Postautor: FlyingAtom » poniedziałek, 23 listopada 2020, 21:39

adiqq pisze: poniedziałek, 23 listopada 2020, 19:26@FlyingAtom - macie plusa, że wprowadziliście odświeżanie salda gotówki w bitomacie co 30m. Ale jedna sprawa mnie zirytowała. I to bardzo.
Widzę saldo X w bitomacie. Wysyłam bitki (chcę wyciągnąć kwotę X), dostaje potwierdzenie - nie jadę od razu, nie chce się urywać z pracy, jadę po pracy. I wkurzam się, bo godzinę przede mną podjechał ktoś inny, wpłacił tę samą kwotę X, wypłacił wszystko i dla mnie został pusty bitomat...specjalnie wpłaciłem wcześniej, żeby uniknąć oczekiwania przed bitomatem, a teraz czuję się za to ukarany podwójnie...Straciłem czas, muszę tłumaczyć wszystko na infolinii, środki odzyskam najwcześniej w środę - teoretycznie, bo znowu może się okazać, że ci co mnie wyprzedzą, wybiorą całą dostępną gotówkę z maszyny....
nie byłoby lepiej, żeby po wpłacie z wyprzedzeniem (z ustawieniem jakiegoś krótszego limitu czasowego) środki były zabukowane dla tego konkretnego wymieniającego??



Napisałem też na PW, następnym razem daj info na mejla by ktoś zdjął saldo z bankomatu, jak dasz mejla to chłopaki tak robią często że bankomat pokazuje że jest 5k a jest 15k w bankomacie bo ktoś czeka na wypłatę, ale jak ktoś podejdzie i wypłaci 10k mimo ze na stronie jest 5k to też nic nie poradzimy, myślę że za 6 miesięcy dużo lepiej będzie to wszystko chodzić, nasz człowiek od bankomatów się ostatnio obudził i dużo zmian wprowadzamy, więc jest wszystko na dobrej drodze, przepraszam najmocniej za zaistniałą sytuację.

Dodano po 40 sekundach:
avo_250 pisze: czwartek, 19 listopada 2020, 10:47Cześć jeśli temat się już przewijał to sorki ale nie śledzę na bieżąco wątku. Czy w bitomatach flyingatom macie w planach wprowadzić możliwość wypłat nominałów 10-20-50zl czy cały czas będą tylko pełne kwoty?

Nie kalkuluje się to.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitomat, bankomat od FlyingAtom - wszystkie lokalizacje

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » środa, 2 grudnia 2020, 15:35

Kolejny Bitomat postawiony. Zapraszamy do korzystania z naszego nowego urządzenia we Wrocławiu. Bitomat znajdziecie w Pasażu Grunwaldzkim, plac Grunwaldzki 22, II piętro, obok Fitness Academy przy wejściu na parking.

Dostęp do urządzenia jest możliwy w godzinach otwarcia centrum handlowego.
Poniedziałek - sobota: 9:00 - 21:00
Niedziela handlowa: 10:00 - 20:00

Obrazek
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 1 grudnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitomat, bankomat od FlyingAtom - wszystkie lokalizacje

Postautor: rekt » środa, 2 grudnia 2020, 20:09

@FlyingAtom Sa jakies plany na bitomaty w Kujawsko-Pomorskim? Bydgoszcz, torun lub włocławek?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Bitomat, bankomat od FlyingAtom - wszystkie lokalizacje

Postautor: FlyingAtom » środa, 2 grudnia 2020, 20:20

rekt pisze: środa, 2 grudnia 2020, 20:09@FlyingAtom Sa jakies plany na bitomaty w Kujawsko-Pomorskim? Bydgoszcz, torun lub włocławek?

Plany są tylko ludzi zaufanych ciągle za mało.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 125
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitomat, bankomat od FlyingAtom - wszystkie lokalizacje

Postautor: FlyingAtom_Łukasz » wtorek, 22 grudnia 2020, 14:39

Po przerwie technicznej do działania wrócił nasz Bitomat znajdujący się w Gdańsku w Galerii Przymorze.

Znajdziecie go jednak w innym miejscu niż dotychczas na terenie centrum. Bitomat stoi teraz przy schodach, naprzeciwko salonu UPC oraz sklepu C&A.
Kantor Bitcoin FlyingAtomKonsultacje księgowo-podatkowe.
kupno/sprzedaż bitcoin F2F, przez konta bankowe, wypłaty z bankomatów
Bitcoin informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
FlyingAtom-Facebook

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Bitomat, bankomat od FlyingAtom - wszystkie lokalizacje

Postautor: FlyingAtom » poniedziałek, 4 stycznia 2021, 12:20

Mamy aktualnie lepszy kurs sprzedania Bitcoina niż BitBay
107.870 u nas
106.107 bitbay
Głębokość rynku też dużo większa, wymiatamy rynek w Polsce ; )
W naszej spółce FlyingAtom.pl - można handlować przez konto bankowe.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Orator
Posty: 914
Rejestracja: 3 marca 2012
Reputacja: 190
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bitomat, bankomat od FlyingAtom - wszystkie lokalizacje

Postautor: Bult » poniedziałek, 4 stycznia 2021, 23:49

Chciałbym sie dowiedzieć jaka w końcu jest prowizja u was ? Ostatnio kolega sprzedawała ETH , według informacji na stronie powinno być 4% na miejscu okazało się iż to 4 % + przelicznik Euro do PLN + coś jeszcze i zrobiło się prawie 6 % ... To jak to właściwie jest ?
30 finał WOŚP eSkarbonka - https://eskarbonka.wosp.org.pl/eabwxh

Wróć do „Bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości