Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4690
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » sobota, 7 listopada 2020, 21:09

mudol pisze: sobota, 7 listopada 2020, 20:59No ale przecież nikt tego nie wiedział, że jak wygra Biden to bitek poleci o tysiaka, wiedziałeś? A jakby wygrał Trump?

Chodziło o same wybory w USA. Ogłoszono wyniki i mamy odreagowanie. Raczej bez znaczenia kto wygrał Trump czy Biden.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 846
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 486
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » sobota, 7 listopada 2020, 21:12

Uważam, że ma to znaczenie. Co by nie mowić, dwie banie były za czasów Trumpa :D Mocny dodruk i szaleństwo z Tetherem też za jego czasów. Retoryka aby olać Covid i dać gospodarce działać, również Trump.. A co mówił Biden? Kompletnie odwrotne rzeczy.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » sobota, 7 listopada 2020, 21:13

socjolog2008 pisze: sobota, 7 listopada 2020, 21:00Dziadyga musi odejść razem z Jarosławem. Ja gram na spx to Wam dupy tu ostatnio nie zawracam. W sumie się relaksuje. Pozdro dla obu stron. Mojego kamyszka żadnych pozycjach nie ma
wszystko w swoim czasie...jak swoje na nim zarobie, to potem niech sobie odchodzi ;)
udanego odpoczynku i relaksu :)
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » sobota, 7 listopada 2020, 21:16

miso20 pisze: sobota, 7 listopada 2020, 19:26 Bardzo możliwe, że doświadczymy korekty 30-40% niedługo


Ja uwazam ze istnieje mozliwosc ze zobaczymy na szybko robiony ostatni cykl i ATH padnie szybciej niz niektorym sie wydaje. Kwestia 2 miesiecy jak nie szybciej ;) Tyle ze bedzie to lekko ponad ATH i dojdzie do ostrego zalamania - padnie oficjalny sygnal ze nie ma sily juz na wiecej cykli bankowych i skonczy sie ogromnym wickiem.

Insiderzy sa mocno pewni siebie. Patrz na microstrategy kupowanie na szczycie rangu i swing high + dokladanie, srodkami firmowymi a nia prywatnymi.

Nie mam obecnie zadnej pozycji ale taki scenariusz w ogole by mnie nie zszokowal.

Przed tym moze byc bardzo mocne czyszczenie, ale tak dlugo jak przebywamy nad 11k to wszystko jest otwarte.
Tak czy inaczej warto byc otwartym na kazdy scenariusz.
Ostatnio zmieniony sobota, 7 listopada 2020, 23:04 przez prap0n, łącznie zmieniany 8 razy.

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kAArter » sobota, 7 listopada 2020, 21:21

biorąc pod uwage jakie oczekujące po 1kbtc stały śmiesznie by było gdyby skończyło się bear trapem ;p

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Antrepair » sobota, 7 listopada 2020, 21:26

Hmm co ten spadek był bardzo powolny, normalnie to w 5 minut byśmy polecieli do tego poziomu :lol:

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1826
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1578
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » sobota, 7 listopada 2020, 23:42

socjolog2008 pisze: sobota, 7 listopada 2020, 21:00Fajna technologia ale rozwijana przez inne projekty i może kiedyś faktycznie będzie czymś więcej niż spekulacją po nieuregulowanej /unikającej podatków stronie mocy.
socjolog2008 pisze: sobota, 7 listopada 2020, 21:00..dalej zero adopcji, zero możliwości płatności gdziekolwiek, zero użyteczności dla Kowalskiego - taka rewolucja Październikowa z fee na poziomie z którego w bankach kulają się ze śmeichu

Nas nazywają alty/ forki i scam ale niech chociaż 5 czy 10 osób sobie potestuje sieć BSV i możliwości https://bitcoinblocks.live na 2$ (co na btc nie jest możliwe kompletnie) jak BSV działa (tak jest forkiem z bch króry się teraz kłuci i podzieli pewnie na 2 inne 15.11.20)
Technologia się rozwija i w btc i w bch i w bsv Wszędzie :D

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 11 października 2020
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: APOOGEUUM » niedziela, 8 listopada 2020, 00:05

ale bedzie ogien po wybiciu 14994

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » niedziela, 8 listopada 2020, 01:06

Obrazek

to raczej był top

ja bym widział kontynuacje pod koniec albo już w nowym roku i wtedy może ath w okolicach lutego ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 324
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: _det » niedziela, 8 listopada 2020, 10:39

Chyba zaczyna się jakaś pompka na cardano..

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 11 października 2020
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: APOOGEUUM » niedziela, 8 listopada 2020, 10:42

LINK wbil mi target sprzedazowy wczoraj i ladnie sie schlodzil, nie poglebiajac dolka sprzed up'u podobna sytuacja na BTC jutro szybkie zejscie na BTC do poziomu zamkniecia luki i up, jesli nie bedzie zalamania tworzacego sie impulsu, w ktorym powinny zyskiwac alty, dzisiaj zamykamy 1W watpie w to, by spadki moglyby zanegowac impuls, bo uksztaltowanie sie tak 1W, obecnie wg ma jesli nie spadniemy ponizej 14787 bedziemy walic w po wybiciu 15034 w opor, ktory wyznacza kilkudniowa lokalna LT wzrostowa, ktora zostala przebita, poziom z ktorego mozemy sie cofnac to 15179, wybicie tego poziomu bedzie bycze

obecnie najprzyjemniej wyglada ETH najlepiej zniosl skorelowany spadek BTC ;) co wiecej wybicie zareagowalo na LT spadkowa prowadzona od szczytu z kwietnia 2018 roku, zachowujac prowzrostowe momentum punktowe RSI, wiec w terminie MT powinno zrobic szczyt na 600$

Po zgarnieciu profitow z LINK bede jednak szukal dobrego momentu na wejscie w BSV pod* wybicie korygujace spadki na poziom minimalny 271$

sorry za bledy :roll: za duzo jagera :D
Ostatnio zmieniony niedziela, 8 listopada 2020, 11:00 przez APOOGEUUM, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Posty: 157
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: emceef » niedziela, 8 listopada 2020, 10:53

_det pisze: niedziela, 8 listopada 2020, 10:39 Chyba zaczyna się jakaś pompka na cardano..
Na 4chinie niby jakies inside info związane z google & chinami

Orator
Posty: 994
Rejestracja: 30 września 2012
Reputacja: 275
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: lekarz » niedziela, 8 listopada 2020, 11:12

BitJanusz pisze: czwartek, 5 listopada 2020, 14:01Patrząc w lewą stronę to im bardziej wykładnicze ruchy, tym bliżej końca wzrostu (ale nie w kwestii ceny, bo ta może dojść do wartości obecnie uznawanych za nierealne - tylko CZASU pozostałego do końca ruchu).
Jak poznać kiedy ten czas już nastał?

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 11 października 2020
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: APOOGEUUM » niedziela, 8 listopada 2020, 11:25

lekarz pisze: niedziela, 8 listopada 2020, 11:12Jak poznać kiedy ten czas już nastał?
przebicie LT lokalnej to tylko lokalna korekta, wiec przebicie LT wzrostowej 2 rzedu
zrobienie wiekszej korekty niz pozostale w calym ruchu wzrostowym
spadek ponizej ma
formacja swiecowa na szczycie
volumen z tendencja wzrostowa sily podazowej
przebicie ovb calego ruchu
przebicie zniesienia ruchu lokalnego 61,8%
spadek RSI na przegrzanym szczycie i zjazd ponizej 50 punktow na wiekszym interwale
przebicie lini horyzontalnej szczytu, przebicie SZ tzn klastra
przebicie dawnej dlugoterminowej LT spadkowej

z mojej AT wyglada na to, ze ruch mozna scharakteryzowac jako lokalna korekte i czesciowa realizacje zyskow do korekty calego ruchu jeszcze wiele trzeba.
nie sprawdzalem, ale byc moze ten ruch w dol to wynik T-Rex'a ktorego nakreslil mesrotten, koniec wzrostow moim zdaniem nastapi po wygrzebaniu sie z dolka i wykupie rynku na altach, bo to tutaj jest najwiecej do ugrania.

WAZNY TEST

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mesrotten » niedziela, 8 listopada 2020, 14:14

ETH OF

Bardzo fajna korekta spadku na zerowym wolumenie, weekendy rządzą ;)

A tymczasem to imo koniec zabawy i pora na kolejną nóżkę w dół. Jutro powinny pojawić się wyjątkowe okazje na longi, zwłaszcza na altach. Celuję w eth po 410.

Obrazek

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 16 stycznia 2020
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kobuzzz » niedziela, 8 listopada 2020, 15:33

Witajcie po dłuższej nieobecności na forum. Chcę coś od siebie dodać do dyskusji i nie wiem szczerze czy się z tego cieszyć czy nie.
Obrazek
Według mnie będziemy mieli korektę całego ruchu od marcowego dołka. 0.38 zniesienia Fibo (11300$) myślę, że to może być dobre wejście z longiem do możliwego ATH w przyszłym roku. A jakby chciała krew się lać to 0.618 (8400$) powinno zatrzymać spadki. Mamy tam mocne wsparcie. Czekam na komentarze co do moich rozważań.

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 20 kwietnia 2019
Reputacja: 118
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitex » niedziela, 8 listopada 2020, 16:02

@kobuzzz ja kilkukrotnie od marca mówiłem sobie: trzeba się obkupic na najbliższą bańkę, ale zrobie to po jakiejś większej korekcie - Wstyd się przyznać ale nie zrobiłem tego w marcu, bo wyglądało dla mnie groźnie, tylko dopiero na 13xxx

Po takim spadku każdy kolejny wzrost wyglądał jakby był osiągniety resztkami sił wariatów którzy jeszcze kupują, każda mała korekta wyglądała jakby była początkiem tej na którą wszyscy czekają, i za każdym razem niespodziewanie zaczynało iść w góre za wcześnie.

Sporo ludzi może mieć podobnie i za każdym razem mówią sobie, teraz nie będę czekać na duże spadki, tylko przy pierwszym lepszym -10% dokupuję. A to może oznaczać, że przy każdym spadku będziemy mieć duży popyt i w ten sposób dociągniemy nawet powyżej ATH - co by raczej nie było dobre, bo tak szybka mini bańka może się bardzo źle (i szybko) skończyć.

EDIT
Powiedziałbym, że twoja wersja jest pozytywna :)

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 123
Rejestracja: 2 sierpnia 2012
Reputacja: 86
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pretendin » niedziela, 8 listopada 2020, 16:28

bitex pisze: niedziela, 8 listopada 2020, 16:02 ja kilkukrotnie od marca mówiłem sobie: trzeba się obkupic na najbliższą bańkę

Są hodlerzi i są waiterzy. Pierwsi nigdy nie sprzedadzą, a drudzy nigdy nie kupią. I jak ma byc płynny rynek..
kupie szklaną kulę ;]

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 368
Rejestracja: 23 września 2020
Reputacja: 2302
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: KubaKoń » niedziela, 8 listopada 2020, 16:36

Najbliższe godziny kluczowe. Górna LT obroniona (chyba bo jeszcze coś tam walczy) + okolice FIBO 61.8. Czyżby cat bounce? Na wolumenie dywergencja. Wyłamanie dolnej LT = zapewne dalsze spadki. Czekamy. Update 18:30: przebicie górnej LT, lecimy w górę.

Jeżeli rzeczywiście wczoraj ruszyła ta "główna" korekta (pewnie potrwa min 1-2tyg) to:
kobuzzz pisze: niedziela, 8 listopada 2020, 15:330.38 zniesienia Fibo (11300$)
Myślę podobnie. Do tego dwa GAPy na 11200 i 11400. Na 9600 nie liczę, ale 11200 pięknie pokrywa się z FIBO o którym piszesz + 21MA tyg (w poprzedniej hossie wrócił do niej 5 razy po drodze na ATH) + GAPy CME + 30-35% dump który lubi nasz kochanybitulek. Czuję to w kościach...czyli będzie na odwrót :D

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela, 8 listopada 2020, 18:29 przez KubaKoń, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kAArter » niedziela, 8 listopada 2020, 17:05

Wszystko niby fajnie też bym osobiście widział tu korekte a jednak jak patrze na 1W wzrostów z ostatniej banki to mam jakieś wątpliwości ;p

tym bardziej zdziwiłaby mnie korekta aż do 11.5 bardziej widziałbym tu testowanie poprzedniego HH na ~13,900.
Zjazd do 11.5 to praktycznie zniesienie całego wybicia konsoli

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości