Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 142
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: tomaroc » wtorek, 27 października 2020, 20:19

BitJanusz pisze: wtorek, 27 października 2020, 09:06 Nie kupować - aż wujek Janusz da sygnał... :roll:

Na razie wykres altów to totalne szambo. Nie wiem, czy dołek będzie tu, czy -80% niżej.....
Czesc,

To zależy. W parze do BTC masz absolutną rację, jednak w parach fiat (pln,usd,eur) są alty które moim zdanem można skupować z mniejszym ryzykiem niż skupowanie teraz bitka. Nie mówie tu o shitach które są szczególnie teraz narażone na exitscamy, ale takie o ugruntowanej pozycji.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 27 października 2020, 21:07

Dovakhiin pisze: wtorek, 27 października 2020, 14:35@BitJanusz jeszcze chcesz robić dołek-80 od teraz?
Na razie nie wiem. BTC może teraz przebić 14k i gwałtownie przyspieszyć. Taki wykładniczy wzrost, typowy dla końcówki ruchu wzrostowego, może spowodować, że alty osiągną wartości obecnie uznawane za niemożliwe. Przyznaj, gdyby ktoś Ci powiedział, że taka ARPA będzie po 100 sato gdy wbijała olbrzymią dzidą 400+, to byś uwierzył? :roll: A teraz ARPA spada bezustannie na gównwolumenie dobowym 8 BTC. To jest 1/200 tego, co było niedawno!

Sam się nabrałem na maksa na wolumen i kształt wykresu KMD. Wydawało się, że będzie turbo-hossa... olbrzymi wzrost wolumenu po dużym wypłaszczeniu.
A to była tylko ściema i wyprzedaż przed porzuceniem coina. (co nie znaczy, że nie zbiorą go z podłogi za chwilę ;))

BTW: Jedynym "pewnym" kandydatem do skupu w ramach dużych spadków jest niezmiennie CHAIN LINK. Jeśli już chcecie łapać noże, to łapcie je na tym coinie. ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 263
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: MinningClub » czwartek, 29 października 2020, 09:40

Delikatne odreagowanie na rynku.
Gram pod CHR (Binance) i event 09.11.
Obowiązkowy SL. Drop na BTC wisi w powietrzu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » piątek, 30 października 2020, 03:02

Wkrótce altseason :D





DEFI też nieźle już kapitulują :D


Kavka :D


LEND też leci jak kamień w wodę, same czerwone na 1w :D Jak ktoś grubo shortuje alty ostatnimi czasy to musi być nieźle zarobiony i zero short squeeze'ów, żyć nie umierać :D


ZEN/BTC, 1w wygląda ciekawie, może będzie double bottom :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 153
Rejestracja: 21 marca 2019
Reputacja: 63
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Fridaytrader » piątek, 30 października 2020, 09:01

Czy jest jeszcze z nami @stokarz ?

AMB jest aktualnie coinem z najmniejszym MC na binance, co prawda jego max supply jest 3-4x większe od current, ale i tak zwraca uwagę. Czy ktoś orientuje się odnośnie tego, czy projekt żyje/umarł? Wspomniałem stokarza, bo kiedyś zdaje się, że dla nich pracował.

Kojarzą mi się newsy o możliwym partnerstwie IBMu z Ambrosus. Przy takim MC, jakby coś się potwierdziło to będziemy zielone dilda jak na SYSie, aktualnie AMB ze względu na kapitalizację jest jednym z najłatwiejszych coinów do spompowania.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 30 października 2020, 09:10

Hah, byłem niemal pewien, że komuś grubemu pęknie dupa gdy APPC spadnie poniżej 200 sato... zastawiłem sidła i wpadło :roll:

Obrazek

połowę wywaliłem za +50% profitu, reszta... mam chętkę by pohodlować, ale jeszcze pomyślę :roll: byłoby więcej %, ale nie patrzyłem od wczoraj na krypto, dopiero dziś zerknąłem :(

@DjVegas98 poddałeś się z APPC na 260 sato tak jak planowałeś?
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 199
Rejestracja: 26 stycznia 2020
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Samotny Czarodziej » piątek, 30 października 2020, 14:33

Na krótko Wave zaczyna iść po sznurku (jedna/dwie czerwone i jazda up 15m)
W FIL funding jest spory -, a więc możliwe, że niedługo squeez?

FIL jeśli nei przebiją 28.8 to powinien walić parę zielonych strzał.
Ostatnio zmieniony piątek, 30 października 2020, 18:26 przez Samotny Czarodziej, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » piątek, 30 października 2020, 15:04

@BitJanusz Tak, i szczerze przyznam, że naprawdę nie wiem na chwilę obecną kiedy cokolwiek kupić.
Bessa jak cholera, dzień w dzień wszystko wali dalej w dół.
Na chwilę obecną najrozsądniej a zarazem najbezpieczniej byłoby chyba dokupywanie dopiero po przebiciu poprzedniego dołka (295 sato)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 30 października 2020, 16:14

@DjVegas98 Dlatego ja uważam, że nie ma sensu kupować do istotnej zmiany trendu, na razie jest bessa, łapanie szpilek o -50% na daily od obecnej ceny jeszcze przejdzie (tak jak ja to zrobiłem), ale każdy inny sposób gry to moim zdaniem duże ryzyko, że utopimy kasę w wielomiesięcznej bessie.

Na pewno część altów zaliczy gwałtowne V-ki, ale z moich obserwacji takie coś zalicza jakieś 10-20% shitcoinów (czyli mamy mniej więcej tyle szansy, że się wstrzelimy...), reszta takie spadki kończy długim wypłaszceniem który idealnie wręcz nadaje się na wchodzenie na większe pozycje, gdyż daje o wiele wiele większą kontrolę nad pozycją, ryzykiem.

Na razie potrzymam sobie APPC (wstępnie do 287 sato jeśli pójdzie kontr-szpilka w górę), ale nie będę na razie kupował. Symbolicznie kupiłem ARPA za kilkadziesiąt dolarów, bardziej dla sportu, gdyż próbuję dociec, czy uda mi się oszacować na tym etapie dołek na oklice 87 sato, a bez żadnej kasy nie ma satysfakcji jeśli się uda :roll:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Rumcajs » piątek, 30 października 2020, 18:25

Ale czarnowidztwo :D
Za kilka dni powinno ruszyć w górę, po wyborach w usa.
Firmy finansowe oficjalnie już podają dane ile mają BTC, dziś bank centralny Iranu podał że kupuje BTC, duże banki w indiach i mongoli podały że będą trzymały depozyty ludzi kryptowalut poza fiatami. Ten bullmarket będzie bardzo szybko, codziennie prawie są imba newsy, najważniejsze żeby się ruchy cen akcji rozdzieliły od ruchów BTC tak żeby investorzy z kasą to zauważyli i było to widoczne pare tygodni, alty podążą za BTC i Eth. Zresztą BTC już testował i zaraz znowu moze 13,8 k $ jak przebije to moze się okazać że bullrun nie będzie nawet czekał na zakończenie wyborów w USA, chociaż mi się wydaje że po wyborach zobaczymy dopiero pompe na BTC i cene powyzej 14k-15k. Na tym etapie nie widze bearmarketu, kto wie moze jeszcze w tym roku zobaczymy 20k $ na BTC. Jak zaczną się krasze większe o koronawira na normalnych giełdach akcji a BTC będzie się bronił przed spadkami ludzie zaczną przesuwać kasę w BTC, bo nie widze tego żeby wszystko spadało i akcje i złoto i kryptowaluty, coś się musi rozdzielić od trendu spadkowego, stawiam na BTC.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 30 października 2020, 19:53

@Rumcajs

Wzrosty, o których piszesz, będą oznaczały dalsze spadki na rynku altów. Na tym polega bear market na altach. Bitcoin rośnie, alty spadają - i to zwykle szybciej, niż rośnie bitek, przez co wartość pozycji w USD spada, zamiast rosnać.

Taka ARPA spadła od szczytu o niemal 80% względem BTC. Czy bitek wzrósł 5x od tamtego momentu? a gdzie tam.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Rumcajs » piątek, 30 października 2020, 22:12

No tak, ale nie zaprzeczałem że alty spadły. Po prostu jestem bullish na altach też nie tylko na BTC, licze że jak BTC ruszy to alty pokażą jeszcze swoje a nie bedą spadać do jądra ziemi, dlatego napisałem że czarnowidztwo szerzycie :P W sensie że mam nadzieje że jednak szybko zaczną bita gonić przeciez nie mogą ciagle spadać jak btc ciągle rośnie, ludzie tęsknią za pompami
Teraz trzymam głownie Stratisa i Sysa. Licze że jeszcze w tym roku oba wzrosną i część sprzedam i dokupie innych altów. To w sumie 2 miesiące czasu, stratis w ciągu 2 tygodni raczej ruszy bo swap będzie 12 listopada.

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: otrzezwienie » piątek, 30 października 2020, 22:36

Dobrze,ze SYS ma ciagle jakies wystrzaly o kilkanascie.kilkadziesiat % . Dzieki temu udalo sie szybko podwoic ilosc monet i odrobic straty kapitalu. Ogolnie lepiej byc teraz ostroznym na altach. Jak BTC wystrzeli to alty spadna w $ , Jak BTC mocno spadnie ,alty straca podwojnie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 31 października 2020, 11:37

Mamy pierwszy pozytywny sygnał na altach. Przestały reagować histerycznie na kilkaset $ podbitki na bitku.

Można powoli szukać ciekawych figur na potencjalne V-ki

na APPC była raczej kapitulacja, powinno pójść przyjemne odbicie teraz. Daję 50% na sell na 287, może sięgnie :) reszta czeka na - a jakże inaczej, 1000 sato ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: btcB1289 » sobota, 31 października 2020, 12:03

@BitJanusz No na APPC poszła niezła wyprzedaż albo fat finger. A co myślisz o IOST ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 31 października 2020, 13:14

btcB1289 pisze: sobota, 31 października 2020, 12:03A co myślisz o IOST ?
Robi rajd pod 40 i dzidę pod 60-70. I powtórka.

Skoro jeszcze nie spadł poniżej tego pozimu, to może być ciekawą opcją, ale zobaczymy, jak alty będą reagować na dalsze wzrosty bitka.

Dodano po 24 sekundach:
btcB1289 pisze: sobota, 31 października 2020, 12:03 @BitJanusz No na APPC poszła niezła wyprzedaż albo fat finger.
To był jeden sell.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Eth » sobota, 31 października 2020, 13:17

STEEM padł? Wyprzedaż poszła, teraz wykres trupa?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4282
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: kozaki_wiesi » sobota, 31 października 2020, 15:11

Ja wtopiłem na NANO. Na szczęście groszowa sprawa ale dawno mi się nie zdarzyło 20% w plecy. Dobrze czasem zaliczyć zimny prysznic.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » niedziela, 1 listopada 2020, 17:38

Na altach trochę zieleni dzisiaj :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » niedziela, 1 listopada 2020, 18:26

No tak jak zapowiadałem wczoraj - zmiana sentymentu, przynajmniej na chwilę = można wypatrywać potencjalnych odbić wreszcie ;)

Cała ta zabawa polega na tym, by jak najszybciej zorientować się, że coś wreszcie dzieje się inaczej, niż do tej pory. Najszybszy zbierze największe profity.

Ale są i "geniusze", którzy ogłaszają alt season na tydzień przed pęknięciem bańki...np. wklejany przez anagamiego już:

anagamidev pisze: niedziela, 13 września 2020, 18:11
:roll:

klasyczny naganiacz bez pojęcia z twittera ogłaszający wielką hossę na samym topie bańki, nic nowego.

Spróbuję nakreślić tu moment, który będzie dla mnie potencjalną zmianą trendu na okres gwarantujący jakieś zarobki (dłużej,niż kilka dni). Na razie widzę raczej lokalne odbicie, ale bardzo obiecująca jest ta zmiana sentymentu - bitek wzrósł, alty NIE spadły (nie wszystkie) - część wzrosła - dobrze, bardzo dobrze.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: CzarnaOwca, Google [Bot] i 15 gości