Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 23 października 2020, 16:10

Pogromca pisze: piątek, 23 października 2020, 14:37Jesteś teoretyk. Mówiłem, sprawdź sobie SDK, to zrozumiesz że to coś fajnego JEST dla programistów a nie będzie dla Kordka.


Jesteś programistą i tworzysz projekty na krypto że możesz powiedzieć że to będzie dobre?

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
26
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » piątek, 23 października 2020, 16:45

@blink Żeby tworzyć na lisku nie trzeba być programistą i to jest właśnie ten klucz. Ale odpowiadając na Twoje pytanie, nie jestem programistą, co nie przeszkadza mi, aby się tym interesować i zagłębiać w technologię i rozmawiać codziennie z programistami :) Mogę z całą pewnością powiedzieć, że to jest JUŻ DOBRE, nie wiem czemu używasz czasu przyszłego, że będzie dobre. To nie będzie dobre, to będzie przewykurwiste. Odnośnie mojego doświadczenia, to jestem tu, jak sam wiesz nie od dzisiaj. Odkrywałem Liska jak kosztował 6zł i nikt się nim szczególnie interesował. Do tego czasu oprócz zdobycia wiedzy teoretycznej i zrozumienia całej koncepcji, również skosztowałem wiedzy praktycznej i sprawdzałem liska od środka będąc delegatem w sieci testowej, sprawdzając zarówno Core jak i SDK, także wybiegłem poza teorię, w której Ty dalej siedzisz oceniając ligę projektów po ich sezonowej cenie ;) Znam również kilka osób, które tworzą przeróżne apki poprzez SDK, a przedtem nie mieli nic wspólnego z programowaniem, nie rozumieli Liska, zainwestowali grosze na jakiejś górce, byli pod wodą, narzekali, trollowali, a kilka tygodni po przetestowaniu SDK zaczeli pisać własne apki ;) Może nie bardzo ambitne i górnolotne, ale to pokazuje, jak niski jest próg wejścia i że osoba nawet zielona w temacie jest w stanie z tego korzystać. I takich informacji zwrotnych jest wiele od przeróżnych osób. Mam też w planie w przyszłości stworzyć kilka pomysłów na apki za pomocą SDK, ale nie będę o tym szeroko mówił, bo np. na discordzie znajdują się tacy co podczytują pomysły od społeczności i je szybciej realizują zgarniając za to bounty ;)

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 6 sierpnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hrothi » poniedziałek, 26 października 2020, 13:54

Btw. Tak wspominaliście że Lisk nie rośnie, póki co to prawie nic nie rośnie tylko BTC, delikatne zmiany na reszcie kryptowalut. XRP nawet nie dobiło do 1zl.
20 listopada otwierają centrum liska w Berlinie może to trochę napędzi.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » poniedziałek, 26 października 2020, 13:59

Ja tam cały czas obserwuje orderbook na binance.
Nie ma komu już sprzedawać i widać, że zbijanie lsk/btc już jest na wykończeniu. Więc ktoś robi ostatnie zakupy przed wzrostami. Widać tez zmianę, wcześniej gdy btc rósł lsk/btc spadał teraz już próbuje piąć się w górę.
Jak ruszy to będzie moment i zobaczymy 2$, dużo kapitału tam nie potrzeba. 8-)

Początkujący
Posty: 265
Rejestracja: 4 stycznia 2019
Reputacja: 93
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Naganiacz » poniedziałek, 26 października 2020, 23:07

My tu gadu gadu a świnie podmurówkę w pierd alają. Pewna giełda delistuje LISKA - uważam, że może mieć to wpływ na cenę.
PORTFEL ORAZ RYNEK LISK (LSK/BTC) ZOSTANIE USUNIĘTY Z DNIEM 01/11/2020.
Prosimy o wypłatę wszystkich posiadanych środków w danej walucie. Po tej dacie handel oraz wypłaty nie będą możliwe.

We would like to inform you that the Lisk (LSK/BTC) wallet and the market will be delisted from Coindeal
on 1st November 2020.
Please withdraw the available funds in Lisk (LSK/BTC).
After 1st November 2020 trading and withdrawals will be unavailable.

Dodano po 10 minutach 59 sekundach:
I dla rozluźnienia atmosfery
Pogromca pisze: piątek, 23 października 2020, 16:45bounty

Bounty – baton czekoladowy produkowany przez Mars Incorporated.
Składa się z masy wiórków kokosowych oblanych mleczną czekoladą. W klasycznym opakowaniu znajdują się dwa batony. Baton zawiera 469 kcal/100g, co daje 267,3 kcal/baton (57 gramów).

Dobrze by było gdyby za taki baton można by w przyszłości zapłacić Liskiem bez konieczności konwersji/zamiany LSK na FIAT i FIAT za baton. Jeżeli doczekamy takich czasów to spekuluję, że za taki baton będzie trzeba zapłacić 0,000025 LSK

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 26 października 2020, 23:17

@Naganiacz
nic nowego jak rośnie mamy pozytywne newsy jak spada negatywne? ze znakiem zapytania bo nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek ta giełda była w czołówce wolumenowej jeżeli chodzi o LSK :D

Lisk wciąż nie zszedł poniżej dolara a BTC nie wygląda jakby miał zrezygnować z obranego kierunku w dodatku tak jak wyżej już zostało wspomniane wyprzedanie na parze lsk/btc jest spore więc pewnie tylko kwestia czasu jak to odbije

grajcie z myślą o perspektywie następnych miesięcy to będzie wam łatwiej przechodzić przez słabsze okresy cenowe ;)

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » poniedziałek, 26 października 2020, 23:41

Naganiacz pisze: poniedziałek, 26 października 2020, 23:07Bounty

:D

Fakt, kiedyś za bugi było bounty teraz na poc jest program Lisk builders

https://lisk.io/builders-program
Naganiacz pisze: poniedziałek, 26 października 2020, 23:07Dobrze by było gdyby za taki baton można by w przyszłości zapłacić Liskiem b
Niestety nie doczekamy takich czasów, ale może będziesz kiedyś mógł zapłacić swoim stablecoinem opartym na Lisku.

Ten coindeal mnie bardzo zaciekawił. Zerknijcie na wolumeny tam. Nie dziwi mnie że liska usuwają kiedy ma obrót dzienny w wysokości 15$ :lol: Zdziwiła mnie zupełnie inna rzecz. Oprócz tego, że ,wyższej ligi, Chailink ma tam obrót raptem 40$, to znajduje się na tej giełdzie jeszcze token szyfrowanego komunikatora, który jest hardforkiem liska ze zmodyfikowanym kodem bo nie było jeszcze wtedy SDK i ma obrót 56$ :D Co najlepsze, jakieś hmmm. Półtora , dwa lata temu, stwórcy tego komunikatora wstrzymali rozwój notabene gotowego projektu bo im się kasa z ico skończyła, ja myślałem że to umarło całkiem a tu proszę :)

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » wtorek, 27 października 2020, 04:30

Delisting zbytnio nie wpłynął na cenę, bo prawie wszystko w parze z btc zostało ładnie zbite (nawet eth) dla mniej jak zawsze jest to gra psychologiczna, by słabe ręce oddały swoje coiny i zaraz nastąpi przerzut kapitału z btc na alty i zacznie się hossa na altach 😎

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 27 października 2020, 08:09

Na cenę znacząco nie wpłynął jeszcze, chyba że zaczną się inne delistingi. Pijarowo źle to wygląda - jakby jakiś exit scam :D Tak jak pisałem wcześniej Lisk traci kolejnych potencjalnych inwestorów, systematycznie dzień po dniu przez lata.


Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » wtorek, 27 października 2020, 11:42

@blink nie no spokojnie piszesz jakby był jakiś kataklizm a gorzej już było i to nawet dwa razy w grudniu czy w marcu

zaraz mamy potwierdzenie hossy na BTC więc wszystko dźwignie w górę a takie niedowartościowane coiny jak Lisk będą mogły szybko nadrobić zaległości

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 27 października 2020, 12:48

masonbtc pisze: wtorek, 27 października 2020, 11:42@blink nie no spokojnie piszesz jakby był jakiś kataklizm a gorzej już było i to nawet dwa razy w grudniu czy w marcu


Przecież nic takiego nie napisałem, prócz tego że pijarowo kiepsko to wygląda. Spadek chętnych inwestorów do zakupu liska trwa od kilku lat. Od kilku lat ich obietnic także to nic nowego.
Czekamy na hossę, zobaczymy co z tego będzie :D

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Budzaj » wtorek, 27 października 2020, 14:41

Wyprzedaż zacznie sie w BLACK FRIDAY.
Było tak rok i dwa lata temu

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9203
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7031
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 28 października 2020, 11:39

Lisk już mocno wypłaszczył, zazwyczaj po czymś takim następuje up(na RSI dywergencja chyba bycza i podwójna niecka/cup na handle na 4$ prawie). Aczkolwiek jeśli promocyjka to na kupno, ewentualnie szybką sprzedaż i od razu odkup gdzieś niżej. Poza tym wykres dość podobny do wykresu LTC :D


Poza tym Lisk ciągle jest na promocji -95% od ATH :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: JohnnyFontane » sobota, 31 października 2020, 13:12

Ci co się mieli wyprzedać to już dawno to zrobili, zostali Ci co trzymają dla zasady, albo w ogóle zapomnieli, że coś tam mają w Lisku. Wątpię , że Lisk spadnie jeszcze niżej ,bo to nawet nie ma jak podlegać jakimkolwiem trendom

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 31 października 2020, 15:33

To kto sprzedaje od dwóch miesięcy?


Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 25 stycznia 2020
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: liskoptimist » sobota, 31 października 2020, 21:21

Ogólnie super czasy na zakup niektórych atlów, spadają na łeb na szyję, wykrwawiają się. Chyba wiadomo czemu. ludzie wyprzedają alty i przeskakują na BTC. Myślę, że obecnie jest super okazja na powolną kumulację altów, w tym lisa. Badzcie cierpliwi i Lisk odbije z czasem, kupicie po 1$ sprzedacie po 2$ i macie 100%:) Pozdrawiam wszystkich liskowiczów!

PS. żeby nie było, że jestem jakimś wyznawcą Liska, posiadam wiele innych altów, Lisk to około 12 % mojego całego portfolio

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 45
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: BioHay » niedziela, 1 listopada 2020, 01:41

liskoptimist pisze: sobota, 31 października 2020, 21:21Ogólnie super czasy na zakup niektórych atlów, spadają na łeb na szyję, wykrwawiają się. Chyba wiadomo czemu. ludzie wyprzedają alty i przeskakują na BTC. Myślę, że obecnie jest super okazja na powolną kumulację altów, w tym lisa. Badzcie cierpliwi i Lisk odbije z czasem, kupicie po 1$ sprzedacie po 2$ i macie 100%:) Pozdrawiam wszystkich liskowiczów!

PS. żeby nie było, że jestem jakimś wyznawcą Liska, posiadam wiele innych altów, Lisk to około 12 % mojego całego portfolio


Sorry masz szklaną kulę czy jak ? Jeśli tak to ja Ci sprzedam swoje liski za 1.50$ a później Ty sobie sprzedasz je po 2$ Ok ?
Ludzie przecież to nic nie warty badziew dla nikogo i do niczego nie potrzebny. Pewien etap krypto się już skończył. Zamiast naganiać na kupno tego czegoś, można w tej chwili polecić dużo lepszych projektów na których się zarabia a nie zamraża kasę na wieki. Oczywiście, bez urazy.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » niedziela, 1 listopada 2020, 01:46

BioHay pisze: niedziela, 1 listopada 2020, 01:41Jeśli tak to ja Ci sprzedam swoje liski za 1.50$ a później Ty sobie sprzedasz je po 2$ Ok ?
Przecież kolega napisał tu hipotetycznie, że przy kupnie za 1$, przy 2$ to jest już 100%. Po co kupować od Ciebie po 1.50 skoro można czekać na dolara i niższe ceny ?
BioHay pisze: niedziela, 1 listopada 2020, 01:41Ludzie przecież to nic nie warty badziew dla nikogo i do niczego nie potrzebny.
BioHay pisze: niedziela, 1 listopada 2020, 01:41Zamiast naganiać na kupno tego czegoś, można w tej chwili polecić dużo lepszych projektów na których się zarabia a nie zamraża kasę na wieki.
Ludziu, jeśli nie widzisz, jest to dział Lisk i temat Lisk dyskusja o cenie. Jak chcesz porozmawiać o innych altcoinach to masz do tego odpowiednie działy. Trzy lata na forum a jeszcze Savoir-vivre nie ogarnięty.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 45
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: BioHay » niedziela, 1 listopada 2020, 02:08

Pogromca pisze: niedziela, 1 listopada 2020, 01:46Trzy lata na forum a jeszcze Savoir-vivre nie ogarnięty.


Sorry jesteś akwizytorem czy doradcą finansowym, że już normalnie pisać nie potrafisz ?
I faktycznie, jak trzy lata siedzę to w kółko i to samo a forum ledwo zipie.
Nie musisz się fatygować i odpisywać ale domyślam się że nie wytrzymasz i odpiszesz. Ulżyj sobie ;)

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
16
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » niedziela, 1 listopada 2020, 06:42

Gorzej, niż XRP chyba nic nie wyglada :mrgreen:
Co do liska to zmierzamy chyba do styczniowego dołka (6500.) obecny poziom 7000-7500. Można traktować jako miejsce akumulacji. Zaskakujące jest jedynie, ze komuś chce się skupować nawet z zawyżona cena, tylko po to by sprowadzić kurs alt/btc jeszcze niżej. :lol: Ale widocznie obecne straty zostaną odrobione, przy szybkim wykupie wszystkiego jak leci. :mrgreen:
Śmieszy mnie to pisanie „lisk jest nic niewarty dlatego się wykrwawia” xrp czy eth/btc ma podobnie, może eth nie szura po dnie, ale 1D wyglada prawie wszędzie tak samo.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości