LISK - swobodna dyskusja

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » czwartek, 10 września 2020, 22:22

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Ishias » niedziela, 13 września 2020, 14:30

Jak myślicie po wypuszczeniu w pełni działającego SDK Lisk ma szanse na sukces, czy ludzie oleją temat? Nie chce sceptycznie patrzeć ale Lisk chyba zaprzepaścił swoje wszystkie szanse. Z dominacji bitka która spada, nawet ułamek nie poszedł do Liska, tak samo jak nano kisi sie na dnie

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: koparki » niedziela, 13 września 2020, 15:33

@Ishias przecież nikt nie ma szklanej kuli. To jest dobry projekt i miał potencjał ale z powodu zbyt długiego tworzenia może być mało popularny , brak efektu sieciowego - Ty go znasz bo w Polsce LSK jest fenomenem - nemal cała ulica która rezydowała na BitBayu go kupiła i go bagholdowała aż do kapitulacji.... ale ogólnie na świecie jest jednym z wielu innych mniej znanych, tu jest bliźniaczy wątek na forum bitcointalk, porównaj sobie ilość stron w wątku z innymi podobnymi projektami to oszacujesz jak bardzo jest "modny" (a to moda wpływa na popyt spekulacyjny): https://bitcointalk.org/index.php?topic=1346646.45300
Deweloperzy za długo się z tym projektem grzebią, nie wzięli udziału w bańce DeFi - to była szansa aby o LSK zrobiło się trochę szumu , nie ma działających daapsów na LSK w 2020r gdzie konkurencja jest już daleko do przodu zwłaszcza ta która rozwija badania związane ze skalowalnością w dziesiątkach tys tx/sek. W ogóle na innych sieciach(innych niż eth,trx i eos) bardzo mało osób w przeliczeniu na miesiąc korzysta w ogóle z dapps, sam zobacz: https://dappradar.com/
Deweloperzy patrzyli przez palce zbyt długo na patologię związaną z tworzeniem nowych monet i związaną z metodą decentralizacji więc poważni inwestorzy omijali ten potencjalnie korupcyjny układ z daleka.
---

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Ishias » niedziela, 13 września 2020, 15:51

@adiqq No tak nie śledzę za bardzo, ale jak 8.0 hehe? No 5.0 i 6.0 a 6 to sidechain xD.
@koparki Bardzo ładnie opisane. Wiem śledzę tez bitcoin talk to non stop te same osoby spamuja. No dappsy poszły na bok. Trzeba iść za trendem, po co walczyć na przekór niemu :D. Ja zupełnie nie żałuje że wyszedłem z niego na początku roku to była decyzja życia, a że została mała kwota to kupiłem sobie Liska niech leży pod wersje 5.0 ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » poniedziałek, 21 września 2020, 09:52

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » sobota, 10 października 2020, 23:41

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
13
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » wtorek, 13 października 2020, 20:04

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » sobota, 17 października 2020, 17:27

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » poniedziałek, 19 października 2020, 11:22

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Pogromca » wtorek, 20 października 2020, 17:15


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » czwartek, 5 listopada 2020, 15:27

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
18
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » czwartek, 12 listopada 2020, 20:19



Dodano po 26 sekundach:


Dodano po 5 godzinach 26 minutach 13 sekundach:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: maly_ZE » piątek, 13 listopada 2020, 09:50

Czy to już nową banka na krypto? Czy lisk będzie w końcu po 200zl?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » piątek, 13 listopada 2020, 16:19

maly_ZE pisze: piątek, 13 listopada 2020, 09:50Czy to już nową banka na krypto? Czy lisk będzie w końcu po 200zl?


Nowa bańka prawdopodobnie już w drodze ale Lisk ostatnio sobie nie radzi. Prawie każda pompa go omijała i nawet teraz jak alty odbijają to lisk stoi w miejscu. Niestety oni nadal klepią te swoje narzędzia na które hype skończył się 2 lata temu. Na pokładzie zostali chyba tylko bagholderzy którym ciężko wyjść z tego shita i delegaci (tym akurat się nie dziwię) którzy produkują sobie darmowe pieniążki, sprzedając coiny tym którzy wiecznie uśredniają :D

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Pogromca » piątek, 13 listopada 2020, 16:50

blink pisze: piątek, 13 listopada 2020, 16:19Niestety oni nadal klepią te swoje narzędzia na które hype skończył się 2 lata temu.
Hype skończył się na narzędzia? Jesteś niesamowity. O czym ty mówisz człowieku..... Narzędzia tak BTW są już dawno "sklepane". Ale tak to jest jak się "zna" . ;-)

Dodano po 19 minutach 50 sekundach:
@blackraijin nie straciłem dużo pieniędzy i nie mam lisków, wyjaśnij mi O JAKĄ PRAWDĘ SIĘ OBRAŻAM ? Bo prostu nie trawię jak ktoś pierdoli oderwane od rzeczywistosci rzeczy? O jakimś HYPE na narzędzia ? Nigdy czegoś takiego nie było. Takie głupoty trzeba prostować szybko i klarownie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » piątek, 13 listopada 2020, 17:02

Pogromca pisze: piątek, 13 listopada 2020, 16:30Hype skończył się na narzędzia? Jesteś niesamowity. O czym ty mówisz człowieku..... Narzędzia tak BTW są już dawno "sklepane". Ale tak to jest jak się "zna" .


Jeśli już są to chyba rynek tego nie zauważył - jeszcze gorzej. Sam tym potwierdzasz że brak zainteresowania Liskiem i tymi narzędziami. Jakbyś słodko nie pierdział na temat liska to tylko wystarczy spojrzeć na kurs wobec BTC i wobec innych altów np. ETH i sprawa jest jasna że zainteresowanie Liskiem jest na żenującym poziomie.


Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
23
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Pogromca » piątek, 13 listopada 2020, 17:15

@blink Ale co mnie kurs interesuje? Człowieku mówisz o jakimś hype na narzędzia. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Hype to może być na powstałe apki. Widziałeś kiedyś programistów robiących hype na narzędzia?

Poza tym CO MA WYKRES DO KORZYSTANIA Z NARZĘDZI, KIEDY NIE POTRZEBUJESZ TOKENU LSK BY Z NICH KORZYSTAĆ? . Żeby sprawdzić ten rzekomy "HYPE NA NARZĘDZIA" musisz zerknąć na instalacje z githuba i npmjs, a nie wykres.

Poza tym mówisz, że hype na te narzędzie skończył się 2 lata temu ? :D To w takim razie jak wyjaśnisz projekty typu Polkadot, Cosmos czy Horizen, które budują niemalże identyczne projekty i narzędzia, a różniące się od Liska jedynie językiem w jakim są napisane? Jak wyjaśnisz dążenie wielu projektów w drodze ewolucji do crosschain, interchain, sidechain? Mówisz, że hype się na to skończył, mimo, że prawie żaden z projektów jeszcze tego nie wdrożył ? :D

A tak w ogóle za tydzien w nowo otwartym Lisk Center Berlin zostanie uchylony rąbek tajemnicy na temat badań odnośnie interoperacyjności.


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » piątek, 13 listopada 2020, 17:28

Pogromca pisze: piątek, 13 listopada 2020, 17:15@blink Ale co mnie kurs interesuje?


Co masz napisać jak to tylko spada. Resztę niestety prócz Ciebie kurs interesuje. Bo przyszli tu zarobić pieniążki a nie być tylko dawcą kapitału.
To że polkadot rośnie nie oznacza że Lisk kiedykolwiek będzie rósł. Zresztą masz do czego porównywać - w polkadot stracili 2/3 kasy w ciągu 2 tygodni a po tym jak stwierdzili że mają i tak wystarczająco środków robili kolejne pre-sale, ICO :lol:

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Pogromca » piątek, 13 listopada 2020, 17:45

blink pisze: piątek, 13 listopada 2020, 17:28Co masz napisać jak to tylko spada.
Mogę napisać, że czekam na niższe ceny, ale coś ciężko, żeby na dłużej zejść poniżej 4zł.
blink pisze: piątek, 13 listopada 2020, 17:28To że polkadot rośnie nie oznacza że Lisk kiedykolwiek będzie rósł.
A gdzie coś takiego stwierdziłem ? Odnoszę się czysto technicznie, na co Ty mi wyskakujesz nadal z gadaniem o cenie. Po prostu na technologii chuja się znasz, co można stwierdzić po tym co piszesz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » piątek, 13 listopada 2020, 18:01

Pogromca pisze: piątek, 13 listopada 2020, 17:45A gdzie coś takiego stwierdziłem ? Odnoszę się czysto technicznie, na co Ty mi wyskakujesz nadal z gadaniem o cenie. Po prostu na technologii chuja się znasz, co można stwierdzić po tym co piszesz.


@maly_ZE pisał o 200zł więc o czym mowa jak nie o cenie? Sam pie*** o tej amazing technology a nikogo to nie interesuje. Cena weryfikuje ten projekt.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości