Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » piątek, 9 października 2020, 21:34

blink pisze: piątek, 9 października 2020, 21:02Może jednak nie pokazuj, bo i tak nie znajdziesz a tworzy się tu szambo.
Proszę bardzo
blink pisze: środa, 26 lutego 2020, 07:40
Picassso pisze: wtorek, 25 lutego 2020, 23:58No tak.., bo tylko lisk spada, ale wy jesteście ułomni


Większość spada, ale niektóre te lepsze nawet rosną. W takich sytuacjach warto sprawdzić jakie waluty spadają mniej i czy nie radzą sobie lepiej przy spadkach BTC od tej którą posiadamy.



@GoPro Gdzie napisałem w tym poście o Waves? Nerwy ponoszą trochę.
Na Twoje całe szczęście obrazek zniknął na którym podświadomie sugerowałeś innym waves który miał wtedy ładne procenty. Nie tylko ja to spostrzegłem.

Dodano po 30 sekundach:
Pogromca pisze: czwartek, 27 lutego 2020, 05:06
blink pisze: środa, 26 lutego 2020, 07:40Większość spada, ale niektóre te lepsze nawet rosną. W takich sytuacjach warto sprawdzić jakie waluty spadają mniej i czy nie radzą sobie lepiej przy spadkach BTC od tej którą posiadamy.
No właśnie.



Ups...
blink pisze: czwartek, 27 lutego 2020, 06:39 @Pogromca Zmienność jest duża jak widać, kwestia tylko taka czy to wykorzystujesz czy tylko się tym podniecasz :D
Tak się potem głupio tłumaczyłeś. I znikles dopóki Twój udany zakup zaczął być wart więcej niż Lisk, wpadając tu i lechtajac swoje ego, uzasadniając swojej psychice sprzedaż projektu do którego byłeś mocno przywiązany emocjonalnie, jak to mówią od nienawiści do miłości . Dziękuję. Pozamiatane kolego, zresztą jak zwykle.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 9 października 2020, 21:51

Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 21:34Tak się potem głupio tłumaczyłeś. I znikles dopóki Twój udany zakup zaczął być wart więcej niż Lisk, wpadając tu i lechtajac swoje ego, uzasadniając swojej psychice sprzedaż projektu do którego byłeś mocno przywiązany emocjonalnie, jak to mówią od nienawiści do miłości . Dziękuję. Pozamiatane kolego, zresztą jak zwykle.


Ja nie musze sobie nic łechtać. Różnica 200 sat. gdzie lisk akurat urósł 12% a waves 10% spadł, dzień wcześniej pewnie były na równym poziomie - a Ty się tym podniecasz. Pozamiatałeś się sam jak pokazujesz w poście wyżej nadal żyjesz przeszłością której niestety nie ma i pewnie nigdy nie będzie. Nie korzystasz z żadnych okazji zarobku jaka by to krypto nie była, ale sekciarstwo wymaga poświęceń.

Obrazek

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » piątek, 9 października 2020, 22:05

@blink Nie manipuluj, był akurat w tamtym momencie droższy o 2000 sato a nie 200 to po pierwsze. Później był prawie trzykrotnie droższy, ale to już umyka Ci uwadze, bo przecież teraz waves jest droższy i sam tym jesteś podniecony. Pokazuje Twoja hipokryzję. Jak Lisk będzie znowu droższy od waves to znowu się schowasz . Takie Twoje emocjonalne podejście. Ja się nie mam czym podniecać bo od pół roku nie mam krypto, ale za to uwielbiam wyjaśniać łgarzy.

Pojawiłeś się w lutym jak na jeden dzień waves był droższy od Lisk, potem przez pół roku siedziałeś cicho i wróciłeś dopiero w sierpniu kiedy sytuacja się odwróciła. Wszystko można sprawdzić wchodząc w Twoje posty . I kto tu się podnieca ? :lol:

I jeszcze raz, ja nie podniecam się tylko wyjaśniam łgarza blinka, bo wtedy mówiłeś żeby inwestować w projekty które lepiej rosną, a akurat wtedy lepiej rósł Lisk. Koniec kropka. Z west też Ci nie pykło wczoraj ;)
blink pisze: piątek, 9 października 2020, 21:51 Nie korzystasz z żadnych okazji zarobku jaka by to krypto nie była, ale sekciarstwo wymaga poświęceń.
Teraz akurat nie korzystam, bo akumuluje fiaty. Ale skąd ty możesz wiedzieć czy wcześniej nie korzystałem ? :lol: To nie jest sekciarstwo, tylko dążenie do prawdy i odczernianie bzdur które potrafisz pisać na temat projektu którego wad nie widziałeś dopóki go nie sprzedałeś. Mam alergię na takich jak Ty, więc jak nie chcesz być wyjaśniany to lepiej odpuść sobie udzielanie się w tym wątku .

EOT

Temat uważam za zamknięty, zostałeś wyjaśniony raz na zawsze .

Nie dziw się potem, że nie odpiszę, ale szkoda mi energii na bałwaniarstwo, choć pewnie będziesz próbował prowokować rozmowę wyimaginowanymi "40mln z powietrza". Szkoda na Ciebie strzepić ryja.

Żegnam. I życzę powodzenia. Szczerze. Jak najlepiej dla Waves , tylko żebyś się tu nie wpierdalał i nie robił kupy na środku pokoju.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 9 października 2020, 22:54

Dajesz screena z różnica o 200 sat a piszesz że w tamtym okresie o 2000 i nadal nadal podniecasz się historią. Pojawiam się jak mam czas ze względu na prowadzoną firmę, jak miałem liska to też tutaj odzywałem się raz częściej a raz wcale ale tłumacz to sobie na twoje :lol:

Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 22:05I jeszcze raz, ja nie podniecam się tylko wyjaśniam łgarza blinka, bo wtedy mówiłeś żeby inwestować w projekty które lepiej rosną, a akurat wtedy lepiej rósł Lisk. Koniec kropka. Z west też Ci nie pykło wczoraj

Tutaj nie miało co pyknąć była blokada środków i przez to rosło po czym cena wróciła do tego sprzed pompy, nadal tego nie zrozumiałeś? Przecież Ci już to wyjaśniłem... no weź... :lol:

Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 22:05Temat uważam za zamknięty, zostałeś wyjaśniony raz na zawsze .

Dyskusje zacząłem tylko od napisania że zainteresowanie spada, a zobacz do czego sprowadziłeś dyskusje to najlepiej pokazuje twój poziom. Masz rację nie ma co z Tobą dyskutować, bo opierasz się tylko na historii liska jaki to wielki był :D
Czego bym nie napisał to widzisz promowanie waves albo west, a napisałem w tym temacie dwa posty w ciągu ostatniego miesiąca i nie nawiązywałem nic do powyższych projektów. Twój ból dupska był silniejszy i sam to wywlokłeś.

Obrazek

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » sobota, 10 października 2020, 00:07

blink pisze: piątek, 9 października 2020, 22:54Dajesz screena z różnica o 200 sat a piszesz że w tamtym okresie o 2000 i nadal nadal podniecasz się historią.
Policz dokładnie miejsca po przecinku i oblicz ponownie ile jest satoshi. Na tym w zasadzie powinienem zakończyć dyskusję, której zresztą nie powinienem kontynuować.

Dodano po 24 minutach 26 sekundach:


Porównaj to z Twoim postem. Podobny zabieg erystczny.



Zważywszy, że dzień wcześniej pisałeś coś takiego



Spoko, mogłeś nie ogarnąć z hackiem, albo nie chciałeś tego ogarnąć, tak jak sato ;) Ja również zareagowałem, jak zareagowałem, podejrzany wzrost na west był dla mnie od razu ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 10 października 2020, 00:08

Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 23:42Policz dokładnie miejsca po przecinku i oblicz ponownie ile jest satoshi. Na tym w zasadzie powinienem zakończyć dyskusję, której zresztą nie powinienem kontynuować.


Nie zwróciłem na to szczególnej uwagi, faktycznie chodziło o 2k sat, nie zmienia to jednak faktu o którym pisałem.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » sobota, 10 października 2020, 00:10

@blink OK. Miłego wieczoru.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 10 października 2020, 00:13

Pogromca pisze: sobota, 10 października 2020, 00:07Zważywszy, że dzień wcześniej pisałeś coś takiego


Przecież to był temat do waves to jaki problem że pisałem o wescie? Przynajmniej dowiedziałem się o zablokowanych depozytach - "przyczyna pompki" i tyle.
Nie odniosłeś się do tego jakie szambo wylałeś po moim poście odnośnie spadającego zainteresowania liska a odpisujesz na to że pisałem o wescie w temacie o waves :D

Edit: jeśli chodzi o to zdjęcie którego nie widać to było kilka krypto z moich ulubionych oznaczonych gwiazdką, był tam waves był eth, lisk i tyle. Przecież jeśli już było to jakieś porównanie to chyba logiczne że porównam do krypto które posiadam/którymi się interesuje i są godne uwagi. Co miałem porównywać liska z dascoinem? Nadal odkopujesz stare śmieci. Nie wnosi to nic do obecnej sytuacji liska.
@blink OK. Miłego wieczoru.
wzajemnie

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 10 września 2019
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: rozjechanyLisek » wtorek, 13 października 2020, 06:37

Pogromca pisze: sobota, 10 października 2020, 00:10 @blink OK. Miłego wieczoru.
Chciałbym żebyś zniknął z tego forum na zawsze i nie naganiał więcej ludzi na to gówno nazywane liskiem

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » wtorek, 13 października 2020, 06:49

@rozjechanyLisek Jeśli po moich postach naszła Cię ochota na kupno lisków, to przykro mi bardzo, ale nie nadajesz się do tego sportu. Nikogo tu do niczego nie namawiam, a sam mam pustą krypto sakiewkę.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » wtorek, 13 października 2020, 09:10

ojej ale lisk wygląda źle do btc :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 13 października 2020, 17:21

@masonbtc Kilka krypto miało dzisiaj wzrost i później lekką korektę po wahaniach na BTC. Lisk niestety wzrostu nie miał a tylko załapał się na korektę przez BTC. Reasumując póki co Lisk na odbicia się nie łapie jak inne kryptowaluty jednak na sygnały do spadku reaguje. Określnym to jako trend spadkowy na lisku spowodowany chyba brakiem zainteresowania :roll:

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » piątek, 16 października 2020, 12:42

właśnie to zainteresowanie spadło chyba nawet bardziej niż podczas dołka w grudniu zeszłego roku :D

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » piątek, 16 października 2020, 14:42

„Moja strategia na alty jest bardzo prosta:

1) Zgromadzić wszystko, co czołga się po ziemi na ponad 18 miesięcy;

2) Kupić DOGE po 15-22 sat, sprzedać za 100+ sat miesiące później;

Wspomnienia z 2017 roku: najpierw pompują alty o największej i średniej kapitalizacji, potem te z najmniejszą, na koniec wszystkie scamy z szemranych giełd.”

https://bithub.pl/kryptowaluty/altcoin/ ... to-zrobic/


Mówcie co chcecie o LSK, on i tak da porządnie zarobić :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 16 października 2020, 14:49

masonbtc pisze: piątek, 16 października 2020, 12:42właśnie to zainteresowanie spadło chyba nawet bardziej niż podczas dołka w grudniu zeszłego roku


Ja uważam że jest to po prostu rezultat tych przeciągających się prac. Zainteresowanie dappsami nie jest już takie jak kiedyś i teraz inne rzeczy są na topie. Nie zapowiada się by to zainteresowanie wróciło - tych tysięcy deweloperów jakie miało być i korzystać z liska. Kto chce korzystać z tego prócz kilku delegatów? Już pewnie to pisałem ale kolejne bańki mijają a oni nadal pracują i końca nie widać. Ludzie powoli rezygnują, mijają lata i nawet tacy jak ja którzy stali za Liskiem murem w końcu się odwracają bo wszystko ma swoje granice. Na Lisku zarobiłem dużo jednak po co się z tym męczyć jak na czym innym można zarobić więcej. Nie ma sensu żyć marzeniem/nadzieją o wielkim Lisku i tysiącu deweloperów

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » sobota, 17 października 2020, 10:46

...
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 19 października 2020, 08:03 przez masonbtc, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 17 października 2020, 11:18

masonbtc pisze: sobota, 17 października 2020, 10:46wrócić wróci tylko pytanie jak duże ono będzie


Z jakiego powodu ma wrócić? Lisk urośnie 10% to już można powiedzieć ze zainteresowanie wróciło ale czy zadowalająco :D Ja myślę tutaj o zainteresowaniu by to mogło urosnąć co najmniej z 10x. Na takie widzę coraz mniejszą szanse. Gdzie pewnie większość inwestorów liskowych przy wzroście 10x nie wyjdzie nawet na 0. Lisk przez lata traci swoich zwolenników, którzy już do niego nie wrócą.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » sobota, 17 października 2020, 12:02

...
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 19 października 2020, 08:03 przez masonbtc, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » sobota, 17 października 2020, 12:19

Zainteresowanie spadło na całym rynku, nie tylko na lisku.
Równie dobrze można powiedzieć LTC, BSV, XRP, Tron czemu nie rośnie?
Lisk zrobił 15% pare dni temu ,tak samo jak Waves wczoraj.
Ale widzę ktoś tu rozmarzony o zarobku x10 - to już nie te czasy i żaden coin naturalnie tyle już nie urośnie. 8-)
Także cierpliwości 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 17 października 2020, 13:35

szlagaag pisze: sobota, 17 października 2020, 12:19Zainteresowanie spadło na całym rynku, nie tylko na lisku.
Równie dobrze można powiedzieć LTC, BSV, XRP, Tron czemu nie rośnie?


No to wiadomo że zainteresowanie całego rynku spadło, ale wcześniej lisk urósł 100x. Oczekuje 1/10 tego.
Czy zainteresowanie krypto spadło o 90%+-? To trzeba by sprawdzić.
Czemu ltc, tron itd. nie rośnie? O jakim okresie mówimy? Porównajmy sobie rok 2020







Gołym okiem widać, które krypto rośnie a które nie. Może ludzie po prostu wybierają wartościowsze projekty i nie będzie już tego że wszystko rośnie bo tak :D Moim zdaniem lepiej trzymać coś co rośnie w dłuższym okresie czasu niż marzyć o czymś że urośnie bo tyle spadło i powinno rosnąć.
szlagaag pisze: sobota, 17 października 2020, 12:19Lisk zrobił 15% pare dni temu ,tak samo jak Waves wczoraj.


Gdzie zrobił te 15% bo z tego co ja widzę to przez ostatni miesiąc tylko spada. Chyba że piszesz o lsk/pln no to wzrósł coś tam 10 dni temu (odreagowanie po spadkach) jednak nadal spada i po tym "wzroście" zaraz nie będzie śladu.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości