Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
26
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » środa, 7 października 2020, 18:52

Ja czekam na niżej, choć cena już zrobiła się dla mnie atrakcyjna ;)

@szlagaag Pozdro, dawno Cię nie widziałem

Dodano po 1 minucie 37 sekundach:
do btc jesteśmy niżej niż podczas covidowego marcowego black sawna. Bitcoin się zesra to i dwa zł na lisku nie będą czymś nie do osiągnięcia :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » środa, 7 października 2020, 20:20

True Pogromca. Czy alty kiedyś zrobią ATH ? Nie ma odpowiedzi

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » środa, 7 października 2020, 20:29

jak ktoś opchnął LSK to będzie się oglądał za odkupem po przecenie o ile z fundamentami projektu jest wszystko ok, czego ja nie śledzę, opór będzie tradycyjnie przy wychodzeniu z piekła cenowego na poziomie [6.66] pln :twisted:
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 8 października 2020, 02:51

Pomoc_potrzebna pisze: środa, 7 października 2020, 20:20Czy alty kiedyś zrobią ATH ? Nie ma odpowiedzi
Yes :D

RSI na 1d bardzo fajne pod jakąś długoterminową akumulację. Double bottom lekko zagrożony :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » czwartek, 8 października 2020, 17:16

Chyba pierwszy raz udało mi się kupić coś by zaraz kurs nie zanurkował dużo niżej 8-)
Patrząc po nastawieniu ludzi do tego patrząc na forum, większość już chyba zwątpiła.
Gdy zaczną się wzrosty, wszyscy znowu zaczną się interesować tematem to i chętni do kupienia na wyższych poziomach się znajdą.

Ja swoje kupione liski na razie przytrzymam, zobaczę czy btc osiągnie 11500$ i tam podejmę decyzję czy się pozbywam z myślą kupna niżej czy może dalej hodl. W sprzedaż i kupno niżej o 30gr, jak to bywało poprzednimi latami już się raczej bawić nie będę, bo zawsze jak sprzedawałem to szło w górę i tylko się człowiek wku... i podejmował złe decyzję :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » czwartek, 8 października 2020, 17:45

szlagaag pisze: czwartek, 8 października 2020, 17:16Gdy zaczną się wzrosty, wszyscy znowu zaczną się interesować tematem to i chętni do kupienia na wyższych poziomach się znajdą.


Jacyś się tam znajdą, tylko pytanie ile ich będzie. Sztuka chyba w tym, aby przy wzrostach/bańce wybrać tę krypto która będzie bardziej rosła. Zainteresowanie liskiem niestety jest już coraz mniejsze. Wnioski należy wyciągnąć samemu.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » czwartek, 8 października 2020, 17:52

Spoiler:
Blink między wierszami chce zasugerować, żeby wyciągać wnioski samemu i wchodzić w takie super projekty jak Waves Enterprise, gdzie w obiegu tylko 38mln tokenów, a łącznie 400mln będzie wyprodukowane , ale uwaga WOLUMEN I ZAINTERESOWANIE ROŚNIE (a depozyty zatrzymane XD), także chcecie być jeleniami, kupujcie to co już rośnie i potencjalnie będzie bardziej rosło :D :D :D Tylko jak potem przyjdzie zrzucić te naprodukowane 362mln to dopiero będzie ciekawie



Uuuuuups :)
Ostatnio zmieniony piątek, 9 października 2020, 02:14 przez Pogromca, łącznie zmieniany 5 razy.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » czwartek, 8 października 2020, 17:57

Sam wybierałem pomiędzy wejściem w BTC, ETH bądź LSK.
Po przeliczeniu różnicy z ostatnich spadków wychodzi na to ,że władowany kapitał w LSK da największy profit.
Zależy też kto jakim kapitałem dysponuję, kilkadziesiąt tysięcy lisków to i 20 gr robi dobrą robotę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 9 października 2020, 05:24

@Pogromca widać twój ból dupy, byleby się do mnie przyczepić :D Nigdy nie pisałem że west to super projekt (nawet tak nie myślę bo to shitek) dla mnie służy on tylko do pomnażania Wavesów co pisałem niejednokrotnie. Te 360mln jest w rękach teamu i będą sprzedawać na poziomie 1,6$ jeśli cena w ogóle tyle osiągnie. Lepiej kupować chyba to co rośnie i pomnażać wavesy niż kupować to co spada od roku bez przerwy :lol: Przypomnę tylko że waves nadal utrzymuje się 2x wyżej jak lisk mimo identycznej ceny w btc rok temu.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » piątek, 9 października 2020, 06:19

blink pisze: piątek, 9 października 2020, 05:24Lepiej kupować chyba to co rośnie i pomnażać wavesy niż kupować to co spada od roku bez przerwy
To jedna z ważniejszych zasad tradingu, ale jak widać wielu dalej nie rozumie...

Dodano po 31 sekundach:
No ale skoro można tutaj przeczytać, że LSK jest lepszy niż ETH, to mało co mnie już zdziwi ;)

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » piątek, 9 października 2020, 16:31

blink pisze: piątek, 9 października 2020, 05:24@Pogromca widać twój ból dupy, byleby się do mnie przyczepić
Nie miałbym do Ciebie bólu dupy, gdybyś okazał odrobinę klasy i nie przychodził podstępnie srać do byłego gniazda, próbując (co już nie jednokrotnie robiłeś tutaj, tylko, że tym razem zrobiłeś to nieco subtelniej) namawiać na projekt w który obecnie jesteś władowany po uszy ;)
blink pisze: piątek, 9 października 2020, 05:24Nigdy nie pisałem że west to super projekt (nawet tak nie myślę bo to shitek) dla mnie służy on tylko do pomnażania Wavesów co pisałem niejednokrotnie.
No popatrz, ja też tak nie pisałem, ale jednak w dedykowanym wątku naganiasz na tego shita, a ludzie już szukają targety :D Ale ugryzłem się w język i nie wchodziłem do Twojego "domu" z buciorami, tak, jak Ty to czynisz, chociaż miałem ku temu podstawy. Mam jednak jakiś honor i zasady.
blink pisze: piątek, 9 października 2020, 05:24Te 360mln jest w rękach teamu i będą sprzedawać na poziomie 1,6$ jeśli cena w ogóle tyle osiągnie
W zasadzie nie interesuje mnie to w ogóle, podałem sam fakt, że w obiegu jest raptem 10% i przed tym trzeba ostrzegać i jak sam mówisz, cytując Ciebie:
blink pisze: czwartek, 8 października 2020, 17:45Wnioski należy wyciągnąć samemu.
Zresztą zrobiłem to celowo, po tym jak oskarżałeś niedawno liska o wyprodukowanie 40mln tokenów w przeciągu 4 lat, podczas gdy... No właśnie. Wieje hipokryzją i to ostro.

blink pisze: piątek, 9 października 2020, 05:24Lepiej kupować chyba to co rośnie i pomnażać wavesy niż kupować to co spada od roku bez przerwy
Jesteś bezbłędny :mrgreen:

Szczególnie biorąc pod uwagę cenę z wczoraj



I cenę z dzisiaj



Nie no to ja chyba wolę tego spadającego liska od roku bez przerwy, jak to określiłeś :mrgreen: .

Mimo, że patrząc na wykres:
-Lisk nie spada bez przerwy od roku. Ostatni szczyt miałeś półtora miesiąca temu, więc faktem jest, że spada od ostatniego półtora miesiąca, dokładnie od szczytu w okolicach 7.76zł, dnia 20 sierpnia. Przedtem, po dołku covidowym trwał w konsolidacji, co również nie oznacza, że spadał, proszę prześledzić wykres :D A wcześniej rósł, na początku tego roku i to bardziej niż Twój waves :D Także, mówienie, że lisk spada od roku bez przerwy jest bezczelnym kłamstwem, które łatwo jest udowodnić.


blink pisze: piątek, 9 października 2020, 05:24Przypomnę tylko że waves nadal utrzymuje się 2x wyżej jak lisk mimo identycznej ceny w btc rok temu.
Super, tylko pogratulować. Był nawet prawie 5 razy droższy. Po czym spadł procentowo bardziej niż Lisk. Można też powiedzieć, że cały czas spada ;) Udało Ci się chociaż trochę sprzedać, czy nie nauczony po holdowaniu liska, każdy szczyt przetrzymujesz? XD
adiqq pisze: piątek, 9 października 2020, 06:19To jedna z ważniejszych zasad tradingu, ale jak widać wielu dalej nie rozumie...
No no, co już udowodniłem na obrazkach powyżej, jak te wasze święte zasady działają. Ładować się wysoko, wdupiać się w holding, sprzedawać niżej XD
adiqq pisze: piątek, 9 października 2020, 06:19No ale skoro można tutaj przeczytać, że LSK jest lepszy niż ETH, to mało co mnie już zdziwi
Wskaż mi w którym miejscu ktoś mówi, że Lisk jest lepszy od Ethereum. Jeśli tego nie wskażesz, to dostaniesz kolejne minusowe punkciki, bo na kłamstewka mam wyjątkową alergię.

Lisk może dać większy procent od eth. Może ale nie musi. To nie oznacza, że jest lepszy.

Lisk zdecydowanie będzie lepszy od ETH 1.0, kiedy wszystko zostanie w nim wdrożone i prawdopodobnie będzie lepszy od ETH 2.0. Podkreślam będzie. A nie jest.

Dodano po 20 minutach :
@szlagaag Gratuluję dobrej czutki, dla mnie już zrobiło się lekko za drogo :)

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » piątek, 9 października 2020, 16:45

Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 16:11Wskaż mi w którym miejscu ktoś mówi, że Lisk jest lepszy od Ethereum. Jeśli tego nie wskażesz, to dostaniesz kolejne minusowe punkciki, bo na kłamstewka mam wyjątkową alergię.
wiesz, mam dobrą pamięć
mam też alergię na sekciarstwo...
anagamidev pisze: czwartek, 23 lipca 2020, 00:45
liskoptimist pisze: środa, 22 lipca 2020, 23:28Pozostało 67 dni do Halvingu liska, czy to coś zmieni? Wątpię. Jak bitcoin nie drgnie mocniej nie ma mowy o wzrostach
Dobrze, że przypominasz :D Cóż, cierpliwość jest wynagradzana na giełdzie, jak Lisk zacznie rosnąć to znowu będzie rakieta praktycznie bez korekt ; ) :D Lisk 100$ soon :D W końcu to ETH killer, a patrzcie co z ETH się dzieje, Lisk jest lepszy :D
Opportunities come infrequently. When it rains gold, put out the bucket, not the thimble
Dodano po 38 sekundach:
Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 16:31Lisk zdecydowanie będzie lepszy od ETH 1.0, kiedy wszystko zostanie w nim wdrożone i prawdopodobnie będzie lepszy od ETH 2.0. Podkreślam będzie. A nie jest.
Czas przyszły....tak, może kiedyś tego dożyjemy...ze wskazaniem na może

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » piątek, 9 października 2020, 16:52

@adiqq Dobra, zapomniałem, że anagamidev czasem pisze różne niestworzone rzeczy :D Nie będę tłumaczył tego eth killer, że ma początek w 2016 jako mem ;)


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 9 października 2020, 17:06

@adiqq Lisk ma inflację roczną 2% lekko ponad i z każdym wykopanym blokiem spada(procentowo), lim 1/n = 0. Jeśli taka sama hossa znowu się rozkręci jak 2017 roku, to wg. mnie jest szansa na 300-1000PLN, oczywiście na szczycie jednego dnia, tak samo jak 140PLN. No i później spadnie znowu pewnie te 95% na ceny 15-50PLN, czyli wyższe niż nawet dzisiaj i kolejna bańka do 5000PLN, nie wiem. Oczywiście zakładając, że projekt nie upadnie. Zalecam spojrzeć na bańki Bitcoin'a, tutaj cudów nie ma, a schematy się powtarzają, mniej lub bardziej dokładnie. Teoretycznie pod względem spekulacyjnym czyli ROI to może być lepszy od ETH. ETH zakładam na 5k$ co najmniej, a dzisiaj jest po 360$, czyli jakieś x13.(8) natomiast gdyby Lisk wrócił na ATH to już masz x35 z 4PLN. Oraz ETH ma inflację roczną wynoszącą ponad 4%, więc jeśli chodzi o store of value, to Lisk is ETH killer. Aczkolwiek ETH raczej nie upadnie, a Lisk nie wiadomo jeszcze ; ) :D #lisk100$soon
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 9 października 2020, 17:23

hahahahaha anagamidev jesteś mistrzem. Bez ciebie to bym nie żył

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » piątek, 9 października 2020, 18:08


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 9 października 2020, 19:12

Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 16:31Nie miałbym do Ciebie bólu dupy, gdybyś okazał odrobinę klasy i nie przychodził podstępnie srać do byłego gniazda, próbując (co już nie jednokrotnie robiłeś tutaj, tylko, że tym razem zrobiłeś to nieco subtelniej) namawiać na projekt w który obecnie jesteś władowany po uszy

Nie sram do byłego gniazda po prostu w tym gnieździe jest tyle odchodów, że nie szło tam usiedzieć, więc odleciałem gdzie indziej :D Nie namawiam na waves tylko jak zakrzywiasz rzeczywistość i szerzysz nieprawdę to udowadniam CI, że na waves zarobiłem więcej niż bym zarobił na lisku tyle.

Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 16:31Zresztą zrobiłem to celowo, po tym jak oskarżałeś niedawno liska o wyprodukowanie 40mln tokenów w przeciągu 4 lat, podczas gdy... No właśnie. Wieje hipokryzją i to ostro.

Lisk wyprodukowała mafia 40% z powietrza - taka różnica. Co z tego, że jest 400mln, są krypto których jest ponad 1mld, ale nie wykopali 40% z niczego.

Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 16:31Szczególnie biorąc pod uwagę cenę z wczoraj

Zablokowane depozyty to spompowali kurs, po czym po odblokowaniu cena wróciła sprzed pompy - nic nadzwyczajnego. Czytałeś temat to wiesz. Nawet amator by to przewidział.

Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 16:31Super, tylko pogratulować. Był nawet prawie 5 razy droższy. Po czym spadł procentowo bardziej niż Lisk. Można też powiedzieć, że cały czas spada

ATH Lisk - 34,92$ - obecnie 1,17$ (-97%)
ATH Waves - 16,08$ - obecnie 2,40$ (-85%)

Zawsze sobie można to wytłumaczyć na swój sposób niestety liczby nie kłamią.
Spoiler:
Daruj sobie wycieczki personalne i całe opowiadania tekstu, gdy ostatnio wypunktowałem twoje zakrzywianie rzeczywistości to zamilkłeś na jakiś czas.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » piątek, 9 października 2020, 19:28

blink pisze: piątek, 9 października 2020, 19:12Lisk wyprodukowała mafia 40% z powietrza
Jak masz gadać głupoty to naprawdę lepiej żebyś milczał. Dziwisz mi się potem, że nie chce mi się z Tobą dyskutować. Bo po prostu nie ma z kim. Z kłamcami nie gadam, kłamców gaszę i potem nie chce mi się wracać do dyskusji z błaznami.
blink pisze: piątek, 9 października 2020, 19:12Zablokowane depozyty to spompowali kurs, po czym po odblokowaniu cena wróciła sprzed pompy - nic nadzwyczajnego. Czytałeś temat to wiesz. Nawet amator by to przewidział.
Nawet amator by wiedział , a Ty nie wiedziałeś . No popatrz . Nieźle się podsumowaleś.
blink pisze: piątek, 9 października 2020, 19:12ATH Lisk - 34,92$ - obecnie 1,17$ (-97%)
ATH Waves - 16,08$ - obecnie 2,40$ (-85%)
I co w zawiązku z tym ? To mówimy o okresie tegorocznym czy całej ubiegłej hossie ? XD. Wniosek prosty , gdyby Lisk wrócił na ath to ma do zrobienia większy procent. Liczby nie kłamią ;)
blink pisze: piątek, 9 października 2020, 19:12Daruj sobie wycieczki personalne i całe opowiadania tekstu, gdy ostatnio wypunktowałem twoje zakrzywianie rzeczywistości to zamilkłeś na jakiś czas.
Wybacz, nawet nie chciało mi się tutaj wchodzić i tego czytać, nie wiem co pisałeś , bo średnio Twoje wypaczone zdanie interesuje .
blink pisze: piątek, 9 października 2020, 19:12Nie sram do byłego gniazda po prostu w tym gnieździe jest tyle odchodów, że nie szło tam usiedzieć, więc odleciałem gdzie indziej

Po czym regularnie tu wracasz narobić stolca. Tak cię boli ta nieudana inwestycja .
blink pisze: piątek, 9 października 2020, 19:12Nie namawiam na waves tylko jak zakrzywiasz rzeczywistość i szerzysz nieprawdę to udowadniam CI, że na waves zarobiłem więcej niż bym zarobił na lisku tyle.
Ty nie namawiasz . Naganiasz, co już nie raz pokazywałaś wrzucając w ten temat wykres Lisk i waves, gdy tylko waves był wyżej, sugerując wymianę lisków na waves. A jak Lisk był czasem (po twoim poście) wyżej od waves to siedziałeś jak mysz pod miotłą. Taki jesteś ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 9 października 2020, 21:02

Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 19:28Nawet amator by wiedział , a Ty nie wiedziałeś . No popatrz . Nieźle się podsumowaleś.

Nie wiedziałem że depozyty są zablokowane a nie to że cena wyrówna się po odblokowaniu wpłat - nie manipuluj.

Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 19:28I co w zawiązku z tym ? To mówimy o okresie tegorocznym czy całej ubiegłej hossie ? XD. Wniosek prosty , gdyby Lisk wrócił na ath to ma do zrobienia większy procent. Liczby nie kłamią

Tak sobie wmawiaj, życie marzeniami. Cofnąłbym się rok to napisałbyś że wybrałem okres w którym waves był wyżej.

Pogromca pisze: piątek, 9 października 2020, 19:28Ty nie namawiasz . Naganiasz, co już nie raz pokazywałaś wrzucając w ten temat wykres Lisk i waves, gdy tylko waves był wyżej, sugerując wymianę lisków na waves. A jak Lisk był czasem (po twoim poście) wyżej od waves to siedziałeś jak mysz pod miotłą. Taki jesteś

Kolejna twoje zakrzywianie rzeczywistości. Napisałem o tym raz i dałem Ci screeny z giełdy: viewtopic.php?f=110&t=21652&p=654553#p654553. Pokaż mi okres po moim poście - 14 sierpnia gdzie Lisk był wyżej od Waves.

Edit:
Może jednak nie pokazuj, bo i tak nie znajdziesz a tworzy się tu szambo. Wiem, obraziłem liska tym, że napisałem iż zainteresowanie tą krypto spada, bo taka jest po prostu prawda. Liczenie, że na kolejnej bańce (o ile do niej dojdzie) lisk nadal będzie na topie jest po prostu naiwne.

Początkujący
Posty: 343
Rejestracja: 31 stycznia 2020
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: oneman » piątek, 9 października 2020, 21:30

Xxx

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości