Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Ishias » piątek, 11 września 2020, 19:12

Haha to przechodzi ludzkie pojęcie, takiego szemranego zagrania to ja dawno nie widziałem :D ale to krypto samowolka. Zeby nie bylo pozniej znow tej samej akcji xD

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1408
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1322
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » sobota, 12 września 2020, 19:23

RVN/BTC
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » niedziela, 13 września 2020, 18:11



I cyk :D
Spoiler:
anagamidev pisze: sobota, 1 sierpnia 2020, 14:52 BNB/USDT, wygląda na to, że kolejny target 30$, a w ogólności zmierza gdzieś do 60$ i z czasem ten target będzie się zwiększał :D Ale już jest po wzroście +200%, więc sporo, podobnie w sumie jak BTC wygląda :D Można próbować z jakimś stop lossem na akumulację długoterminową to nie są promocyjne ceny :D




BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 183
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Sherlock » niedziela, 13 września 2020, 20:14

Tutaj zaraz zrobi się na grubo

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Ishias » niedziela, 13 września 2020, 21:45

Wavesik to mój czarny kuń :D. Jutro rusza trading na Lbank

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 18 maja 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Xarimar » poniedziałek, 14 września 2020, 17:02



Ahh to Siusi

Początkujący
Posty: 153
Rejestracja: 21 marca 2019
Reputacja: 63
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Fridaytrader » wtorek, 15 września 2020, 13:42

Patrzę na kurs THETY i TFUEL i pachnie mi pompą na TFUEL. Oczywiście, żeby to się zadziało muszą być sprzyjające warunki na BTC, ale jeśli w najbliższym czasie będziemy mieli jakiś mocno zielony dzień na altach to obstawiam TFUEL w czołówce.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 15 września 2020, 14:42

Nieciekawie na altach, bitek w górę, reszta stoi i lekko sika pod siebie. Ostatnio to chyba tylko ETH potrafi wspomóc wzrosty na pozostałych.
Sushi to już w ogóle "klepie biedę", coś tam właśnie skupiłem, ale coś odbicia nie widać.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1408
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1322
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » wtorek, 15 września 2020, 15:27

Nowe listingi są spoko, warto wejść czasem jakimś ułamkiem kapitału, ALE to tylko jak w dniu listingu prawie wszystko inne rośnie na Binance i ogólnie alty są w dobrej kondycji.
W przeciwnym wypadku jeżeli reszta wali na łeb, nowe listingi walą jeszcze bardziej po jakimś czasie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » wtorek, 15 września 2020, 17:07

APPC/BTC, 4h :D RSI ładnie schłodzone, -40% spadku od ostatniego lokalnego szczytu :D buylowsellhigh
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 153
Rejestracja: 21 marca 2019
Reputacja: 63
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Fridaytrader » wtorek, 15 września 2020, 17:31

Wszedłem w APPC uśredniając z kilku bidów na poziomie 336 satoshi. Jesteśmy w strefie, która od dobrych kilku miesięcy jest jego podłogą.

Cały czas przyglądam się SYSowi, ale tam podłoga jest bliżej niesprecyzowana. Czuję, że zobaczymy poziomy 4xx satoshi.

Pod lupą mam też TFUEL, gdzie w zależności od scenariusza i ze względu na specyfikę tokenu mogą być jednak jeszcze spore przeceny względem BTC. Na pewno jest to jednak ciekawa opcja do wejścia, jak sytuacja na altach trochę się uspokoi (chyba, że po znalezieniu dna błyskawicznie zaliczy pompkę, co już w sumie raz zrobiło).

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: hazi » wtorek, 15 września 2020, 18:13

Zapomnij o swoim appc cała kasa leci na nowe szity rynek jest tak rozdrobniony. Za dużo tego szajsu.Musial by byc mocny spadek rynku tak żeby bitek kosztował 1000$ . To część szitow typu finance.schabowy poszła by z dymem.Leca ostro w huj.. Finance jest pod każda nazwa.

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: leszek555 » wtorek, 15 września 2020, 18:48

@hazi też mnie to wkurza, gdy zaczynałem wiosną 2017, to główną giełdą był poloniex, na którym było z 30 kryptowalut i bardzo łatwo można było zarobić trzymając cokolwiek, kapitału było na tyle, by wszystko wypompować 1000-2000%, wtym momencie binance robi taką masówkę, że brakuje kapitału dla każdej krypty i mając pecha może się okazać, że przez 4 miesiące wzrostów nasze krypty zostałe pominięte i właśnie testują dołki, tak jak EOS, XTZ, APPC czy BEAM :( :( :(

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Eth » wtorek, 15 września 2020, 19:53

Spokojnie, przy następnym pompowaniu pewnie będzie na odwrót, bo każdy nastawi się na "pewniaki".

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 15 września 2020, 21:08

@mudol sushi prędzej czy później wywali w górę pomimo całej tej otoczki wokół niego.

@Fridaytrader
Tfuel jeszcze z tydzień może dwa.. test 77-80 i pompa myślę, bo kurs spotka się u mnie z ma24 na 1w (obczaj sobie).

Na sys widzę też dołek i to coś ok 470-490.. patrząc na 1w i średnie...

Na btc to albo ponad 11 000 albo poniżej 10 000 tak 9600.. czyli ruletka.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 15 września 2020, 22:34

@Dovakhiin oby, trochę się zapakowałem i ustawiłem sprzedaż na 2.49$, tyle mi wystarczy :)
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pablo12 » wtorek, 15 września 2020, 22:38

Mam trochę wolnych środków i myślę o sushi ale kurka boje się np delistingu na binance i po kasie bo cena wtedy ładnie zjedzie.

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: kAArter » środa, 16 września 2020, 00:19

Również myślałem o sushi po dzisiejszym dropie.Aczkolwiek o ile czysto spekulacyjnie pod jakiegoś coina warto by było wejść na odbicie po dużym spadku tak przy tym badziewiu to już trzymam sie z dala.Po wczorajszym nie zrozumieniu się (tak wioskuje) z wykupem gówna wylało się jeszcze więcej.Pompowanie tego teraz też średnio ma sens bo po co od razu pompować coina która ma aktualnie mnóstwo bagholderów.
Aczkolwiek na krypto dużo dziwniejsze cuda sie zdarzały także :roll:
Dobrze by było gdyby bitcoin podtrzymał się na tym pułapie cenowym to prawdopodobnie alty by zazieleniły

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 16 września 2020, 11:42

anagamidev pisze: niedziela, 13 września 2020, 18:11

I tak jak pisałem: nigdy nie słuchać naganiaczy z twittera, już lepiej pytać lokalnej wróżki albo rzucać monetą. Na przykładzie powyższego: facet pier***li że "każdy kto tu już jest będzie zarabiać i będzie łatwo" na samym topie bańki, a od jego posta każdy, kto kupił jest 50-70% w plecy, o ile nie wstrzelił się z coinem (np. BNB).

Do dziś nie rozumiem, skąd się biorą ludzie, którzy tym tumanom wysyłają jeszcze kasę (donate). :roll:

Ogólnie na altach źle, nie radzę grać, chyba, że bardzo małe sumy na dużych spadkach spekulacyjnie pod odwrócenie trendu (bo to jedyna forma uśredniania, którą akceptuję - za grosze!). Nic nie wskazuje obecnie na wzrosty, od momentu twita tego jełopka de facto odwrócił się trend na znacznej częsci altów a defi zaczęło schodzić z bańki.

Czekamy na to, co zawsze, tj. wypłaszczenie proporcjonalnie długie do okresu spadków (nie nabierać się na hurraoptymistyczne odbicia o 10-20% po drodze - to ściema). Wtedy kupujemy wyjścia up z akumulacji.

Według mnie każda inna metoda jest obarczona gigantycznym ryzykiem straty znacznej ilości kapitału.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 153
Rejestracja: 21 marca 2019
Reputacja: 63
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Fridaytrader » środa, 16 września 2020, 12:09

Jak ktoś chce koniecznie pograć na altach to polecam spojrzeć na to jak zachowywał się LTC i ewentualnie EOS przy poprzedniej wspinaczce na 12k. Zwłaszcza "cyfrowe srebro" miało w przeciwieństwie do wielu altów pozytywną korelację ze wzrostem ceny BTC i finalnie wyprzedzało starszego brata % wzrostu (co widać po kursie LTC/BTC), oczywiście wszystko już dawno zostało zniesione. Aktualnie LTC jest dość mocno przecenione w stosunku do BTC (zdecydowanie najmocniej od czasów bańki i kilku miesięcy przed nią), ale z racji długiej historii widać, że dołek może się jeszcze pogłębiać (w stosunku do BTC ATL było na poziomie około 30% niższym od aktualnego).

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości