Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Hamas » czwartek, 27 sierpnia 2020, 18:17

@ChomiczyPlan naturalnie, odkad zaczalem patrzec na wykres nie co 5min/1h, a co 1dzien/1tydzien, to w gruncie rzeczy mam wieksze pole manewru i mniej spinki nad wykresami i swoimi zakladanymi pozycjami :)

o LML, pisalem - jest wszystko przygotowane, ale niestety zalezne, radze sledzic zrodlo twit/tele/strone, bo praca caly czas idzie do przodu (priorytet GNY, LML czeka na liska), a wlasciciele nie chca podpasc inwestorom (tym finansowym, a nie gieldowym) :twisted:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Hamas » niedziela, 30 sierpnia 2020, 18:37

gdyby ktos chcial byc na poczatku tej drogi, to sluzymy pomoca :idea:

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 26 sierpnia 2020
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Komo » czwartek, 3 września 2020, 20:50

Hamas. Powiedz ile masz LmL jak to nie tajemnica.
Ostatnimi czasy na LmL był duży zrzut tych tokenów. Do tej pory są one jeszcze po 1gr. Pewnie z Cryptopi xd

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 9 sierpnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: MinoNenki » piątek, 4 września 2020, 13:32

LML przechodzi mały kryzys troche im to dało po kieszeni ale dla nas jest okazja żeby troche sobie tych tokenów kupić 1 grosz idealna cena na mase :lol:
Może wstaną za 3 miesiące może za pół roku albo niech nawet za rok ale zapewne bedzie to ładny nagły skok jak w przypadku BCP i nie tylko, dobrze wam znane są pewnie takie sytuacje bo mi tak ^^ jak ktoś ma czas i kase żeby zainwestować trochę to można się spodziewać że przebitka będzie kolosalna i się jeszcze okaże że nie jeden się na tym majątku dorobi :D nie bez powodu niektóre osoby inwestują nawet setki tysięcy wiec coś na rzeczy jest :mrgreen:

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 26 sierpnia 2020
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Komo » piątek, 4 września 2020, 13:45

Bitbay wycofał ostatnio dwa tokeny może wiecie jakie nastawienie ma ta giełda do LmLa. Żeby nie było niespodzianki :shock:

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Ishias » piątek, 4 września 2020, 14:32

Podążajcie za trendem a nie patrzycie na jakieś gnioty, co jest nic nie wart, po cholere kase zamarażać i ryzykować w coś co może nie urosnąć. Ten cały lml dla mnie to smiech na sali

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 9 sierpnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: MinoNenki » piątek, 4 września 2020, 14:35

Z tego co się orientuje bitbay usuwa tokeny ze względu na dużą anonimowość transakcji co może się kojarzyć z praniem pieniędzy :D
"LML jest obecnie przedmiotem handlu na BitBay, a inne giełdy są w przygotowaniu, ale najpierw ustalamy cenę handlową po hackowaniu Cryptopia." Cytat z ich strony tak więc nie poddali się podnieśli się i działają dalej żeby odbić się od dna a skoro to token kryptowaluty działający na platformie Ethereum nie powinno być tego typu niespodzianki moim zdaniem ;p .
Trzeba też brać pod uwagę że jesli to firma która już teraz nie odpuściła a posiada sztuczną inteligencję w garsci nie może się ograniczać do jednej giełdy tak więc sądzę że pojawi się jeszcze nie na jednej giełdzie i wtedy zwiększy zainteresowanie potencjalnych inwestorów a wiadomo co za tym idzie $$$$ :D , jeśli o mnie chodzi jestem dobrej myśli i chętnie zaryzykuję bo nie na co dzień ma się okazję kupić coina w takiej cenie z taka historią dla mnie to okazja i skorzystam a jak mawiają lepiej zaryzykować niż żałować :D

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 18 lipca 2020
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: bulus5 » czwartek, 10 września 2020, 14:46

Ja też zaryzykowalem i mam nadzieje ze nie bede zalowal...a co myślicie o ZEC-u? Lada moment bedzie jego helving...😀

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Hamas » czwartek, 17 września 2020, 09:43

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 18 lipca 2020
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: bulus5 » niedziela, 27 września 2020, 08:05

Ludziska powiedzcie co z tym lml-em...ruszy ten projekt czy nie bardzo? Spadl do 1 gr i nawet nie chce drgnac w drugim kierunku

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 19 listopada 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: amadi12 » poniedziałek, 28 września 2020, 23:43

narazie sie nie zapowiada nic, jest warty troche mniej niz grosz :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Hamas » sobota, 10 października 2020, 23:42

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: blink » czwartek, 15 października 2020, 18:21

Patrzę sobie na bitbaya a tam LML nie idzie sprzedać, więc cena wynosi 0.00 :shock: Patrząc natomiast na sell booka można zaobserwować i szacować że Polacy znów wtopili kupę kasy - co najmniej 2mln pln. Za coiny, które wcisnął im hacker i projektu który ma działać na platformie, która jeszcze nie działa :roll:

Obrazek

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Pogromca » czwartek, 15 października 2020, 18:50

@blink Masz jeszcze parę do btc. Hacku nikt nie przewidział zarówno na cryptopii jak i kucoin. Można z tego miejsca w zasadzie podziękować bitbayowi za procedury antyhackerskie.

P.s. @blink Lisk nie jest i nie będzie platformą.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: blink » czwartek, 15 października 2020, 19:12

@Pogromca faktycznie ale volumen poraża przy parze z btc jak i pln :shock: Tylko 1 giełda, 2 pary osz ku*** i wy w to inwestujecie?


Pogromca pisze: czwartek, 15 października 2020, 18:50P.s. @blink Lisk nie jest i nie będzie platformą.


Nawet w tytule mają: blockchain application platform

Obrazek

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Pogromca » czwartek, 15 października 2020, 19:34

@blink Ja więcej niż 100zl w to nie zainwestowałem , przy czym sprzedałem za tyle samo co kupiłem ;)

LML na bitbay wszedł poprzez zaangażowanie polskiej społeczności i jednego z obecnie forgujacych delegatów. Jaja niesamowite że bitbay wpłat nie zablokował po hacku.
blink pisze: czwartek, 15 października 2020, 19:12Nawet w tytule mają: blockchain application platform

Masz rację. Ale jest to trochę błąd logiczny z ich strony. Mamy np. platformy które udostępniają sieć, jak i również sieci, które umożliwiają powstawanie wielu platform . Tak wiem masło, maślane, ale nie powinno się stawiać bezpośrednio na równi np. platformy eth do tego co próbuje zrobić lisk, choć samo nazewnictwo może być mylne.

Co do samego LMLa, to będzie on bardziej narzędziem dla wielu sieci Lisk, aniżeli traktować go jako projekt ( tak wiem tutaj też ,projekt, ma wiele znaczeń, tak samo jak platforma). Co innego samo GNY, które jest oddzielnym blockchainem. Uściślając, LML nie ma sensu istnieć bez liska jako osobny blockchain, bo nie będzie miał zastosowania, gdyż jest pisany wprost pod liska i jego zastosowanie będzie istnieć dopiero gdy stanie się sidechainem. (Oczywiście wszystko co mówię jest na stan mojej wiedzy na dzień dzisiejszy, może to jakoś wyewoluuje, sama koncepcja LML i GNY zajęła mi odrobinę czasu, żeby ją zrozumieć)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: blink » czwartek, 15 października 2020, 19:49

Pogromca pisze: czwartek, 15 października 2020, 19:34@blink Ja więcej niż 100zl w to nie zainwestowałem , przy czym sprzedałem za tyle samo co kupiłem


no tak tylko tam sell wall na 2mln pln a volumen 200zł/dziennie
Spoiler:
Pogromca pisze: czwartek, 15 października 2020, 19:34Masz rację. Ale jest to trochę błąd logiczny z ich strony. Mamy np. platformy które udostępniają sieć, jak i również sieci, które umożliwiają powstawanie wielu platform . Tak wiem masło, maślane, ale nie powinno się stawiać bezpośrednio na równi np. platformy eth do tego co próbuje zrobić lisk, choć samo nazewnictwo może być mylne.


zwał jak zwał
Pogromca pisze: czwartek, 15 października 2020, 19:34LML na bitbay wszedł poprzez zaangażowanie polskiej społeczności i jednego z obecnie forgujacych delegatów. Jaja niesamowite że bitbay wpłat nie zablokował po hacku.


Wiem, nie raz bitbay był wołany w tej sprawie i w ich temacie też było pisane ale niestety w żaden sposób się nie odnieśli do tego :|

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Pogromca » czwartek, 15 października 2020, 19:58

@blink Może boty z tymi wallami. Nie znam się.
blink pisze: czwartek, 15 października 2020, 19:49zwał jak zwał
I tak i nie ale umiem to ładnie opisać . Mamy dwa rodzaje platform w tym kontekście:

- Platforma sieciowa, jak np. ethereum, która oprócz własnej technologii udostępnia swoją sieć,
-Platforma technologiczna, która umożliwia korzystanie z jej technologii, ale bez udostępniania sieci.

W tym kontekście mamy więc projekty, które powstają NA danej platformie (np. wrzucone na sieć eth) lub projekty które powstają Z wykorzystaniem danej technologii blockchain (bez użytkowania sieci twórcy technologii, korzystając na własnej sieci ).

Tak więc w obydwóch przypadkach możemy mówić o platformie. Ale jak wyżej :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
19
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: Hamas » piątek, 16 października 2020, 19:16

@Pogromca @blink odnosnie LML - na kanale ostatnio Rysek stwierdzil, ze po haku cryptopii, musza poczekac, bo kazda ingerencja w LML spowodowalaby autodelist z biedabaja, a tego chca uniknac za wszelka cene, gdyz prace sa bardzo zaawansowane.
LML czeka wiec na liska i wyrok sadu, a wtedy nastapi ekspansja na inne gieldy (a rozmowy trwaja np. ...oin, nieszczesny ....wap) aby pozbawic biedabaja dosc duzego wolumenu ;)

W przyszlym roku, po przejsciu na mainet, ruszy marketing GNY. Ekipa chce to zrobic z glowa, majac gotowy produkt, a nie wersje beta, czy wydumane marzenia scietej glowy :|

GNY/LML aby nie powtorzyc bledow, nie chce przenosic czy emitowac swoich tokenow na gieldach, ktore chca sie po prostu oblowic :roll: Oczywiscie nie mozna stwierdzic co przyniesie przyszlosc i ktora gielda bedzie legitna, a ktora moze sie zawinac czy zostac haknieta, dlatego na wszystko dali sobie czas :mrgreen:

Ja nie daje im fory, u mnie nie ma taryfy ulgowej i siedzac w GNY walcze z testnetem, za kazdym razem po aktualizacji, bombardujac siec swoimi nodami w celu znalezienia bledow i ich wyeliminowania :ugeek:

Glowny dev zawsze staje na bacznosc kiedy widzi moje wiadomosci :idea: Maja ze mna ciezkie zycie :twisted:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Nadchodzące projekty ICO na Lisk

Postautor: blink » piątek, 16 października 2020, 21:36

Hamas pisze: piątek, 16 października 2020, 19:16@Pogromca @blink odnosnie LML - na kanale ostatnio Rysek stwierdzil, ze po haku cryptopii, musza poczekac, bo kazda ingerencja w LML spowodowalaby autodelist z biedabaja, a tego chca uniknac za wszelka cene, gdyz prace sa bardzo zaawansowane.
LML czeka wiec na liska i wyrok sadu, a wtedy nastapi ekspansja na inne gieldy (a rozmowy trwaja np. ...oin, nieszczesny ....wap) aby pozbawic biedabaja dosc duzego wolumenu


czemu delisting? wyrok sądu w jakiej sprawie?

(a rozmowy trwaja np. ...oin, nieszczesny ....wap)

rozwiniesz?

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości