Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 27 stycznia 2015
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: grabollo69 » poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 16:08

@BitBay - korzystałem jak zwykle (konto na BB od ~4 lat, aktywnie uzywane), godzine po wypłacie kasy (via skycash) chcialem zlecic kolejna wyplate, niestety zaskoczyla mnie informacja o blokadzie konta. Naturalnie natychmiast skontaktowalem sie przez czat, jednak tam mi nie pomogli i mam czekac na info na @... z tym ze potrzebuje nieco srodkow ktore sa w BB ;-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: blink » poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 16:22

BitBay pisze: czwartek, 20 sierpnia 2020, 13:27Koniecznie dajcie znać jakie inne pary lub kryptowaluty byłyby dla Was interesujące.


Waves/PLN

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 16 lipca 2020
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: KryptoProfesor » poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 21:07

blink pisze: poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 16:22Waves/PLN


Zgadzam się :D

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 31 sierpnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Mazdas13 » poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 22:07

Witam, nie dostaje meila aktywacyjnego od kilku h na bitbaya, taka sytacja ma miejsce nie 1 raz ale zazwyczaj nie trwało to kilka godzin..

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 183
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 43
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Sherlock » poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 22:44

blink pisze: poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 16:22
BitBay pisze: czwartek, 20 sierpnia 2020, 13:27Koniecznie dajcie znać jakie inne pary lub kryptowaluty byłyby dla Was interesujące.


Waves/PLN

Zdecydowanie

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 1 września 2020, 08:13

grabollo69 pisze: poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 16:08@BitBay - korzystałem jak zwykle (konto na BB od ~4 lat, aktywnie uzywane), godzine po wypłacie kasy (via skycash) chcialem zlecic kolejna wyplate, niestety zaskoczyla mnie informacja o blokadzie konta. Naturalnie natychmiast skontaktowalem sie przez czat, jednak tam mi nie pomogli i mam czekac na info na @... z tym ze potrzebuje nieco srodkow ktore sa w BB
Moglibyśmy prosić o podesłanie w prywatnej wiadomości numeru Twojego zgłoszenia?
blink pisze: poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 16:22Waves/PLN
Dziękujemy za sugestie! :)
Mazdas13 pisze: poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 22:07Witam, nie dostaje meila aktywacyjnego od kilku h na bitbaya, taka sytacja ma miejsce nie 1 raz ale zazwyczaj nie trwało to kilka godzin..
Daj znać proszę czy w dalszym ciągu potrzebujesz pomocy.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 31 sierpnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Mazdas13 » wtorek, 1 września 2020, 08:18

BitBay pisze: wtorek, 1 września 2020, 08:13Daj znać proszę czy w dalszym ciągu potrzebujesz pomocy.

Witam, tak nadal nic nie dostałem na meila

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 1 września 2020, 09:07

@Mazdas13 a czy kontaktowałeś się już może w tej sprawie z naszym supportem?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 31 sierpnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Mazdas13 » wtorek, 1 września 2020, 09:12

BitBay pisze: wtorek, 1 września 2020, 09:07@Mazdas13 a czy kontaktowałeś się już może w tej sprawie z naszym supportem?

tak kontaktowałem sie

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 1 września 2020, 14:37

@Mazdas13 mamy już informację, iż nie powinny występować żadne problemu z dostarczaniem maili. Prosimy o ponowne sprawdzenie i informację czy jest już w porządku (sprawdź proszę również folder spam) ;)

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 31 sierpnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Mazdas13 » wtorek, 1 września 2020, 14:51

BitBay pisze: wtorek, 1 września 2020, 14:37@Mazdas13 mamy już informację, iż nie powinny występować żadne problemu z dostarczaniem maili. Prosimy o ponowne sprawdzenie i informację czy jest już w porządku (sprawdź proszę również folder spam)

juz działa :) zdrówka..

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 27 stycznia 2015
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: grabollo69 » środa, 2 września 2020, 16:27

Jak na razie druga doba bez dostępu do konta, po lakonicznym mailu o 'procesowaniu w dziale bezpieczeństwa' sprzed 24h. Bez żadnej konkretnej informacji. Konto od ponad 4 lat, co miesiąc te same transakcje. Ciekaw jestem o co im chodzi.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 3 września 2020, 10:35

@grabollo69 odpowiedzieliśmy na Twoją wiadomość prywatną ;)

Dodano po 1 godzinie 27 minutach 18 sekundach:
Obrazek

Od wczoraj na naszej giełdzie dostępny jest Tether (USDT)!

Możecie już teraz wpłacać i wypłacać USDT, a także grać na nowych rynkach. Tether znajdziecie w 4 parach:

:arrow: USDT / BTC
:arrow: USDT / ETH
:arrow: USDT / LTC
:arrow: USDT / LINK

Na wszystkich rynkach z USDT obowiązują niższe prowizje od transakcji na giełdzie :D
:arrow: Maker: 0%,
:arrow: Taker: 0,1%

Życzymy Wam udanego tradingu! ;)

Pamiętajcie, że w razie pytań nasz support jest zawsze do Waszej dyspozycji.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 27 stycznia 2015
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: grabollo69 » piątek, 4 września 2020, 18:01

3cia doba bez żadnej konkretnej odpowiedzi,
nie moge zarządzać środkami, nie ma żadnej informacji dlaczego.
Przypominam - konto od 4 lat, co miesiąc spore transakcje, nigdy nie było problemów - aż tu nagle blokada konta i cisza - bo odpowiedzi typu 'zajmujemy sie' nic dla mnie nie znaczą.

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 5 maja 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Harwardt » piątek, 4 września 2020, 19:01

A dostał ktoś takie pisemko od bitbay?
Ja dostałem po wypłacie środków, a najlepsze jest że mam tam konto od 2016 roku i to co wypłaciłem zarobiłem u nich na giełdzie.
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prap0n » piątek, 4 września 2020, 19:15

@Harwardt

:lol:

Juz odlecieli, bitstamp v2 sie robi. Zdarza sie ze trzeba zaznaczyc zrodlo pochodzenia srodkow ale zeby dosylac dokumenty prewencyjnie kiedy nie toczy sie zadnego postepowanie to cos nowego.

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 5 maja 2018
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Harwardt » piątek, 4 września 2020, 19:25

@prap0n wysyłają takie pisma, a sami mogą sprawdzić w historii konta, skąd te środki :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prap0n » piątek, 4 września 2020, 19:30

@Harwardt

No tak, tylko oni chca zebys im udowodnil skad one wziely sie na twoim koncie prywatnym, za nim wyslales je na konto bitbay.
Czyli pewnie od momentu pierwszego depozytu krypto badz fiatow na gielde i skad miales te fiaty/krypto.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Ishias » piątek, 4 września 2020, 19:44

@BitBay Waves/PLN :D !! To bedzie druga Polska krypto zaraz po Lisku :P

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » piątek, 4 września 2020, 19:48

jako ciekawostkę podam, że przy zaznaczeniu środków pochodzących z darowizny, trzeba przesłać dokumenty, że się ją zgłosiło do US :)

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości