Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 6 lipca 2020, 17:27

Obrazek

Dodano po 8 godzinach 21 minutach 51 sekundach:
chyba można już pobawić się w większą prognozę

obstawiam że lsk być może jeszcze w tym roku skoczy na okolice 43k sato taki jest mój target do btc czyli jakieś 3,5 raza od obecnego poziomu

przy 1.13 usd obecnie daje to okolice 4usd a zakładam że btc będzie jednak trochę droższy w ciągu najbliższych miesięcy załóżmy jakieś 20-30 % to na lsk wtedy między 5-6 usd do ogarnięcia

Dodano po 32 minutach 31 sekundach:
dodam że przed ostatnim rajdem byłem raczej konserwatywny i nie liczyłem nawet na 2usd a poszło niemal na 3usd więc tutaj też mogę się mylić i poleci na 10 :D po lisie wszystkiego można się spodziewać jak leci w górę

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 8 lipca 2020, 06:56

Obrazek
stany 12m

Obrazek
a tu 5lat

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vetz » środa, 8 lipca 2020, 15:53

zakupy od 4,5 do 4,8 w poniedzialek ze srednia 4,7 sie oplacily :lol:



1D zamknieta w okolicach 1,3 da nam formacje wzrostowa, skorelowany LSK z BTC przy wzrostach BTC powinien dociagnac do tego poziomu dzisiejsza swiece

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » środa, 8 lipca 2020, 18:11

masonbtc pisze: sobota, 4 lipca 2020, 21:03odnoszę wrażenie że obecnie temat jeszcze bardziej wymarł niż jak byliśmy na dołku w grudniu

czyżby się coś wypaliło? brak wiary w przyszłość projektu? być może lutowa pompka to ostatnie tchnienie i teraz czeka nas powolna agonia tego przynajmniej oczekiwaliby liskowi sceptycy
To co piszę dotyczy to wszystkich altów ale tak się składa że w PL Lisk reprezentuje alty, nawet wątek ETH jest mniej aktywny ;)
Koronowirusowy czarny łabędź doprowadził do wywalenia aktywów u części w trakcie pionowych spadków a ten kto nie zdążył zrobić tego na spadkach opchnął z wieeelką ulgą gdy pionowe spadki zostały odreagowane a obecnie siedzi jak mysz pod miotłą zastraszony przed poprawką tamtych spadków bo jest ogólna obawa przed gigantycznym kryzysem i wielkimi przecenami na rynkach. Jednym słowem zdecydowana większość sprzedała, wykosiło każde słabe ręce oraz jest strach przed pakowaniem ciężko ciułanych, zarabianych krwawicą $ w ten rynek - dlatego cisza na forum. Co innego drukarnie $, tamci z kolei oszaleli z dodrukiem i mają przywilej mieć hajs w trakcie gdy krew się leje a tubami medialnymi podsycają zawieruchę.
Bitcoin poradził sobie nieźle bo jego dolarowa wartość po tych wszystkich zawirowaniach to wciąż połowa ATH i niestety ten dziadowski pierwowzór technologii blockchain się ugruntował w ramach efektu sieciowego, pozytywem jest lekki spadek dominacji i trzymam kciuki za ten trend.
Jest bardzo duże prawdopodobieństwo że jesteśmy na denku alt/btc , te bardziej wartościowe projekty, powinny odpalić, zwłaszcza te które maja ograniczoną ilość tokenów i brak /ub małą inflację.
Szacuję że jest odpowiedni stosunek ryzyko/nagroda aby zagrać na wzrosty alt/btc , oczywiście nie mam na myśli shitcoinów.
---

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Daro » środa, 8 lipca 2020, 18:31

kupione wczoraj wieczorem , większa połowa opchnięta dziś za przyzwoity zwrot ... liczę na jeszcze w przeciągu najbliższych 12-18h zachęcający obrót na binance, z tyłu głowy swobodna myśl: może kalka z 27-28.04.20r. dobrze gdyby do zakończenia dziennej jeszcze trochę podjechać i skrócić ten knot, ewentualnie wyznaczyć nowy szczyt do końca dnia trochę pozostało, nie za głeboka korekta i jutrzejszy max tego ruchu... to tylko gdybaszki ogólnie niech rynek robi swoje czas wlać odrobinę optymizmu

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » czwartek, 9 lipca 2020, 10:30

tak sobie obserwuje lsk/btc na binance i dziwne ruchy są wykonywane podobnie było zaraz po dołku na początku roku

być może giełda jest zaopatrywana tzn spodziewany jest większy obrót

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pablo12 » czwartek, 9 lipca 2020, 17:08

Co to było??????? :D

Na Binance 0.61 na lsk można było złapać :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 9 lipca 2020, 20:19

Fat thumb :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vetz » niedziela, 12 lipca 2020, 18:11

LSK mimo fajnego testu lokalnej LT spadkowej i wybicia gora z wyjsciem do okolic czerwonej poziomej 1,4$ moze spasc nizej przez silna korelacje z BTC, na ktorym mamy widoczna sile podazy i prawdopodobienstwo zanegowania impulsu wybijajacego LT, od ktorej odbilismy sie juz kilka razy.

BTC moze pociagnac LSK w dol mimo, ze skali MT na Lisku duza szansa na walniecie w opor na 1,41, dlatego, ze korekta spadkow wybila ob lokalny i zanegowala korekte spadkow 1:1, dodatkowo struktura swiec na 1D wyglada bardzo dobrze.

mimo, aktywnosci sily popytowej na LSK i rosnacego volumenu z obrysem byczych swiec, trzeba miec na uwadze to, ze Bicik moze calkowicie zanegowac impuls, na ktory moze pozwolic sobie rynek.



na BTC mamy dosc silna kolejna RZ (9,36-9,5) o ktorej pisalem w watku dla Bita, jesli swieca na 1D/1W sie nie poprawi to czeka nas zjazd w okolice LL z maja - pociagnie on za soba LSK


@koparki, kazdy widzi to, co chce widziec, ja gram pod AT i zaleznosci LSK wynikajacej z barteru, w poprzednich postach mimo zanegowania i spadkow na BTC pisalem o RZ na poziomach w/w ktore sasiaduja z LT, opor zadzialal i tyle, malejacy volumen - malejaca sila kupujacych = jesli nie wywalic powyzej 9,25 nie zaneguja nadchodzacych spadkow na interwale godzinowym, co zniesie BTC na 9,13 - co najmniej i to tylko lokalny ruch na najblizsze godziny, jesli chodzi o reakcje rynku wynikajaca z dzisiejszego przygaszonego wybicia to bedzie to w najblizszych dniach po obrysie takich swiec zobaczymy bardzo szybko okolice 8,3 - co najmniej :)


Jakis czas temu, ktos sie wyklocal ze mna o korelacje SP500 z BTC no i mialem racje, bo BTC wybil i to znaczaco, teraz mamy taki problem, ze co raz wiecej ludzi w ta bajeczke wierzy, a ze jest znacznie mniej inwestorow to jest jak jest, na BTC mamy stagnacje, po tym, co sie stalo po odreagowaniu, jakie spowodowal COVIŚ i trend spadkowy i nic wiecej pierdolic nie trzeba, wystarczy poczekac dzis do zamkniecia swiecy, jesli obrys sie nie zmieni bedziemy walic na 8,3 gdzie bedzie jakies odbicie, wtedy bedzie mozna scharakteryzowac dolek w tym miejscu i albo szukac kolejnego w tym SZ
gdzie nawet spadke na 7,5 przy malym lewarze przyniesie ladny zysk - oczywiscie nalezy szukac dolka i formacji wzrostowej w takich momentach na poziomach, gdzie jest fajne wsparcie

Przepraszam, ze tak bez ladu, ale nie chce mi sie poprawiac
Ostatnio zmieniony niedziela, 12 lipca 2020, 19:08 przez Vetz, łącznie zmieniany 2 razy.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » niedziela, 12 lipca 2020, 18:38

@Vetz to nawet nie bitcoin jest pilotem zdalnego sterowania ale bankierskie rynki kapitałowe. Jesli będzie na nich fala spadku to LSK zaliczy spadek pionowy x3, jeśli na wallstreet będzie wybicie to lsk pójdzie w górę x3 . Dopóki alty nie uwolnią sią ze smyczy bitcoina a bitcoin ze smyczy bankierskich indeksów to lepiej jest zajmować pozycje na lewarze na indeksach lub na zlewarowanym bitcoinie . Czekamy wszyscy na te uwolnienie ze smyczy chyba ze 3 lata ;) wszystkie alty wyglądają obecnie tak jakby miał się na nich radykalnie zmienić trend oczywiście może to być fatamorgana i górki mogą zdechnąć a kurs długą płaską linią zdychać jak gospodarka która ulegnie redukcji z powodu ostatniej zawieruchy.
---

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 13 lipca 2020, 07:38

wow wg. google trends w skali 5 lat w dniach 5-11 lipca zainteresowanie w Polsce lsk spadło do 1 ostatni raz taka wartość wynosiła w kwietniu 2017

chociaż jak tak dokładniej popatrzymy to zainteresowanie spadało jeszcze do 1 w maju czy czerwcu natomiast pewna bariera zainteresowania została przekroczona dopiero 11-17 czerwca 2017 wtedy cena lsk poszybowała powyżej 15zł

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » poniedziałek, 13 lipca 2020, 07:44

dziwi cię to? Jak długo można czekać na te xxxxx soon?
Nawet największy optymista w końcu zwątpi i oleje projekt - w którym może i się cos dzieje, ale nie ma to przełożenia na cene...

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 13 lipca 2020, 07:49

adiqq pisze: poniedziałek, 13 lipca 2020, 07:44dziwi cię to?
i tak i nie natomiast warto zauważyć że zainteresowanie ogólne poniżej pewnego poziomu nie schodzi a nawet ostatnio poszło w górę więc chyba nie jest tak źle jeżeli te statystyki nie kłamią

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
18
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 13 lipca 2020, 21:29

Czesc ruszyla wspolna inicjatywa wyeliminowania grupy elitarnych duchow, ktorzy nie placa, wiec ponizej macie liste Hosts, jak widac sa tam osoby z listy Heros (ale to nie ma znaczenia), po oddaniu glosu automatycznie zwraca wam 1LSK.

Obrazek

jak juz wiekoszc wie, zbliza sie wiekopomna chwila, a z nia nastapi kilka zmian odnosnie delegatow :idea:

zapraszamy wszystkich na kanal telegram :arrow: https://t.me/liskpoland
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zasit » wtorek, 14 lipca 2020, 07:58

Heh ja już dawno darowałem sobie głosowanie, dodatkowo niedługo będzie tylko 1LSK nagrody. To co mieli zarobić delegaci to zarobili, teraz temat głosowania już można zakopać.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » środa, 15 lipca 2020, 03:52

@zasit Z głosowaniem jest jak z chodzeniem na wybory. Jeśli masz LSK i je holdujesz , to warto wziąć udział w głosowaniu, bo dzięki temu masz jakiś wpływ na sam projekt i możesz wybrać osoby, które przyczyniają się do jego rozwoju i decentralizacji. Efektem ,ubocznym, tego głosowania są nagrody od delegatów. Szczególnie warto głosować i zmieniać głosy gdy są za to refundację. Kiedy w głowie Ci są same nagrody to pewnie lepsze ROI znajdziesz chociażby w kasynach z dywidendą, a jeśli grasz (w tym przypadku na Lisku) to często wyciągniesz więcej LSK za jeden dobry trejd niż za cały rok głosowania. Także powtórzę jeszcze raz - warto, jeśli trzymasz na portfelu na longterm i nie masz zbyt mało lisków, bo zawsze coś dodatkowo wpadnie . Nawet jeśli ktoś powiększa regularnie liski i trzyma częściowo na giełdzie, a częściowo na portfelu, głosowanie dla niego też będzie opłacalne. Chyba że ktoś jest nastawiony wyłącznie na szybki zarobek, to niestety, nie ma czego szukać głosując.

Pozdrawiam serdecznie, dawno mnie tu nie było ;) Z projektem jestem nadal na bieżąco , choć jeszcze nie uzupełniłem portfela i jestem bez żadnych krypto (chwilowo) :)

P.s. ***** *** (* **)

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 15 lipca 2020, 11:59

właśnie wychodzimy z prawie 3 miesięcznego klina zniżkującego na parze lsk/eth ;)

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 10 września 2019
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: rozjechanyLisek » środa, 15 lipca 2020, 20:20

Hamas pisze: poniedziałek, 13 lipca 2020, 21:29jak juz wiekoszc wie, zbliza sie wiekopomna chwila, a z nia nastapi kilka zmian odnosnie delegatow
Dawno mnie tu nie było. Straciłem całkiem wiarę w tego liska, ale zaciekawiłeś mnie tą informacją hamas. O co chodzi. Zbliża się hardfork , który miał być w marcu, tego roku?

Na forum widze że jeden najwiekszy kłótliwy naganiacz - optimista znikł i bardzo dobrze. Macie jakieś ciekawe informacje odnośnie Liska? PLanują coś jeszcze. Mógłby ktoś napisać co nas czeka w przyszłości? Warto jeszcze myśleć o tym projekcie?

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » środa, 15 lipca 2020, 20:52

@rozjechanyLisek Hardfork będzie po zakończonym SDK 5.0 i wydaniu Core 3.0 na mainnet.
rozjechanyLisek pisze: środa, 15 lipca 2020, 20:20Na forum widze że jeden najwiekszy kłótliwy naganiacz - optimista znikł i bardzo dobrze
Pewnie to o mnie. Jestem tu cały czas, ale nie udzielam się regularnie ani nie czytam forum na bieżąco, bo mi się nie chcę.
rozjechanyLisek pisze: środa, 15 lipca 2020, 20:20Macie jakieś ciekawe informacje odnośnie Liska? PLanują coś jeszcze. Mógłby ktoś napisać co nas czeka w przyszłości? Warto jeszcze myśleć o tym projekcie?
Cały czas jest planowane, na bieżąco. W przyszłości czeka nas przyszłość. Myśleć o lisku zawsze warto, a czy kupować to kwestia indywidualna bo i tak altami rządzi btc, a btc jest sterowane przez rynki finansowe. Ja jak będę kupował to napewno o tym napiszę. Póki co śledzę projekt ,z ukrycia', czyli bardziej angażuje się wewnątrz projektu niż w kwestii wyłącznie spekulacyjnej, bo nie chce mi się drzeć kotów ze spekulantami.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 15 lipca 2020, 23:21

Obrazek
lsk/eth ciągle w grze wyjście z klina :D

jeżeli o to toczy się walka to do piątku ogarniemy

na lskbtc trzymamy 618 jeżeli dodam do tego linie trendu po ostatnich dwóch wierzchołkach to czasowo się to zbiega

btc trzymaj się może będzie fajnie 8-)
Ostatnio zmieniony środa, 15 lipca 2020, 23:30 przez masonbtc, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości