Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 26 czerwca 2020
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: raf_ost » sobota, 11 lipca 2020, 15:36

Osobiście uważam że nie będzie spadku tylko lecimy w górę pod konkurs na BB. Nie wiem czy czytaliście news z dzisiaj na stronie gamecredits bo to co napisali zapowiada się mega ciekawie. Ja dokupuje bo aktualna cena nadal dobra i uważam że Game jeszcze wszystkich zaskoczy.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » sobota, 11 lipca 2020, 15:53

puściłem powyższy wpis opublikowany z zerowego konta ale mam wrażenie że wciąż tworzone są nowe konta na forum aby w tym wątku naganiać do zakupu tego śmiecia. Chcącemu nie dzieje się krzywda, w blockchainowym kasynie ludzie grają aby się wzbogacić.
Jednak trzeba brać pod uwagę że projekt praktycznie nie ma fundamentów i w praktyce nikomu i nigdzie nie jest potrzebny, jest to typowa wydmuszka spekulacyjna, na pięćsetnej pozycji w CMC , notowany tylko na dwóch drugoligowych giełdach.
---

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 26 czerwca 2020
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: raf_ost » sobota, 11 lipca 2020, 15:58

kolego może mało się udzielam na forum bo od 3 lat tylko czytam wpisy odnośnie BTC ale tak jak napisałem projekt był mega śmieciem i dużo ludzi straciło na nim kasę ale aktualna cena nie jest zła.. i dodam tylko tyle że nikogo nie naganiam oraz uważam że każdy swój rozum ma :-)

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 26 czerwca 2020
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: raf_ost » sobota, 11 lipca 2020, 16:04

koparki pisze: sobota, 11 lipca 2020, 15:53Jednak trzeba brać pod uwagę że projekt praktycznie nie ma fundamentów i w praktyce nikomu i nigdzie nie jest potrzebny,
masz rację ale sporo ludzi jednak jest tutaj po to aby zarobić a jak widzisz lsk game btg bsv i inne tego typu dają właśnie możliwość podwojenia kapitału oczywiście z głową i to musi być przemyślane.
Gdyby projekt nagle pokazał się na binance to dobrze wiemy że cena poleci wysoko w górę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » sobota, 11 lipca 2020, 16:58

Shaka91 pisze: sobota, 11 lipca 2020, 15:28 Bierzesz pod uwagę wydarzenie na BiyBayu w analizie czy tylko czysto technicznie wykres?. Ja sam osobiście sądzę że 13 będzie zrzut i spadek, a żeby zaniżyć cenę ile się da, a później do 17 tylko odkup. Co będzie się okaże.
Możliwe, RSI 4h dopiero się chłodzi :D Na GAME jest mała bezwładność, więc łatwiej wywołać jakieś mocniejsze szarpnięcia :D Ale praktycznie zawsze każda ostra pompka była prawie w całości znoszona :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » sobota, 11 lipca 2020, 17:28

raf_ost pisze: sobota, 11 lipca 2020, 16:04właśnie możliwość podwojenia kapitału oczywiście z głową i to musi być przemyślane.
Tak samo przemyślane jak podwojenie kapitału podczas rzutu kostką w kasynie gdy nie dysponujesz szklaną kulą. Możesz podwoić również z dnia na dzień kapitał na bitcoinie, kwestia wielkości dźwigni a co za tym idzie ryzyka.
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » sobota, 11 lipca 2020, 18:49

Grubo zrzucają na Bittrexie. Ciekawe czy przełoży się mocniej na Bitbay. Rzeczywiście może być tak, że będą chcieli zbić cenę do poniedziałku. Ja zrzuciłem jakby co.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » sobota, 11 lipca 2020, 19:10

No i pięknie, RSI 4h ładnie się schłodziło :D Ktoś zrzucił milion GAME ponad :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » sobota, 11 lipca 2020, 19:12

Jesli juz ktos nie widzi świata poza BitBay, nie rozumie że na innych giełdach są setki takich śmieci jak GAME ale i lubi zagrania na kryptowalutowej loterii aby włożyć pieniądze na zasadzie losu który wygrywa +kilkaset % to fajnym , mającym fundamenty projektem jest ALGORY, jest notowany wyłącznie na BitBay ale zasięg i sens istnienia projektu wykracza mocno poza tą niewielką giełdę a polscy twórcy pracują nad adopcją na innych giełdach. Jest ogromna różnica w jakości jeśli chodzi o fundamenty i rokowania na przyszłość obu porównywanych tu projektów. Wynik pracy zespołu ALG możecie zobaczyć i używać jako realnego wartościowego narzędzia czego o wydmuszce GAME nie można powiedzieć. To tak apropo próby szacowania wartości i ograniczania ryzyka. Jesli chodzi o analizę techniczną to od lutego jest w trendzie wzrostowym (patrząc na skalę 3D) i obecnie jest w korekcie po ok 50gr po wcześniejszym wychyleniu do 1zł
---

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 26 czerwca 2020
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: raf_ost » sobota, 11 lipca 2020, 19:13

i bardzo dobrze ;-) niech zrzucają :D :D :D

będzie można kupić w promocji ;-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » sobota, 11 lipca 2020, 19:27

raf_ost pisze: sobota, 11 lipca 2020, 19:13będzie można kupić w promocji
Na pewno można było :D



Obrazek
Obrazek

### edited: 2020-07-11 23:30 ###




BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 1 stycznia 2020
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dr coin » wtorek, 14 lipca 2020, 08:17

Ekipa GAME cały czas informuje o nowych partnerstwach z różnymi podmiotami(giełdy i inne firmy). Na razie nie są to jakieś znaczące informacje, ale od czegoś trzeba zacząć. Jeśli uda się nawiązać współprace z kimś większym(duża giełda, znany producent gier) to może być ciekawie. Puki co, buja kursem i to bardzo, obrót też bardzo duży. Sam jestem ciekaw jak to się rozwinie, czy wybije się z przedziału 0,25-0,35.

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Daro » wtorek, 14 lipca 2020, 11:45

Narazie fajniej buja na bittrexie (z obrotem) nawet taki Hotbit zrównał się w pewnym momencie cenowo z bittrex , niestety BBay uniemożliwił arbitraż i jeszcze ten konkurs z trejdowaniem... pozytywnym jest to że tu jakikolwiek news może podpompować spekulacyjnie wartość jak za dobrych starych czasów, dobrze żeby postarali się wejść z coinem na Binance

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 26 czerwca 2020
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: raf_ost » wtorek, 14 lipca 2020, 14:54

Słyszałem że prowadzą rozmowy z trzema dużymi giełdami. Ostatnio widziałem na twitter że robili jakieś podchody pod binance. Myślę że w tym roku jeszcze gdzieś zawitają.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » wtorek, 14 lipca 2020, 14:56

GAME piękne wahania i w końcu jakieś nowe high, target niemalże wbity :D


Obrazek
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 26 czerwca 2020
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: raf_ost » czwartek, 16 lipca 2020, 15:46

Obrazek

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 18 kwietnia 2020
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Shaka91 » czwartek, 16 lipca 2020, 16:10

Z pkt widzenia wydarzenia. Wydaje mi się że został już tylko jeden strzał na koniec może 0.34 do 0.35 i pójdzie spadek. Bo ludzie zaczną sprzedawać żeby podnieść swój vol.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » sobota, 18 lipca 2020, 03:09

Shaka91 pisze: czwartek, 16 lipca 2020, 16:10 Bo ludzie zaczną sprzedawać żeby podnieść swój vol.
Być może tak, ale jak spojrzysz na 1h, czy 4h największe wolumeny są kręcone na pompach :D Na razie nic ciekawego nie widać na wykresie, pump and dump jak zwykle :D Tutaj może będzie jakiś trójkąt, podwójna niecka, ale chłodzenie może potrwać kolejne dni, tygodnie :D


Luźny scenariusz :D








### edited: 2020-07-28 04:44 ###
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 26 czerwca 2020
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: raf_ost » czwartek, 6 sierpnia 2020, 11:05

Obecna cena zachęca do zakupów, ciekawe czy właściciele projektu pracują nad dodaniem GAME do nowych giełd, wcześniej coś o tym wspominali teraz nagle cisza.

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Eth » niedziela, 9 sierpnia 2020, 10:36

amneziahaze pisze: poniedziałek, 13 stycznia 2020, 20:29 @matrix7 @Eth viewtopic.php?f=21&t=33397#postingbox
Dobra ogarnąłem temat. Oto co trzeba zrobić.
https://github.com/libusb/libusb/releases/tag/v1.0.22
Probrać plik z 7z na końcu. Dalej wejść w MS64 -> dll -> skopiować plik z rozszerzeniem .dll -> Następnie wkleić go w nasz folder z electrum game -> zamienić pliki.
Na wszelki wypadek zachowajcie plik pierwotny. U mnie zadziałało eureka. Mam dostęp do Gamów ;)

źródło: https://github.com/spesmilo/electrum/issues/5420

Pozostaje problem nieczynnej sieci.
edit. To wszystko wygląda na martwe. Electrum Game wallet wygląda na porzucony projekt.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości