Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4679
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3492
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » piątek, 3 lipca 2020, 16:44

czester1994 pisze: piątek, 3 lipca 2020, 15:05Ja ostatnio (27 czerwca) płaciłem za kebaba na pyszne.pl bitcoinami i opłata sieciowa nie była taka straszna. Tutaj link do faktury. Zamówienie za 30zł, w sumie wyszło 0.00090412 BTC

Dolicz sobie jeszcze koszty zakupu BTC w bitomacie czy na giełdzie, prowizje itd. Ogólnie bez sensu to jest. Kto oprócz spekulantów będzie kupował szamke za krypto ? My siedzimy w temacie więc na bieżąco obracamy Bitcoinem. Ulica nie będzie się bawić w takie coś.

Blockchain będzie miał zastosowanie, ale to w biznesie, a nie w codziennych płatnościach jak mamy FIATy, Google Pay, Apple Pay, BLIK i jeszcze inne wynalazki.

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: czester1994 » piątek, 3 lipca 2020, 18:51

shinya56 pisze: piątek, 3 lipca 2020, 16:44Dolicz sobie jeszcze koszty zakupu BTC w bitomacie czy na giełdzie, prowizje itd.

Ja nie kupuję krypto tylko sam wydobywam. Ale w końcu przyjdzie taki moment że zakup kryptowaluty będzie tak prosty i "opłacalny" jak wymiana PLN na inną walutę na revolucie czy w kantorze w banku on-line

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » piątek, 3 lipca 2020, 20:38



Dzis powinno dojsc do rozstrzygniecia, ktore trapi wielu trader'ow, tym razem przebicie poziomu 9,0 powinno w jednym ruchu zniesc nas do okolic 8,3-8,1, gdzie spodziewalbym sie silnej reakcji popytowej, jest to bardzo mocne strefa wsparcia wg ma i poziomej lini z dolka

Natomiast wybicie ponad 9,15 moze zapoczatkowac silny impuls w przypadku utrzymania poziomu 9,0
zasieg wybicia to okolice 9,41 - wybicie tego poziomu pozwoli na szybki target w okolicach LT na poziomie 9,75

Jesli chodzi o lokalne krotkoterminowe ruchy, po wybiciu 9,1 mozna pokusic sie o otworzenie L z waskim SL, moze sie okazac to bardzo intratnym wejsciem

W przypadku przebicia 9,0 wg tego, co widze, nawet w przypadku panic sell, trzeba uwazac na czerwona pozioma jest ob calego ruchu od 4,0

W przypadku pozytywnego scenariusza dla graczy z L, wybicie 9,75 tym razem moze zaowocowac wybiciem RZ oznaczona poziomymi czerwonymi od 9,9 do 10,0 - wybicie RZ natomiast moze pozwolic na podjazd do 11,6 byc moze wyzej

Poprzednia podobna swieca do wczorajszej zostala zniesiona do ponad 78% jesli wczorajsza zostanie zniesiona ponizej 9,07 i przebije poziom na wiekszym volumenie, bedzie to pierwszy znak, ale jeszcze nie pewny do tego, ze lecimy w dol do opisanych wyzej wsparc (oczywiscie potwierdzeniem bedzie przebicie 9,0 o jakies 50-60$)

w/w poziomy dla fina

Początkujący
Posty: 106
Rejestracja: 6 kwietnia 2019
Reputacja: 163
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jack_btc » piątek, 3 lipca 2020, 21:12

Jak dla mnie to jutro cena będzie poniżej 9086

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
21
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kluka » piątek, 3 lipca 2020, 23:52

Podczas jak tu trwa przeciąganie liny o kika % w dol lub w gore chciałbym podzielić sie moimi sporzterzeniami odnośnie sytuacji na krypto. Nie btc tylko ogonie ideowo, bo btc jako idea w nie wiem czy jeszcze istnieje. Ogolnie oddolnej wolnościowej idei ze świecą szukac w dzisiejszym kryptoswiecie. Brak sił. Brak nerwów. Brak motywacji. Tak moge streścić swoje uczucia. I to jest smutne. Nawet dolar nie jest juz tym samyc co kilka miesiecy temu. Tzn wtedy był scierwem a teraz to juz nawet określeń brakuje. I Wy ciagle porównujecie watosc deflacyjnej z natury crypto do takiego czegos? Skad ta zatwardziałość umysłu i to tu na tym forum?! Kiedys przed laty był tu powiew świetności, a tetaz jedynie stęchlizna. Smutne to wszystko

Edit: odp do komentarza Berylo - serio? Wolisz kreski ze sprawdzalnoscia 50%? Moze warto czasami sie zatrzymać na kilka głębszych mysli..
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » sobota, 4 lipca 2020, 01:34

no cóż do końca można było mieć nadzieje że grana jest opcja z końcówki 2012 roku

teraz pytanie czy będziemy mieli opcje z 10.2013 czyli szybki zjazd i powrót coś jak dołek z marca tego roku

jeżeli mielibyśmy zagrać coś takiego 1:1 czasowo to dołek powinien wypaść mniej więcej w połowie tego miesiąca

56dni wzrostów 32dni spadków w 2012 32/56=0.57

80dni wzrostów 0.57x80 45dni spadków (obecnie od szczytu minęły 32dni)

jest tylko jedna rzecz która mi nie pasuje mianowicie to że obecnie sytuacja rozgrywa się tóż przed słabszymi miesiącami tzn etap odbudowy ceny przypadałby na sierpień wrzesień :D

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 20 września 2017
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: riDERQs » sobota, 4 lipca 2020, 08:05


Kluka pisze:Brak sił. Brak nerwów. Brak motywacji. Tak moge streścić swoje uczucia. I to jest smutne. Nawet dolar nie jest juz tym samyc co kilka miesiecy temu.
Gratuluję, osiągnąłeś obojętność traderska i możliwość grania bez emocji. Tak o tym pomyśl.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: koparki » sobota, 4 lipca 2020, 09:11

to jest przejaw kapitulacji. Niby czarny łabędź został zniesiony ale to w wypadku hodlerów bitcoina. Jeśli ktoś trzyma Zcash , Dash itp to jest daleko od powrotu wartości sprzed czarnego łabędzia. Tę kapitulacje widać po zerowej aktywności w wątkach, dlatego niewykluczone odreagowanie na tej grupie aktywów.

Taka ciekawostka, bezinflacyjna sieć IOTA(nie ma podaży nowych monet), niemal natychmiastowy przesył środków, całkowicie bez opłaty transakcyjnej, o rzędy wielkości bardziej przepustowa niż BTC, technologia tangle- czyli bez spasionego obciążającego blockchaina i bez gigawatów prądu, bez monopolu chińskich koparek i chińskiego prądu jest w fazie testów pełnej decentralizacji (bez koordynatorów), wspominam o tym w wątku bo gdy to działa to po co tak skrajnie przewartościowany bitcoin, zwłaszcza że widzieliśmy iż zachowuje się jak każdy pospolity instrument finansowy podczas niepokojów na rynkach finansowych,
@socjolog2008 temat i w/w inwestycja dla Ciebie zamiast biernie czekać na mało prawdopodobne 500$ za BTC, na aktywie gdzie 2,5% portfeli ma 95% monet i jest inflacja mniejsza niż popularyzacja marki nie może być tak dużej przeceny chyba że większościowy posiadacz tak zechce :D
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 328
Rejestracja: 3 lutego 2018
Reputacja: 490
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Drobniak » sobota, 4 lipca 2020, 11:15

WildThings20 pisze: piątek, 3 lipca 2020, 01:38Zebyś nie wykrakał. Coraz więcej osób mówi już o tym, że jesienią przyjdzie kolejna faja potężnych spadków. Przy lekkim tąpnięciu zabrudzą majtki i sprzedadzą wszystko w popłochu a wtedy zanurkujemy.
Nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Śmiałem się w tamtym poście, że wykres pokazuje nam kierunek a nie target. Śmieszne to było dlatego, że ten post wstawiłem jeszcze przed szczytem z którego rozpoczęły się spadki koronawirusowe które były bardzo silne i np. ja mimo, że w tamtym czasie obstawiałem shorta to target w rejonach do których kurs spadł był nawet w najśmielszych snach nie brany pod uwagę. A jednak się zdziwiłem. Obecnie raczej na longterm rozpoczną się powolne wzrosty i myślę, że to już jest ten moment gdzie warto będzie łapać każdy większy dołek i łapać się na pociąg na coraz dalsze (wyższe) przystanki :)

Na jesień to tradycyjnie się będę spodziewał prędzej przygotowań pod rajd świetego mikołaja aniżeli spadków. Posiedzisz któryś rok na btc to Ci minie kminienie o katastrofach typu śmierć krypto która była wieszczona milion pieńcset sto dziewięćset razy.

Zanim świat znowu zrobi temat krypto popularnym minie pewnie jeszcze z pół roku - rok, kiedy to już będziemy walczyli o kolejne ATH lub nowe ATH już się pojawi

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 4 lipca 2020, 13:07

Obrazek
@koparki
Spoiler:
koparki pisze: sobota, 4 lipca 2020, 09:11 w/w inwestycja dla Ciebie zamiast biernie czekać na mało prawdopodobne 500$ za BTC, na aktywie gdzie 2,5% portfeli ma 95% monet

W przenośni czekam. Po za czytaniem forum nie chce mi się w te tematy już zagłębiać. Zgadzam się z @Kluka. Sami się zaorali wysyłając na cenowy księżyc btc i alty i teraz sami się będą z tym babrać.
Ja już mam poziom ,,wywalone na crypto''

Ja polecam skupować akcje na GPW gamingowe, medyczne, bankowe, paliwowe, gazowe + gra dt na intenstywnym sp500 /uk100/dax. Bez obrazy @koparki ale jakikolwiek grosz wrzucę w te potrzebne do niczego coiny jak zobaczę właśnie cenę btc w setkach$ a takie ,,innowacyjne projekty'' nie służące nikomu do niczego po za youtuberami i stronami tematycznymi - które wyłącznie widzą że służą ;) to mnie już nawet nie przyprawiają o dreszczyk, a co dopiero wyciąganie portfela ...

Straciłem do tego ustrojstwa całego serce. Mam kilka Zcashy 80-120 zł kupowane na wiecznym leżaku i więcej nie dotykam. Przy okazji tu się nic nie dzieje NIC ! Przylepione do indexów, pandemiczne odbicie i co dalej :?: Nikt tego nie potrzebuje teraz po prostu. Soon 500$ albo dłużej ale ja mam czas
Ps. Powinni zrobić te swoje małe ,,u'' na +/- 9300 i do jesieni osuwisko i sezon ogórkowy jak dla mnie
Spoiler:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » sobota, 4 lipca 2020, 14:04

socjolog2008 pisze: sobota, 4 lipca 2020, 13:07Sami się zaorali wysyłając na cenowy księżyc btc i alty i teraz sami się będą z tym babrać.
Coś w tym jest, być może cyrpto już nigdy nie wróci w większości na swoje szczyty, ale to nie znaczy, że nie można zarobić czy zarabiać nadal jeśli ktoś jest to tutaj li tylko w spekulacyjnych celach. A jeśli ktoś wierzy w crypto długoterminowo, to nie może oczekiwać, że w rok czy dwa, crypto pozwoli stać się mu milionerem, chyba, że wejdzie grubo na dołku. Teraz np. mamy dołek na wielu altach, czy ktoś np. jest w stanie zaryzykować 100kPLN czy 200kPLN, żeby wejść w Liska, przetrzymać wzrost +500-1000% nie wyprzedając nic po drodze? No nie sądzę, dlatego zarabia garstka, a Ci co tracą to też nie tracą majątków :D

Pamiętajmy też, że większość w crypto weszła już na cenach dużo wyższych niż obecnie(a już na pewno wyżej niż 1000$) i sam wzrost BTC z 5k$ do 20k$ trwał zaledwie miesiąc, wątpię, żeby faktycznie tak wszyscy pakowali się all in :D Poza tym wzrost z 5k$ do 20k$ to zalewie +300% i trzeba by było zapakować się all in i sprzedać idealnie na szczycie, sporo osób wyprzedało się wcześniej, a nawet jak ktoś piramidował cały ruch to dokładając to z każdym wyższym poziomem potencjał zysku malej :D
Czyli tak dokładamy co 1000$ wzrostu 1000$ czyli z 5k$ do 20k$ daje nam to sumarycznie 15k$ oraz średnią cenę 10.5k$ około :D Czyli praktycznie jeśli trzymałoby się do dziś to niewiele byłoby się na minus :D Dlatego nie popadajmy w przesadę, a jeśli np. ktoś regularnie skupował za stałą kwotę od 10k$ w dół czyli -50% korekty ponad czyli pęknięcie bańki do dołka, czyli od 10k$ do 3k$ za 1000$ wychodzi średnia cena 5600$, czyli byłby ładnie zarobiony ponad +50% na dzień dzisiejszy :D Zatem warto akumulować i uśredniać po dużych spadakach właśnie :D Inna sytuacja była na altach trochę, ale tam też większość kupowała na szczytach, więc warto było poczekać na większe spadki i dokupywać teraz, a było mnóstwo okazji do większego zarobku i ciągle z potencjałem na większe wzrosty czy nawet nowe ATH :D Np. Lisk zrobił ostatnio +500%, oraz miał kilka pompek na 100%, więc tak naprawdę to na bessie było mnóstwo okazji do łatwego zarobku oraz cały czas możemy oczekiwać hossy już z coin'ami za frko :D Nawet taki GAME miał wzrost +700%, więc jak ktoś skupował regualnie za stałą kwotę podczas bessy mógł spokojnie +100% wyciągnąć na całej inwestycji czyli mieć GAME za friko i sporo wolnej gotówki na bezpieczniejszą grę, a ostatnio nawet dostał nowe życie, i być może wróci na ceny z 2017/2018, a niewykluczone jakiś 50PLN na hype :D

Tutaj proste obliczenia :D Więc zarobili tylko Ci, którzy weszli na dołku idealnie all in, nie wyprzedali się nic a nic po drodze i sprzedali na cenach bliskich szczytów, pamiętajmy też, że 10k$ to kiedyś była niemożliwość, dlatego HODL for dear life, bo ciągle cena jest przyciągana do tego poziomu pomimo tak rozlicznych perturbacji jesteśmy na poziomie 9k$ :D
Obrazek
I najważniejsze liczcie procenty, bo właśnie można ulegać błędom poznawczym, że tylko na hossie się zarabia i jest to najlepszy moment. Guzik prawda, co prawda zarabia się, ale potencjał zarobku jest malutki i ryzyko wtopy rośnie, bo ostatecznie kiedyś przychodzi ta korekta całego wzrostu. Zdrowa normalna korekta, realizacja zysków. I jak widzimy nawet taka ropa - czarne złoto potrafiła spaść w ciągu paru tygodniu do cen minusowych. A realnie spadła z 60$ do 20$ i odklepała historyczne minima, ale dzisiaj jest znowu +100% droższa niż na dołku, pięknie można było zarobić, gdzie np. z 60$ musiałby wzrosnąć do 120$, żeby zrobić taki ruch. Zatem nie bójta się spadków panocki. Tak samo BTC może i spadnie do 500-1000$, ale trzeba się przejomować? Nie, zapakować się pod korekt i poczekać na odbicie do 2000$ czy do 10k$ czy na nowym ATH 100k$. O to chodzi, że na giełdzie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :D
Spoiler:
Spoiler:
anagamidev pisze: środa, 18 marca 2020, 11:56 @fusywszklanejkuli być może inni po prostu drukują więcej :D Poza tym też nie fiksujmy się na tym co jest teraz, dzisiaj dolar jest najsilniejszy, a za kilka lat może być najsłabszy :D
Spoiler:
Dolara cały świat traktuje jako bezpieczne aktywo, którego wartość jest gwarantowana przez silną gospodarkę amerykańską, praktycznie wszystko jest przeliczane na dolara i sporo osób po prostu posiada, akumuluje dolara, więc siłą rzeczy jeśli jest spory popyt i ludzie ściągają go z rynku i kiszą to :D Nawet jeśli jest duża podaż to nie widać aż tak tego :D Rynki amerykańskie cały czas rosną, zatem jeśli ludzie reinwestują non stop, skupują na dołkach wiedząc, że i tak będzie rosło, to pakują ile wlezie :D To jest dokładnie tak samo z BTC, sporo osób reinwestuje za zyski i dlatego BTC nie spada jakoś nisko i nie na długo, a jak jest nisko to też nikt specjalnie nie chce sprzedawać zapatrzony w ceny z ATH czy nowe ATH :D Prosta matematyka, a skoro ludzi do tej pory na świecie przybywało to popyt był gwarantowany :D Przecież cały świat stoi na technologiach amerykańskich, np. taki Windows czy Office przez kilkadziesiąt lat był podstawą w każdej firmie :D Zatem sporo kasy ostatecznie lądowało w USA :D Dodaj sobie teraz Fejsbuki, Amazony, Google, Apple, itp. itd. :D Dodatkowo USA jest państwem kapitalistycznym, państwem prawa i szanuje wolność jednostki, co też sprzyja przyciąganiu dużego kapitału, szczególnie jak ktoś dąży do bogacenia się i jest pracowity to może śmiało realizowac amerykański sen :D
Spoiler:
Warto zauważyć, że skoro robia buyback'i na potęgę, to nie ma kto sprzedawać i kursy rosną :D Ludzie dodatkowo zaczynają shortować mocno wzrośnięte spółki na potęgę, system likwidacyjny zamyka pozycje coraz wyżej, Janusze skupują, bo rośnie i tak tworza się bańki :D Aż w końcu wszytko pęka, firmy odkupują swoje akcje 30-90% taniej :D I skąd kasa się bierze? :D Jeśli rząd USA wyprzedał akcje na szczytach SPX i zbił cenę o 30%, to teraz ma kasę, żeby odkupić na dołku i później przy zaniżonej podaży kurs może spokojnie zacząć rosnąć, a rząd USA ma kasę na redystrybucję, a część tej kasy wróci z powrotem do trader'ów, którzy spompują kolejną bańkę/wyższy szczyt :D
Airlines are begging for a bailout, but they've used 96% of their cash on buybacks over the past 10 years. It highlights an ongoing controversy over how companies have been spending their money.
https://markets.businessinsider.com/new ... 1029006175
Spoiler:
Spoiler:
Oczywiście liczby przykładowe, ale tak to wygląda wg. mnie :D I to niekoniecznie musi się dziać bezpośrednio za pośrednictwem USA czy FED'u, ale ogólnie tych wszyskich funduszy inwestycyjnych powiązanych z rządem, ostatecznie to zarobione fundusze inwestycyjne i zarobieni Janusze i traderzy płacą podatki rządowi od zysków :D I następuje ponowna redystrybucja i powtórka z rozrywki - gonienie króliczka, bańki i kryzysy :D
Spoiler:
Jak myślicie skąd polski rząd ma teraz kasę? :D Niekoniecznie jest to z dodruku, czyli np. PKO BP spadło 50% z 40PLN do 20PLN czyli kapitalizacja spadła z 40 miliardów złotych do 20 miliardów złotych :D Jako, że rząd jest największym akcjonariuszem :D Teraz na panice może odkupić akcję i ma ekstra 20 milardów dodatkowe :D I plus w miarę rośnięcia kiedy kurs odbije ludzie znowu będą odkupywać akcje, które sprzedali w panice na dołku i rząd wygeneruje dodatkowe fundusze, czyli ściągnie kasę z giełdy którą drukuje i np. kiedy kurs wróci znowu na 40PLN, znowu dokona jakiegoś zrzutu(na kolejnym jakimś krysie) i kasa się znajdzie na kolejne wsparcia :D Tutaj cały czas dochodzi do akumulacji i redystrybucji :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 4 lipca 2020, 19:54

socjolog2008 pisze: sobota, 4 lipca 2020, 13:07Ps. Powinni zrobić te swoje małe ,,u'' na +/- 9300 i do jesieni osuwisko i sezon ogórkowy jak dla mnie

Obrazek Czy leci z nami pilot i gdzie będzie lądowanie teraz ma ktoś pomysł :?:
Bo jedyne co mnie jeszcze interesuje w tym crypto półświatku do mnożenie Zcash`y przed listopadowym halvingiem
Jak im się uda przebić znowu czerwoną to jest potencjał i na 9700$
Spoiler:
Obrazek
a pózniej spadki 10 lecia
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: DjVegas98 » sobota, 4 lipca 2020, 21:19

@socjolog2008 Jeśli można zapytać co takiego widzisz wyjątkowego w Zcash? Nigdy nie badałem tego projektu pod kątem fundamentalnym.
Bo zaiste ciekawy jest fakt, że jesteś tak bardzo pozytywnie nastawiony do jakiejkolwiek kryptokarensi. :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 4 lipca 2020, 21:26

DjVegas98 pisze: sobota, 4 lipca 2020, 21:19Jeśli można zapytać co takiego widzisz wyjątkowego w Zcash?

Decentralizacja - Anoniwomość shielded ale i bez, akceptacja u regulatorów jak Gemini - wsparcie hash i cash u dzisiejszych właścicieli Bcora(to zawłaszczony dziad). Ma taki potencjał jak miał btc w 2015 i tak go postrzegam, jako Terminator nowej generacji który zje tego dziada na łańcuszku..Oczywiście są pytania czy zniszczyli wszystkie kody, takie samo pytanie jak to czy Satoshi nie miał kamizelki CIA.
Spoiler:
Obrazek
Spoiler:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » sobota, 4 lipca 2020, 22:05

anagamidev pisze: sobota, 4 lipca 2020, 14:04Więc zarobili tylko Ci, którzy weszli na dołku idealnie all in, nie wyprzedali się nic a nic po drodze i sprzedali na cenach bliskich szczytów
nie ma to jak przedstawiać nierealny scenariusz i na jego podstawie jeszcze wyciągać wnioski..... :lol: :lol: :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 4 lipca 2020, 22:10

Im wyżej teraz zawieziecie dziada u mnie na zamienionych częsciowo ZEC na BTC x100 na PrimeXbt i im niżej zbijecie mojego Zcash w kursie ZECBTC tym więcej go sobie schowam na portfel po tej akcji. Tak że postarać mi sie tu maxymaliści Btc żeby to ustrojstwo wywieźć na 9700 w nocy Obrazek
@koparki masz racje Zcash nie z powodu idei wyleci w kosmos a z powodu wsparcia tych od pompy na Bcore ale to dopiero po pompce na btc ostatniej i 10 letnim zjeździe później dziadygi do piekła.Będą przetasowania ale wszystko po kolei. To jedyne crypto dla mnie z jakimkolwiek sensem trzymania - Zcash :!:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » niedziela, 5 lipca 2020, 10:32

I w nocy się z.ło ,widać że tu siły i motywacji jest jednak brak i nawet ostatniego wystrzału nie zdołają zrobić przed osuwiskiem do jesieni :shock: .Trochę szok bo jak nawet już na tyle nie ma siły w weekendy a w tygodniu na łańcuszku rynków to moje 500$ jest prawdopodobne ,jest ,jest 8-)
Mają jeszcze szansę do 23:00 i to ostatnia Niedziela...
Obrazek Na cap jesczcze mają szansę
jack_btc pisze: niedziela, 5 lipca 2020, 11:11Nie może być korekty od marca, trybu bocznego, konsolidacji?
BTC sobie trochę odpocznie alty odreagują, a jesienią wcale nie musi być spadków.

To pandemiczny zryw kopiujący rynki, tylko pytanie czy ma równie silne podstawy (i dodruk prawdziwych $) jak na rynkach. Bo ja stawiam że to Olbrzym na glinianych nogach. A wg kresek magicznych przed 21.09.20 powinno się to rozjaśnić, i ja obstawiam wyjście dołem z tego trójkąta na cryptocap i przebicie 150B (albo i niżej bo to wszystko palcem po piasku pisane). Ale nigdzie nic nie musi. To moja iluminacja.
Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela, 5 lipca 2020, 11:19 przez socjolog2008, łącznie zmieniany 1 raz.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 106
Rejestracja: 6 kwietnia 2019
Reputacja: 163
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jack_btc » niedziela, 5 lipca 2020, 11:11

socjolog2008 pisze: niedziela, 5 lipca 2020, 10:32Mają jeszcze szansę do 23:00 i to ostatnia Niedziela...

Czyli musi iść pionowo do góry? Nie może być korekty od marca, trybu bocznego, konsolidacji?
BTC sobie trochę odpocznie alty odreagują, a jesienią wcale nie musi być spadków.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 86
Rejestracja: 5 sierpnia 2018
Reputacja: 169
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Londyn CanalCruising

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fufu » niedziela, 5 lipca 2020, 12:57

TraderSZ
Obrazek

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » niedziela, 5 lipca 2020, 14:31

robi sie coraz bardziej byczo, bo kazdy wieszczy spadki :D

poza tym wybicie 9,06 potwierdzi lokalny dolek i moze rozbudowac sie jakis fajny impuls z zasiegiem do 9,36-38

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: alomorti, Bing [Bot], shinya56 i 10 gości