Crypto.com | Portfel krypto ⦁ Karty Visa z benefitami ⦁ Cashback ⦁ CRO ⦁ Giełda ⦁ Karty podarunkowe i wiele więcej!

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 7 marca 2020
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Crypto.com | Portfel krypto ⦁ Karta MCO Visa ⦁ Cashback ⦁ CRO ⦁ MCO ⦁ Giełda ⦁ Karty podarunkowe i wiele więcej!

Postautor: Crypto.com » poniedziałek, 15 czerwca 2020, 21:05

anthilles pisze: czwartek, 11 czerwca 2020, 11:48Cześć,

1. Czy podczas płatności w sklepie w PL dochodzi do przewalutowania? Stan karty w aplikacji pokazuje euro - i jeśli tak to czy jest jakaś prowizja podczas przewalutowania/po jakim kursie?
2. Czy mogę z poziomu aplikacji sprzedać MCO i zasilić kartę?
3. Czy istnieje możliwość dołożenia MCO do aktualnie stakowanych? Zwiększenia istniejącego stake?

Dzięki za odpowiedź
Witaj! Z góry przepraszamy za wydłużony czas odpowiedzi.

1. Tak, karty dla użytkowników z Polski wydawane są w EUR. Przewalutowanie odbywa się po kursie międzybankowym (a więc najlepszym dostępnym w danym momencie).

2. Tak, zdecydowanie. W tym celu należy zamienić MCO na EUR w portfelu Fiat Wallet, a następnie z portfela Fiat Wallet zasilić saldo karty MCO Visa.

3. Tak, zdecydowanie. Wiąże się to jednak ze zresetowaniem licznika zamrożenia do 180 dni.
                                               
  Crypto.com  Telegram  Giełda  Karty Visa  
                                               

Weteran
Posty: 1214
Rejestracja: 9 listopada 2013
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Crypto.com | Portfel krypto ⦁ Karta MCO Visa ⦁ Cashback ⦁ CRO ⦁ MCO ⦁ Giełda ⦁ Karty podarunkowe i wiele więcej!

Postautor: pabloj » czwartek, 18 czerwca 2020, 04:29

Cześć możecie powiedzieć coś więcej.
Jak wygląda proces zakładanie u was konta oraz jakiego rodzaju są weryfikacje?
Jak długo trwa wyrobienie karty, ile czasu mniej więcej minie aż trafi pod moje drzwi?
Oraz jak wygląda sprawa gdy zasile konto kryptowalutą, kupie coś kartą i wtedy jak to potraktuje urząd skarbowy?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 7 marca 2020
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Crypto.com | Portfel krypto ⦁ Karta MCO Visa ⦁ Cashback ⦁ CRO ⦁ MCO ⦁ Giełda ⦁ Karty podarunkowe i wiele więcej!

Postautor: Crypto.com » czwartek, 18 czerwca 2020, 09:29

pabloj pisze: czwartek, 18 czerwca 2020, 04:29Jak wygląda proces zakładanie u was konta oraz jakiego rodzaju są weryfikacje?
Konto założysz bezpośrednio w aplikacji Crypto.com dostępnej na iOS i Android.
Weryfikacja tożsamości jest wymagana do korzystania z aplikacji i składa się na nią:
- Twoje imię i nazwisko
- Zdjęcie Twojej twarzy (tzw. selfie)
- Zdjęcie awersu i rewersu (lub 1 strony) dokumentu tożsamości (prawo jazdy, dowód osobisty paszportu)
- Potwierdzenie adresu
pabloj pisze: czwartek, 18 czerwca 2020, 04:29Jak długo trwa wyrobienie karty, ile czasu mniej więcej minie aż trafi pod moje drzwi?
Od chwili złożenia wniosku o wydanie karty zajmie to około 21 dni roboczych.
W szczegółach: 7-14 dni roboczych zajmuje produkcja karty (przypominamy, że 6 na 7 oferowanych przez nas kart jest metalowych); 5-7 dni roboczych dostarczenie przesyłki z kartą przez Pocztę Polską.
pabloj pisze: czwartek, 18 czerwca 2020, 04:29Oraz jak wygląda sprawa gdy zasile konto kryptowalutą, kupie coś kartą i wtedy jak to potraktuje urząd skarbowy?
Kartę możesz zasilić przelewem w EUR oraz wybranymi kryptowalutami. Środki na karcie zapewniasz przed wykonaniem transakcji, a więc w chwili dokonania transakcji nie wykonujemy żadnej zamiany kryptowalut na EUR. W kwestiach podatkowych wolimy się nie wypowiadać - na forum widzieliśmy też specjalny temat, gdzie możesz uzyskać porady od innych użytkowników w tym zakresie. Warto zapytać też bezpośrednio u źródła - w Urzędzie ;)
                                               
  Crypto.com  Telegram  Giełda  Karty Visa  
                                               

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 34
Rejestracja: 28 marca 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Lublin

Crypto.com | Portfel krypto ⦁ Karta MCO Visa ⦁ Cashback ⦁ CRO ⦁ MCO ⦁ Giełda ⦁ Karty podarunkowe i wiele więcej!

Postautor: anthilles » sobota, 20 czerwca 2020, 10:09

Dzięki za odpowiedź @Crypto.com

Jeszcze jedno pytanie - próbowałem płacić kartą w Lidlu i Stokrotce (zbliżeniowo), nie udało się - terminal odrzucał kartę jako błędną.
Płatności kartą przez internet - (np allegro) przechodzą bezproblemowo.
Nie jest to raczej tymczasowy problem bo próbowałem w odstępie kilku dni.

W jaki sposób mogę używać karty podczas płatności w sklepie?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 7 marca 2020
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Crypto.com | Portfel krypto ⦁ Karta MCO Visa ⦁ Cashback ⦁ CRO ⦁ MCO ⦁ Giełda ⦁ Karty podarunkowe i wiele więcej!

Postautor: Crypto.com » sobota, 20 czerwca 2020, 10:11

anthilles pisze: sobota, 20 czerwca 2020, 10:09Jeszcze jedno pytanie - próbowałem płacić kartą w Lidlu i Stokrotce (zbliżeniowo), nie udało się - terminal odrzucał kartę jako błędną.
Płatności kartą przez internet - (np allegro) przechodzą bezproblemowo.
Nie jest to raczej tymczasowy problem bo próbowałem w odstępie kilku dni.

W jaki sposób mogę używać karty podczas płatności w sklepie?
Pierwszą płatność fizycznie zalecamy zawsze wykonać tradycyjnie, tj. wczytując kartę w terminalu i wpisując kod PIN. Ewentualnie zalecamy też aktywowanie opcji "enable International Usage" w ustawieniach karty. Jeżeli żadne z powyższych nie pomoże, to zalecamy kontakt z supportem pod adresem contact@crypto.com lub na czacie w aplikacji.
                                               
  Crypto.com  Telegram  Giełda  Karty Visa  
                                               

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Crypto.com | Portfel krypto ⦁ Karta MCO Visa ⦁ Cashback ⦁ CRO ⦁ MCO ⦁ Giełda ⦁ Karty podarunkowe i wiele więcej!

Postautor: adiqq » sobota, 20 czerwca 2020, 10:39

anthilles pisze: sobota, 20 czerwca 2020, 10:09Jeszcze jedno pytanie - próbowałem płacić kartą w Lidlu i Stokrotce (zbliżeniowo), nie udało się - terminal odrzucał kartę jako błędną.
jak odrzuca zbliżeniowo, to możesz spróbować włozyć ją do czytnika i wpisać PIN. Niektóre czytniki mają problem z płatnościami zbliżeniowymi. Platnośc w internecie przez podanie numeru karty/okresu ważności i cvv to zupełnie inna sprawa.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 7 marca 2020
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Crypto.com | Portfel krypto ⦁ Karta MCO Visa ⦁ Cashback ⦁ CRO ⦁ MCO ⦁ Giełda ⦁ Karty podarunkowe i wiele więcej!

Postautor: Crypto.com » poniedziałek, 22 czerwca 2020, 14:34

Konkurs dla fanów Crypto.com z Polski!
⬢⬢ Weekly Telegram Madness! ⬢⬢
Co tydzień do wygrania $200 w CRO!

:arrow: Wykonuj zadania na stronie konkursu za które dostajesz punkty
:arrow: Więcej punktów = większa szansa na wygraną
:arrow: Co tydzień losujemy 20 zwycięzców!
:arrow: W ciągu 4 tygodni w sumie nagrodzimy 80 zwycięzców!

Więcej szczegółów na Telegramie: t.me/Cryptocom_PL

Obrazek
                                               
  Crypto.com  Telegram  Giełda  Karty Visa  
                                               

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 34
Rejestracja: 28 marca 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Lublin

Crypto.com | Portfel krypto ⦁ Karta MCO Visa ⦁ Cashback ⦁ CRO ⦁ MCO ⦁ Giełda ⦁ Karty podarunkowe i wiele więcej!

Postautor: anthilles » wtorek, 23 czerwca 2020, 09:57

Dzięki za poradę - wystarczyło sprawdzić stan konta w bankomacie i już płatności w sklepie przechodzą bezproblemowo.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 7 marca 2020
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Crypto.com | Portfel krypto ⦁ Karta MCO Visa ⦁ Cashback ⦁ CRO ⦁ MCO ⦁ Giełda ⦁ Karty podarunkowe i wiele więcej!

Postautor: Crypto.com » piątek, 26 czerwca 2020, 13:00

Ważna informacja dla użytkowników kart MCO Visa w Europie oraz Wielkiej Brytanii.
https://blog.crypto.com/our-statement-r ... recard-uk/
Drodzy użytkownicy Crypto.com,

W związku z sytuacją powstałą u wystawcy kart MCO Visa dla użytkowników z Europy oraz Wielkiej Brytanii, zostaliśmy poproszeni o zamrożenie działania systemu kart MCO Visa. Środki zdeponowane na saldzie kart są bezpieczne. Więcej szczegółów znajduje się w odnośnikach dostępnych pod tym tekstem:

https://blog.crypto.com/our-statement-r ... recard-uk/



Prosimy o śledzenie oficjalnych profilów Crypto.com w social media - wkrótce mogą pojawić się komunikaty uzupełniające
                                               
  Crypto.com  Telegram  Giełda  Karty Visa  
                                               

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 7 marca 2020
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Crypto.com | Portfel krypto ⦁ Karta MCO Visa ⦁ Cashback ⦁ CRO ⦁ MCO ⦁ Giełda ⦁ Karty podarunkowe i wiele więcej!

Postautor: Crypto.com » poniedziałek, 29 czerwca 2020, 13:33

Posiadasz doświadczenie w pracy ze społecznością w świecie kryptowalut/blockchain?
Dołącz do zespołu Crypto.com jako Polish Community Manager!

:arrow: https://apply.workable.com/crypto-dot-com/j/D55FB45231/

Wszystkie dostępne pozycje (97) znajdziesz na stronie https://crypto.com/en/about.html#careers
                                               
  Crypto.com  Telegram  Giełda  Karty Visa  
                                               

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 7 marca 2020
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Crypto.com | Portfel krypto ⦁ Karta MCO Visa ⦁ Cashback ⦁ CRO ⦁ MCO ⦁ Giełda ⦁ Karty podarunkowe i wiele więcej!

Postautor: Crypto.com » wtorek, 30 czerwca 2020, 09:59

Karty Crypto.com w UK i Europie ponownie działają!
Wirecard UK uzyskał zgodę od FCA na odwieszenie działalności.

W międzyczasie kontynuujemy prace nad poszukiwaniami nowego wystawcy kart.

https://blog.crypto.com/update-mco-visa ... operation/

Crypto.com pisze: piątek, 26 czerwca 2020, 13:00 Ważna informacja dla użytkowników kart MCO Visa w Europie oraz Wielkiej Brytanii.
https://blog.crypto.com/our-statement-r ... recard-uk/
Drodzy użytkownicy Crypto.com,

W związku z sytuacją powstałą u wystawcy kart MCO Visa dla użytkowników z Europy oraz Wielkiej Brytanii, zostaliśmy poproszeni o zamrożenie działania systemu kart MCO Visa. Środki zdeponowane na saldzie kart są bezpieczne. Więcej szczegółów znajduje się w odnośnikach dostępnych pod tym tekstem:

https://blog.crypto.com/our-statement-r ... recard-uk/



Prosimy o śledzenie oficjalnych profilów Crypto.com w social media - wkrótce mogą pojawić się komunikaty uzupełniające
                                               
  Crypto.com  Telegram  Giełda  Karty Visa  
                                               

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 7 marca 2020
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Crypto.com | Portfel krypto ⦁ Karta MCO Visa ⦁ Cashback ⦁ CRO ⦁ MCO ⦁ Giełda ⦁ Karty podarunkowe i wiele więcej!

Postautor: Crypto.com » środa, 1 lipca 2020, 08:40

Urodzinowa sesja Syndicate właśnie się zakończyła.
W sesji sprzedażowej wzięło udział w sumie 15322 użytkowników.
Suma stake'owanych CRO: 140.4 milionów

Już jutro o godzinie 8 rano polskiego czasu uczestnicy sesji zyskają możliwość zaakceptowania lub odrzucenia wyliczonej alokacji. Na dokonanie decyzji będą 24 godziny.

                                               
  Crypto.com  Telegram  Giełda  Karty Visa  
                                               

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 7 marca 2020
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Crypto.com | Portfel krypto ⦁ Karta MCO Visa ⦁ Cashback ⦁ CRO ⦁ MCO ⦁ Giełda ⦁ Karty podarunkowe i wiele więcej!

Postautor: Crypto.com » czwartek, 23 lipca 2020, 16:30

                                               
  Crypto.com  Telegram  Giełda  Karty Visa  
                                               

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 7 marca 2020
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Crypto.com | Portfel krypto ⦁ Karta MCO Visa ⦁ Cashback ⦁ CRO ⦁ MCO ⦁ Giełda ⦁ Karty podarunkowe i wiele więcej!

Postautor: Crypto.com » piątek, 28 sierpnia 2020, 15:35

Od dziś bramka Crypto.com Pay akceptuje już płatności z dowolnego portfela ERC20!

Prowadzisz sklep online lub stronę internetową i chciał(a)byś zacząć przyjmować płatności w kryptowalutach?
Skontaktuj się z nami przez prywatną wiadomość.

:?: Co wyróżnia Crypto.com Pay?
» Płatności są natychmiast księgowane i automatycznie przeliczane na EUR
» Jedyna opłata za korzystanie z usługi to koszt zamiany kryptowalut na EUR (0.5%)
» Decyzja o wykonaniu chargeback należy tylko i wyłącznie do Ciebie
» Twoi klienci zapłacą już w dwóch krokach aż 5 kryptowalutami. #BTC, #ETH, #XRP, #LTC oraz #CRO
» Płatności w CRO premiujemy cashbackiem (wypłacanym przez nas)
» Oferujemy opcję automatycznej wypłaty określonej sumy EUR w wybranym interwale
» Faktury można wystawiać automatycznie lub ręcznie wraz z linkiem do płatności (pay-by-link) i QR kodem
» Prosta integracja z WooCommerce, Ecwid, Opencart i Oveit oraz bogata dokumentacja pozwalająca na integrację z własnym sklepem lub stroną www.


A dla tych co płacą w CRO przy użyciu Crypto.com Pay czeka cashback (tzw. Pay Reward)!
» Travala.com 2% lub 4%
» Ledger.com 5% lub 10%
» Unstoppabledomains.com 5% lub 10%
» BC-Vault.com 5% lub 10%
» Coinzilla.com 5% lub 10%

Zwiększony cashback wypłacany każdemu kto:
Posiada aktywny depozyt na Crypto Earn w ilości co najmniej 10 000 CRO na okres 3 miesięcy LUB stake'uje co najmniej 10 000 CRO na Crypto.com/exchange

                                               
  Crypto.com  Telegram  Giełda  Karty Visa  
                                               

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 7 marca 2020
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Crypto.com | Portfel krypto ⦁ Karta MCO Visa ⦁ Cashback ⦁ CRO ⦁ MCO ⦁ Giełda ⦁ Karty podarunkowe i wiele więcej!

Postautor: Crypto.com » poniedziałek, 31 sierpnia 2020, 13:38

Od dziś dla stake'ujących CRO na Giełdzie Crypto.com czeka ujemna prowizja taker!
Efektywnie oznacza to, że możesz zacząć zarabiać prowizję za handel na giełdzie!

Czym większy stake CRO tym większa wartość ujemnej prowizji taker - nawet do -0.1%.



Szczegóły: https://blog.crypto.com/crypto-com-exch ... e-to-take/
                                               
  Crypto.com  Telegram  Giełda  Karty Visa  
                                               

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1797
Rejestracja: 4 maja 2013
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Crypto.com | Portfel krypto ⦁ Karta MCO Visa ⦁ Cashback ⦁ CRO ⦁ MCO ⦁ Giełda ⦁ Karty podarunkowe i wiele więcej!

Postautor: wizardking76 » sobota, 5 września 2020, 16:11

załatwiłem sobie podstawową kartę, wpłaciłem kasę i zostałem na kilku transakcjach potraktowany prowizją 1,9% a więc nie międzybankowym, kumpel sobie kupił najtańszy model metalowy i on został potraktowany prowizją 1%. O co chodzi ? Transakcje są po kursie międzybankowym ale z konta znika po cichu więcej.... Tak wygląda jakby po prostu ktoś chciał to ukryć.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 7 marca 2020
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Crypto.com | Portfel krypto ⦁ Karta MCO Visa ⦁ Cashback ⦁ CRO ⦁ MCO ⦁ Giełda ⦁ Karty podarunkowe i wiele więcej!

Postautor: Crypto.com » sobota, 5 września 2020, 19:22

wizardking76 pisze: sobota, 5 września 2020, 16:11załatwiłem sobie podstawową kartę, wpłaciłem kasę i zostałem na kilku transakcjach potraktowany prowizją 1,9% a więc nie międzybankowym, kumpel sobie kupił najtańszy model metalowy i on został potraktowany prowizją 1%. O co chodzi ? Transakcje są po kursie międzybankowym ale z konta znika po cichu więcej.... Tak wygląda jakby po prostu ktoś chciał to ukryć.
Wizardking76, każda z kart ma przyznany konkretny limit wykorzystania transakcji po kursie międzybankowym. Dla karty "podstawowej" (domniemamy, że masz na myśli niebieską, plastikową - Midnight Blue) limit ten wynosi 2000 EUR miesięcznie. Dodatkowo przy płatnościach kartą zawsze zalecamy wybierać na terminalu płatniczym opcję "PLN", abyśmy to my, a nie wystawca terminala zajęli się przewalutowaniem transakcji.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Supportem lub dołączenia do czatu na Telegramie: Cryptocom_PL.
                                               
  Crypto.com  Telegram  Giełda  Karty Visa  
                                               

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1797
Rejestracja: 4 maja 2013
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Crypto.com | Portfel krypto ⦁ Karta MCO Visa ⦁ Cashback ⦁ CRO ⦁ MCO ⦁ Giełda ⦁ Karty podarunkowe i wiele więcej!

Postautor: wizardking76 » sobota, 5 września 2020, 20:31

Mi daleko do tej granicy 2000 USD bo wpłaciłem 41 Eu kolega wpłacił podobną kwotę, a dostałem opłatę 1,9%... support pisze mi o mid-market rate ... zmęczony jestem niekompetencją....
czyżbyście oszukali klientów ? przecież na stronie porównującej te karty tego nie ma !!! Więc to przeliczenie powinno być podane !!!! W ogóle to co mam w revolucie po kursie międzybankowym tutaj muszę 1,9% dopłacić...https://crypto.com/en/cards.html

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 7 marca 2020
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Crypto.com | Portfel krypto ⦁ Karta MCO Visa ⦁ Cashback ⦁ CRO ⦁ MCO ⦁ Giełda ⦁ Karty podarunkowe i wiele więcej!

Postautor: Crypto.com » poniedziałek, 7 września 2020, 11:03

wizardking76 pisze: sobota, 5 września 2020, 20:31Mi daleko do tej granicy 2000 USD bo wpłaciłem 41 Eu kolega wpłacił podobną kwotę, a dostałem opłatę 1,9%... support pisze mi o mid-market rate ... zmęczony jestem niekompetencją....
czyżbyście oszukali klientów ? przecież na stronie porównującej te karty tego nie ma !!! Więc to przeliczenie powinno być podane !!!! W ogóle to co mam w revolucie po kursie międzybankowym tutaj muszę 1,9% dopłacić...https://crypto.com/en/cards.html
Poprosimy Cię o podanie Twojego referral code z aplikacji przez prywatną wiadomość. Spróbujemy pomóc.
                                               
  Crypto.com  Telegram  Giełda  Karty Visa  
                                               

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 7 marca 2020
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Crypto.com | Portfel krypto ⦁ Karta MCO Visa ⦁ Cashback ⦁ CRO ⦁ MCO ⦁ Giełda ⦁ Karty podarunkowe i wiele więcej!

Postautor: Crypto.com » czwartek, 17 września 2020, 11:26

Drodzy forumowicze,
w ciągu ostatnich kilku dni dużo działo się w świecie Crypto.com.
Poniżej garść najważniejszych informacji:

1. Uruchomiliśmy własną platformę typu DeFi SWAP
Przez pierwsze 14 dni działania nowej platformy macie okazję na zyskanie dodatkowych nagród w CRO za staking oraz wejście w rolę liquidity providerów! Po okresie promocyjnym LP (Liquidity Providers) będą nagradzani 0.3% wolumenu handlowego w danym liquidity pool.
Dostępne kryptowaluty/tokeny: ETH, COMP, CRO, DAI, LINK, UNI, USDC, USDT, WBTC, WETH, YFI
Szczegóły: https://blog.crypto.com/defi-swap-blog/

2. Zwiększyliśmy wielkość naliczanego cashbacku dla posiadaczy kart Obsidian, Icy White oraz Frosted Rose Gold odpowiednio do 8% i 5%. Do otrzymania takiego cashbacku wymagany jest aktywny stake określonej ilości CRO.
Szczegóły: https://blog.crypto.com/8-percent-back-on-card/

3. Na giełdę Crypto.com/exchange dodane zostały nowe typy zleceń: Stop-Limit, Stop-Loss, Take-Profit Market, Take-Profit Limit.
Szczegóły: https://blog.crypto.com/stop-limit-stop ... -exchange/

4. Wspólnie z jedną z firm z grupy Boston Consulting Group wydaliśmy raport na temat aktualnego stanu oraz przyszłości branży DeFi.
Link do raportu znajduje się w tym wpisie na blogu: https://blog.crypto.com/crypto-com-and- ... ance-defi/

Obrazek
                                               
  Crypto.com  Telegram  Giełda  Karty Visa  
                                               

Wróć do „Projekty związane z Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości