Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 22 sierpnia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bidzi » poniedziałek, 18 maja 2020, 08:34

BitBay pisze: poniedziałek, 18 maja 2020, 08:17Cześć, daj znać w którym miejscu na stronie znalazłeś nieaktualne prowizje
Prowizja pobierana od wypłaty: 0.001 ZEC
RZECZYWISTA 0.004 ZEC

Prowizja pobierana od wypłaty: 0.00126 ETH
RZECZYWISTA 0.0035 ETH

Resztę sami musicie sprawdzić...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 18 maja 2020, 09:39

Bidzi pisze: poniedziałek, 18 maja 2020, 08:34Resztę sami musicie sprawdzić...
Tutaj znajdziesz aktualne opłaty za wypłatę kryptowalut - https://bitbay.net/pl/tabela-oplat#wyplaty
Prześlij proszę link tutaj lub w prywatnej wiadomości jeśli w jakimkolwiek innym miejscu na naszej stronie widzisz inne wartości.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 22 sierpnia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bidzi » poniedziałek, 18 maja 2020, 10:14

BitBay pisze: poniedziałek, 18 maja 2020, 09:39Prześlij proszę link tutaj lub w prywatnej wiadomości jeśli w jakimkolwiek innym miejscu na naszej stronie widzisz inne wartości.
https://bitbay.net/pl/pomoc/bitcoin-kry ... hereum-eth
https://bitbay.net/pl/pomoc/bitcoin-kry ... /zcash-zec

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 18 maja 2020, 14:46

Bidzi pisze: poniedziałek, 18 maja 2020, 10:14https://bitbay.net/pl/pomoc/bitcoin-kry ... hereum-eth
https://bitbay.net/pl/pomoc/bitcoin-kry ... /zcash-zec
Dziękujemy, wkrótce prowizje zostaną zaktualizowane.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 19 maja 2020
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Foxy1994 » wtorek, 19 maja 2020, 21:50

Dzień dobry

W jaki sposób mogę na giełdzie Bitbay szybko edytować moją ofertę kupna/sprzedaży (na przykład zmieniając cenę o 2 grosze, żeby przebić osobę z którą się licytuję)? Zauważyłem że po ustawieniu nowej ceny z mojej strony, pozostałe osoby w ułamku sekundy (prawie że automatycznie) zmieniają swoje oferty przebijając moją. A ja wtedy usuwam starą ofertę, klikam plus lub minus dwa razy i wystawiam nową, ale to trwa dość długo...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: blackraijin » wtorek, 19 maja 2020, 22:29

Licytujesz się z botami, czyli ktoś tak ustawił sobie program. Ręcznie nie masz szans w tej sytuacji żeby Twoja oferta była pierwsza.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 19 maja 2020
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Foxy1994 » wtorek, 19 maja 2020, 22:38

Dzięki za odpowiedź. Korzystanie z takich programów jest powszechnym i legalnym zjawiskiem, czy to raczej forma nieuczciwego konkurowania?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Hamas » środa, 20 maja 2020, 08:19

@Foxy1994 to taka stara swiecka tradycja na gieldach, lepiej ustaw sobie cene zakupu ponizej walki botow, predzej czy pozniej cena spadnie do twojego poziomu, a ty bedziesz ucieszony ze kupiles po twojej cenie, po czym bedziesz wqrw... bo cena i tak spadnie nizej :roll: nie ma sie co spieszyc :mrgreen:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 19 maja 2020
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Foxy1994 » środa, 20 maja 2020, 16:53

@Hamas Haha. Dobrze to opisałeś, bo właśnie zazwyczaj tak to wygląda :lol: Choć ostatnio nawet byłem zadowolony z transakcji. Dzięki za odpowiedź ;)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 27 maja 2020, 10:06

Obrazek

Cześć! :)

Miło nam poinformować, że zgodnie z naszą zapowiedzią od wczoraj możecie cieszyć się darmowymi depozytami w GBP i księgowaniem środków 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu! 

Pamiętajcie, wypłaty można zlecać na rachunki bankowe w Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii i Rosji. Natomiast wpłaty nie są możliwe przy użyciu zewnętrznych operatorów.

Jeśli chcecie dowiedzieć się jak kupić kryptowaluty za GBP to zapraszamy do poniższego linku:
https://bit.ly/Wpłaty-i-wypłaty-GBP

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 1 czerwca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: dzidopotrzsacz » poniedziałek, 1 czerwca 2020, 08:54

Cześć

Czyu dzisiaj, 1 czerwca 2020, występują problemy z logowaniem do serwiru? Wczoraj mogłem się zalogować bez problemu, dzisiaj dostaje komunikat, że mam niepoprawny login lub hasło, mimo że nic od wczoraj się nie zmieniło?
Oczywiście zrobiłem zgłoszenie ale chciałem się podpytać czy to tylko u mnie czy pojawił się jakisz grubszy kłopot i inni uzytkownicy też mają problem?

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: WitoldC » poniedziałek, 1 czerwca 2020, 09:00

@dzidopotrzsacz Dzisiaj logowałem się bez problemu.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 1 czerwca 2020, 09:10

dzidopotrzsacz pisze: poniedziałek, 1 czerwca 2020, 08:54Czyu dzisiaj, 1 czerwca 2020, występują problemy z logowaniem do serwiru?
Rozumiemy, że próbowałeś wyczyścić pliki cookies w przeglądarce? Jeśli tak to podaj proszę wersję przeglądarki.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 1 czerwca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: dzidopotrzsacz » poniedziałek, 1 czerwca 2020, 15:17

BitBay pisze: poniedziałek, 1 czerwca 2020, 09:10Rozumiemy, że próbowałeś wyczyścić pliki cookies w przeglądarce? Jeśli tak to podaj proszę wersję przeglądarki.
Z jakiegoś powodu przez kilka godzin najnowszy (76.0.1) firefox nie chciał mnie zalogować. W chrome poszło bez problemu. Teraz jest już ok, dziwne.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 8 czerwca 2020, 14:54

Obrazek

Cześć!

Mamy dla Was dobrą wiadomość! :D
Już od dzisiaj w nowej odsłonie Programu Partnerskiego będziemy mogli zwiększyć Wasze zarobki proporcjonalnie do liczby pozyskanych afiliantów. Najlepsi otrzymają do 80%!

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi zasadami i dołączenia do Programu Partnerskiego:
https://bitbay.net/pl/program-partnerski

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: renekm » piątek, 12 czerwca 2020, 14:29

Czy ktoś dzisiaj oprócz mnie ma problem z wpłatą PLN na giełdę ?

Przelew Express Elixir jak zwykle zrobiony przed godziną 11 (około 10:30) i brak księgowania środków. Co ciekawe kolega z innej firmy robił również Express Elixir o 10:30 i Jemu pieniądze zaksięgowano.

Godzina 14:30 - nadal nie ma pieniędzy.

Na stonie http://paymenttechnology.pl ciekawa informacja.

Utopiłem pieniądze ?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » piątek, 12 czerwca 2020, 15:17

@renekm Poczekaj proszę do ostatniej sesji, która jest około 17:00 a jeśli w dalszym ciągu nie będziesz miał zaksięgowanych środków to prosimy o przesłanie potwierdzenia tej wpłaty przez formularz - http://support.bitbay.net/

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » środa, 17 czerwca 2020, 06:46

@BitBay Dlaczego nie są kolejny raz aktualne ilości wymaganych potwierdzeń na stronie? Chodzi mi o GameCredits. Na stronie i w portfelu jest napisane 200 potwierdzeń. U mnie jest już ponad 900 i depozyt idzie dobę. Ticket 166042.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 17 czerwca 2020, 10:21

@tygrysek195 Po sprawdzeniu widzimy, że dostałeś już odpowiedź na swoje zgłoszenie, sprawdź proszę skrzynkę mailową ;)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 18 czerwca 2020, 12:15

Obrazek

W BitBay Akademii właśnie wylądował najnowszy kurs, którego autorem jest Mike Satoshi :)
Po obejrzeniu dowiedziecie się czym jest Proof of Stake oraz Delegated Proof of Stake 8-)

Jak skorzystać z darmowej wiedzy o kryptowalutach? Wystarczy zalogować się na naszą platformę i w panelu wybrać zakładkę “BitBay Academy” lub kliknąć poniższy link ⬇ ⬇⬇
https://academy.bitbay.net/p/mining-kryptowalut

Dajcie znać jakie tematy Waszym zdaniem powinniśmy poruszyć w kolejnych kursach ;)

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 21 gości