Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1408
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1322
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » czwartek, 14 maja 2020, 23:54

Taka ciekawostka. APPC niemal zrównało się ceną z OAX w sats.
Jak handlowałem jeszcze OAX ponad 3 miesiące temu to zawsze co najmniej był 60% droższy w sats niż APPC.
I w tym samym czasie APPC nad MITH bywał większy tylko ok. 4-5 krotnie.
Z kolei DLT latało zawsze co najmniej o 20% więcej nad APPC.

Spoiler:
Btw jak ktoś się naprawdę nudzi na kwarantannie GTA V za darmo:
https://www.benchmark.pl/aktualnosci/to ... store.html

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mxxm977 » piątek, 15 maja 2020, 01:53

BitJanusz pisze: czwartek, 14 maja 2020, 14:31ARPA (za duży dump, powinno odbić)
Odbiło przed chwilą. Ładna świeca ze 100 na 133. Chyba wychodzę, także znając moje szczęście- możecie bez problemu all in :D
Spoiler:
Obrazek
@Edit, mam nadzieję, że nie wzięliście na poważnie tego z "all-in" :?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 15 maja 2020, 02:20

All in to ja miałem, ale w ARPIE. I cały dzień sranie, bo wszedłem po prostu źle - widać poniżej, o wiele za wcześnie. Nie ukrywam - było nerwowo. Ale wierzylem w figurę, pod którą grałem i udało się - rezultat mnie zaskoczył, bo liczyłem na mniejsze wybicie, a poszła dzida.

Obrazek

Obrazek

W skrócie: miałem SL 101, kurs wisiał na 103 sato większość dnia, ale widziałem, że na dole połykane są kosmiczne ilości coinów, więc byłem pewien, że ktoś to łyka. I miałem rację ostatecznie. Kolejny dzień, kolejne +9% z all in.

Oczywiście można powiedzieć: pff, z ruchu o 30% ugrałeś 9% ;) ale każdemu życzę takich tradów.

Teraz APPC albo ARN chyba ponownie.

Sądząc po agresywnym skupie ARN raczej będzie pchane wysoko, wiecie, w końcu ten właścicel bota skupił naprawdę już ARN warte dobre kilkanaście bitków, a przecież nie jest instytucją charytatywną, będzie chciał to sprzedać wyżej i do tego potrzebuje rozrkęcenia FOMO i vol. Stary numer.

anagamidev pisze: czwartek, 14 maja 2020, 08:32Spoko, ale wchodzenie all in i wychodzenia na 1-2% zysku, bo panikuje się na historycznych minimach trochę dziwne
Już Ci tłumaczę na przykładzie moich trejdów trwających 6 dni :

LINK +10%
PERL +4.5%
APPC +10%
ARN +6.5%
ARN +1.8%
ARPA +9%

Co łącznie daje +49% zysku na kapitale.
Są oczywiście coiny, które wzrosły o 50% (ZIL) ale musiałbym skupić idealnie dołek i sprzedać idealnie górkę, żeby w 6 dni zrobić więcej kasy. Z doświadczenia - prawie niemożliwe. Wychodzi raz na 100 prób.

Procent składany to fajna rzecz. Zwłaszcza, że alty generalnie ostro po dupie dostają a moja ilość BTC rośnie.

W sumie to sam nie wiem jakim cudem mi to tak wychodzi - wskazałem też w tym wątu wszystkie shitcoiny, które potem wybiły: KMD, RLC, ZRX (z tych nie skorzystałem, bo miałem zajętą pozycję - nie miałem za co). :roll:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mxxm977 » piątek, 15 maja 2020, 02:24

BitJanusz pisze: piątek, 15 maja 2020, 02:20Co łącznie daje +49% zysku na kapitale.
Takie szybkie pytanko- uwzględniasz również zmianę wartości BTC/ USD? Czy tylko różnicę między sprzedażą, a kupnem i z tego wyliczasz zysk?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 15 maja 2020, 02:32

maxxam97 pisze: piątek, 15 maja 2020, 02:24Takie szybkie pytanko- uwzględniasz również zmianę wartości BTC/ USD? Czy tylko różnicę między sprzedażą, a kupnem i z tego wyliczasz zysk?
Tylko profit w BTC. Może nie wyglądam, ale jestem longtermowym bykiem na BTC i chcę mieć kilka bitków docelowo. A nie chcę ładować w nie kasy, mam nadzieję, że uda się ugrać na altach w tym roku jeszcze.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9176
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6982
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » piątek, 15 maja 2020, 02:38

ARN/BTC, 1h mógłby jeszcze kapke wyżej polecieć :D


ZIL/BTC, 4h ładnie ciśnie :D


TNT/BTC, 1h powrót do bazy, może double bottom i wystrzał kolejny :D #0.29$soon :D


Trochę taki altseason jakby się zaczyna :D Najgorzej, że BTC leci w górę i zdusza alty :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 15 maja 2020, 02:50

KAVA 1d wygląda super. target 6000+.

No i finalnie chainlink , niedługo czas na wejście :mrgreen:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9176
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6982
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » piątek, 15 maja 2020, 02:51

BitJanusz pisze: piątek, 15 maja 2020, 02:20Już Ci tłumaczę na przykładzie moich trejdów trwających 6 dni :

LINK +10%
PERL +4.5%
APPC +10%
ARN +6.5%
ARN +1.8%
ARPA +9%

Co łącznie daje +49% zysku na kapitale.
Są oczywiście coiny, które wzrosły o 50% (ZIL) ale m
No wszystko spoko, ale wchodzenie all in lekko ryzykowne i emocjonowanie się ruchami 1-2%, bo weszło się za szybko czy coś trochę zabawne :D Dla mnie ruchy na altach +-10% to szum :D Owszem można na tym uśredniać sobie pozycję licząc docelowo na większy ruch, ale np. na takim ARN masz potencjał na +300%, więc przetrzymanie nawet -50% nie zaszkodzi, a wiadome też, że te większe swingi trochę trwają zanim osiągną docelowy target, d i jednak ze względu na to właśnie budować pozycję, czyli bardziej akumulować alta(zyski akumulować w alcie), bo widzisz, że już jest 1200+ sat :D

BitJanusz pisze: piątek, 15 maja 2020, 02:20Procent składany to fajna rzecz. Zwłaszcza, że alty generalnie ostro po dupie dostają a moja ilość BTC rośnie.
No i git, o to mi właśnie chodziło przez całą bessę, że ten procent składany robi swoje, tym bardziej, że tutaj wyłapanie ruchu na 100% nie jest problemem :D Jak jest na plus to i tak git, poza tym właśnie na bessie najlepiej się gra paradoksalnie :D Jak już zacznie się hossa, to wszystko będzie szło praktycznie pionowo do góry z lichymi korektami w zasadzie opłaca się tylko zwykły HODL :D Czyli tak na bessie budujemy pozycję pod przyszłą mega hossę, bądź swinga +100%, gdzie wyciągamy wkład albo sprzedajemy wszystko i na dołku możemy odkupić 2x więcej coin'ów i mieć je praktycznie za friko :D Hossa kiedyś przyjdzie i to w najmniej spodziewanym momencie i okaże się, że przez całe 2 lata każda cena na kupno long term była dobra :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 15 maja 2020, 02:54

APPC 4h bullish. Ale możliwe, że w ramach skompletowania fraktalu zejdzie jeszcze do 300-310 jutro (może wraz z wbiciem 10,5k na BTC?)

target 390.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9176
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6982
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » piątek, 15 maja 2020, 03:08

APPC/BTC, 1d, tutaj niejako double bottom czy jakaś konsola po prostu mogłaby dać nawet 555 sat :D A jak nie no to może 200 sat jeśli przebijemy ostatnie low. I tak dobrze i tak dobrze :D

Spoiler:
DRGN/BTC, 1w :D Tutaj właśnie jest taka sytuacja już win-win :D Połowę sprzedane i już za friko z potencjałem ogromnego wzrostu :D


I tutaj udało się wyłapać 3x taki ruch na +100% podczas całej bessy, a początkowo bylem na minusie tzn. wszedłem 80-90% spadku(nastawiłem się na akumulację długoterminową), coś tam grałem nawet był fajny plus, ale zjechali ostatecznie na -99% :D Tak czy siak zakładając jakąś ciągłość wykresów trudno jest stracić w dłuższym terminie mając odpowiedni MM i skupując aż do dołka czyli rozgrywając niższe poziomy :D Im niżej spada tym łatwiej się to rozgrywa, bo mniejsza kapitalizacja, mniejszy kapitał robi robotę :D

Warto też zauważyć, że jeśli rozgrywamy jakiegoś coin'a, non stop, to właśnie dzięki tej ciągłości możemy zyskać przewagę, czyli jeśli zarobimy +10% od pewnego kapitału, to później wchodząc na kolejny dołku za podobną kwotę, mamy już 10% zapasu na break even, jeśli w ciągu roku wyłapiemy kilka takich ruchów, to może się okazać, że nasz break even już blisko 0, albo nawet poniżej zera czyli gramy już za zarobiony hajs :D Natomiast skakanie od jednego coin'a do drugiego łapiąc jedynie te ruchy na 10% może właśnie spowodować, że gdzieś tam nas złapie na -50% jak np. na TNT, zrealizujemy stratę i będziemy musieli znowu odrabiać jakiś czas, szczególnie jak gra się all in :D Reasumując warto uśredniać i akumulować, czyli budować pozycję pod przyszłą hossę czy chociażby mini altseason :D Zresztą dla mnie każdy ruch na +100% to w zasadzie bańka :D No przecież w 2017 roku to tak naprawdę większość osób wchodziło już po olbrzymich wzrostach może łapiąc się na ruch +100-200% max :D A dzisiaj jak mamy ceny -90-99% to odbicia na ceny 2-5% ceny ATH daje nieraz setki procent :D Dlatego warto grać, crypto to piękny rynek :D

Zresztą jak już można zauważyć demonizowanie tego rynku wcale nie ma sensu, gdzie na kontraktach na ropę cena potrafiła zjechać do minusowych wartości(scam), czy chociażby SPX potrafił w tydzień dwa spaść 30-40% niwelując wzrosty z całych dwóch lat albo taki Boeing(firma z potężnymi fudamentami) potrafił z dnia na dzień przykorkcić jak BitConnect czy chociażby TNT ostatnio :D Buy low sell high :D
Spoiler:
Spoiler:
anagamidev pisze: sobota, 15 lutego 2020, 14:49 ### edited: 2020-02-24 23:49 ###
DRGN/BTC, 1d, teoretycznie bardzo ładne cup and handle, zasięg 1000 sat :D Być może trend reversal :D Cena dość niska w dolarach i kapitalizacja również, ogromny potencjał, docelowo 5-10$ :D Aczkolwiek RSI trochę przegrzane, trzeba uważać, ale półroczna akumulacja i uśrednianie dzisiaj ładnie płaci, a może być więcej :D
Spoiler:
### edited: 2020-02-24 23:57 ###
APPC/BTC, 1d, bardzo podobna sytuacja i może pójść kolejne wyjebanie do 900 sat :D Korekta już 54%, więc tak czy siak promocja długoterminowo :D
Spoiler:
### edited: 2020-02-25 00:15 ###
STEEM/BTC, 1d :D Piękny wypłaszcz trochę to przypomina GAME, tutaj nadal do odklepania czterdziestka :D Można sobie pomnożyć BTC x4 :D Wspaniała technologia, z faktycznym use-case'em :D Ogromny potencjał, docelowo na kolejnej hossie 10-44$ :D A tymczasem akumulacja i uśrednianie :D Lokalnie bardzo fajne wybicia na kilkadziesiąt procent, od ponad pół roku, praktycznie zawsze wraca do tych samych cen, czego chcieć więcej :D
Spoiler:
Spoiler:
Warto zauważyć, że nawet wykres akcji PKO BP, banku z którego usług korzystają miliony Polaków, zachowuje się jak jakiś coin typu pump and dump :D Buy low sell high :D Notabene zalecam kupno na long term :D Lifetime opportunity :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adam1226 » piątek, 15 maja 2020, 12:21

Jak widzicie LINK na ta chwile?
Jest szansa ze wsparcie pusci?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1408
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1322
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » piątek, 15 maja 2020, 12:27

TNT poszło w niepamięć, za to dwaj koledzy nadal keep fighting. :D

O LEND może bym się tak nie bał o to samo co na TNT, bo ma 70 miejsce cmc i sporo większy vol niż RCN.

Ten drugi wydaje mi się właśnie bardziej ryzykowny ze względu na mniejszy cap i płynność.

Chociaż mimo, że teoretycznie brzmi to sensownie, to może jednak w praktyce który coin pierwsze poleci zależy głównie od widzimisię CZ i ekipy.
Jednak RCN wydaję mi się, że byłoby im łatwiej zatopić.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 15 maja 2020, 15:20

@adam1226

LINK bez zmian:



lub może jakaś korekta jeśli padnie klin - może do dołu kanału, grunt by utrzymało się 240 z przodu.

@fusywszklanejkuli , ponawiam prośbę o wsparcie w analizie LINK na parze z BTC na Binance longtermowo ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9176
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6982
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » piątek, 15 maja 2020, 21:41

TNT/BTC, 1h :D Szykuje się gruby pump or gruby dump :D

Spoiler:
Ogólnie mój pomysł jest taki, że wszedłem teraz za 2/10 kapitału, licząc na +200-300% w dłuższym terminie, chociaż ktoś tam pisał, że fair price to jest 0.29$, zatem mam kupione 20k tego ekskrementu :D Jeśli pójdzie do góry to część wkładu wyciągnę i będę miał 10k TNT za friko i jak osiągnie cenę 0.29$ to będzie to 3000$ czyli 12kPLN, dla mnie spoko :D Jeśli spadnie w dół to na 200 sat(historyczne mimimum) zamierzam dokupić za 2/10 kapitału i będę miał 60k ekskrementu i przy powrocie do 400 sat będę mógł sprzedać 40k, odzyskam wkład oraz będę miał 20k eksrementu za friko, co może mi dać zysk w dłuższej perspektywie 6000$ czyli 24000PLN :D A tą część kapitału 6/10 będę właśnie sobie uśredniał czyli brał jakieś wybicia na 2-10%, co będzie w miarę spadania obniżać moją średnią pozycji długoterminowej :D Czy może się coś nie udać? jasne, jeśli pójdzie delisting :D Ale nie kupuję na fomo, kupuję na spadku -70% w krótkim czasie bez żadnego wyraźnego odbicia, RSI schłodzone w trzy dupy, ogólny przestrach i popłoch tym bardziej, że perspektywa na 1w nie zachwyca, zatem kto miał zrealizować zysk już za pewne to zrobił :D I właśnie takim sposobem ostatnimi czasy sporo ugrałem na shit'ach, tak mniej więcej wygląda to uśrednienia i akumulacji długoterminowa, a ryzykuję już tylko zyski :D Dokładnie tak to rozgrywam na BTC, buy low sell high, docelowo 100k$, więc jak kupuję na 4k$ to perspektywa spadku do 1k$ jeszcze bardziej mnie jara, bo jeśli kupię na 1k$, to na 100k$ będę miał x100, a na 10k$ x10 :D O to chodzi, że im więcej wyłapiemy okazji, tym później mamy kapitał, żeby ryzykować, czasem będziemy zarabiać, czasem tracić, ale suma summarum mi na razie to wychodzi na plus od 3-4 lat :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » piątek, 15 maja 2020, 22:30

Mam nadzieję, że napompują APPC prosto w mój suty sell order.

Jestem w APPC od 327, ARN od 1167.

Tym razem podzieliłem 70/30, czego niespecjalnie lubię robić, ale cóż, nie mogłem się zdecydować. W sumie bardziej cisnęło mnie w APPC, więc jest ono za 70% kapitału.

Mogłem w sumie zaryzykować z THETĄ albo ZRX, bo ładnie odbiły. ale przy thecie zabrakło trochę do mojego buy, a nad ZRX nie myślałem jakoś specjalnie (chociaż wciąz uważam, że zrobi 5700 w tym ruchu).
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mxxm977 » sobota, 16 maja 2020, 00:32

BitJanusz pisze: piątek, 15 maja 2020, 22:30a nad ZRX nie myślałem jakoś specjalnie (chociaż wciąz uważam, że zrobi 5700 w tym ruchu).
Nie obawiałbyś się wejść w coina, który ma +20% w przeciągu 24h? Sądzisz, że pójdzie jeszcze wyżej?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9176
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6982
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » sobota, 16 maja 2020, 05:57

Altseason odwołany, trzeba uważać :D


ARNBTC, 1h, wygląda ciekawie :D Ogólnie na 1w zaczyna się tworzyć bullish engulfing może być jakaś grubsza afera :D


DRGN/BTC, szaleje :D

Na bittrex kolejna mini 40 oklepana :D Bullrun bez korekt, +400%, x5 :D


T N T, zaczyna się usymetryczniać bardziej :D Nadal ni w 5 ni w 9 :D


ZIL/BTC, +100%, mini altseason trwa :D


Warto także obserwować STEEM(15000 sat) i APPC(1500 sat) do zrobienia przy dobrych wiatrach odpowiednio x8-9 i x4-5 :D Ładne wypłaszcze tam się odbywają :D HIVE też wygląda interesująco, bo bańce na 12000 sat zaczyna zbliżać się do ceny swojego braciszka STEEM, z którego wypączkował cudownie i obłaskawił swoim jestestwem wesołego i szczęśliwego bagholdera Steem'a anagamidev'a :D
Spoiler:
Zabawne jest to, że ja tak naprawdę nie wiedziałem o żadnym forku, coś niby była jakaś afera z Justin Sun, ale jakoś nie specjalnie się tym przejmowałem, zwykły FUD więc skupowałem jeszcze mocniej STEEM'a, no i faktycznie poszła pompa na +400%, coś tam się w miarę rośnięcia wyprzedawałem(niepotrzebnie fork dałby więcej), ładny zysk, no i gdzieś tam był fork, nawet nie wiem kiedy :D Mija jakiś czas i nagle widzę, że na bittrex jakiś hive urósł mocno(w sumie chyba zorientowałem się, że bittrex albo binance naliczył mi dodatkowe coin'y z dupy), jakieś tweety zaczynają się pojawiać, sprawdzam co to za dziadostwo, a okazuje, że to fork STEEM i spomowali go na 1000% od dołka, do 2PLN ok., a patrzę na wallet'ach mam tego w sumie z parę ładnych tysięcy :D No i fajnie zacząłem sobie sprzedawać :D I znowu okazuje się, że kupić i zapomnieć to najlepsza strategia, normalnie to pewnie wyprzedałbym się z tego na pierwszych 100% 200% wzrostu, a tak to praktycznie sprzedałem na szczycie, teraz okupiłem w zasadzie wszystko i mam dodatkowe USDT i BTC :D A i znowu może wzrosnąć z tych cen x2-3(poza tym STEEM ma ATH na 5-8$, to to też pewnie ma podobny potencjał w dłuższym terminie), sytuacja win win :D Czyli kupować jak nikt o tym nie mówi, a sprzedawać jak wszyscy zaczynają o tym trąbić i tweetować, a odkupić jak już spadnie -50% co najmniej i czekać na kolejną pompencję, najlepsza strategia jak się okazuje i praktycznie nie trzeba poświęca krzty energii na trading, z jednej strony spoko, a z drugiej strony trochę słabo, bo zarabiają świnie, a nie byki i niedźwiedzie, którzy mozolnie próbują łapać drobne falki na tym często spokojnym morzu shitcoin'ów :D

Notabene RSI 4h ładnie się chłodzi :D I tak jak mówię, szukać takich przecen 70-90%, skupować wypłaszczenia, oczywiście w jakichś częściach, stopniowo co jakiś zafixowany procent spadku, na jakichś pomniejszych podbiciach uśredniać, czyli część sprzedawać i odkupować na niższych dołkach oczekując właśnie jakiejś większej pompy w dłuższym terminie i powinno być wszystko ok, a crypto cały czas ma przed sobą kolejną bańkę na tysiące procent, chociaż kapitalizacja jest trochę większa niż w 2017 roku, więc może to być trochę mniej, ale jak widać, że nawet na bessie trafiają się perełki na setki procent :D Nice to be here whole time :D No risk no fun, no pain no gain, grosik do grosika będzie kokosika, a i czasem trafi się ślepej kurze ziarno, vide fork STEEM'a :D Notabene cudowna technologia, use-case, w zasadzie jakby to dopracować i upowszechnić to to ma mega potencjał, aczkolwiek nadal to po tylu latach jest nieodpicowane, ale fajnie jakby kiedyś stało się konkurencją dla takiego facebook'a, twitter'a czy chociażby reddit'a gdzie właśnie można by dawać ludziom tipy za fajny kontent i ogólnie podnosić wartość całej sieci longtermowo, na razie to jest więcej fudu niż rzeczowej rozmowy :D

Spadki, przeceny są tak naprawdę okazję do dobrego wejścia i dają ogromny potencjał zysku :D Natomiast w miarę rośnięcia potencjał zysku spada niepomiernie i ryzyko wpadnięcia w dłuższą bessę wzrasta, a często właśnie wraca do tych bazowych dołkowych cen :D Jeśli coś wzrosło 1000%, to oczekiwanie +100% dalszych jest iluzoryczne, bo to daje 2000% od dołka, ktoś kto wkupić się powiedzmy za 1000$ ma ogromny zysk, 10000$, więc musi pojawić się 10 kolejnych leszczy, którzy zaryzykują 1000$, aby utrzymać cenę/kapitalizację :D Bójcie się wzrostów, a spadki ukochajcie :D A ryzyka nigdy nie wyeliminujemy, jeśli chcemy zarobić dużo, to też musimy dużo zaryzykować zazwyczaj, dlatego warto inwestować tak, że nawet jak jedna inwestycja nie wypali, to mieć na inną inwestycję, która może te straty zniwelować :D Reasumując akumulacja i uśrednianie długoterminowe :D I to się tyczy zarówno crypto jak i akcji czy innych walorów, aktywów :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Majkos » sobota, 16 maja 2020, 10:01

Witam, czyzby zrx mial podrygi - kupione 4153 zobaczymy co sobota przyniesie.
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9176
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6982
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » sobota, 16 maja 2020, 10:44

0x/BTC, 1w, możliwe, że zaczął jakąś swoją hossę, wyższy szczyt i wyższy dołek, duży wolumen :D Aczkolwiek już po wzroście sporym :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Majkos » sobota, 16 maja 2020, 10:48

Tia, no nic 3% tez cieszy , moze ktos jeszcze cos wypatrzy. ; )
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Pan Inwestor i 7 gości