Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 13 maja 2020, 14:09

anagamidev pisze: środa, 13 maja 2020, 14:01właśnie widząc, że piszesz takie bezeceństwa przy tak niskim RSI może zacząć jakąś ostrą pompkę jeśli takie głosy będą się nasilać
Jakie RSI miał bitconnect? :mrgreen:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6980
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » środa, 13 maja 2020, 14:13

@BitJanusz no nie pamiętam, ale wtedy tam fajnie odbijało, chyba z 200-300% udało mi się wtedy wyciągnąć na dead cat bounce, ok. 0.8BTC bodajże w sumie :D Mam nadzieję, że tego TNT nie zdelistują :D Ja np. na takich spadkach mam autentycznie fomo buy :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 13 maja 2020, 14:16

@anagamidev

No właśnie obawiam się zawsze przy takim dumpie głębszego przekrętu. Bo jednak spadek -50% to nie jest taka zwykła spekulacja.

Pół biedy, jeśli to tylko take profit od CZ. Ale mogą być gorsze rzeczy. Exit pump, hack, team devsów sprzedający własne coiny jeleniom... etc.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6980
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » środa, 13 maja 2020, 14:18

BitJanusz pisze: środa, 13 maja 2020, 14:16Exit pump, hack, team devsów sprzedający własne coiny jeleniom... etc.
Wiesz co, powiem Ci, że w zasadzie nie ma znaczenia, kto komu sprzedaje, liczy się wykres i cena, jeśli hacker się wyprzeda na dołku to ktoś to musiał skupić i raczej w jego interesie będzie to, żeby sprzedać wyżej :D

APPC/BTC, 4h :D Chwila prawdy :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 13 maja 2020, 14:37

A może powtórka z rozrywki?

Obrazek
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » środa, 13 maja 2020, 14:45

@BitJanusz a ten APPC i ostatni strzał to nie było to raczej trzymanie ceny względem dolara? Bo coś kojarzę, że był ostry strzał /btc ale w tym czasie był spadek btc, a kilka chwil później odwrotna sytuacja?
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 13 maja 2020, 15:05

@mudol to był klasyczny PND po spaadkach, na tym coinie to norma ;) W ogóle bardzo przyjemny coin do gry jeśli gra się tak za 0.5 - 1 BTC max, potem pusty orderbook sprawia, że trzeba grać bez SL a to już lekki dramat na dużej pozycji.

Ale pusty orderbook przy np. zleceniu za 0.3-0.5 BTC to już czad, bo jeden fill podbija kurs o 10% i realizuje Twój tp.

Dodano po 2 minutach 26 sekundach:
BTW, smuteczek. Miałem bardzo dobrze ustawione buy 5167 na KAVA wczoraj i przed snem zmieniłem na limit buy na ARN. ARN do celu nie dotarł, KAVA idealnie i odbiła 5% :(
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1408
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1322
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » środa, 13 maja 2020, 18:57

A może nam coś ELFy ciekawego pokażą? :D
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » czwartek, 14 maja 2020, 02:07

@anagamidev mówiłem, żeby uważać na TNT ;)

Dodano po 3 godzinach 52 minutach 21 sekundach:
Pól fartem, pól przeczuciem wybroniłem się z niezbyt fortunnego all-ina...

Obrazek

Jak pojawił się spoof za 7 BTC przy 1080, to obawiałem się że pójdzie dump stulecia, ale pojawił się kochany bocik-czarodziej, postawił kontr-ściankę i skupił do 1140 :mrgreen:

Potem zaczął się trochę bawić ze zdejmowaniem i zakładaniem ścianki, więc zwątpiłem i wyszedłem. Widzę, że bocik właczony i skupuje dalej, ale nie wiem, czy właściciel go zaraz nie wyłączy. Tak jak myślałem, ARN to obecnie teatr jednego aktora, który robi sobie świetną zabawę ścianką 7 BTC, pustym orderbookiem i botem skupującym jak leci w małych partiach. Tylko weź za takim traf - dojedzie do 1300 sato, czy wyłączy bota widząc rosnący kurs BTC i zwali się wszystko pod bottom? Cholera wie.

Ugrałem tylko 1.8% na tym, ale przynajmniej bez strat :mrgreen: kolejny dzień na zielono.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6980
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 14 maja 2020, 03:33

@BitJanusz spoko, promocja trwa, RSI się ładnie chłodzi, naciągają mocno sprężynę, więc wkrótce może wystrzeli :D Poza tym ja tam liczę na to x6, a to raczej tam nie zawędrują w dwa dni, na razie spokojne uśrednianie i akumulacja :D Poza tym BTC mocno wybił, więc niektóre alty pospadały, ZIL z kolei dała zarobić parę procent, APPC nadal kisi :D


Warto zauważyć, że APPC podobnie wygląda i po tym pierwszym mocnym spadku dopiero po dwóch tygodniach odklepało -40% :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » czwartek, 14 maja 2020, 07:54

Jasna cholera, jednak włączył bocika w nocy ponownie, mogłem trzymać ARN :cry:
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6980
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 14 maja 2020, 08:32

@BitJanusz widzę, że lubisz grać na historycznych minimach :D Z tych cen to nawet x2-3 można wyciągnąć za jakiś czas :D


### edited: 2020-05-14 08:45 ###
Spoko, ale wchodzenie all in i wychodzenia na 1-2% zysku, bo panikuje się na historycznych minimach trochę dziwne :D Teoretycznie tutaj możesz stracić góra 100%, ale zyskać 300%, raczej do 0 nie spadnie, więc R/R niesamowicie dobry :D Poza tym kapitalizacja tylko 2M$, taka sama jak APPC, GAME, tutaj może znowu zacząć się hossa i powtórka takiego mega strzału jak na początku 2018 roku :D I tutaj tysiące procent do zgarnięcia :D Poza tym jakbyś to 1-2% zostawił w ARN to przy takim hossowym byczym scenariuszu może Ci to dać zysk bardzo dobry, no powiedzmy, że Twoje all in to jest 10kPLN, 2% stanowi 200PLN * 10-100 = 2000-20000PLN w dłuższym terminie(dlatego ja bym zalecał nastawić się na akumulację raczej - uśrednianie i akumulację :D) :D 200M$ kapitalizacji, to nie jest jakoś dużo w piku, przypominam, że w 2017-2018, większość coin'ów osiągała kapitalizację 300M$, a kolejna hossa powinna być dużo większa :D Być może to będzie 3 miliardy dolarów średnio :D No ja w 2017 roku inwestując parę tysiaków PLN miałem w szczycie porfolio wartości 800k$, oczywiście w tym czasie cały czas trejdowałem, dość dużo zrobił procent składany i też nie miałem pojęcia o żadnej analizie :D Ale ogólnie to jest tak, że na bessie co się nie kupi wszystko potrafi niesamowicie stracić na wartości, natomiast w hossie niesamowicie zyskuje :D Wg. mnie warto wykorzystać ten fakt i w pewnym okresie bardziej sprzedawać, a w innym nastawić akumulację, bo przesilenie trudno jest idealnie wyłapać :D Poza tym na takiej bessie przy małej płynności grubas posiadający 80-90% supply może zrobić zrzut, zbić mocno cenę jeszcze, wykupić resztki od panikarzy i tych którzy stracili nadzieje, no bo kto postawi teraz na kolejną giga hossę na crypto? :D Nikt, dosłownie nikt :D Sam czasem zaczynam tracić nadzieję, ale staram się właśnie wzbudzać ten umysł początkującego, które właśnie nie ma tych naleciałości i przeświadczeń, który wierzy w BTC po 10k$ kiedy jest na cenach 1k$, albo w STEEM'a po 5$, kiedy jest na 10 centach :D Tak naprawdę tutaj są okazje, które mogą dać miliony, ale tak czy siak trzeba to wszystko doholdować do tych cen skrajnych, a te ceny szczytowe też nie trwają długo to jest dosłownie dzień na wyprzedanie się ATH wyznacza jeden pieprzony trejd, leszcza, który liczy na kolejne +1000% :D A takie ceny pewnie dopiero zobaczymy po wzrostach trwających rok dwa, więc tak czy siak trzeba to przehodlować i pozwolić zyskom urosnąć, nie wyprzedać się :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 14 maja 2020, 09:06 przez anagamidev, łącznie zmieniany 5 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » czwartek, 14 maja 2020, 08:34

@anagamidev

Pewnie, że lubię. Lepiej teraz, niż jak już napompują. ;)

Jak myślicie, dokąd dojedzie tym razem bocik-buldożer na ARN? Ostatnio zrejterował podczas pojawienia się pierwszej presji sprzedażowej.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 14 maja 2020, 10:06

BitJanusz pisze: czwartek, 14 maja 2020, 02:07mówiłem, żeby uważać na TNT
Mi wczoraj od razu praktycznie SL poleciał, po cenie której kupowałem (jakieś 550), dziś widzę kolejne "promo", powoli zbliżają się do cen z marca, ale to już tylko tak będę rzucał okiem z ciekawości. Choć nie wykluczam jakiegoś zakupu "na chybił trafił" :)

Matic ładnie odbił, już jakieś 300% od ostatniego dołka ($), szkoda, że "ciąłem straty" ;)
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6980
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 14 maja 2020, 11:42

TNT/BTC, 1h :D 400 sat, teraz jak nie wybije to nie wiem chyba 200 sat będzie :D #tothemoon

Na 4h też ładnie się RSI schłodziło :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1408
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1322
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » czwartek, 14 maja 2020, 13:45

APPC przez ten cały czas jeszcze ani razu nie pogłębił dołka, co na pewno należy uznać na plus, bo bardzo wiele coinów w tym roku zrobiło to dobitnie.
Aczkolwiek teraz co raz częściej "ocieramy" się o niebezpieczne niskie poziomy, dominacja póki co zapier*dala w górę, więc i APPC za jakiś czas może w koću nie wytrzymać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6724
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » czwartek, 14 maja 2020, 14:31

No APPC definitywnie na plus. Wygląda na gotowego do retestu 400 sato.

Moi inni kandydaci do skoku to KAVA (ciągle), ARPA (za duży dump, powinno odbić) oraz oczywiście ARN (w końcu po coś ten bot wypierdziela po 10-15 BTC na skup co dwa dni, bo kończy dopiero wtedy, gdy ktoś mu sprzeda pchające kurs 7-8 BTC a po drodze podbija o kilka skupując bez przerwy).
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6980
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 14 maja 2020, 14:46

TNT/BTC, 4h, RSI zadziałało niezawodnie :D Może jakaś poranna gwiazdka :D



'Cause I'm T.N.T. I'm dynamite
T.N.T. and I'll win the fight
T.N.T. I'm a power load
T.N.T. watch me explode
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mxxm977 » czwartek, 14 maja 2020, 16:39

BitJanusz pisze: czwartek, 14 maja 2020, 14:31No APPC definitywnie na plus. Wygląda na gotowego do retestu 400 sato.

Moi inni kandydaci do skoku to KAVA (ciągle), ARPA (za duży dump, powinno odbić) oraz oczywiście ARN (w końcu po coś ten bot wypierdziela po 10-15 BTC na skup co dwa dni, bo kończy dopiero wtedy, gdy ktoś mu sprzeda pchające kurs 7-8 BTC a po drodze podbija o kilka skupując bez przerwy).
anagamidev pisze: czwartek, 14 maja 2020, 14:46TNT/BTC, 4h, RSI zadziałało niezawodnie Może jakaś poranna gwiazdka
Zakupy zrobione, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Co sądzicie?
Spoiler:
Obrazek
Swoją drogą, macie może jakieś narzędzie/ arkusz excela do wpisywania zakupów i określania zysków/ strat? Taki żeby zliczał daną kryptowalutę, wszystkie ceny zakupów i sprzedaż poszczególnych "paczek" żeby od razu zobaczyć jak dużo zarobiliśmy łącznie na obrocie kryptowalutami? Może kojarzycie taką aplikację?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Majkos » czwartek, 14 maja 2020, 16:51

Moze blockfolio ?

Coin tracking
https://cointracking.info/?language=en moze tez
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fledermaus i 8 gości