Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » wtorek, 12 maja 2020, 14:59

LBC/BTC, 1d :D Cup and handle na dołku, przepiękne :D Swoją drogą tak powinien wyglądać wkrótce wykres APPC :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » wtorek, 12 maja 2020, 15:08

@BitJanusz Tego ARN kupiłeś już po wyjściu z kanału, czy jak się mocno zbliżył do górnej bandy? I duży vol = lepiej no nie?
I coiny wolisz kupować generalnie jak już wybiły z kanału spadkowego, czy wolisz wejść jednak trochę wcześniej, jak już widzisz, że kurs zbliża się do górnej ściany? Czy różnie wchodzisz?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 12 maja 2020, 15:31

anagamidev pisze: wtorek, 12 maja 2020, 14:59Cup and handle
Double bottom raczej ;) W klasycznym TA handle nie powinno być niżej niż ~30% topki jeśli dobrze pamiętam. Musiałbym zerknąć do książki, bo nie gram pod C&H, dla mnie na krypto ta formacja to bullshit.
DjVegas98 pisze: wtorek, 12 maja 2020, 15:08@BitJanusz Tego ARN kupiłeś już po wyjściu z kanału, czy jak się mocno zbliżył do górnej bandy? I duży vol = lepiej no nie?
Szczrze mówiąc to kupiłem go gdy zwolniły mi się środki z APPC a ponieważ był w obserwowanych to dałem limit buy i weszło 94% za 1147. Dokupiłem resztę po 1149.

Duży wolumen zawsze jest dobry, tylko że przy takim orderbooku taki VOL może być zrobiony tylko tak, jak robią to na ARN - jedzie bot i wykupuje wszystko + kilka bitków broni zdobytych pozycji. Nie wiem, komu się to opłaca, być może planują rozkręcić FOMO na tym coinie albo coś, bo ten bot skupił już za kilka bitków i nie przestaje. A orderbook jest tak pusciutki że za kilka bitków można wypierdzielić kurs na księżyc.

W sumie to samo z APPC, nawet nie miałem tam jak SL postawić bo orderbook mi nie pozwolił (zrzuciłbym od razu kurs o 10%... i pewnie tylko dołek narysował na wykresie) więc po prostu grałem na anagamideva, czyli bez :roll: Niemądre, ale się udało. Na szczęście.

Na ARN jest teraz komfortowo bo jak zdejmą/sprzedadzą ścianę (= 9 BTC) to wiadomo, że koniec zabawy na jakiś czas i można wziąć te 2% zysku i spadać. Tyle mi wychodzi na ten moment - SL już zyskowny będzie ;)
DjVegas98 pisze: wtorek, 12 maja 2020, 15:08I coiny wolisz kupować generalnie jak już wybiły z kanału spadkowego, czy wolisz wejść jednak trochę wcześniej, jak już widzisz, że kurs zbliża się do górnej ściany? Czy różnie wchodzisz?
Raczej po wybiciu, czasem ustawiam stop buy, czasem po prostu patrzę na wykres i kupuję spot. Muszę wreszcie kupić bota co będzie śledził poziomy, bo samemu jak gram to mi dużo okazji ucieka. Np. TNT bym na bank nie odpuścił wtedy, THETA wczoraj też nie.



Gdybym miał wolne środki, to bym zainteresował sie LEND, bo ładnie leci, chociaż... trochę się boję, że zrobi TNT 2.0 :mrgreen: bo RCN, TNT i LEND cudownie rosły jednocześnie a teraz cudownie razem spadają... To chyba ulubione projekty CZ albo coś.

Dodano po 7 minutach 43 sekundach:
Theta T1:

Obrazek

Dodano po 1 minucie 11 sekundach:
ARN T1 osiągnięty w sumie.

Obrazek

ARN jeśli teraz nie poleci, to może T2 = 1330, T3 = 1600. Ale wątpię, za fajnie by było :( (no dobra jest jeszcze T4 = 5000 ale nie łudźmy się :roll: )
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » wtorek, 12 maja 2020, 16:06

anagamidev pisze: wtorek, 12 maja 2020, 14:59LBC/BTC, 1d Cup and handle na dołku, przepiękne Swoją drogą tak powinien wyglądać wkrótce wykres APPC


Z tą drobną, ale jakże subtelną różnicą, że w przypadku tego coina, którego opisałeś kurs zniósł pierwszy wystrzał "tylko" do 0.9 fibo, co pozwoliło na utworzenie bazy wzrostowej do większego uptrendu, o której wspominał chyba kiedyś @BitJanusz na przykładzie STX/BTC o ile moja przeciętna pamięć mnie nie myli.

Obrazek

Natomiast na APPC wzrosty zostały zniesione co do satoshiego, co dla mnie jest mega słabe na ten moment. :(
I ponadto dalej kisimy się w tym najprawilniejszym kanale, jaki chyba można na obecną chwilę narysować. (jak ktoś ma lepszą propozycje to postować!).
Będę się napalał dopiero jak będziemy wychodzić, albo przynajmniej śturchać górną bandę.

Obrazek

A poza tym god damn it @anagamidev ! Cóż za piękny przykład coina dałeś. Kurs gdy opuścił kanał spadkowy, momentalnie paraboliczną banie rozpoczął. Szkoda, że tego na Binance nie ma, bo mniejsza szansa, żebym przeoczył i w zasadzie ciężko mi przypomnieć sobie ostatnimi coś równie ładnego jak to. :D
Brałbym to przy górnej bandzie jak rolnik dotacje. :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 12 maja 2020, 17:25

DjVegas98 pisze: wtorek, 12 maja 2020, 16:06 Kurs gdy opuścił kanał spadkowy, momentalnie paraboliczną banie rozpoczął. Szkoda, że tego na Binance nie ma, bo mniejsza szansa, żebym przeoczył i w zasadzie ciężko mi przypomnieć sobie ostatnimi coś równie ładnego jak to.


ARN: SL już sobie +3,5% ustawiłem. Jeśli zjedzą te 10 BTC co pcha, to nic tam po mnie. Jeśli przepchną się przez rejon 1200 (silny opór) to będzie jeszcze fajniej.

Bot nadal kupuje jak szalony. Już pod 10 BTC skupione.

Dodano po 7 minutach 10 sekundach:
Pofantazjujmy:



W sumie bradziej absurdalne rzeczy na krypto widziałem, więc może wreszcie się wstrzelę? :mrgreen:

SL -> +5.7% :mrgreen:

Dodano po 1 godzinie 5 minutach 45 sekundach:
Wywaliło mnie :) sprzedali ściankę. Po zabawie. Idę w KAVĘ.

Obrazek

tzn. ustawię limit buy, może zejdzie. Overtrading = zło.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: frc991 » wtorek, 12 maja 2020, 18:59

BitJanusz pisze: wtorek, 12 maja 2020, 17:25Po zabawie.
Poczekałbym chociaż do momentu zetknęcia z górną ścianką Twojej figury. Zwracam tu uwagę przede wszystkim na widoczny wzmożony wolumen, taki... płynniejszy i mocniejszy się wydaje. Coś kręcą.
Pamiętam dwie pompy na tym, jedna kiedy rosło wszystko z dupy na Binance i druga przy airdropie CBM.
Projekt nie jest martwy, reddit żyje, coś tam działają.
Mimo wszystko szanuję za upór i twarde postanowienia.

ENJ zwraca moją uwagę. Jeśli wybiją HH (obecnie 2094mBTC) to i 3k mnie nie zdziwi. Jeśli na USDT też podciągną HH (0.166) to wydaje się być potwierdzeniem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7633
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12836
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: ergorg » wtorek, 12 maja 2020, 19:23

fusywszklanejkuli pisze: poniedziałek, 11 maja 2020, 14:19nie zliczę, ile razy już chciałem Ci pisać: Dlaczego nie przytrzymujesz wygranych pozycji? Marnujesz szansę na wyciśnięcie trendu, a to jedyny sposób, by na krypto wygrać więcej niż gdziekolwiek indziej! Dobrze, że się powstrzymywałem, bo niepotrzebnie bym Ci tylko zasiał wątpliwości odnośnie stylu gry.
A może sprzedawać tylko wkład w dany coin a zysk w samych coinach zostawiać? Jeśli dany coin zrobi 20% to tyle zatrzymać w tokenach, wtedy budujemy portfolio w razie nadchodzącej hossy.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Majkos » wtorek, 12 maja 2020, 21:05

Ale MATIC pocisnol , fajnie mi tez sie dzis w koncu udalo :D hahaha ( ale nie siedze caly dzien ) 7 % wpadlo pewnie mozna wiecej ale na oporze wychodze.
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mxxm977 » środa, 13 maja 2020, 01:41

Z ciekawości, gracie jakimiś dźwigniami czy wszystko x1?
Co sądzicie o TNT? Dosłownie wybuchło łapiąc -50% w ciągu 24h i drugie miejsce pod względem wolumenu na binance w parach do BTC. Sądzicie, że wsparcie sprzed tygodnia zadziała? (o ile to było wsparcie) i kurs zatrzyma się gdzieś w okolicach 500, żeby ewentualnie wybić w górę? czy raczej z wielkim impetem przebije ten punkt?
Spoiler:
Obrazek
Tak, dopiero uczę się analizy, co pewnie widać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » środa, 13 maja 2020, 06:50

TNT/BTC, 1h, drugi bitconnect? :D Ładnie pierdykło :D RSI za to wystrzałowo schłodzone :D Gdybym to rozgrywał to oczekiwałbym 800 sat co najmniej(wg. mojej metodologii) :D

Patrząc na 1d to tam może być jakiś duże cup and handle, często właśnie jest tak, że ten pierwszy impuls jest sfejlowany, wytrzepanie weak hands, a później idzie strzała :D I tutaj własnie coś takiego może być na LBC, dlatego ostrożnie :D Ciekawe :D
Spoiler:
LBC/BTC, 1d :D


### edited: 2020-05-13 07:04 ###
ZIL/BTC, 4h :D Może cup and handle :D Ogólnie jeden z mocniej przecenionych coin'ów długoterminowo :D Fajne niecki się tworzą na tej konsolidacji fajnie się uśrednia na takim czymś, ale to raczej długo trzeba czekać z realizacją zysków :D
Spoiler:
Ostatnio zmieniony środa, 13 maja 2020, 07:37 przez anagamidev, łącznie zmieniany 4 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 18 kwietnia 2020
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Shaka91 » środa, 13 maja 2020, 06:57

A co myślicie o Ziliqa? Wszedłem przy 68 potem dokupiłem się przy 74 i 83 jak zwalniały mi się środki sprzedałem wszystko rano za 88. Dużo nie dużo, ale wpadło troszkę zastanawiam się tylko teraz do ilu może iść. Na dniowym fajnie leci do góry od kilku dni. Więc może jeszcze z 6-7 sato do góry i korekta na 80? Żeby znowu wejść. Ustawiłem kupno na 78 i czekam kilka dni teraz. Chociaż może być już tylko Upppp tutaj. Nawet 300+ w dłuższej perspektywie.
Gram na razie małymi kwotami bo na krypto jestem od nie dawna. -D

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 142
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: tomaroc » środa, 13 maja 2020, 09:29

maxxam97 pisze: środa, 13 maja 2020, 01:41Sądzicie, że wsparcie sprzed tygodnia zadziała? (o ile to było wsparcie) i kurs zatrzyma się gdzieś w okolicach 500, żeby ewentualnie wybić w górę?


Przesledź kurs MATIC/BTC jakieś 3-4 miesiące temu była identyczna akcja. Wygrzebanie się na zero zajęło mi dobry miesiąc, tak więc nie polecam. Pewnie będzie więcej okazji na innych coinach, a ten wyląduje na koniec kolejki :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 13 maja 2020, 09:34

@Shaka91

Wielotygodniowa konsolidacja prostokątna. Jak pyknie 97 to pewnie szybko zrobi 180. Jeśli nie, to może równie dobrze wyjść dołem i np. spaść do 30 sato.
maxxam97 pisze: środa, 13 maja 2020, 01:41Co sądzicie o TNT? Dosłownie wybuchło łapiąc -50% w ciągu 24h i drugie miejsce pod względem wolumenu na binance w parach do BTC.
Pewnie manipulacja właściciela giełdy, tak jak kiedyś z MATIC który odstawił podobny numer. Generalnie cudowne dzieci Binance (TNT, RCN oraz LEND) rosły z dupy na praktycznie nieistniejących wolumenach o setki %, dlatego każdy z nich jest zagrożony takim scenariuszem.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3110
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1098
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » środa, 13 maja 2020, 09:42

tomaroc pisze: środa, 13 maja 2020, 09:29Wygrzebanie się na zero zajęło mi dobry miesiąc
Też kiedyś długo walczyłem z Matic, na początku ładne zyski, potem jak dump się zrobił to zęby gryzłem przez długi czas.
BitJanusz pisze: środa, 13 maja 2020, 09:34dlatego każdy z nich jest zagrożony takim scenariuszem.
Też może być taki scenariusz ale w górę, dziś Matic 13% up ($), chyba trzeba znów te wynalazki oglądać na bieżąco.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » środa, 13 maja 2020, 10:06

@BitJanusz Noi jeszcze chyba DATA możemy włączyć w ten tercet :D
Dzisiaj właśnie trading competition się skończył na Binance, to może być dump, bo po co komu gówno coin na +700% od dołka.

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 29 lipca 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: krismaksiu » środa, 13 maja 2020, 10:30

Tu macie wszystko dokładnie opisane co zaszło jeśli chodzi o TNT:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3110
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1098
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » środa, 13 maja 2020, 10:41

Kusi mnie ten TNT aby wskoczyć jakąś kwotą i zaryzykować pod jakieś odbicie :?
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » środa, 13 maja 2020, 11:01

@krismaksiu 0.29$ to x6 z aktualnych cen 0.049$ :D Chyba sobie zacznę uśredniać na tym ekskrementcoin'ie w zasadzie tokenie :D



### edited: 2020-05-13 12:05 ###
Lecim :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6745
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 13 maja 2020, 13:32

Ostrożnie z tym TNT. Można się nieźle wkopać. Chyba są bardziej wdzięczne coiny do gry, mniej zmanipulowane.

Myślę, że KAVA przetestuje 6000 na przykład.

Może APPC zejdzie do okolic 310, to byłby też dobry buy na solidny wzrost, nawet +30%.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » środa, 13 maja 2020, 14:01

@BitJanusz no ja obserwowałem parę TNT/ETH tam jakiś grubas postawił ściankę wielkości 100ETH i inny grubas skupił całą po chwili i zrobił zrzut :D I teraz przygląda się jak zareaguje rynek i właśnie widząc, że piszesz takie bezeceństwa przy tak niskim RSI może zacząć jakąś ostrą pompkę jeśli takie głosy będą się nasilać :D W każdym razie promocja na promocji, bo pogłębiają dołek panic selery i pory :D Warto zauważyć, że im niżej spada tym potencjał zysku rośnie :D Warto skupować i uśredniać na pomniejszych odbiciach i odkupować na niższych cenach :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości