Za co lubisz/nienawidzisz BTC?

Początkujący
Posty: 279
Rejestracja: 30 stycznia 2020
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Za co lubisz/nienawidzisz BTC?

Postautor: ttbit » niedziela, 10 maja 2020, 20:44

mecenas pisze: niedziela, 10 maja 2020, 20:34Przywrócenie normalności płatniczej w protokole to nie jest żaden podstęp, tylko powrót do normalności.
Jeśli chcesz płacić BTC to musisz najpierw przywrócić mu funkcje płatniczą.


U mnie działa. Dzisiaj mempool zapchany, wiele tysięcy transakcji oczekujących, a więc zaszalałem wysłałem 2.9 sat/byte, a potem wysłałem na inny adres kolejną transakcję, dałem łącznie 5 sat/byte. Portfel ładnie wszystko połączył w jedną transakcję przy pomocy RBF i wysłał w sieć, kilkadziesiat minut później było wszystko potwierdzone za 0.44zł. Płatności Europa - Azja a także inne, wszystko w jednej transakcji, czterdzieści tysięcy dolarów, w najbezpieczniejszej sieci kryptowalutowej na świecie. Dojdzie LN, jak zostanie spopularyzowany to będzie jeszcze lepiej.
A więc, u mnie działa, szanowny dyskutancie.

EDIT: mecenas pokonaj mnie na argumenty, zamiast dawać minusowe punkty do reputacji posta.
Ostatnio zmieniony niedziela, 10 maja 2020, 21:07 przez ttbit, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Za co lubisz/nienawidzisz BTC?

Postautor: mecenas » niedziela, 10 maja 2020, 20:51

ttbit pisze: niedziela, 10 maja 2020, 20:44EDIT: mecenas pokonaj mnie na argumenty, zamiast dawać minusowe punkty do reputacji posta.
Nie rozmawiasz na argumenty.
Napisałem o kastracji 0-conf w protokole BTC, przez co płatności w Biedronce stały się niemożliwe.
- Odpisałeś, że BTC jest najlepszy.
Ot cała gadka.

Wszystko co potrafisz to wprowadzać zaczepki do dyskusji:
ttbit pisze: niedziela, 10 maja 2020, 20:44U Ciebie nie działa? Wracaj na podwórko Bcash.
Pzdr...
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Początkujący
Posty: 279
Rejestracja: 30 stycznia 2020
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Za co lubisz/nienawidzisz BTC?

Postautor: ttbit » niedziela, 10 maja 2020, 20:55

@mecenas Ale co tu odpowiadać? Nie ma 0-conf, bo Bitcoin zajął się już secondary layerem. Tak jak Ether 2.0 ze swoim shardingiem, tak samo deweloperzy Bitcoin pracują nad Lightning Network. Nie trzeba polegać na 0-conf i się modlić, że jakoś będzie, innowacja idzie do przodu. Tymczasem BCH i BSV zatrzymały się w rozwoju na pierwszym poziomie, BSV nawet zwiększył bloki do nieskończoności :lol: W sieci testowej wykopują sobie bloki po 3 gigabajty. To się pytam, kto będzie te bloki hostował? Kto będzie takie bloki rozpropagowywał po calej sieci? Normalni userzy? Jeśli nie oni, to kto? Będziesz do sieci rozsyłał kilka gigabajtów co minutę? Taki scenariusz rozwoju prowadzi do niehybnej centralizacji. Jesteś skłonny płacić komuś, aby Ci wysłał 1000 TB danych bo chcesz sobie node'a zsynchronizować? Ten sposób rozwoju mnie nie przekonuje. Za to przekonują mnie innowacje, rozwój kryptografii i technologii.
Ostatnio zmieniony niedziela, 10 maja 2020, 21:15 przez ttbit, łącznie zmieniany 5 razy.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Za co lubisz/nienawidzisz BTC?

Postautor: fervi » niedziela, 10 maja 2020, 21:10

mecenas pisze: niedziela, 10 maja 2020, 20:11 W BCH jest możliwy na krótko po tx i nietrywialny do wykonania po paru sekundach:
Przecież już taką rozmowę prowadziliśmy nie raz. Potem pokażę jak minerzy atakują sieć, a ty będziesz gadał o wsadzaniu ich do więzień. Ten system jest wadliwy i tyle.

Ja rozumiem ratowanie go, bo jedyną alternatywą jest Lightning albo bloki co 5 sekund - i wtedy dopiero będzie "Cash" w BCash.

I dziękujemy za zainteresowanie Bitcoinem :)

Początkujący
Posty: 279
Rejestracja: 30 stycznia 2020
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Za co lubisz/nienawidzisz BTC?

Postautor: ttbit » niedziela, 10 maja 2020, 21:16

@fervi Przy ostatnim flame war z obozem BSV, powiedzieli mi, że double spendy sa zakazane, dlatego w ich sieci nie będą występowały. Wystarczy powiedzieć górnikom, że to nie legalne i po problemie. :D Na podobnej zasadzie działa chyba 0-conf w BCH, wszyscy sobie ufają i jest "dobrze".

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Za co lubisz/nienawidzisz BTC?

Postautor: adam1226 » niedziela, 10 maja 2020, 21:19

fervi pisze: niedziela, 10 maja 2020, 19:46
mecenas pisze: niedziela, 10 maja 2020, 19:39 Czekają na pierwsze potwierdzenie, albo są potencjalnie okradane jeśli nie czekają.
Czyli 0-confy są złe. Tu się zgadzamy - najczęściej akceptują w ciemno (operatorzy płatności)
Myślę, że kwestią czasu będzie Lightning jako rozwiązanie
Nie do konca. Mamy cos takiego jak zaufanie spoleczne. A zrobienie ds wcale nie jest takie proste chyba; a przynajmniej latwiej jest wyniesc cos ze sklepu niezauwazonym, bez placenia.
Poza tym napisalem krypto, fakt w pospiechu pozniej uzylem skrotu myslowego piszac btc ale przecież to moze byc btc cash albo btc satoshi vision czy btc dark albo... litosci nie topmy idei w takich kruczkach..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Za co lubisz/nienawidzisz BTC?

Postautor: mecenas » niedziela, 10 maja 2020, 21:19

@fervi nie idź w ślady kolegi ttbit, bo słabo Wam to wychodzi.
Ja jestem W BTC od 2013r. i nie musisz mi tutaj dziecka w brzuch wpychać jakimiś docinkami o minerach we więzieniach, czy konstruować pokracznych nowości semantycznych typu "Cash w BCash", bo to naprawdę ani śmieszne, ani poważne.
Trzymaj się tematu i zachwalaj skarba, skoro taki diament.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Początkujący
Posty: 279
Rejestracja: 30 stycznia 2020
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Za co lubisz/nienawidzisz BTC?

Postautor: ttbit » niedziela, 10 maja 2020, 21:21

@mecenas No to krótko w crypto jesteś. A zachowujesz się, jakbyś wszystkie rozumy pozjadał, i twój wybrany altcoin był najlepszym rozwiazaniem na świecie.
Tymczasem, cały ekosystem kryptowalut dużo dodaje do rozwoju tego świata, niejednemu umożliwia wolność finansową czy ucieczkę przed hiperinflacją, nie jedemu ratuje skórę. Poczytaj o Wenezueli, Argentynie, Iranie, jak ludzie uciekają w crypto. Wszystko dzięku temu, co zapoczątkował Bitcoin, nie ma co ku temu wątpliwości. Co Ci nie pasuje w moich postach? Przyszedłeś do tematu o BTC i robisz flame war, pokonaj mnie czy kogoś innego na argumenty najpierw.
Ostatnio zmieniony niedziela, 10 maja 2020, 21:27 przez ttbit, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Za co lubisz/nienawidzisz BTC?

Postautor: adam1226 » niedziela, 10 maja 2020, 21:22

ikswodnal pisze: niedziela, 10 maja 2020, 20:24
ttbit pisze: niedziela, 10 maja 2020, 20:16 Bez sukcesu Bitcoina twój Bcash jest niczym, jeśli ten rynek ma się rozwijać Bitcoin nie może upaść, Bitcoin jest twarzą kryptowalut.
Że tak się wtrącę między wódkę itd. Dla zwykłego użyszkodnika dobrze by było gdyby obudził się Satoshi Nakamato i zaprzągł zwolenników obu opcji tj Bitcoin Cash i Bitcoin Core do wspólnej pracy nad rozwojem idei. Może kiedyś doczekam się, że Bitcoin Core będzie niekwestionowanym magazynem wartości a Bitcoin Cash służył do codziennych płatności. Jak na razie widzę tylko życzenia śmierci i postponowanie obu Bitcoinów nawzajem.
Bedzie offtop, przepraszam, ale czy kolega slyszal o pojeciu niezaleznosci od autorytetow??
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Za co lubisz/nienawidzisz BTC?

Postautor: mecenas » niedziela, 10 maja 2020, 21:24

adam1226 pisze: niedziela, 10 maja 2020, 21:19A zrobienie ds wcale nie jest takie proste chyba; a przynajmniej latwiej jest wyniesc cos ze sklepu niezauwazonym, bez placenia.
A to już wedle uznania.
Jeśli potrzebujesz kostkę masła z Biedronki, to lepiej/łatwiej wynieść niepostrzeżenie, ale większe zakupy możesz zrealizować "inaczej", bardziej "elegancko".
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Za co lubisz/nienawidzisz BTC?

Postautor: adam1226 » niedziela, 10 maja 2020, 21:29

No to na okolicznosc wiekszych zakupow mozna sie juz jakos lepiej zabezpieczyc.. zreszta taka dyskusja jest bezcelowa (mozna jak napisalem zamiast btc uzyc jakies inne krypto) tylko ze to nigdy nie będzie mialo miejsca, bo osobom najmocniej zwiazanych z kryptowalutami bardziej zalezy na wykazaniu, ze ulubiona waluta jest lepsiejsza niz na tym, zeby kryptowaluty w ogole sie rozpowszechnily :/ a w tym czasie co toczycie tu te wojenki kazdy moglby pogadac co najmniej z jednym wlascicielem sklepu przekonujac do wprowadzenia akceptacji krypto dziennie...
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Za co lubisz/nienawidzisz BTC?

Postautor: mecenas » niedziela, 10 maja 2020, 21:35

adam1226 pisze: niedziela, 10 maja 2020, 21:29No to na okolicznosc wiekszych zakupow mozna sie juz jakos lepiej zabezpieczyc..
Oczywiście, że można... wystarczy poczekać na potwierdzenie aż tx wyląduje w bloku.
Problem w tym, że to może trwać kilka dni.

@adam1226 nie minusuj mnie bez powodu. Pisałeś o BTC to Ci odpisałem o BTC.
Nie chcesz gadać nie gadaj jeśli potem cierpisz.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Za co lubisz/nienawidzisz BTC?

Postautor: fervi » niedziela, 10 maja 2020, 21:39

adam1226 pisze: niedziela, 10 maja 2020, 21:29a w tym czasie co toczycie tu te wojenki kazdy moglby pogadac co najmniej z jednym wlascicielem sklepu przekonujac do wprowadzenia akceptacji krypto dziennie...
Ja tam nie wiem, w Bitcoinie wdrażamy coraz to nowsze rozwiązania :P Z tego co zauważyłem to w BCash tylko biorą różne rozwiązania i propagują swoją wizję świata.

Natomiast moim zdaniem jeśli adopcja jest możliwa - to kwestia czasu. Widocznie Bitcoin nie urósł jeszcze na tyle, by być w świadomości przeciętnego człowieka czy usługodawcy.

Ja jestem (nie wiem czy ktoś podziela tę opinię) za pewnym Bitcoinocentryzmem - nie potrzeba nam 10 000 kryptowalut, możemy wspólnymi siłami rozwijać jedną - tak jak teraz masz internet. Nie masz setek sieci (parę się znajdzie xd) i nie musisz kupować oddzielnych abonamentów do Wikipedii czy Forum Bitcoin. Wszystko w jednej sieci.

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Za co lubisz/nienawidzisz BTC?

Postautor: redbog » niedziela, 10 maja 2020, 21:42

ikswodnal pisze: niedziela, 10 maja 2020, 20:24Bitcoin Core będzie niekwestionowanym magazynem wartości a Bitcoin Cash służył do codziennych płatności.
Nie ma czegoś takiego jak jak bitcoin core i bitcoin cash takie zestawienie to błąd logiczny. Jest tylko albo bitcoin i bitcoin cash albo bitcoin core i Bitcoin Unlimited/Bitcoin ABC.
ikswodnal pisze: niedziela, 10 maja 2020, 20:24Jak na razie widzę tylko życzenia śmierci i postponowanie obu Bitcoinów nawzajem.
Po pierwsze to tylko jeden jest bitcoinem a drugi tylko podszywa się pod niego a po drugie tak się dzieje bo to jest wojna w której nie będzie jeńców. Bcash wypowiedział wojnę dla bitcoina i w perspektywie dlugofalowej nie ma miejsca dla 2 na tronie któryś musi zginać bo korzystaj z tego samego algorytmu i prędzej czy później to się wydarzy.
Ostatnio zmieniony niedziela, 10 maja 2020, 21:46 przez redbog, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4618
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2683
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Za co lubisz/nienawidzisz BTC?

Postautor: mecenas » niedziela, 10 maja 2020, 21:43

fervi pisze: niedziela, 10 maja 2020, 21:39 Z tego co zauważyłem to w BCash [...]
Możesz uprzejmie podać nam link do tego BCash?
Nie mogę znaleźć na coinpaprika.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Za co lubisz/nienawidzisz BTC?

Postautor: fervi » niedziela, 10 maja 2020, 21:49

mecenas pisze: niedziela, 10 maja 2020, 21:43 Możesz uprzejmie podać nam link do tego BCash?
Serio k**** nie masz Google?

Wpisujesz w Google BCash i wyskakuje
Obrazek

Początkujący
Posty: 279
Rejestracja: 30 stycznia 2020
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Za co lubisz/nienawidzisz BTC?

Postautor: ttbit » niedziela, 10 maja 2020, 21:52

fervi pisze: niedziela, 10 maja 2020, 21:39Ja jestem (nie wiem czy ktoś podziela tę opinię) za pewnym Bitcoinocentryzmem - nie potrzeba nam 10 000 kryptowalut, możemy wspólnymi siłami rozwijać jedną - tak jak teraz masz internet. Nie masz setek sieci (parę się znajdzie xd) i nie musisz kupować oddzielnych abonamentów do Wikipedii czy Forum Bitcoin. Wszystko w jednej sieci.

I właśnie tego tak strasznie boi się @mecenas, @zdch , @bitup i reszta fanów BCH/BSV. Jak Bitcoin się zadomowi już na dobre w mainstream, zacznie ogarniać płatności LN, urośnie popularność jeszcze bardziej, to może się okazać, że alty zostaną zmiażdzone. Network effect Bitcoina działa już teraz, mimo gorszych technologicznie rozwiązań obecnych w Bitcoinie, jest on na topie, nie przerwanie od samego początku. Właśnie tego boją się bcashowcy, chcą uszczknąć trochę tortu zanim będzie za późno, zanim network effect wyssa wszystko i zostanie ta jedna sieć, ten "jeden internet" (tak może się wydarzyć, jest to oczywiście jeden z możliwych scenariuszy). Stąd pewnie też te wszystkie okropieństwa, nagonka na świeżaków i okłamywanie ludzi, że BCH czy BSV to jest Bitcoin a BTC nim nie jest.
Ja nie nie mam przeciwko altom, absolutnie nie. Alty to ogromny kocioł innowacji i postępu, to ogromny potencjał do rozwoju technologii (oczywiście pomijając coiny, które świadomie się zatrzymują na first layer i zwiększają bloki do nieskończoności, jak na przykład BSV :D Już szykuję mój nieskończony dysk twardy, aby sobie ściągnąć kopię blockchaina BSV :D ). Ale odmawiam uznawania reputacji komukolwiek czy któremukolwiek coinowi, kto idzie po trupach i oszukuje ludzi, aby tylko zdobyć popularność.
Ostatnio zmieniony czwartek, 14 maja 2020, 00:34 przez ttbit, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 279
Rejestracja: 30 stycznia 2020
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Za co lubisz/nienawidzisz BTC?

Postautor: ttbit » poniedziałek, 11 maja 2020, 11:58

mecenas pisze: niedziela, 10 maja 2020, 21:43
fervi pisze: niedziela, 10 maja 2020, 21:39 Z tego co zauważyłem to w BCash [...]
Możesz uprzejmie podać nam link do tego BCash?
Nie mogę znaleźć na coinpaprika.
Rozwiążmy to raz i ostatecznie, bo czepiasz się cały czas ludzi o to, a więc zajrzyj proszę do internetu:

Obrazek

Reference w Wikipedii do Bcash odnosi się do artykułu "Why Some People Love Bitcoin Cash" z 2017 roku, gdzie już wtedy autor pisząć jaki do Bitcoin Cash dobry, normalnie używa, zamiennie, nazwy bcash.

I drugie tak jak kolega powyżej już podał - zajrzyj do Google, nawet aktualną cenę bcash Ci poda i gdzie kupić można.

Bcash to fork Bitcoina. Bcash nie jest prawdziwym Bitcoinem, tak jak wyznawcy Bcash chcą ludziom wmówić.
Nazwa bcash jest zamienna z BCH czy Bitcoin Cash i nie czepiaj się proszę, że ktoś jej używa.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Za co lubisz/nienawidzisz BTC?

Postautor: koparki » poniedziałek, 11 maja 2020, 12:47

@mecenas Jakie to ma znaczenie czy Twój skarb będzie nazwany bcash czy BCH ? po co na ten temat tyle ot.
BTC Cash jest traktowany przez rynek jako rozwidlenie które nie zdobyło przewagi rynkowej (mniejsza kapitalizacja). Nazwą tego nie zmienisz.
Widzisz przecież że prominentni współtwórcy projektu BTC core kapitałowo orbitują wokół ludzi z FED/JP Morgan/ Mastercard , widzisz że widownia bitcoina to 90% spekuła dla której w ogóle nie ma problemu a wręcz jest to zaleta, że 0.3% właścicieli ma ok 80% tokenów btc core a w niniejszym wątku zostało to nazwane przez adwokata bitcoina "brakiem komunizmu".
Skoro finansjera postawiła na któreś rozwidlenie to paliwem które zatwierdza wybór jest kapitalizacja , za kapitalizacją idzie moc kopalni , bo kopie się to co się finansowo opłaca (dla idei kopało się gdy był to projekt obywatelski w 2011r)
Tu masz wykres w jaki sposób za pomocą QE tryliony dolarów wydrukowane z powietrza budują kapitalizację rynków finansowych tylko w ostatnich latach : https://independenttrader.pl/fileman/Uploads/obr.jpg Zobacz jaka to potęga, czym przy tym jest kapitalizacja BTC ;)
Są silne poszlaki że projekt ma swoich opiekunów zarówno na rynkach finansowych jak i na poziomie deweloperki ze względu na to że BTC jest jakimś tam zagrożeniem (bo może ludziom przyjść do głowy traktować to jako walutę).
Gdyby jakimś cudem w IOTA udało się zlikwidować koordynatorów to zauważ że również i IOTA jest juz obstawiona przez grupy kapitałowe (europejskie korpo dla odmiany). Zauważ też że w chwili gdy naukowcy byli blisko sukcesu nagle pojawiły się jakieś smrody personalne, rozłam i ryzyko forka, w tle jakieś spory o prywatne biznesy deweloperów oparte o IOTĘ dokładnie jak przed forkiem bitcoina gdzie też ważnym czynnikiem była prywata .
Tak jak wcześniej powiedział Adam, problemem nie jest technologia ale natura ludzka i fakt że żyjemy w epoce drukarni która jest w stanie wessać każdą inicjatywę która jest dla niej zagrożeniem.
---

Początkujący
Posty: 279
Rejestracja: 30 stycznia 2020
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Za co lubisz/nienawidzisz BTC?

Postautor: ttbit » poniedziałek, 11 maja 2020, 12:54

koparki pisze: poniedziałek, 11 maja 2020, 12:470.3% właścicieli ma ok 80% tokenów btc core

Co to są tokeny btc core? :shock: Jak już zaczeliśmy temat, to piszmy poprawnie.
Core to oprogramowanie, BTC to ticker Bitcoina. Bitcoin działa bez Bitcoin Core, są inne 100% zgodne z konsensusem wersje oprogramowania.

Wróć do „Bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości