Małżenstwo zbiera środki na rehabilitacje i godne życie. Proszę was o pomoc i z góry dziękuje.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 28 kwietnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Małżenstwo zbiera środki na rehabilitacje i godne życie. Proszę was o pomoc i z góry dziękuje.

Postautor: goplo8 » środa, 29 kwietnia 2020, 13:39

Witam Serdecznie.
Zwracam się z prośbą o wsparcie mnie i mojej Żony w rehabilitacji.

Oboje z Żoną jesteśmy po 2 różnych wypadkach komunikacyjnych i posiadamy orzeczenia o znacznym stopniu niepełnosprawności.
Żona jest po rekonstrukcji nogi, którą miała urwaną w dwóch miejscach, przebywała 2 lata w szpitalu. Oprócz wypadku choruje również na raka brodawkowatego tarczycy i inne choroby z tym związane. Jest już po operacji (2013 r.) i usunięciu wszystkich węzłów chłonnych, gdyż były przerzuty. Do dnia dzisiejszego leczy się onkologicznie w Gliwicach.
Mam na imię Michał, w 1999r. uległem wypadkowi samochodowemu. Leżałem nieprzytomny. Po pół roku coś drgnęło.
Po usunięciu rurki tracheostomijnej zacząłem oddychać i przyjmować pokarmy ale nadal byłem bez kontaktu z otoczeniem. W maju 2000r. rodzice zabrali mnie do domu, gdzie stało się coś nadzwyczajnego; po raz pierwszy zareagowałem na słowa mamy „uśmiechnij się”, a po tygodniu powiedziałem słowo „mama”. Od tamtego momentu stan mojego zdrowia zaczął się powoli poprawiać. Nad sprawnością ciężko pracowałem i nadal pracuję. Proszę o pomoc, aby robić dalsze postępy.
Oboje wymagamy ciągłej rehabilitacji.

https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_bene ... _5133.html

Bardzo ważne jest dopisanie w polu cel szczegółowy Żyszkiewicz 5133, Numer KRS 0000270809.

Konto BTC 3Mm9ADv86ZNAC3svsHGykuXJe3Dbokw8xp
Ostatnio zmieniony środa, 12 lipca 2023, 15:24 przez goplo8, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Małużenstwo zbiera środki na rehabilitacje i godne życie. Proszę was o pomoc i z góry dziękuje.

Postautor: benq » środa, 29 kwietnia 2020, 14:12

@goplo8
Możesz dołączyć do posta/podpisu adresy BTC/BCH/LTC i kilku innych walut. Na tym forum łatwiej znajdziesz wsparcie przy pomocy kryptowalut niż tradycyjnych.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 28 kwietnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Małużenstwo zbiera środki na rehabilitacje i godne życie. Proszę was o pomoc i z góry dziękuje.

Postautor: goplo8 » środa, 29 kwietnia 2020, 17:09

Dziękuje za podpowiedz ale jestem w tym temacie nową osobą i nie wiem jak.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Małużenstwo zbiera środki na rehabilitacje i godne życie. Proszę was o pomoc i z góry dziękuje.

Postautor: maky » środa, 29 kwietnia 2020, 18:20

Popraw błąd w tytule. Dla ułatwienia skopiuj:

Małżeństwo zbiera środki na rehabilitację i godne życie. Proszę was o pomoc i z góry dziękuję.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 28 kwietnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Małżenstwo zbiera środki na rehabilitacje i godne życie. Proszę was o pomoc i z góry dziękuje.

Postautor: goplo8 » środa, 29 kwietnia 2020, 19:00

Dziękuje

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 28 kwietnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Małżenstwo zbiera środki na rehabilitacje i godne życie. Proszę was o pomoc i z góry dziękuje.

Postautor: goplo8 » poniedziałek, 4 maja 2020, 16:32

Witam Serdecznie.
Zwracam się z prośbą o wsparcie mnie i mojej Żony w rehabilitacji.

Oboje z Żoną jesteśmy po 2 różnych wypadkach komunikacyjnych i posiadamy orzeczenia o znacznym stopniu niepełnosprawności. Żona jest po rekonstrukcji nogi, którą miała urwaną w dwóch miejscach, przebywała 2 lata w szpitalu. Oprócz wypadku choruje również na raka brodawkowatego tarczycy i inne choroby z tym związane. Jest już po operacji (2013 r.) i usunięciu wszystkich węzłów chłonnych, gdyż były przerzuty. Do dnia dzisiejszego leczy się onkologicznie w Gliwicach. Ja ma czterokończynowy niedowład i jestem po przebytym urazie czaszkowo-mózgowym, po którym byłem 9 miesięcy w śpiączce. Poruszam się z pomocą kuli łokciowej. Oboje wymagamy ciągłej rehabilitacji.

Zwracam się z prośbą o 1% lub o darowiznę.

https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_bene ... _5133.html

Bardzo ważne jest dopisanie w polu cel szczegółowy Żyszkiewicz 5133, Numer KRS 0000270809.

Konto BTC 3Mm9ADv86ZNAC3svsHGykuXJe3Dbokw8xp

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Małżenstwo zbiera środki na rehabilitacje i godne życie. Proszę was o pomoc i z góry dziękuje.

Postautor: koparki » czwartek, 7 maja 2020, 11:48

Spoiler:
@goplo8 proszę nie wysyłać do wyselekcjonowanych użytkowników prywatnych wiadomości z kopią wpisu-prośby z niniejszego wątku bo było zgłoszenie że ktoś sobie tego nie życzy. Proszę poprzestać na odświeżaniu sobie tego wątku jeśli jest taka potrzeba.
---

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 28 kwietnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Małżenstwo zbiera środki na rehabilitacje i godne życie. Proszę was o pomoc i z góry dziękuje.

Postautor: goplo8 » czwartek, 7 maja 2020, 12:46

Przepraszam i dziękuje za info.

Wróć do „Organizacje charytatywne, zbiórki, dotacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości