Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 91
Rejestracja: 3 czerwca 2013
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kotek34 » środa, 8 kwietnia 2020, 11:40

Witam
Szybkie pytanie bo widze, ze znow cos sie zmienilo odnosnie wplat PLN. Czy przelewy Express Elixir sa ksiegowane? Wczesniej jak robilem taki przelew to byl ksiegowany w podanych przez Was godzinach, teraz widze, ze jest napisane cos takiego: " Nie akceptujemy wpłat ekspresowych oraz za pośrednictwem operatorów płatności (np. Revolut, Transferwise)." Przelew robilem jak zwykle z tego samego konta co wczesniej. Ta wplata wroci do mnie?

//Edit
Wlasnie przyszlo info, ze zaksiegowane, czyli wszystko ok.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tomant » środa, 8 kwietnia 2020, 14:56

Elixir to nie jest przelew ekspresowy. To w Polsce aktualnie standardowy przelew.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 91
Rejestracja: 3 czerwca 2013
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kotek34 » środa, 8 kwietnia 2020, 20:46

Oczywiscie, ze jest to przelew ekspresowy, poniewaz mowimy o usludze EXPRESS ELIXIR ;)

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 8 maja 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lukin » wtorek, 14 kwietnia 2020, 08:15

Jak długo idą wypłaty BTC na portfel?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 14 kwietnia 2020, 15:49

@Lukin Jaki status obecnie ma Twoja wypłata?

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 13 listopada 2013
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: lg1500 » wtorek, 14 kwietnia 2020, 22:54

@BitBay Jakim prawem dostaje maila typu Twój dokument tożsamości stracił ważność gdy nie stracił. Odrazu dostęp do środków jest mi zablokowany i nie mogę wypłacić krypto. Zweryfikowany byłem od 6 lat. Dodaje dokument i selfie ktory ma ważność do 2029 i zamiast weryfikacji pisze błąd systemu i muszę od nowa, dodaje znowu i piszę że 96 godzin oczekiwania a wcześniej było 30 minut. Co wy odwalacie ? Blokować dostęp do środków klientowi który jest z wami od samego początku.


6 lat jestem z wami od początku a traktujecie mnie jak cyfrę której można życie utrudniać i blokować środki.

Dodam że w mailu piszę Dokument możesz dodać w dowolnym momencie, jednak aby zachować nieprzerwaną możliwość wypłat, dodaj go nie później niż do 16.04.2020. " A to nie prawda bo 16 kwietnia nie ma a nie mogę żadnych środków wypłacić, zamroziliście mi wszystko więc ta informacja jest nieprawdą.

"Aktywacja konta BitBay
Inbox
x
BitBay <aktywacja@bitbay.pl>
Thu, 13 Nov 2014, 09:05
to me

Drogi lg1500,

Witamy w platformie BitBay. Serdecznie dziękujemy za rejestrację."

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 15 kwietnia 2020, 10:33

@lg1500 Jeżeli przesłany przez Ciebie dokument podczas procesu weryfikacji konta stracił ważność to jesteśmy zobowiązani do poproszenia o jego aktualizację zgodnie z naszym regulaminem oraz obowiązującymi nas przepisami AML. Skontaktuj się proszę w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji z naszym supportem i na pewno wszystko zostanie dokładnie wyjaśnione.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 13 listopada 2013
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: lg1500 » środa, 15 kwietnia 2020, 10:43

@BitBay Nie byłoby tego postu gdyby nie to że po tym jak dodałem dokument 30 minut później znowu było nie zweryfikowany z jakimś błędem i znowu dodałem i od wtedy czekam jakieś 14 godzin i się zastanawiam tylko czy jakiegoś wałka nie robicie. W dniu w którym dostałem od bitmarketu list weryfikacyjny, też powtórny padła giełda wraz z moimi 20k pln. Oni też przeprowadzali restrykcyjne weryfikacje jak wy teraz. Straciłem do was zaufanie bo zafundowaliście mi dzisiaj masę niepotrzebnego stresu. Wszystko przez wasz brak wyczucia w kontakcie z klientem. Jakoś jest tak że każda firma na początku się stara a po latach znieczulica i do klientów podchodzą intrumentalnie. Idzie taki do pracy i jak robot regułkami sypie tak jak twoje odpowiedzi tutaj. Zero emocji, empatii tylko durne regułki. Tak czytałem tutaj masę stron i widziałem ignorowanie wszelkich niewygodnych wpisów gdzie ludzie mieli problemy i od was odpowiedź jakbyście byli sztuczną inteligencją nie ludźmi.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » środa, 15 kwietnia 2020, 10:44

lg1500 pisze:[mention]BitBay[/mention] Nie byłoby tego postu gdyby nie to że po tym jak dodałem dokument 30 minut później znowu było nie zweryfikowany z jakimś błędem i znowu dodałem i od wtedy czekam jakieś 14 godzin i się zastanawiam tylko czy jakiegoś wałka nie robicie. W dniu w którym dostałem od bitmarketu list weryfikacyjny, też powtórny padła giełda wraz z moimi 20k pln. Oni też przeprowadzali restrykcyjne weryfikacje jak wy teraz. Straciłem do was zaufanie bo zafundowaliście mi dzisiaj masę niepotrzebnego stresu. Wszystko przez wasz brak wyczucia w kontakcie z klientem. Jakoś jest tak że każda firma na początku się stara a po latach znieczulica i do klientów podchodzą intrumentalnie. Idzie taki do pracy i jak robot regułkami sypie tak jak twoje odpowiedzi tutaj. Zero emocji, empatii tylko durne regułki. Tak czytałem tutaj masę stron i widziałem ignorowanie wszelkich niewygodnych wpisów gdzie ludzie mieli problemy i od was odpowiedź jakbyście byli sztuczną inteligencją nie ludźmi.
Temat ponownych weryfikacji przewija się tu od lipca zeszłego roku. Długo zajmuje im to pakowanie walizek

Wysłane z nokia 3310


Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bl4ck » środa, 15 kwietnia 2020, 10:48

Takich cyrków to nawet w bankach nie ma.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 13 listopada 2013
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: lg1500 » środa, 15 kwietnia 2020, 11:36

@BitBay Na szczęście już zweryfikowałem i wszystkie krypto jakie miałem wypłaciłem na Wallet. Nie ma co ryzykować i się stresować trzymając krypto na giełdzie. A kto tak naprawdę wie komu odwali i zawinie się z kasą. Już wystarczy wtopa z bitmarketem. A póki co to chyba większość polskich giełd skończyło się scamem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1212
Rejestracja: 14 listopada 2014
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jaworzno

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ExcaliburPLL » środa, 15 kwietnia 2020, 11:40

lg1500 pisze: środa, 15 kwietnia 2020, 11:36A póki co to chyba większość polskich giełd skończyło się scamem.

Na szczęście BB jest w mniejszości.
Best BTC/ETH & other exchange > http://tinyurl.com/bitbay
Free BTC lottery > http://tinyurl.com/frbtcns

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: socjolog2008 » środa, 15 kwietnia 2020, 12:02

Nie siejcie FOMO, BitBay i @SylwesterSuszek robi bardzo dobrą robotę już od wielu lat. Nie będę słodził ,bo swoje mankamenty ma (brak dźwigni i wpłat/wypłat blik), jak każda giełda ale Brawo Wy że Wam się jeszcze chce 8-)
Wiele giełd upadło, a po upadku Bitmarket to już chyba nie ma niezatapialnych, ale dobrze że w ogóle mamy swoja giełdę z PLN.
A nie tylko te dziwaczne kantory. Zlikwidowali by BB i bitomaty to by była taka lipa że głowa boli.
bl4ck pisze: środa, 15 kwietnia 2020, 10:48Takich cyrków to nawet w bankach nie ma

Ale banków rozumiem nie chwalimy :?:
https://finanse.wp.pl/tag/awaria%20w%20banku
http://info.wyborcza.biz/szukaj/gospoda ... +przelewów
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bl4ck » środa, 15 kwietnia 2020, 12:45

"Awaria w Banku Santander. Nie można było korzystać z aplikacji mobilnej i BLIKA"
Zatrważająca informacja normalnie dreszcze mnie przeszły.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » środa, 15 kwietnia 2020, 13:28

ExcaliburPLL pisze: środa, 15 kwietnia 2020, 11:40Na szczęście BB jest w mniejszości.
Do momentu upadku KAŻDA giełda była w tej mniejszości 8-)
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » piątek, 17 kwietnia 2020, 10:21

@BitBay Pobieracie 5000 SRN prowizji za wypłatę? Serio? To jest na teraz 0.00574425 BTC czyli jakieś 170zl
To chyba jest jakiś nieśmieszny żart albo błąd.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » piątek, 17 kwietnia 2020, 13:22

@liseklsk Sprawdzamy kwestię prowizji dla SRN. Jeśli chciałbyś abyśmy szczegółowo sprawdzili prowizje pobierane na Twoim koncie to bardzo prosimy o kontakt z supportem poprzez czat lub formularz http://support.bitbay.net

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » piątek, 17 kwietnia 2020, 13:23

liseklsk pisze: piątek, 17 kwietnia 2020, 10:21@BitBay Pobieracie 5000 SRN prowizji za wypłatę? Serio? To jest na teraz 0.00574425 BTC czyli jakieś 170zl
To chyba jest jakiś nieśmieszny żart albo błąd.
Kwestia prowizji dla SRN jest już poprawiona. Jeśli przy Twojej poprzedniej wypłacie prowizja została błędnie naliczona to prosimy o kontakt z naszym supportem i dokładnie wszystko sprawdzimy.

Wygadany
Posty: 532
Rejestracja: 13 marca 2016
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: jupp82 » piątek, 24 kwietnia 2020, 11:29

Co trzeba zrobić aby przejść Waszą weryfikację? Trzeci raz odrzucacie moja fakturę firmową. Ile mam ich wysłać? Tak cieżko sprawdzić w CEIDG, że firma istnieje? Co potrzebujecie jeszcze moze nr buta?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 27 kwietnia 2020, 10:08

@jupp82 Po zalogowaniu się do konta i przejściu na stronę https://kyc.bitbay.net/ możesz zapoznać się z dokładnym powodem odrzutu weryfikacji. Jeśli cokolwiek byłoby niezrozumiałe to prosimy o kontakt z naszym supportem i wszystko na pewno zostanie wyjaśnione.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości