Przelewy bitcoin prowizja

Weteran
Posty: 1538
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: ikswodnal » piątek, 3 kwietnia 2020, 11:46

Nie ma co świetnie propagujecie(my) bitcoiny. :-(. Przecież większość wypowiedzi zniechęca do poszanowania innych opinii. Nie jest sztuką zabić przeciwnika, zyskowne będzie wykorzystanie go.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: zdch » piątek, 3 kwietnia 2020, 11:53

@ikswodnal To wytłumacz mu po co mu BTC. Jak je wykorzysta? Co z nimi zrobi, po co ma je kupować? Jak ktoś chce podjąć rozsądną decyzję, niech zna fakty.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: adiqq » piątek, 3 kwietnia 2020, 11:55

zdch pisze: piątek, 3 kwietnia 2020, 11:35@adiqq A ja nie lubię narkomanów, morderców, handlarzy dziećmi i dlatego nie będę korzystał z BTC.

widzę symptomy, które kojarzą mi się jednoznacznie...

tutaj prośba
zdch pisze: piątek, 3 kwietnia 2020, 00:22BTC to nie Bitcoin, nie daj sobie tego wmówić.
@Bit-els @koparki @@rav3n_pl
nie chcę wołać tutaj wszystkich, ale pisanie tego co zacytowałem, to chyba przesada prawda?
widzę tutaj manipulację....

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: zdch » piątek, 3 kwietnia 2020, 12:01

@adiqq Stosuję twoją logikę do odrzucenia danego coina, ale widocznie nie rozumiesz jakim jesteś hipokrytą.
CSW zły - nie używajcie BSV. A ci wszyscy oszuści na BTC są w porządku? Mam podawać nazwiska osób siedzących w więzieniu? Gdzie tu logika?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1768
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1556
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: bitup » piątek, 3 kwietnia 2020, 12:06

zdch pisze: piątek, 3 kwietnia 2020, 12:01CSW zły - nie używajcie BSV. A ci wszyscy oszuści na BTC są w porządku? Mam podawać nazwiska osób siedzących w więzieniu? Gdzie tu logika?

A jest tego tyle że TB danych na YT nie ogarniają, tu mamy to jako stały punkt programu
https://www.forum.bitcoinsv.pl/viewforum.php?f=62

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: vnu007dl » piątek, 3 kwietnia 2020, 12:31

Hmm
No mi raczej chodzi o kryptowaluty, w ramach akumulacji kapitału i dywersyfikacji portfla, żeby nie trzymac np kapitału przeznaczonego na inwestycję tylko na giełdzie. Dlatego szukam informacjijaka waluta jest najbezpieczniejsza i na której można zarobić. Dla kogoś kto w to chce wejść to jest mnóstwo wiedzy którą trzeba przyswoić i zrozumieć.
Co do niecnych możliwości wykorzystania nie chciałbym się wypowiadać, znamy te argumenty, znajomy policjant mi mówił, że jak chce się ktoś chce kogoś przetransportować 2 m pod ziemię to nie potrzeba broni, można mu suszarek wrzucić do wanny :) Pozatym np rejestrując sie na bitbay przechodzi sie taką weryfikację że żona tego o mnie nie wie ;)
Dlatego może skupmy się na dyskusji merytorycznej.
Jestem ciekaw opini waszej, któa waluta wedlug was ma możliwosc najwyszego wzrostu kursu żeby na niej szybko zarobić?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: zdch » piątek, 3 kwietnia 2020, 12:55

@vnu007dl To nie jest dobre miejsce na porady inwestycyjne. Rynek kryptowalut to czysta spekulacja. Nawet tak zwane "stablecoiny" czyli monety trzymające stałą wartość np 1 USD np Tether mogą się okazać niebezpieczne, bo wg niektórych nie mają pełnego pokrycia w USD... więc jak wszyscy będą chcieli wypłacić tethery to się zawali.

Najszybciej możesz zarobić na największym dziadostwie, monecie o małej płynności. Ale możesz też najszybciej stracić :) Może sprawdź wątki dyskutujące o cenach monet, jeśli to cię interesuje.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: vnu007dl » piątek, 3 kwietnia 2020, 14:19

Nie chodzi mi o porady na inwestycje, bardziej o pewne wskazówka w którą stronę się poruszać i jak wy oceniacie te waluty. Bo np tych walut jest chyba z 30 i teraz każda trzebaby by poznać analizowac kursy. Najwięcej jest o bitcoinie i dlatego myślę o nim, on ma też chyba z 70proc tego rynku.
Nikt mi nie odpowirdzial, czy poza bitbay wszędzie na innych kantorach i giełdach będą podobne opłaty za przelew na portfel bo nie wiem czy mam szukać innych serwisów? Bo te procesy weryfikacji są długie i upierdliwe dlatego pytam czy jest coś tańszego czy mogę śmiało zostać na bitbay bo zmiana nic nie da?
Pytanie 2 jaki serwis polecacie gdzie są codziennie notowania wszystkich walut żeby w jednym miejscu moc to łatwo porównać?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: stokarz » piątek, 3 kwietnia 2020, 14:34

zdch pisze: piątek, 3 kwietnia 2020, 10:17Na BSV jest wszystko, szybkie 0-conf, apki społecznościowe, memy , dane, narzędzia do budowy kolejnych, stabilny system na którym będą budować łańcuchy dostaw czy przechowywać dane medyczne jak od EHR Data.
Ta i 2,511 PH/s mocy obliczeniowej. Nie mieszajcie nowym w głowach.

Do lepszego zapoznania się z BTC polecam artykuł w języku polskim "Czym jest Bitcoin": https://www.binance.vision/pl/blockchai ... is-bitcoin
Mnóstwo świetnych materiałów (w języku angielskim): https://www.lopp.net/bitcoin-information.html

Zajmij się tylko Bitcoinem (BTC). Na razie w żadną inną kryptowalutę nie wnikaj.

Notowania: TradingView
Kupno sprzedaż BTC - jeśli nie przeszkadza ci weryfikacja danych to giełda Kraken. Wystarczy przelew bankowy zrobić. Anonimowo - bitomaty FlyingAtom. Płacisz 3% prowizji od aktualnej ceny. Wypłacając z giełd zawsze płacisz prowizje - zazwyczaj jest to nawet do $10. Wysyłając natomiast BTC z jednego adresu na drugi (poza giełdami), koszt takiej transakcji wynosi od kilku centów (jeśli jesteś w stanie poczekać na przejście transakcji np. pół dnia), do max 50 centów, jeśli bardzo ci się spieszy i chcesz mieć transakcje w kilkanaście minut - do pół godziny.

Opłaty w sieci BTC w czasie rzeczywistym (w przeliczeniu na satoshi per bajt - satoshi to nazwa części ułamkowej jednego BTC, coś jak grosze czy centy): https://jochen-hoenicke.de/queue/#0,24h

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: vnu007dl » piątek, 3 kwietnia 2020, 15:08

@stokarz
Dzięki za wyjaśnienie.
Co do giełdy to mam już konto zweryfikowane na BitBay, więc ten Kraken to już chyba mi się nie przyda, chyba że tam są wyjątkowo niższe prowizje?
Czyli Flying Atom to najtanszaopcja zakupu BTC za złotówki tak? Ale kurde, niestety mieszkam na zadupiu i mam ze 100 km do najbliższego punktu FlyingAtom. :(

A tak jeszcze zapytam, czy ktoś z was dokonuje płatności jakiś poprzez BTC? Czy to raczej ciekawostka?

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: adiqq » piątek, 3 kwietnia 2020, 15:27

vnu007dl pisze: piątek, 3 kwietnia 2020, 15:08Co do giełdy to mam już konto zweryfikowane na BitBay

mimo wszystko poszukałbym jeszcze czegoś. O ile dobrze pamiętam, to tam są masakrycznie wysokie fee za wszystko

Weteran
Posty: 1538
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: ikswodnal » piątek, 3 kwietnia 2020, 15:38

vnu007dl pisze: piątek, 3 kwietnia 2020, 15:08Czyli Flying Atom to najtanszaopcja zakupu BTC za złotówki tak
Nie. Bitcoina BTC możesz kupić na BitBay-u i przesłać na swój adres. Tylko uwaga oni jeszcze nie akceptują adresów Bech32.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: vnu007dl » piątek, 3 kwietnia 2020, 15:50

Aha, czyli jeśli transakcja jest po tym adresie zaczynającym się od bc1 to jest taniej? A kojarzy ktoś czy na Bitclude obslugują ten adres? Bo tam kiedyś zaczałem rejestracje.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: zdch » piątek, 3 kwietnia 2020, 22:32

vnu007dl pisze: piątek, 3 kwietnia 2020, 15:08A tak jeszcze zapytam, czy ktoś z was dokonuje płatności jakiś poprzez BTC? Czy to raczej ciekawostka?

I jak tam, odpowiedzi cię satysfakcjonują? :D
Może zainstalujesz tego HandCasha (lub MoneyButton) i pokażę ci prawdziwy świat? :D
Ostatnio zmieniony piątek, 3 kwietnia 2020, 23:36 przez zdch, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: vnu007dl » piątek, 3 kwietnia 2020, 23:13

Handcasch.....i co to da? Mozesz jaśniej napisać?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1768
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1556
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: bitup » piątek, 3 kwietnia 2020, 23:21

vnu007dl pisze: piątek, 3 kwietnia 2020, 23:13Handcasch.....i co to da? Mozesz jaśniej napisać?

https://handcash.io albo najlepiej jak dla mnie https://electrumsv.io - wtedy piątka jest Twoja
Dostaniesz z mojej strony przynajmniej, jak wkleisz adres 5 zł do zabawy w Bitcoin SV we wtorek/ bo w drodze nielegalnie między województwami się przemieszczam. Kiedyś to było nawet możliwe na BTC w czasach propagowania projektu w latach 2009-2013 ale teraz przesłanie 5 zł kosztuje 10 zł, to dlatego ten projekt (BTC) po za spekulacją nadaje się do niczego..

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: zdch » piątek, 3 kwietnia 2020, 23:38

@vnu007dl podaj mi swoje handle/paymaila z handcasha, to cię dalej pokieruję.
tu link https://play.google.com/store/apps/deta ... llet&hl=en
lub moneybutton tu link https://www.moneybutton.com/
będziemy mogli zacząć zabawę

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: Bit-els » piątek, 3 kwietnia 2020, 23:45

@bitup nie siej dezinfo.
https://bitcoinfees.earn.com

teraz 20-60 gr

Mówiliśmy już setki razy- bitcoin służy do transferu większych kwot, dla których nawet kilka zł fee jest bez znaczenia.

do mikro płatności b.dobry jest np dash

Początkujący
Posty: 279
Rejestracja: 30 stycznia 2020
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: ttbit » piątek, 3 kwietnia 2020, 23:52

zdch pisze: piątek, 3 kwietnia 2020, 23:38@vnu007dl podaj mi swoje handle/paymaila z handcasha, to cię dalej pokieruję.
tu link https://play.google.com/store/apps/deta ... llet&hl=en
lub moneybutton tu link https://www.moneybutton.com/
będziemy mogli zacząć zabawę


To jest temat o Bitcoin. Za mieszanie świeżakom w głowach i kierowanie ich aby kupili sobie fałszywego altcoina (BSV) to nie powinny jakieś ostrzeżenia lecieć? :shock: Przecież ludzie przez to mogą stracić pieniądze. Ten HandCash jak byk wszędzie ma w opisach Bitcoin Bitcoin dopiero na stronie ich małym drukiem jest napisane że działa tylko z "BSV tokens".

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1768
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1556
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Przelewy bitcoin prowizja

Postautor: bitup » piątek, 3 kwietnia 2020, 23:54

Bit-els pisze: piątek, 3 kwietnia 2020, 23:45Mówiliśmy już setki razy- bitcoin służy do transferu większych kwot, dla których nawet kilka zł fee jest bez znaczenia.
do mikro płatności b.dobry jest np dash

O ciekawe, a Satoshi Nakamoto o tym wie, bo nie wspominał : https://bitcoin.org/bitcoin.pdf
Pierwsze słyszę..

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Fugitive i 13 gości