Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 220
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: atlas1234 » wtorek, 31 marca 2020, 10:16

Musi się najpierw trochę skarbonka wypełnić i wtyedy wyleszczenie

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 16 stycznia 2020
Reputacja: 30
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kobuzzz » wtorek, 31 marca 2020, 10:51

Ja teraz shorta gram, patrząc na akumulacje Wockoff'a to jedziemy testować wsparcie a później up to the moon xD

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 106
Rejestracja: 15 sierpnia 2017
Reputacja: 75
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: SzypkiWonsz » wtorek, 31 marca 2020, 12:16

Kupno CMC za 400 mln $ (400,000,000 $) Coinmarcetcap przez Binance to nic innego jak ... . No właśnie czyżby szykowały się wzrosty? Tether juz nie wystarczy do sztucznego pompowania całego rynku?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 31 marca 2020, 12:35

@SzypkiWonsz coś w rodzaju mnożnika /rozbudowanego excela monetka x cena = bajkowa kapitalizacja za 400 mln $ czy za 400 mln Usdt (muszelek) - masz linka pod to ? Bezapelacyjnie brakuje im realnej kasy, bo ja nie kupuje obecnie napływu czegokolwiek do świata crypto (po za oczywiście drukowanym na zasadzie Enter crypto muszelkami).
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 25 lipca 2019
Reputacja: 110
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Benevale » wtorek, 31 marca 2020, 12:39

#Tether
Jaka jest przyczyna wzrostu kapitalizacji Tethera z 4,6 na 6,1 mld usd w ciągu jednego dnia ?

Początkujący
Posty: 220
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: atlas1234 » wtorek, 31 marca 2020, 12:51

Albo wrzucom w btc teraz albo zrzuca kurs na dół i wtedy dobiero w btc zainwestują jest taka opcja

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 569
Rejestracja: 27 lipca 2018
Reputacja: 837
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Piekło

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: xtraderx » wtorek, 31 marca 2020, 12:52


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 106
Rejestracja: 15 sierpnia 2017
Reputacja: 75
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: SzypkiWonsz » wtorek, 31 marca 2020, 12:56

socjolog2008 pisze: wtorek, 31 marca 2020, 12:35 @SzypkiWonsz coś w rodzaju mnożnika /rozbudowanego excela monetka x cena = bajkowa kapitalizacja za 400 mln $ czy za 400 mln Usdt (muszelek) - masz linka pod to ? Bezapelacyjnie brakuje im realnej kasy, bo ja nie kupuje obecnie napływu czegokolwiek do świata crypto (po za oczywiście drukowanym na zasadzie Enter crypto muszelkami).
Czym i jak nie jest nigdzie napisane, do końca tygodnia ma byc wiadomość o tym czy zapłacą jakimś nowym binancocmccoinem czy innym ludzkim tworem :P
Wiadomo jedynie, że ma byc to równowartość około 400 mln $ co chyba klasuję tę transakcje jako jedną z najwiekszych jak nie najwiekszych w dotychczasowym świecie krypto.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 25 lipca 2019
Reputacja: 110
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Benevale » wtorek, 31 marca 2020, 13:00

Poloniex też kiedyś był sprzedany za 400 mln usd.

https://bithub.pl/wiadomosci/gieldy/pol ... w-dolarow/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 22
Rejestracja: 18 stycznia 2020
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: dr.O'Ngal » wtorek, 31 marca 2020, 13:25

BitJanusz pisze: wtorek, 31 marca 2020, 00:08 Pozostaję umiarkowanym optymistą. Potencjalne cele to fib 0,618 całego spadku, ew. ze szpilką domykającą lukę na 9000$ na kontraktach.

Przy recesji będzie raczej długi spadek w następstwie. Byłbym przyjemnie zaskoczony, gdyby BTC zaczął na przekór indeksom rosnąć. Myślę, że zakres 1-3k $ zostanie zdobyty, jeśli wejdziemy w konkretną recesję, której BTC nigdy jeszcze nie doświadczył.
Patrząc po impecie spadków jakich doznaliśmy na giełdach, według mnie recesja bedzie wlasnie krótka, tylko to co nastąpi po niej bedzie się ciągło latami, a mianowicie stagflacja. Z czymś takim raczej nikt z tego forum jeszcze nie miał do czynienia, więc wszystkie przewidywania co do kursu idąc tym tokiem rozumowania to spekuła. W przypadku gdy wystąpi np. druga fala zachorowań lub nagły wzrost liczby zgonów to halving raczej nie bedzie mial znaczenia, a okolice 3k są bardziej niż realne. Ciekawy jestem jak zachowa sie BTC w czasach w/w stagflacji juz po recesji która jeżeli nie wybuchnie III WŚ lub jakieś inne nieprzewidywalne w tym momencie anomalie na świece potrwa MAX do końca roku! Czy w czasach spowolnienia gospodarczego i ogromnej inflacji które potrwają wg mnie znacznie dłużej niz te w latach 70, znajdzie sie kapitał chcący rozwijać projekty kryptowalutowe lub w nie inwestować takie ilości $ zebyśmy mogli się spodziewać wzrostów po tysiące %? Ja również badąc "umiarkowanym optymistą" uważam że BTC i ogolnie krypto poradzi sobie lepiej niz akcje czy obligacje, ale nie wiem czy można się spodziewać fajerwerków.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » wtorek, 31 marca 2020, 13:31

W skali 1-2 tygodni za nim nastapia wieksze spadki bardzo prawdopodobne pchniecie na 7400$.
Dopuszczam tez mozliwosc ze kurs bedzie na tyle slaby ze dojedzie do 7k i to tyle. Widac tez ze moze drukowac sie cos H&S podobnego z obecnie rysowana prawa czescia

Sentyment wciaz slaby a dumb money shortuje co obserwuje ciagle na social media.
Za nim cokolwiek poleci w dol to spora czesc rynku powinna miec w glowie potencjalny reversal. Zazwyczaj nie ma darmowych obiadow i ktos w koncu uaktywni te stop lossy aby samemu sprzedac.

Jesli jednak spadnie wczesniej pod 4800$, to raczej papa.

@xtraderx

Obie techniki. Trzeba tez dobrze okreslic kogo sledzic zeby odsiac szum.
NIektorzy uaktywniaja sie przy pewnych ruchach, potem zanikaja i proba jest niemiarodajna.

Nie spodziewam sie nie wiadomo czego, moze podjechac troche nad szczyt przebic i w sumie tyle, ale przed ruchem w dol zazwyczaj sa wybijane stop lossy.
Ostatnio zmieniony wtorek, 31 marca 2020, 14:39 przez prap0n, łącznie zmieniany 8 razy.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 569
Rejestracja: 27 lipca 2018
Reputacja: 837
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Piekło

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: xtraderx » wtorek, 31 marca 2020, 13:54

@prap0n obserwujesz dumb money na social mediach w jakis konkretny sposob, masz algorytmy twitterowe, ktore Ci wylapuja jakie ludzie maja nastroje? Czy po prostu followujesz X kont, sledzisz komentarze i na tej podstawie widzisz w ktora strone rynek jest nastawiony? (przy czym takie zalozenie, moze byc bardzo niebezpieczne, bo skupiasz sie tylko na tym co widzisz...)

Na ten moment total pokazuje, ze 65% pozycji jest w longu..
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7646
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12853
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 31 marca 2020, 14:06

Korekta wzrostów trwa w najlepsze, oczekuję reakcji w strefie:

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Nas
Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Nas » wtorek, 31 marca 2020, 14:20

@prap0n A krótkoterminowo zanim ten ewentualny podjazd pod 7.4-7.8 miałby się zrealizować to z aktualnego poziomu, lokalnego dołka 5.8 czy raczej z niższych poziomów. Ja osobiście uważałem że ten dump dojdzie do okolic 5.2. Wróciło wcześniej bo już z poziomu 5.8. Jakie jest Twoje zdanie w tej kwestii?

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 27 stycznia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: monkeymonero » wtorek, 31 marca 2020, 14:25

Panowie wybaczcie ot, ale mam spory problem - binance likwiduje eosbull, ethbull.
Utknalem na nich chwile przed ostatnim wodospadem.
Mozna gdzies przelac te tokeny ?
Probowalem na wallet podajac adres eth ale nic mi nie dotarlo... plz pomozcie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » wtorek, 31 marca 2020, 14:34

Nas pisze: wtorek, 31 marca 2020, 14:20 @prap0n A krótkoterminowo zanim ten ewentualny podjazd pod 7.4-7.8 miałby się zrealizować to z aktualnego poziomu, lokalnego dołka 5.8 czy raczej z niższych poziomów. Ja osobiście uważałem że ten dump dojdzie do okolic 5.2. Wróciło wcześniej bo już z poziomu 5.8. Jakie jest Twoje zdanie w tej kwestii?
Z 7.8 to moze troche sie zapedzilem wiec edytowalem posta.

Optymalny target teraz to 7.0, idealny 7.3-7.4 z obecnych poziomow. W tym ruchu. Oczywiscie moga byc jakies pullbacki na H4.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » wtorek, 31 marca 2020, 14:46

monkeymonero pisze: wtorek, 31 marca 2020, 14:25 Panowie wybaczcie ot, ale mam spory problem - binance likwiduje eosbull, ethbull.
Utknalem na nich chwile przed ostatnim wodospadem.
Mozna gdzies przelac te tokeny ?
Probowalem na wallet podajac adres eth ale nic mi nie dotarlo... plz pomozcie

@monkeymonero
► Pokaż Spoiler

Początkujący
Posty: 259
Rejestracja: 7 grudnia 2016
Reputacja: 52
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: TomaszT » wtorek, 31 marca 2020, 14:47

Kilka osób z forum brało udział, więc wklejam tutaj:
https://www.trqpro.pl/liga/
Mamy potwierdzenie, na rynku zarabia tylko 10% "trejderów"...

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 27 stycznia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: monkeymonero » wtorek, 31 marca 2020, 14:49

Mail przyszedl, jest masa info na necie "Binance delist ftx tokens"
Juz dupa wstrzymali wyplaty o 8 ja sie pochlastam :(
3 tys $ jest teraz warte 125 $ :((

2 dni temu przyszedl mail ale nie odczytalem. Dzisiaj juz nawet nie przeleje tego nigdzie. Patologia

To sie stalo za szybko, z dnia na dzien info -> wstrzymanie przelewow i jak zlikwiduja to przelicza po aktualnym kursie...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 31 marca 2020, 14:59

xtraderx pisze: wtorek, 31 marca 2020, 12:52@socjolog2008 google nie gryzie,

Sorka, pisałem z telefonu, byłem w plenerze. Już przeczytałem, ceny sprzedaży szacowane po czym - wejściu na stronę ? https://www.alexa.com/siteinfo/coinmarketcap.com /70 tysięcy dziennie /to money.pl jest wart w takim razie 500 mln $ https://www.alexa.com/siteinfo/money.pl ;) To poważnie zaczyna przypominać sprzedaże i przejęcie w czasie bańki internetowej. Wtedy sklep online sprzedający karmę dla kota, z ilością wejść 50 dziennie wyceniany był na miliony dolarów. Historia zatacza krąg.
monkeymonero pisze: wtorek, 31 marca 2020, 14:493 tys $ jest teraz warte 125 $
monkeymonero pisze: wtorek, 31 marca 2020, 14:49To sie stalo za szybko, z dnia na dzien info -> wstrzymanie przelewow i jak zlikwiduja to przelicza po aktualnym kursie...

A teraz zmrużyć oczy, uruchomić wyobraźnię i moment kiedy Usdt będzie wart 5 centów, ja to widzę oczami wyobraźni. Tu teraz się będą działy cuda na kiju. Tak jak $ nie ma parytetu w złocie od lat 70, tak Bitcoin nie ma parytetu w dolarze od 2015. Takie sytuacje są do podźwignięcia na rynku który działa, jak się coś zatnie, jak teraz to będzie klops po prostu
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: alomorti, Bing [Bot], fusywszklanejkuli, pocoloco-p1 i 40 gości