Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » środa, 25 marca 2020, 13:08

Na 3D pachnie zwałą do 5K przez najbliższe dni.

@Eth Dokładnie mi to też tak wygląda. I zamknięcie właśnie 5.3 1W na bitstamp. Az sie pokuszę chyba o shorta ale poczekam jeszcze do jutra.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7634
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12836
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » środa, 25 marca 2020, 13:30



Scenariusz pierwszy to budowania drugiego zygzaka Y.

Wyjście z megafonu i przebicie czerwonej od góry to raczej negacja obecnego wzrostowego scenariusza i pójście na DB.



Przykłady megafonów z ostatniego rajdu, przy pierwszym mieliśmy fejkowe wyjście dołem, obecnie również możemy takowe mieć i podejście do czerwonej linii.

W dużej mierze kwestia co zrobią dzisiaj stany podczas swojej sesji.

Jeśli @Fibo lub @fusywszklanejkuli macie ciekawsze oznaczenie to zapraszam. :)
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » środa, 25 marca 2020, 14:11

► Pokaż Spoiler
w sumie jak popatrzeć z daleka to przebiliśmy się przez ważne linie i być może stąd to chwilowe? zmęczenie które widać na rsi

ciekawe jest też to że jesteśmy cały czas na podobnych poziomach a rsi się szybko chłodzi widać to wyraźnie na 1h być może to nie koniec wzrostów?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » środa, 25 marca 2020, 14:42

otwarcie sp500 i ruszył na zielona - bit momentalnie skopiował to samo ;)

e/
euforii starczyło chyba na niecałe 30min :?

SP500 30min - BTC nie ma co wklejać bo ostatnie 30min wygląda identycznie

Obrazek

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10321
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Bitmar » środa, 25 marca 2020, 17:41

Zapraszam na nowy barometr kursu

Nas
Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Nas » środa, 25 marca 2020, 18:18

Amerykańskie giełdy 2 dzień z rzędu zwyżkują. Ja osobiście odbieram to jako korektę, która sie należy i nic więcej. To co się dzieje w stanach apropo koronawirusa to dramat, który przebije Włochy i Chiny razem wzięte.
Wczoraj w USA był zachorowania na poziomie 11000. Jedenaście tysięcy nowych zachorowań w 24h!!!

Nie rozumiem zachowania parkietu przy tak fatalnych informacjach. Być może giełda rządzi się swoimi prawami i po tak dużych spadkach musi odbić mimo, że docelowo to dopiero początek kryzysu. Oczywiście to tylko moje zdanie, ale działania FEDu świadczą, że nie jest i nie będzie różowo.

Chiny natomiast uporały się z pierwszą falą epidemii nadzwyczaj dobrze i praktycznie wracają do formy w kwestii gospodarczej. Ciekawe kto będzie miał większy wpływ na wycenę BTC. Czy zwijająca się gospodarka USA, czy chińska, która ucierpiała minimalnie. Fabryki ponoć wracają do swojego rytmu...

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 18 września 2017
Reputacja: 98
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: nashdrake » środa, 25 marca 2020, 18:27

zeroBTC pisze: środa, 25 marca 2020, 14:42 otwarcie sp500 i ruszył na zielona - bit momentalnie skopiował to samo ;)

e/
euforii starczyło chyba na niecałe 30min :?

SP500 30min - BTC nie ma co wklejać bo ostatnie 30min wygląda identycznie

Obrazek

Ta korelacja SPX i BTCUSD jest dobra, ale nie jest 1:1 więc trzeba brać małą poprawkę. Aktualnie powinniśmy już przebić poziomy 7k, a dalej gdzieś tam motamy się przy ~6666$.

SPX rośnie już dziś 4%
BTC spadło o 1%

No ale jest nadzieja, bo zaraz chyba wyjdziemy z kolejnego trójkąta górą i może coś odrobimy... w stosunku do SPX oczywiście ;)

update: strasznie cienko BTC dziś wygląda... no jakbyśmy teraz poszli w dół to byłby niezły zonk... ale generalnie nie wygląda to za dobrze jak dla mnie

update2: jakieś fejk wyjście górą, fejk wyjście dołem, volume nie ma, nie mam pojęcia co w ogóle gramy w tym momencie :) mam wielką ochotę ewakuwać się z wszystkich pozycji w takich sytuacjach...
Ostatnio zmieniony środa, 25 marca 2020, 19:05 przez nashdrake, łącznie zmieniany 2 razy.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 307
Rejestracja: 28 maja 2013
Reputacja: 780
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Jahu » środa, 25 marca 2020, 18:35

Eth pisze: środa, 25 marca 2020, 13:02A Ciebie dziwi ten pesymizm? Jeżeli dopiero mamy wstęp do kryzysu, a większość już zaliczyła dołki z 2008 r., to co będzie dalej? Moim zdaniem, na BTC jesteśmy na kolejnej górce zdechłego kota. Jedynie co robię, o gra bardzo krótkoterminowa.
Dziwi mnie to, że zdecydowana większość osób tutaj podziela ten pesymizm. Tymczasem większość bańkowych scenariuszy imo nadal jest w grze. Fundamenty się nie zmieniły. Ta panika to był tylko test dla krypto i sądząc po odbiciu test udany. 13 500 000 BTC nadal nie zostało ruszone od ponad roku. Zbliża się halving. Fiaty są drukowane. Nie widzę żadnych, ale to żadnych powodów do spadków i pogłębiania dołków. Sam od wielu miesięcy większość kapitału trzymam stale w BTC i mimo okresów gdy jestem na minusie czuje się z tym kapitałem bardzo pewnie w obliczu kryzysu.

Początkujący
Posty: 313
Rejestracja: 29 listopada 2016
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: lordzuk » środa, 25 marca 2020, 19:04

Na moje na BTC trwa dead cat maks górne ograniczenie kanału 8k potem szukamy dołka BTW na Indeksach też mi to wygląda na zdechłego kota. Dodruk dodrukiem bo drukarki lecą na maksa ale kasa wleci dopiero jak świat a szczególnie USA ograną wirusa. Sam po cichu liczyłem na V reco ale nie ma co się łudzić dopóki panika z wirusem nie ustanie dopóty marne szanse na bull run i scenariusz @prap0n jak najbardziej realny z dołkiem na 1-2k :) ( nie zapomnijcie tam rozstawić koszyków :D ) Zobaczcie sobie na niusy , odreagowanie na giełdach , koniec spadków, czy to już , dodruk działa ta SP500 zobaczyło dołek jak świnia siodło.
Ostatnio zmieniony środa, 25 marca 2020, 19:08 przez lordzuk, łącznie zmieniany 1 raz.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4280
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kozaki_wiesi » środa, 25 marca 2020, 19:06

BRACE! BRACE! BRACE!

Kudlow Says Economic Rescue Will Amount to $6 Trillion
https://www.breitbart.com/economy/2020/ ... -trillion/

Czyli to więcej niż realnie wpompowano do systemu podczas wojen w Iraku i Afganistanie.
Około 50-krotna kapitalizacja bitcoina
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: miso20 » środa, 25 marca 2020, 19:41

jondoexxx pisze: wtorek, 24 marca 2020, 12:24 anagamidev i socjolog to 2 przeciwne bieguny....ten pierwszy to moonboy, a socjolog to perma bear. Jakby nie patrzeć, pewno któryś z nich będzie miał rację za 10 lat, jako, że ich poglądy różnią się o 180 stopni. Radzę w większości po prostu przewijać ich posty, ja tak robię :) Socjo od czasu do czas fajne linki wrzuci, ale jak jest więcej jak kilka jego postów na stronie i zaczynają się od rantu, to wiadomo, że pisze o tym, że btc leci na 0-1000
A ja polecam dodać ich na czarną listę, choć nie ukrywam, że czasem się skuszę zobaczyć cóż to za bzdury wypisują ;P

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 5 lipca 2019
Reputacja: 448
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: murlok » środa, 25 marca 2020, 19:44

- fizycznego złota i srebra nie można już kupić
- Tone Vays prawdopodobieństwo zejścia poniżej 5000 usd określa jako bardzo małe
- banki centralne zatopią świat pustym pieniądzem
- halving
- wystarczy btc dopompować do 11k, a media rozpiszą się o tym jak to świat się wali a bitcoin wzrósł w kilka tygodni o 300%, rozpoczynając efekt kuli śnieżnej i ath w tym roku. Dlatego wielorybom będzie zależało na podbijaniu kursu.

Bitcoin pokaże swoje rogi w najbliższych miesiącach.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Antrepair » środa, 25 marca 2020, 20:01

Ciekawostka przyrodnicza :lol:
Zobaczcie na tą sytuację z połowy lutego tego roku.
Obrazek
Na tej szpili co zaznaczyłem zamykałem pozycję, i zapamiętałem kształt tego co się uformowało czyli wcześniej przed 12 stycznia w nocy duża zielona świeca, potem konsolidacja rosnąca w górę, spadek i nasza spadająca świeca którą zaznaczyłem. Następnie od tego miejsca było tylko gorzej xD czyli tak:
Obrazek
I teraz to co dzisiaj zaobserwowałem. Mam pamięć wzrokową xD
Obrazek

JA wiem, że gra na giełdzie jest tak na prawdę grą losową o nieznanym wyniku. Wiem też, że podobieństwo może być całkowicie przypadkowe. Ale to się wpisuje to co ostatnio zaznaczyłem.
Obrazek

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 894
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9316
Reputacja postu: 
31
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fibo » środa, 25 marca 2020, 20:03

Dziwne byłoby, gdyby po tak gwałtownych i głębokich spadkach z 12-13.03 rynek nie wykonał rzeczy najbardziej naturalnej z punktu widzenia EW – zbudowania chociażby szybkiej bazy A-B, jak poniżej na wykresie. Kontynuując wcześniejszą elliottowską rozkminkę dla rynku BTC w kontekście trwania korekty stopnia cyklu, możliwe, że rynek znajduje się już u progu 3-ki w 3-ce, z tym, że cała 3-ka wydaje się mieć realną szansę na równanie długością do 1-ki wg poniższego oznaczenia.
Jeśli powyższe faktycznie się ziści, wtedy na tym poziomie rynek powinien już dłużej zastanowić się, być może nad tym... jak skutecznie w najbliższej przyszłości podwójnie wymanewrować graczy na tym rynku. ;)

Obrazek


Taka „nieciekawa” ciekawostka:
Spoiler:
Niezbyt „przyjemne”, bardzo delikatnie mówiąc, prognozy co do przyszłości wynikające z EW wydają się niebezpiecznie zazębiać z interpretacjami i analizami przepowiedni Nostradamusa na czasy obecne. Jeden z cenionych badaczy jego twórczości podsumowuje:
„Niewątpliwie zbliżamy się obecnie do tego okresu, że coraz więcej centurii, przepowiedni i omenów M. Nostradamusa będzie się wypełniać na naszych oczach.
Tak jak już pisałem nie jeden raz; świat w XXI wieku będzie się zmieniał coraz szybciej, a po III Wojnie Światowej będzie całkiem inny niż obecnie-nieporównywalnie i to pod każdym względem; politycznym, gospodarczym, społecznym i kulturowym.
Po Wielkiej Wojnie Religijnej jaką będzie III Wojna Światowa nastąpi ciężki bo 50 letni okres ciemności, czyli świat się cofnie w swoim rozwoju do nowego średniowiecza-jak pisze M. Nostradamus. Co z tego, że np. Francja i Polska osiągną duże znaczenie polityczne i wielki terytorialny rozrost jak świat będzie bardzo zniszczony i to pod każdym względem. Żywność ma być przed, w czasie i po III Wojnie Światowej przez wiele, wiele lat racjonowana, a środowisko naturalne będzie w opłakanym stanie. Świat będzie też bardzo wyniszczony, zubożony i wyludniony. Katastrofa(y) Kosmiczna(e) doprowadzą do zmian geograficznych. Obecne mapy będą nieaktualne.
Np. odnosząc się do tak popularnego w społeczeństwie sportu to Nostradamus napisał, że niektóre wielkie wydarzenia sportowe zostaną przywrócone dopiero po III Wojnie Światowej. M. Nostradamus napisał też, że po wielu latach to Henryk Szczęśliwy doprowadzi do przywrócenia letnich olimpiad, ale już na całkiem innych zasadach niż obecnie bo sport zawodowy ma zostać na świecie całkowicie zakazany i to już bezpowrotnie.”
Ostatnio zmieniony czwartek, 26 marca 2020, 00:27 przez Fibo, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 13 sierpnia 2019
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Nexos » środa, 25 marca 2020, 20:18

@Fibo

Mam takie pytanie, śledzę z zaciekawieniem twoje posty od dłuższego czasu.
Nie chcę jednak żeby, było to odebrane jako atak.

Rynek od ponad roku jest w trendzie spadkowym, jednak u ciebie widać ciągle poszukiwanie oznaczeń sugerujących wzrosty w kontekście kilku miesięcy do przodu. Kolejne oznaczenia się jednak nie sprawdzają.
Może pora szukać oznaczeń które przynajmniej będą zbieżne z trendem, a nie brnąć na sile we własne teorie , mimo że rynek raz po raz sugeruje ze są nieprawidłowe? To trochę jak dokładanie do stratnej pozycji.
Wcześniej umieszczałeś tutaj na forum alternatywne scenariusze ale teraz widać zafiksowanie na jednej wersji wydarzeń.

Dlatego chciałem zapytać, czy masz jakąkolwiek negatywną projekcję z użyciem fal Elliotta dla BTC?

Początkujący
Posty: 134
Rejestracja: 16 lutego 2017
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: vwrafi » środa, 25 marca 2020, 20:28

masonbtc pisze: środa, 25 marca 2020, 11:43 @vwrafi

skup się na tym co ważne a nie na poprawianiu innych w pisaniu a tak w ogóle to może podzielisz się tym jak postrzegasz obecna sytuacje chyba że nie masz nic ciekawego do napisania
Nie ma problemu. Ja uważam, że cena kryptowalut będzie dążyła do zera w trendzie długofalowym. Dla mnie liczą się tylko fundamenty, a tutaj minusów jest sporo dla anonimowych kryptowalut:

- ilość BTC w obiegu będzie dążyć do zera ( jak ktoś zgubi klucz prywatny to żegnajcie monety )
- nie ma żadnej ochrony przed złodziejstwem BTC
- głównym beneficjentem BTC są ( oprócz spekulantów ) osoby które chcą kogoś oszukać ( czy to państwo czy obywateli )
- jeśli nawet mimo to wszystko udałoby się przetrwać BTC i urósł by do miana szeroko używanej waluty, to jak tylko by zagrażał interesom państwowym zostałby zdelegalizowany

Oczywiście teraz, jak każdy ma dostęp do internetu, padają stwierdzenia, że nie można zablokować internetu. Ja w to nie wierzę. W Chinach normalnie blokują internet ( google ), w Rosji też coś tam próbują. Z technicznego punktu widzenia nie widzę możliwości żeby rządy nie mogły zablokować całego ruchu w blockchain lub znacząco go utrudnić. Wystarczy, że nakażą dostawcom internetu monitorować treści przesyłanych danych i obcinać ją. OK, teraz by się odezwały głosy, że to atak na wolność, ale jaki widać po obecnej epidemii rząd w kryzysowych sytuacjach może bardzo dużo i może nawet zakazywać wyjścia na zewnątrz ( oczywiście uważam że w obecnej sytuacji to bardzo dobrze, że nie można wychodzić z domu, może dzięki temu nie zarazi się tyle osób ile mogłoby gdyby nadal ludzie chodzili na imprezy do klubów ). Także odcięcie internetu dla kryptowalut to nie jest dla mnie coś niewyobrażalnego.

W czasie tego dążenia do zera będą oczywiście wzloty i upadki ( jak to nawet teraz było ), ale to głównie spekulacja i z czasem opadnie do nic nie wartego aktywum.

Weteran
Posty: 7495
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2775
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » środa, 25 marca 2020, 20:37

murlok pisze: środa, 25 marca 2020, 19:44- fizycznego złota i srebra nie można już kupić
- Tone Vays prawdopodobieństwo zejścia poniżej 5000 usd określa jako bardzo małe
- banki centralne zatopią świat pustym pieniądzem
- halving
- wystarczy btc dopompować do 11k, a media rozpiszą się o tym jak to świat się wali a bitcoin wzrósł w kilka tygodni o 300%, rozpoczynając efekt kuli śnieżnej i ath w tym roku. Dlatego wielorybom będzie zależało na podbijaniu kursu.

Bitcoin pokaże swoje rogi w najbliższych miesiącach.


Tak... JESLI rzady nie zrobia czegos co uwali krypto. Jesli nie mialbym tej watpliwosci to bym sie ladowal doslownie all in. To co nam ta banda drukarzy szykuje nie moze przyniesc niczego dobrego. Wirus.... ta....

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » środa, 25 marca 2020, 21:13

murlok pisze: środa, 25 marca 2020, 19:44 wystarczy btc dopompować do 11k, a media rozpiszą się o tym jak to świat się wali a bitcoin wzrósł w kilka tygodni o 300%, rozpoczynając efekt kuli śnieżnej i ath w tym roku. Dlatego wielorybom będzie zależało na podbijaniu kursu.


.... ta , albo być może :P wcześniej i bardzo będzie im zależało by mieć 2x lub 3x tyle bitów co mają obecnie , dlatego szatański wręcz nieprawdopodobny plan @prap0n wydaje mi się jednak coraz bardziej prawdopodobny :mrgreen:

viewtopic.php?f=27&t=25968&start=46920#p636948

tym bardziej , że przy obecnie panującej pandemicznej sytuacji , a tym bardziej z obecnych poziomów jest dużo łatwiej spuścić kurs w taki "kanał" niż np. z 11k

Początkujący
Posty: 711
Rejestracja: 4 kwietnia 2018
Reputacja: 882
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jondoexxx » środa, 25 marca 2020, 21:44

Mam taką teorię:

Za kilka godzin będzie jedno z największych difficulty adjustment (-16-17%). Wraz z rosnącą ceną (do 7k) open interest malał, wolumen malał, to są bearish sygnały przy rosnącej cenie. (w grudniu '18 taki adjustment dał podobno -25% ceny).
Wydaje mi się, że minerzy HOLDują wydobyte BTC, część minerów wyłączyła koparki, a jutro po spadku trudności i wzroście opłacalności zapewne moc sieci wzrośnie i urobek będzie szybko trafiał na giełdy. Dodatkowo w piątek wygasają kontrakty i 50k opcji, które nie wiem jaki będą miały wpływ na cenę, ale podobno, że gdyby rynek się tak zamknął lub niżej to będą bezwartościowe, bo były zakładane przy dużo wyższych cenach.
Na blockchainie podobno duży ruch, kreowane stablecoiny, ruch btc, coś się kotłuje.

W stanach jutro mają ogłosić dane o bezrobociu, prognozują rekord wszechczasów.

Mamy więc kilka katalizatorów, wydaje mi się, że zobaczymy gwałtowny wodospad. ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2056
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4791
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » środa, 25 marca 2020, 21:56

jondoexxx pisze: środa, 25 marca 2020, 21:44Mamy więc kilka katalizatorów, wydaje mi się, że zobaczymy gwałtowny wodospad.


Moze tak byc, przed tym jednak mozliwy kolejny powrot na 6.9-7.1, a nastepnie agresywny zrzut. Inv 7.15 (wtedy pewnie troche sie pokonsolidujemy wyzej)
► Pokaż Spoiler
@ChomiczyPlan

Widoczne cos w stylu dystrybucji, do tego te zrzuty.
Oczywiscie zeby bylo jasne nie spodziewam sie zrzutu z 7k na 5k. Tylko raczej agresywnego strzalu o 700-900$ w dol z okolic 6.9-7k, jesli przebije 7.15 to raczej bedziemy mieli co innego.


//Edit:

Jednak nie jest to scenariusz o jakims bardzo wysokim stopniu prawdopodobienstwa. Szukanie reversali czy zrzutow to juz trudniejsze zadanie. Jesli przebije 7.15 to mozna raczej zignorowac.
Ostatnio zmieniony środa, 25 marca 2020, 23:51 przez prap0n, łącznie zmieniany 20 razy.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości