[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: fervi » wtorek, 25 lutego 2020, 16:52

zdch pisze: wtorek, 25 lutego 2020, 16:01If you don't believe me or don't get it, I don't have time to try to convince you, sorry.
Może tak być. Chociaż bardziej myślę, że to takie "zaskoczenie" wchodzi. Walczysz z Bitcoinem, a tu cyk - Lightning w BSV :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: zdch » wtorek, 25 lutego 2020, 17:10

@fervi A ty dalej swoje xD Nie fervi, nie tłumaczę ci, bo i tak tego nie zrozumiesz. Myśl co chcesz, albo chociaż próbuj.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: fervi » wtorek, 25 lutego 2020, 17:14

zdch pisze: wtorek, 25 lutego 2020, 17:10 A ty dalej swoje xD Nie fervi, nie tłumaczę ci, bo i tak tego nie zrozumiesz. Myśl co chcesz, albo chociaż próbuj.
Ok, to zadam inne pytanie. Czy jest sieć w Bitcoinie, która polega na tworzeniu kanałów i przesyłaniu między nimi środków, które ostatecznie zostaną zapisane przez minera na blockchainie? :D

Prościej się nie da.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 593
Rejestracja: 8 lutego 2020
Reputacja: 1114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 7-bit secp256k1

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: garlonicon » środa, 26 lutego 2020, 11:26

Payment channels have been unavailable since early versions of Bitcoin and are a new field with huge potential in many areas.
Tam chyba "available" miało być. Jak się tam zgłasza propozycje poprawek?
It is possible to open a payment channel however with or without an on-chain action
Że da się to zrobić on-chain, to nie mam co do tego wątpliwości. Pytanie: jak to ma działać off-chain? I co się stanie, jeśli Alice najpierw otworzy off-chain kanał z Bobem, a później użyje tych samych środków do otwarcia kanału off-chain z Charliem? Jeśli oba kanały są prywatne oraz Bob i Charlie nie wiedzą nawzajem o swoim istnieniu, to co zabezpiecza te środki przed podwójnym wydaniem?
You can add and remove peers from a channel
Z tym akurat nie powinno być problemów. Skoro da się otworzyć kanał pomiędzy dwiema stronami, to z pewnością da się otworzyć go również pomiędzy tymi dwiema stronami oraz dowolnie wybraną trzecią stroną. Podobnie z zamykaniem: transakcjami on-chain da się tutaj dowolnie dodawać i usuwać osoby w kanale, co do tego nie mam wątpliwości, po prostu dojdzie kolejna transakcja on-chain, która zmieni osoby podpięte do kanału, a osobom usuwanym zwróci ich środki. Na pewno da się również jednocześnie kogoś dodać do kanału i usunąć kogoś innego w ramach jednej transakcji, to tylko kwestia ustalenia, od kogo do kogo wędrują środki i utworzenia transakcji podpisanej przez wszystkie strony tworzące wejścia transakcji.
Payment channels are data conduits
A to akurat było zawsze możliwe. Do tego nawet nie trzeba otwierać kanału. Jeśli chcesz komuś wysłać zaszyfrowaną wiadomość, to możesz przemnożyć swój klucz prywatny przez jego klucz publiczny i zaszyfrować takie dane symetrycznie takim kluczem współdzielonym. Odbiorca z kolei pomnoży swój klucz prywatny przez otrzymany od nadawcy klucz publiczny i bez problemu odszyfruje taką wiadomość. Dowolny szyfr symetryczny może być tutaj użyty i żadne kanały nie są tutaj do niczego potrzebne. Jedyne, co jest wymagane to to, aby obie strony były w stanie się ze sobą komunikować, czy to po IP, przez IRC, mailowo, czy przez cokolwiek innego.
Channels are typically closed with an on-chain payment however an on-chain payment can be made outside the channel which causes it to update
Co się stanie w sytuacji, gdy Alice i Bob mają publiczny kanał, który zostanie zamknięty transakcją off-chain? W jaki sposób Charlie chcący otworzyć kanał z Alice może się dowiedzieć, że jej środki nie są już zablokowane w kanale z Bobem?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: zdch » środa, 26 lutego 2020, 18:09

garlonicon pisze: środa, 26 lutego 2020, 11:26Tam chyba "available" miało być.

Nie, bo tam chodzi o to, że dość wcześnie nLockTime i nSequence zostały zmienione i nie działały tak jak w oryginale, więc takie kanały płatności przestały być możliwe.
garlonicon pisze: środa, 26 lutego 2020, 11:26co zabezpiecza te środki przed podwójnym wydaniem?

Prawo. Wszyscy zapominają, że te transakcje nie są anonimowe... robisz kanał z dostawcą treści jak Netflix i robisz im double spenda? Żegnasz się z usługą. A jak ukradłeś za dużo, to jeszcze czeka Cię wizyta w sądzie, wyrok... itp.
garlonicon pisze: środa, 26 lutego 2020, 11:26Co się stanie w sytuacji, gdy Alice i Bob mają publiczny kanał, który zostanie zamknięty transakcją off-chain? W jaki sposób Charlie chcący otworzyć kanał z Alice może się dowiedzieć, że jej środki nie są już zablokowane w kanale z Bobem?

Pytanie czy poprzednia transakcja (przed tą zamykającą) była opublikowana czy nie... wtedy widziałby w "mempoolu", że inputy są wykorzystane z jakimś nLockTimem. Jeśli by nie widział, to wtedy patrz moja druga odpowiedź :P W teorii portfel Alice powinien śledzić swoje UTXO i nie pozwalać na ponowne użycie.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 593
Rejestracja: 8 lutego 2020
Reputacja: 1114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 7-bit secp256k1

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: garlonicon » środa, 26 lutego 2020, 18:50

Nie, bo tam chodzi o to, że dość wcześnie nLockTime i nSequence zostały zmienione i nie działały tak jak w oryginale, więc takie kanały płatności przestały być możliwe.
Co, gdzie i jak zostało tutaj zmienione? Zarzucisz linkiem? Bo ja tutaj nie kojarzę niczego takiego, ale oczywiście mogę się mylić.
Prawo. Wszyscy zapominają, że te transakcje nie są anonimowe... robisz kanał z dostawcą treści jak Netflix i robisz im double spenda? Żegnasz się z usługą. A jak ukradłeś za dużo, to jeszcze czeka Cię wizyta w sądzie, wyrok... itp.
Czyli założenie jest takie, że wszystkie monety będą powiązane z fizycznymi osobami. No dobrze: a co się stanie, jeśli kilka osób wymieni się monetami? Co się stanie, jeśli monety użyte w transakcji będą monetami, które przejdą przez wiele różnych adresów? Zostaną odrzucone od razu jako podejrzane? Przecież wystarczy jedno podejrzane wejście w transakcji, bo jedynie suma musi się zgadzać i nikt nie jest w stanie stwierdzić, kto komu płaci, gdy transakcja ma wiele wejść i wyjść. Skutek byłby taki, że nagle wszyscy mieliby podejrzane monety i nikt nikomu by nie mógł zapłacić.

Poza tym: przecież jeśli mamy nawet konkretną osobę przypisaną do konkretnego adresu, to wystarczy jedna transakcja i już nie wiadomo, czy ktoś przerzuca monety na swój własny adres, czy też płaci komuś innemu, a może nawet otwiera z kimś kanał. Przecież nowych adresów każdy może generować tyle, ile zechce, a one nie są nigdzie zarejestrowane. Tym bardziej nie wiadomo czy pojedynczy adres należy do jednej osoby, czy też jest współdzielony i został wygenerowany przez pomnożenie wielu punktów ECDSA i stanowi sprytnie ukryte wyjście N-of-N multisig, gdzie ostatecznie jedna osoba zgarnia wszystko (tak, jak to miało miejsce w escrow wymyślonym przez Satoshiego, gdzie w razie braku porozumienia stron środki były po prostu wyrzucane z obiegu i zostawały na współdzielonym adresie).
W teorii portfel Alice powinien śledzić swoje UTXO i nie pozwalać na ponowne użycie.
W praktyce osoby technicznie ogarnięte mogą tworzyć dowolne transakcje i je wysyłać do sieci, a system powinien mieć jakieś mechanizmy, które pozwolą wychwycić oszustwa. Przecież właśnie dzięki temu Bitcoin odniósł sukces: bo był w stanie prawidłowo namierzać i odrzucać double spendy. I powinien nadal móc to robić skutecznie, aby ludzie w niego wierzyli.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: zdch » środa, 26 lutego 2020, 19:47

@garlonicon dziwnie mi odpisujesz, bo powiadomień nie dostaję :shock:
garlonicon pisze: środa, 26 lutego 2020, 18:50Co, gdzie i jak zostało tutaj zmienione? Zarzucisz linkiem?

musiałbyś poszukać sam w kodzie Core,
Sugerowałem się tymi wpisami, ale co konkretnie zostało i jak zmienione, to ci nie powiem
https://bitcoinsv.io/2019/12/20/bitcoin ... ification/
https://github.com/bitcoin-sv-specs/pro ... is-spec.md
garlonicon pisze: środa, 26 lutego 2020, 18:50Czyli założenie jest takie, że wszystkie monety będą powiązane z fizycznymi osobami.
Nie, dlaczego tak miałoby być? To raczej niemożliwe do wykonania. Chodziło mi o to, że usługodawca wie komu świadczy usługę. Na jaki adres w świecie rzeczywistym, na jakie nazwisko... Inaczej przecież nie dostaniesz faktury.

Nie rozumiem twojego toku rozumowania, czego próbujesz dowieść? Kanały płatności będą miały tylko konkretne zastosowania, tam gdzie ma to sens. Jakby miały nie być bezpieczne, to by nie były używane. Będą używane tam, gdzie będzie warto je stosować, czyli ryzyko z ich korzystania będzie akceptowalne.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 593
Rejestracja: 8 lutego 2020
Reputacja: 1114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 7-bit secp256k1

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: garlonicon » środa, 26 lutego 2020, 21:19

dziwnie mi odpisujesz, bo powiadomień nie dostaję
Z przyzwyczajenia używam cytatów niepingujących, bo to w sumie nieistotne, od kogo dostanę odpowiedź, liczy się jedynie treść i wnioski z niej wyciągnięte.
Nie, dlaczego tak miałoby być? To raczej niemożliwe do wykonania. Chodziło mi o to, że usługodawca wie komu świadczy usługę. Na jaki adres w świecie rzeczywistym, na jakie nazwisko...
W przypadku kryptowalut zazwyczaj właśnie nie wie. Chcesz coś kupić, to dostajesz konkretny adres, na który masz przelać środki i wypuszczasz transakcję w świat. Ewentualnie możesz użyć escrow Satoshiego, ale to dość rzadki przypadek, bo zwykle masz do dyspozycji klasyczne escrow z jakimśtam arbitrem albo po prostu nie masz żadnego arbitrażu i płacisz z góry, ryzykując najpierw mniejsze kwoty, a później większe.
Inaczej przecież nie dostaniesz faktury.
Yyy, po co mi faktura? Jak idę do sklepu po bułki, to przecież wystarczy mi paragon. Czyżby istniały jakieś przypadki, gdzie koniecznie muszę mieć fakturę?
Nie rozumiem twojego toku rozumowania, czego próbujesz dowieść? Kanały płatności będą miały tylko konkretne zastosowania, tam gdzie ma to sens. Jakby miały nie być bezpieczne, to by nie były używane. Będą używane tam, gdzie będzie warto je stosować, czyli ryzyko z ich korzystania będzie akceptowalne.
Po prostu jak czytam o różnych pomysłach, to zwykle mam ochotę poznać techniczne szczegóły z nimi związane. Dzięki temu mogę zrozumieć, co i jak działa i samodzielnie ocenić, czy to jest bezpieczne. A skoro widzę potencjalną możliwość ataku, to po prostu pytam, w jaki sposób można się przed takim atakiem ochronić i na jakiej podstawie mogę stwierdzić, że moje środki są bezpieczne, jeśli z danego pomysłu zechcę skorzystać.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: zdch » środa, 26 lutego 2020, 23:05

garlonicon pisze: środa, 26 lutego 2020, 21:19W przypadku kryptowalut zazwyczaj właśnie nie wie.

i to jeden z powodów dla których nadal nie ma globalnej adopcji. bo anonimowość, bo "wolność", bo bycie ponad prawem.
garlonicon pisze: środa, 26 lutego 2020, 21:19Jak idę do sklepu po bułki, to przecież wystarczy mi paragon.

Więc i kanał płatności tu nie jest potrzebny.
garlonicon pisze: środa, 26 lutego 2020, 21:19na jakiej podstawie mogę stwierdzić, że moje środki są bezpieczne, jeśli z danego pomysłu zechcę skorzystać.

Rozwiązanie musi być adekwatne do celu jaki chcesz osiągnąć... kupujesz dom, nie używasz 0-conf. kupujesz bułkę używasz 0-conf. Streamujesz film - używasz kanału płatności. Różne rozwiązania, spełniają różne funkcje. Tak jak nie jesz zupy nożem, czy widelcem a przecież możesz bo są dostępne :) Wybierasz narzędzie które najlepiej spełnia swoją funkcję do osiągnięcia określonego celu.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: fervi » piątek, 28 lutego 2020, 15:35

garlonicon pisze: środa, 26 lutego 2020, 21:19W przypadku kryptowalut zazwyczaj właśnie nie wie. Chcesz coś kupić, to dostajesz konkretny adres, na który masz przelać środki i wypuszczasz transakcję w świat
W przypadku BSV wszystko ma być w pełni jawne z czasem, a przynajmniej zdaniem Faketoshiego. Jak chce tego dokonać? Nie wiem. Natomiast sam uważa, że tylko legalność z prawem, KYC i AML jest drogą dla jego coina (i zarazem wszystkie inne kryptowaluty przestaną istnieć, bo nie będą zgodne z prawem). Możliwe (to co chce UE), że po prostu by używać BSV, będziesz musiał się zarejestrować w bazach danych.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: zdch » piątek, 28 lutego 2020, 17:02

W przypadku BSV wszystko ma być w pełni jawne z czasem, a przynajmniej zdaniem Faketoshiego. Jak chce tego dokonać? Nie wiem. Natomiast sam uważa, że tylko legalność z prawem, KYC i AML jest drogą dla jego coina (i zarazem wszystkie inne kryptowaluty przestaną istnieć, bo nie będą zgodne z prawem). Możliwe (to co chce UE), że po prostu by używać BSV, będziesz musiał się zarejestrować w bazach danych.
Fervi jak zwykle gada głupoty.
Jak już się musisz wypowiadać, to chociaż doczytaj ze zrozumieniem i przekazuj rzetelnie informacje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: amneziahaze » wtorek, 3 marca 2020, 18:33

@zdch mimo to genesis wprowadził głównie zamieszanie i utrudnienia na giełdach, masz wtyki, więc może podałbyś aktualną listę giełd, gdzie zmniejszono ilość potwierdzeń i nowe adresy działają bez zakłóceń?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: zdch » wtorek, 3 marca 2020, 20:08

@amneziahaze prawdę mówiąc nie interesuję się giełdami, więc ciężko powiedzieć.
Wiem na pewno że na BitBayu zwiększyli ilość potrzebnych potwierdzeń ale i tak chyba nadal nie da się wpłacać/wypłacać BSV.
Słyszałem że Kucoin działa normalnie, więc tam polecam sprawdzić.
OKEx podobno też działa normalnie
aha no i FloatSV musi działać, bo to głównie giełda BSV ^^

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: amneziahaze » środa, 4 marca 2020, 11:14

zdch pisze: wtorek, 3 marca 2020, 20:08Wiem na pewno że na BitBayu zwiększyli ilość potrzebnych potwierdzeń ale i tak chyba nadal nie da się wpłacać/wypłacać BSV.
Z 10 na 50.
zdch pisze: wtorek, 3 marca 2020, 20:08aha no i FloatSV musi działać, bo to głównie giełda BSV ^^
Korzystałeś może z tej giełdy? Nigdzie nie mogę znaleźć ile wymagają potwierdzen dla bsv.
To na pewno nie jest poważne, że mówi się na spekulantów, że są idiotami, zaś przy większej inwestycji nawet nie ma gdzie tego wypłacić. Obiektywnie, to to jest solidny fakap dla projektu. Przypominam, że BSV nawiązuje do p2p electronic cash system, więc coś mocno jednak nie halo, Ty rozumiem jesteś propagatorem projektu i samemu nie wiesz do końca gdzie to się wypłaca/wpłaca, ważne że działa, ale nic z tym najlepiej nie robić.

Nie podali nawet żadnej oficjalnej aktualizowanej listy, których giełd sobie sami nie zablokowali, ewentualnie gdzie nie będzie problemów z wpłatami/wypłatami?



-------------------------------------------
@bitup na polo jest dla przykladu 36, ale ja nie o tym. Nie tak pojmuje się przystępność systemu płatności, że jest tylko ciężej i do wszystkiego trzeba się dostosowywać, a nie na odwrót. Nie każdy ma na to czas, a na pewno nie wszyscy, do których rzekomo jest kierowany prawdziwy bitcoin. Pozostaje się modlić, by znowu czegoś nowego nie wymyślili.
Ostatnio zmieniony środa, 4 marca 2020, 12:38 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 7 razy.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1767
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1555
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: bitup » środa, 4 marca 2020, 11:44

@amneziahaze to może ja podpowiem wg. CMC jest 169 miejsc do grania/ wypłat krypto/fiat (tu wiadomo że mniej jak z każdą) ale najbardziej zastanawiające jest conf na giełdach.

https://coinmarketcap.com/currencies/bi ... v/markets/ Jest kilka normalnych Kucoin, Polo/ Finex - chociaż nadal znacznie za dużo potwierdzeń wymagają.

Wszystkie powinny być zatwierdzane wg. tej tabelki : https://howmanyconfs.com a uparli się żeby akurat dbać o bezpieczeństwo użytkowników Bitcoin SV, no takie życie BSV od początku

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: zdch » środa, 4 marca 2020, 20:28

@amneziahaze
Znalazłem jakiegoś tweeta z FloatSV że deposit 10, withdrawal 50 potwierdzeń.
RelayX oferuje usługę depozytów 0-conf dla giełd FloatSV i OKEx , za 0,15% fee https://instant.relayx.io/

Zgadzam się, że trudność kupienia/sprzedania BSV to utrudnienie. nChain najwyraźniej nie interesuje kto oferuje kupno/sprzedaż BSV, bo to w interesie giełd żeby oferować (lub nie) pary z BSV.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: amneziahaze » środa, 4 marca 2020, 20:37

zdch pisze: środa, 4 marca 2020, 20:28Znalazłem jakiegoś tweeta z FloatSV że deposit 10, withdrawal 50 potwierdzeń.
Hm, dzięki wielkie, że w ogóle chciało Ci się szukać, dziwne że aż 50, trochę ta sytuacja irytuje, a zwróciłem uwagę przy przejściu na genesis.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: zdch » środa, 4 marca 2020, 20:41

@amneziahaze wg mnie poprawi się dopiero gdy hash i cena będą wyższe.. póki co BSV będzie traktowane jak trędowaty.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1767
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1555
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: bitup » środa, 4 marca 2020, 20:44

amneziahaze pisze: środa, 4 marca 2020, 20:37dziwne że aż 50, trochę ta sytuacja irytuje, a zwróciłem uwagę przy przejściu na genesis

To przebijam 5 potwierdzeń, nie cała godzina, dźwignia, opcje - właśnie testuje i gdzie się dowiedziałem, a tu :lol: https://www.forum.bitcoinsv.pl/viewtopic.php?p=832#p832

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1031
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: zdch » poniedziałek, 9 marca 2020, 22:17

W weekend wystartował Tocial - połączenie Tumblr i Tindera


MatterCloud przedstawiłi Filepay - kolejny sposób na szybkie ładowanie plików na BSV.

Dodatkowo wprowadzili API dla sprzedawców


$฿₴VRΔIΠMΔҜΣR ✪ zaprezentowała Metanet Times, miejsce do udostępniania artykułów


Dodano po 56 sekundach:
DKDC Travel dodało obsługę BSV


Dodano po 2 godzinach 14 minutach 36 sekundach:
Jeff prezentuje NBdomain w Maxthon 6. To pierwsze z serii video dotyczących Maxthon 6.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości