Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » piątek, 14 lutego 2020, 12:54

@BitBay Kolejny depozyt PAY nie księguje sie po 18 potwierdzeniach. 44 potwierdzenia i nic. Wczoraj była podobna sytuacja i dopiero po około 80 potwierdzeniach wpłata została zaksięgowana

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » piątek, 14 lutego 2020, 15:22

@liseklsk Prześlij proszę bezpośrednio do naszego supportu txid tych transakcji i jak najszybciej postaramy się to sprawdzić.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 18 lutego 2020, 13:32

Obrazek
serwer https

Cześć, chcielibyśmy Was poinformować o trwającej akcji w której przez cały marzec w naszym Programie Partnerskim możecie zarabiać aż 60% prowizji!

Poniżej znajdziecie informacje co należy zrobić aby zgarnąć zwiększoną prowizję za każdą wykonaną transakcję przez Waszego afilianta :D

- Zaloguj się na BitBay.net i dołącz do Programu Partnerskiego.
- Stwórz poradnik jak korzystać z giełdy BitBay lub Programu Partnerskiego i opublikuj go na swoim kanale na YouTube blogu lub innych mediach społecznościowych. Możesz to zrobić w dowolnej formie korzystając z naszych lub własnych materiałów graficznych, screenów z giełdy czy w formie wideo.
- Prześlij aktywny link do przygotowanych przez Ciebie materiałów na affiliate@bitbay.net
- Po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu się do akcji Twoja prowizja przez cały marzec będzie zwiększona do 60% :D

Serdecznie wszystkich zapraszamy :arrow: https://app.bitbay.net
Regulamin akcji dostępny jest tutaj: http://bit.ly/Regulamin-akcji

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 26 maja 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tu83 » piątek, 21 lutego 2020, 00:19

@BitBay Dlaczego prowizja za wypłatę Monero wynosi u Was kosmiczne 0.04 XMR?

Dla porównania Finex czy Bittrex mają 0.0001 XMR, czyli Wy macie jakieś 15 złotych, a oni 4 grosze.

Źródło: https://www.bitfinex.com/fees

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: koparki » piątek, 21 lutego 2020, 04:47

@BitBay od niedawna nie wyświetlają sie juz wykresy w Firefox wer.73 (w Chromium jest ok), albo stało sie to po aktualizacji FF albo Wy coś zaktualizowaliście. Obecnie nie mam jak sprawdzić na najnowszym FF na innym komputerze , jeśli komuś działa prawidłowo na FF wer.73 to proszę o korektę.
Chodzi o np taki link: https://bitbay.net/pl/kurs-walut/kurs-algory-pln , pod Firefox brak wykresu , pozostało puste pole , kilka dni temu było prawidłowo.
---

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » piątek, 21 lutego 2020, 10:25

@koparki Zaktualizuj proszę w takim razie swoją przeglądarkę i daj znać czy problem został rozwiązany. Ze swojej strony sugerujemy korzystanie z przeglądarki Google Chrome, obecnie jest ona najbardziej kompatybilna z naszą platformą ;)

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: koparki » piątek, 21 lutego 2020, 13:31

Problem rozwiązany
BitBay Firefox 73 jest najnowszą wersją przeglądarki i jedyną już opensourcową alternatywą pozbawioną łapsk googla, nie mam zamiaru używać innej .
To jest komunikat zwrotny że coś nie gra u części użytkowników którzy stosują FF i projektant portalu mógłby na to zwrócić uwagę , zamiast tego dostaję poradę że mam używać "Google Chrome"? To jest Wasza ostateczna odpowiedź?
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 21 lutego 2020, 13:41

koparki pisze: piątek, 21 lutego 2020, 04:47jeśli komuś działa prawidłowo na FF wer.73 to proszę o korektę
Mam 73.0 i jest wykres, wyczyść może cache, spróbuj też w trybie anonimowym + wyłącz wtyczki
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: koparki » piątek, 21 lutego 2020, 13:45

@mudol profesjonalna rada, dzięki teraz wiem że działa, problem rozwiązany. Trochę zmyliło bo wiszą mi miesiącami w przeglądarce inne portale z wykresami i z żadnym nigdy nie było problemu.
---

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 26 maja 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tu83 » wtorek, 25 lutego 2020, 11:30

@BitBay Nie odnieśliście się do mojego pytania.
tu83 pisze: piątek, 21 lutego 2020, 00:19@BitBay Dlaczego prowizja za wypłatę Monero wynosi u Was kosmiczne 0.04 XMR?

Dla porównania Finex czy Bittrex mają 0.0001 XMR, czyli Wy macie jakieś 15 złotych, a oni 4 grosze.

Źródło: https://www.bitfinex.com/fees

Dyskutant
Posty: 297
Rejestracja: 31 października 2013
Reputacja: 52
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: altcoin » wtorek, 25 lutego 2020, 13:30

Najczęściej jak giełda się zwija to prowizja jest zaporowa aby użytkownicy nie mogli wypłacić coinów lub wypłacali ze stratą.

Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 11 sierpnia 2013
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: MIRQ3 » środa, 26 lutego 2020, 20:00

altcoin pisze: wtorek, 25 lutego 2020, 13:30Najczęściej jak giełda się zwija to prowizja jest zaporowa

Czy ja wiem? Parę dni temu udało mi się wypłacić pięciocyfrową kwotę w PLN. Narzekałem na weryfikację, ale w końcu się udało. Wypłata przyszła szybko.
Więc chyba nie jest z nimi źle. Możliwe, że jeszcze wrócę z kasą na BB, ale jak cena BTC ostro spadnie.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 4 sierpnia 2019
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Małomiasteczkowy » sobota, 29 lutego 2020, 22:39

Małomiasteczkowy pisze: poniedziałek, 27 stycznia 2020, 15:16
Małomiasteczkowy pisze: sobota, 11 stycznia 2020, 11:33
Małomiasteczkowy pisze: piątek, 27 grudnia 2019, 23:09 Czemu każda jedna transakcja jest obniżana o 1 gr? Czyli kupuje coś za 1000zł a faktyczny zakup dokonywany jest za 999,99? Kwota tutaj nie ma znaczenia, za ile bym nie kupił to jeden grosz zostanie na koncie.
Minęły 2 tygodnie, bug nadal występuje.
Minął miesiąc, bug nadal występuje.

Co więcej minimalna kwota PLN za którą możemy kupić cokolwiek to 5zł (wg informacji na stronie bitbay).
Niestety próbując coś kupić za 5zł -> błąd -> kwota jest niższa od minimalnej, bo system liczy to jako 4,99 ;)
Za 5,01 już przechodzi ;)
Minęły ponad 2 miesiące i nadal bug występuje.

Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: altar » piątek, 6 marca 2020, 15:02

Jeżeli zrobiłem przelew dzisiaj przed 15.00 i sesja wychodząca jest o 16, to czy pieniądze zostaną zaksięgowane dzisiaj na koncie ?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » piątek, 6 marca 2020, 15:27

@altar Czas zaksięgowania środków na koncie użytkownika jest zależny od sesji elixir międzybankowych. Środki muszą realnie znaleźć się na rachunku BitBay, wówczas zostaną dodane do salda w jednej z sesji księgowania, które w dni robocze odbywają się około 11:00, 14:00 i 17:00 ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: amneziahaze » piątek, 6 marca 2020, 17:43

altar pisze: piątek, 6 marca 2020, 15:02Jeżeli zrobiłem przelew dzisiaj przed 15.00 i sesja wychodząca jest o 16, to czy pieniądze zostaną zaksięgowane dzisiaj na koncie ?
Może się mylę, jednak najlepiej robić przelew w dwóch pierwszych sesjach, trzecia nie zawsze się łapie, a w przypadku piątku wiadomo - musisz wówczas czekać na pierwszą sesję poniedziałkową. W przypadku kryptowalut czy erc20/trc20 praktycznie ten "problem" nie występuje i jest uzależniony głównie od ilości potwierdzeń ustanowionych przez daną giełdę.

Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: altar » piątek, 6 marca 2020, 17:52

Niestety muszę czekać do poniedziałku. Myślałem, że wpisałem rano hasło akceptujące przelew, ale jednak zapomniałem. Zawsze jak się spóźniałem z zakupami na krypto, to kurs szybował do góry, więc pewnie i tym razem tak będzie :)

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hazi » niedziela, 8 marca 2020, 10:17

https://qanplatform.com/ bedzie ostra jazda w dół

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 9 marca 2020, 11:40

@BitBay Czy w końcu naprawicie księgowanie PAY? Raz księguje się z automatu a czasem trzeba czekać 3 godziny i zamiast statusu "oczekujący" ma status "oczekuje". Pisałem o tym na PW to stwierdziliście że jest to wysyłane kontraktem i trzeba księgować ręcznie, gdy ma się to tylko do ETH. Ponieważ każdy token ERC-20 jest wysyłany kontraktem na którym on został utworzony. Wysyłałem z HUOBI, wysyłałem z portfela i sytuacja jest ta sama. Czyli losowa. Raz się zaksięguje dobrze a raz sobie czekaj.
https://etherscan.io/address/0xb9704862 ... e1a905b280 To jest kontrakt PAY i wszystkie giełdy wysyłają tym kontraktem, tak samo wysyłka z portfela

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 26 lutego 2016
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: EmilU » środa, 11 marca 2020, 22:17

W jakim banku obecnie bitbay ma konto do wplata PLN?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości