Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Bit-els » środa, 19 lutego 2020, 14:34

@koparki najlepiej śledzić CEO Binance


i ogólnie na twiterze #Binance

Dodano po 8 minutach 25 sekundach:
komunikat z ich strony:
Binance is undergoing temporary system maintenance. Binance has suspended deposits, withdrawals, spot trading, margin trading, P2P trading, lending, redemption, as well as asset transfers from sub-accounts, margin accounts, futures accounts, and fiat wallets.

Please note that trading on Binance Futures will continue unaffected during the maintenance period.

We apologize for any inconvenience caused, and thank you for your patience.

Thanks for your support!

Binance Team


a może faktycznie poważniejsze problemy. Mieli kiedyś jakiś skuteczny włam na dużą kasę?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Binance_Angels » środa, 19 lutego 2020, 14:42

Bit-els pisze: środa, 19 lutego 2020, 14:34a może faktycznie poważniejsze problemy. Mieli kiedyś jakiś skuteczny włam na dużą kasę?
Niezapowiedzianą awarię spowodowało uszkodzenie jednego z klastrów w których zapisywane były dane na temat rynku. Na tę chwilę dane są kopiowane na nowe urządzenie i synchronizowane. Proces ten ukończony został już w blisko 70%.

Tak jak słusznie zauważył @Bit-els my również zachęcamy do obserwowania profilów Binance i CEO na Twitterze oraz dołączenia do polskiego czatu https://t.me/binance_polish.

@koparki
Zespół Binance dzieli się zarówno ze swoimi użytkownikami jak i Aniołami informacjami na temat przebiegu prac i nic nie jest ukrywane. Informacje na temat powodów niezapowiedzianej awarii zostały opublikowane przez CEO Binance kilkanaście minut po odnalezieniu przyczyny. Podobnie wyglądało to w ostatnich kilku dniach. Zespół przygotował podsumowanie sytuacji i przyczyn problemów z którymi borykała się giełda w formie wpisu na blogu. Ze swojej strony możemy dodać, że dd zespołu moderatorów takiego forum jak bitcoin.pl oczekiwalibyśmy więcej neutralności i rozwagi.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: CzarnaOwca » środa, 19 lutego 2020, 15:21

Binance_Angels pisze: środa, 19 lutego 2020, 14:42Ze swojej strony możemy dodać, że dd zespołu moderatorów takiego forum jak bitcoin.pl oczekiwalibyśmy więcej neutralności i rozwagi.
No właśnie, proszę nie pisać głupot takich jak to:
Binance_Angels pisze: środa, 19 lutego 2020, 14:42nic nie jest ukrywane
Nikt nigdy nic nie ukrywa, ani politycy, ani rząd, ani złodzieje, ani właściciele walut czy giełd.... Tylko potem płacz pokrzywdzonych jest. Nie ma czegoś takiego jak "bezpieczna giełda", każdy twierdzi(ł), że jego systemy są "de best".
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Binance_Angels » środa, 19 lutego 2020, 18:08

Niezaplanowana przerwa techniczna została zakończona
https://www.binance.com/en/support/arti ... 0039984971

Handel zostawnie wznowiony o godzinie 18:30 polskiego czasu
Wszyscy użytkownicy mogą już anulować swoje zaległe zlecenia handlowe.

Zespół Binance podjął również decyzję o nie naliczaniu odsetek za środki pożyczone na łamach margin za cały dzisiejszy dzień.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 23 października 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Pawel.M » niedziela, 23 lutego 2020, 09:56

Co z tą waszą licencją? Czy Binance jest nadal wart zaufania?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Binance_Angels » niedziela, 23 lutego 2020, 20:23

Pawel.M pisze: niedziela, 23 lutego 2020, 09:56Co z tą waszą licencją? Czy Binance jest nadal wart zaufania?
Jeżeli pytasz o sytuację przytoczoną w jednym z artykułów Coindesk na temat sytuacji Binance na Malcie, to pozwolimy sobie zacytować słowa jednego z przedstawicieli Binance:
ten stan obowiązuje od początku 2019 roku kiedy rozpoczęliśmy prace nad uzyskaniem licencji na Malcie. Nic odkrywczego. Żadna firma, która starała się o licencję na Malcie i usankcjonowanie swojego pobytu takowej jeszcze nie uzyskała. Daleko idący tytuł mówiący o nielegalnej działalności jest... 🙄


Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

wysłanie priva mailem- czy znikną środki?

Postautor: koparki » sobota, 29 lutego 2020, 21:01

fervi pisze: sobota, 29 lutego 2020, 20:42Ogólnie (jak się wtrącę) cały problem polega na tym, że o ile transport do poczty jest szyfrowany, to same maile ... nie są. I zdarzało się, że hakerzy skanowali pocztę za różnymi rzeczami do spieniężenia. Taka sytuacja była w Yahoo

To była z tego co pamiętam ciekawa akcja, bo mieli chyba kilka czy kilkanaście grup hakerskich w swojej infrastrukturze i wszyscy dawali radę XD Przypadkiem ich odkryto gdy Yahoo było sprzedawane

@fervi to ja jeszcze do tego dodam żebyście nie korzystali z giełdy Binance jeśli zależy Wam na prywatności ( @Binance_Angels @Binance.Angel proszę przekazać do centrali poniższe zarzuty).
A to z tego prostego powodu że dosłownie każda wpłata i wypłata kryptowalut jest w mailu skrzętnie opisana jawnym tekstem: adres i kwota. Nie wiem czy to głupota osób odpowiedzialnych za projektowanie silnika giełdy czy może jakaś cicha umowa z władzami w zamian za spokój. Ponadto nie ma tam zmiennych adresów do każdej wpłaty ale to juz zaczyna być głupi "standard" niemal wszędzie.
Jako osoba która niemal od początku jest fanem idei kryptowalut (prywatność/decentralizacja/niezależność) nie polecam tej giełdy bo jest rażąco niekompatybilna z ideą prywatności kryptowalut i wysyła wrażliwe dane mailem jawnym tekstem!

Duża giełda, która potrafi zrobić maila weryfikującego bez spowiedzi jawnym tekstem(ponadto ma również opcję gpg) oraz potrafi obsłużyć zmienne adresy do wpłat jest np. Bitfinex .
---

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

wysłanie priva mailem- czy znikną środki?

Postautor: fervi » sobota, 29 lutego 2020, 21:32

koparki pisze: sobota, 29 lutego 2020, 21:01Binance jeśli zależy Wam na prywatności


Zgadza się. Dość przestarzała giełda, ale niestety nie wymaga KYC. W sensie to jest dobre, ale plasują się wysoko dzięki brakowi KYC i dużej ilości shitcoinów. Poza tym to niestety przestarzała giełda.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

wysłanie priva mailem- czy znikną środki?

Postautor: koparki » sobota, 29 lutego 2020, 21:45

@fervi tak samo nie wymaga KYC jak i Binance, czyli jest to w obu wypadkach dobrowolne. Natomiast co do starzenia się to chyba idea krypto nie starzeje się. Jednak Binance lansuje "nowocześniejszą ideę" w świecie krypto - transparentność w mailach które fruwają po internecie - jawny tekst z kwotami i adresami oraz przypisany jeden adres do użytkownika .
---

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Kutalisk » niedziela, 1 marca 2020, 23:06

@Binance_Angels mam problem z wypłatą ZEC na adres t1. Sprawdzałem na ledgerze czy nie było pomyłki przy kopiowaniu adresu. Jest ok ale ciągle mam komunikat z giełdy "Please enter a valid address"

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 241
Rejestracja: 18 czerwca 2018
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: Binance_Angels » poniedziałek, 2 marca 2020, 11:53

Kutalisk pisze: niedziela, 1 marca 2020, 23:06@Binance_Angels mam problem z wypłatą ZEC na adres t1. Sprawdzałem na ledgerze czy nie było pomyłki przy kopiowaniu adresu. Jest ok ale ciągle mam komunikat z giełdy "Please enter a valid address"
witaj, w takim przypadku prosimy o kontakt z supportem na binance.zendesk.com lub przez czat w aplikacji mobilnej. W tym przypadku nie jesteśmy w stanie pomóc.

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eth » środa, 4 marca 2020, 11:27

Spoiler:
Działa Wam apka binance na telefonie?
@jdm apka działa, ale wszystkie kursy stoją
Ostatnio zmieniony środa, 4 marca 2020, 11:35 przez Eth, łącznie zmieniany 1 raz.

jdm
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 21 lutego 2020
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jdm » środa, 4 marca 2020, 11:32

Eth pisze: środa, 4 marca 2020, 11:27Działa Wam apka binance na telefonie?
Działa już.

https://www.binance.com/en/support/arti ... 0040075852

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 142
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: tomaroc » środa, 4 marca 2020, 11:55

API jeszcze nie działa. Tylko www

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » środa, 4 marca 2020, 12:03

www też tylko do odczytu, wszystko poblokowane. Wg twittera działa chyba już anulowanie ofert, nie wiem nie testowałem, żadnych wystawionych nie miałem.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 30 kwietnia 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: alfthebest » środa, 4 marca 2020, 12:07

co się znowu dzieje z Binance ? - mogłem anulować zlecenie ale teraz nie mogę złożyć nowego - problem z API (zarówno przez www jak i przez aplikację desktop)

Dodano po 2 minutach 23 sekundach:
przez komórkę też nie działa ????

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 30 kwietnia 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: alfthebest » środa, 4 marca 2020, 12:23

anulowanie tak ale złożyć nowe już dupa - zobaczcie na www ostatnie tranzakcje 10:21

Dodano po 8 minutach 13 sekundach:
na Bitfinex widzę ostatnie transakcje o 11:23 - czy to globalnie ??

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Binance - Informacje o giełdzie, najnowsze informacje

Postautor: CzarnaOwca » środa, 4 marca 2020, 12:30

@alfthebest awaria, już naprawiają.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » środa, 4 marca 2020, 12:31

@alfthebest tu chyba najszybciej się dowiesz co i jak:
https://twitter.com/cz_binance
e: ruszyło.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: filoZoff » środa, 4 marca 2020, 13:59

mudol pisze: środa, 4 marca 2020, 12:31@alfthebest tu chyba najszybciej się dowiesz co i jak:
https://twitter.com/cz_binance
e: ruszyło.


Ale wypłaty z Binance w dalszym ciągu nie zostały włączone - przynajmniej ja mam niedostępne.
Czy może ktoś sprawdzić, czy u niego też są szare?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości