Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: filemon88 » środa, 12 lutego 2020, 15:12

Pisałem z nim dzisiaj oto nowe informacje:

Good day Radoslaw


I can assure you we are working daily behind the scenes right now. There is little value for us to commit to a date however I can tell you it benefits us to get things ready as quick as possible.


Once we announce the new team, company and vision for GAME, we shall speak directly with the polish community via an AMA of some type


To specially address the loyal polish community

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 4 marca 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: WOTrue » czwartek, 13 lutego 2020, 11:47

Zobaczymy co z tego będzie To juz kolejne rewelacje w ostatnim czasie...Swoją drogą nieźle ktoś kręci Bitbayem. Ostatnio Futuro teraz Kzc :roll:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » czwartek, 13 lutego 2020, 18:11

Już pompowali trochę walut, może teraz czas na GAME?

Sytuacja jest ciekawa, jakby wybrali GAME do pompowania i przebili te pierwsze ścianki i doszedł by do tego owczy pęd jak na Lisku, FTO, KZC i teraz na LML, plus nowy właściciel wypuściłby newsa o nowym teamie, roadmapie i przerobiliby trochę stronkę, to przyznam, że aż boję się pomyśleć, gdzie GAME może się zatrzymać. Będzie grubo.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 24 września 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Konrado7896 » piątek, 14 lutego 2020, 13:17

Ja chyba wejdę za jakieś skromne 500zł pod pompkę

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » piątek, 14 lutego 2020, 16:23

Niedługo odlatujemy, trzymajcie się! 21 groszy pęka! :)

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 1 stycznia 2020
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: dr coin » sobota, 15 lutego 2020, 08:34

Notice the GameCredits domain now belongs to an organization located in ON, Canada; where Jason Cassidy and his team are located. Turns out this wasn’t a “scam” as some of you called it.

Great buying opportunity for GameCredits cryptocurrency (GAME) @gamecredits
! Price is low, but not for long!

Sam nie wiem co myśleć o tym game. Może być wybicie xxx-xxxx % lub bankrut. Spekulacyjnie bardzo ciekawy coin. Wiele zależy od newsów które wrzucą na tweetera. Czekam i obserwuje.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Syl_Cze » niedziela, 16 lutego 2020, 11:20

Obrazek

Mam pytanie do osób zainteresowanych projektem GAME. Co się dzieje z ich portfelem ? Od 2/3 miesięcy nie mogę dostać się do swojego portfela, mam tam trochę coinów ale nie mogę nic z nimi zrobić, rozumiem że to przez zmianę właściciela ? Czy ten portfel upadł i straciłem bezpowrotnie moje coiny? Podłączam ledgera i wszystko wygląda ok tylko nie potrafi się połączyć z siecią game.credits, bloxexplorer już działa normalnie więc widocznie przywrócili funkcjonalność tej sieci. Jak myślicie co dalej będzie z tym portfelem ? Mam się nastawiać na bezpowrotną utratę moich coinów?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » niedziela, 16 lutego 2020, 11:31

@Syl_Cze
Napisz na ich Discordzie, może ktoś Ci pomoże:
https://discordapp.com/channels/3586905 ... 4281417728

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Dodo101 » niedziela, 16 lutego 2020, 14:24

@Syl_Cze Spróbuj przepisać klucz prywatny do Game do Coinomi.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » niedziela, 16 lutego 2020, 20:24

GAME/USD, 1w, log; szersze spojrzenie :D Miejmy nadzieję, że przebije ten szczyt ostatni na 0.14$ :D


### edited: 2020-02-16 21:31 ###
Spoiler:
GAME/BTC, 4h :D Może jakiś trójkąt symetryczny tutaj jest :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: greg_ » poniedziałek, 17 lutego 2020, 01:31

anagamidev pisze: niedziela, 16 lutego 2020, 20:24GAME/USD, 1w, log; szersze spojrzenie :D Miejmy nadzieję, że przebije ten szczyt ostatni na 0.14

Kolejny post z cyklu "gdyby wykresy wpływały na rzeczywistość"...
A powodem tego przebicia będzie?
Bo chciejstwo to trochę za mało...

Odnośnie pana Jason'a Cassidy to mi od poniedziałku nic nie odpisał.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » poniedziałek, 17 lutego 2020, 09:38

greg_ pisze: poniedziałek, 17 lutego 2020, 01:31Odnośnie pana Jason'a Cassidy to mi od poniedziałku nic nie odpisał.

Bo pewnie nie jesteś jedynym, który pisze do niego. Zobacz na jego linkedin'a ile on rzeczy ogarnia. To jest ogólnie zajęty chłop, podejrzewam, że GAME to jeden z wielu jego obowiązków.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9206
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 17 lutego 2020, 10:46

@greg_ nie oszukujmy się to jest zwykły coin typowo pump and dump :D Taki rollercoaster, jak chcesz ostrej zabawny na granicy życia i śmierci(swojego kapitału) to można próbować :D Wg. mnie jest tanio cały czas i liczę na 100PLN jak już wszyscy się wyprzedadzą, bo takie targety mi technicznie wychodzą :D A im mniej osób w to wierzy tym lepieij :D Na https://web.telegram.org/#/im?p=@gamecreditsglobal mają niby 1500 ponad użytkowników, dużo osób jest tam w miarę aktywnych, no teoretycznie gdyby średnio każdy z nich zainwestował 1000-1500$ to są w stanie wykupić całe supply, jeśli byłby u nich ostry HODL, to kurs mógłby powoli powoli odlecieć w górę bez przeszkód większych :D A jak już coś rośnie to ludzie kupuje, a dlaczego kupują, bo rośnie :D To samo jest jak spada, dlaczego sprzedają, bo spada i spadnie do 0 :D No na Lisku dokładnie to samo było, panika, marazm, pesymizm, dziadostwo wydawało się ciężkie jak z ołowiu, natomiast jak już zaczęło bullrunować, to Lisk nagle stał się leciutki jak pióreczko i odfrunął robiąc 500% i zostawiając wszystkich na niższych poziomach, ciul wie czy w ogóle tam spadniemy to samo może być z GAME, ogólnie oba mają bardzo podobne wykresy(wykres niżej), z tym że Lisk wybij HH lokalne, więc teoretycznie jest już uptrend, w każdym razie warto obserwować, bo mogą mieć w późniejszym czasie podobne lustrzane odbicia, na razie wydaje się, że GAME przewodniczy, zresztą na wielu altach było podobnie w ostatnim czasie, ekstra wybicia na setki procent, altseason w pełnej krasie, teraz korekta i lecimy +1000% kolejne zapewne :D No i im bardziej cytryna jest wyciskana tym później może mocniej odprysnąć :D Na pewno sporo osób jest pewnie ubranych na 5-10PLN kiedy wszedł na BitBay, bo wtedy był największy hype i każdy kupował jak leci :D Ogólnie na 1w wolumeny rekordowe, być może doszło do jakiejś grubej reakumulacji przez grubelstwo i będzie ostra pompa jak w 2017 roku :D Ciężko powiedzieć :D
Na log, 1w, jest niby jakiś klin zniżkujący rozszerzający się, jakby tak z niego wybiło górą to byłoby ciekawie być może, ale trzeba przebić 0.55PLN, czy 1.4$ zapewne, jako potwierdzenie odwrócenia trendu :D
Spoiler:
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 grudnia 2019
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kodi.maverick » poniedziałek, 17 lutego 2020, 20:08

CO TO ZA BADZIEWIE ???!!!?????

https://gamecredits.org/

GENIUSZ... AUTOR, AUTOR ! ! !

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 4 marca 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: WOTrue » poniedziałek, 17 lutego 2020, 20:46

Też bym chciał wiedzieć o co tu biega. Cena stoi. Na pompke muszą się choć odrobinę więcej postarać. Powoli staje się to śmieszne...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: ChomiczyPlan » poniedziałek, 17 lutego 2020, 22:34

kodi.maverick pisze: poniedziałek, 17 lutego 2020, 20:08CO TO ZA BADZIEWIE ???!!!?????

https://gamecredits.org/

GENIUSZ... AUTOR, AUTOR ! ! !




Co to się odkasztaniło? XDDDDD Hahahah xd

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 375
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 246
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Waszawa

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Antrepair » wtorek, 18 lutego 2020, 13:00

ChomiczyPlan pisze: czwartek, 13 lutego 2020, 18:11 (...) przerobiliby trochę stronkę, to przyznam, że aż boję się pomyśleć, gdzie GAME może się zatrzymać. Będzie grubo.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 grudnia 2019
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kodi.maverick » piątek, 21 lutego 2020, 10:06

Nooo...... komedii ciąg dalszy....... :lol:
https://gamecredits.org/index.php/sample-page/
Dał większą czcionkę aby dobitniej uwypuklić swój "PLAN" :D . Może pomożemy... Dis profeszynal pejcz (taki bat :D ) iz speszyli for ju, maj polisz friends. Sun Aj łill gif jó niu in form ejszon. Bi in Tadż... Machal, end prej. Czy ten gość coś robi. O tak!1! Robi z ludzi idiotuff. [a tu jest taka emotka co jej jeszcze nie wymyślili, co nie wie czy się śmiać czy płakać, a do tego jest zniesmaczona postępowaniem pewnego nowego własciciela i wściekła jak jasna cholera}

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 lutego 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: CygaCrypto » piątek, 21 lutego 2020, 16:11

Niedowiarki to teraz wchodźcie na stronę GameCredits. Na moje oko strona czekała na przekierowanie na inny hosting dlatego Wordpress był przez dwa dni, bądź celowo tak zrobili, żeby ludzie wyprzedali po obecnej cenie swoje tokeny i zakupili niedługo ponownie po większych cenach :)

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: koparki » piątek, 21 lutego 2020, 16:32

Kabaret trwa, kolega powyżej zarejestrował się na forum tylko po to aby podzielić się spiskiem. Spiskowcy, wieloryby projektu upozorują upadek kojna i w ten sposób wyłudzą cenny skarb GAME po obecnej cenie a wyleszczeni "inwestorzy" z BitBaya zostaną z ręką w nocniku i w panice kupią po wyższych cenach aby tylko kto inny nie wykupił im drogocennego kojna. Bo przecież GAME będzie już niedługo niezbędnikiem w grach komputerowych i nie tylko LOL
Normalnie nie dopuściłbym do takiej publikacji post wyżej ze świeżego konta, ale jest to tak głupie że aż zabawne.

Zamieńcie sobie to na polski projekt ALG ( Algory.io ) - prawda że to zupełnie inna liga? realność zamiast obietnic. Też jest na BitBay, nie wiem czy zarobicie(to nie jest porada inwestycyjna), ekipa ALG nie zwinie się bo mają już przecież samograja, włożyli pracę a produkt który mają jest realnie użyteczny już teraz.
---

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości