Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 12 lutego 2020, 13:33

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 10 maja 2019
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Byku80 » środa, 12 lutego 2020, 18:06

Lisek boczniaka zalicza, na forum cisza fascynacja chwilowo opadła. Jakieś przemyślenia co do kursu na najbliższy czas? Osobiście nastawiłem koszyki na zakupy na niższym poziomie liczę na 6,70, ale to różnie może być. 8-)

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 24 września 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Konrado7896 » środa, 12 lutego 2020, 18:32

Też tak macie że jak klikacie na wykres liska na bitbay to wyswietla wam sie wykres gamecredit?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 12 lutego 2020, 18:34

@Byku80 kwestia paru h i będzie wszystko jasne.. Ale na 6 zł nie nastawialbym się zbytnio.


Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 29 stycznia 2020
Reputacja: -8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukaszspeed21 » środa, 12 lutego 2020, 19:43

To jeszcze nie teraz.moze 5.8-6zl.wczesniej tego nie widze.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam.krakus » środa, 12 lutego 2020, 21:18

Moim zdaniem "za chwilkę" się wyjaśni czy krekta będzie mocniejsza, czy się trend wzrostowy ustabilizuje: https://prnt.sc/r1g34g.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ChomiczyPlan » środa, 12 lutego 2020, 23:18

Wg mnie trend jest tak silny, że jednak wyjdziemy górą. Większość ludzi jest z moich obserwacji za korektą, więc wg mnie idizemy w górę.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » czwartek, 13 lutego 2020, 05:58

@blink
sprawdź jeszcze raz ten portfel

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 13 lutego 2020, 07:44

Widocznie od ostatniej linii musi odbić :mrgreen: jeśli od niej nie odbije to cały wzrost będzie zagrożony..


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 16
Rejestracja: 17 lutego 2018
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vhalior » czwartek, 13 lutego 2020, 10:30

Moim zdaniem szykuje się korekta na bitcoinie do około 9800-10000$. Pociągnie ona za sobą alty, a w tym liska. Lisk kolejny przystanek ma w okolicach 1,7$ co daje nam ~6zł. To jest scenariusz na weekend pod który ja będę grał.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » czwartek, 13 lutego 2020, 10:43

Wstawać nie spać !!! Zwiedzać :P
Jest korekta, nic ino brać promocja. Przypominam "wszystko poniżej 10 zł to okazja" Wasz wodzu od moonów coś cicho siedzi na forum, i taka cisza w tym wątku to chyba jakaś zmowa. Przelewy rozumiem na 12-tą w drodze i będzie kasa na załadunek.
Poprzednio przy tej cenie były piski i krzyki jak w przedszkolu a teraz martwa cisza, zobaczcie jak to ta sama cena innego dnia wpływa inaczej na zachowanie ludzi :shock: dwa dni temu wydzierali byście sobie tego Liska z rąk.
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » czwartek, 13 lutego 2020, 10:48

adekwatnie do wykresu , przy wzrostach był duży obrót przy spadkach był dużo mniejszy obrót, przełożenie masz w aktywności wątku.
Naruszone wsparcia 7.2 , to nie jest sprawka tylko słabości liska ale bitcoina który targa kursem innych kryptoaktywów.
Jesli będzie zjazd bitka sporo poniżej poziomu 10k to alty znów będą krwawić.
---

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » czwartek, 13 lutego 2020, 10:56

@koparki BTC ledwie pierdnąć zdołał nie uważasz chyba, że 150$ na BTC to słabość BTC :D
A w tym czasie Lisk jak słusznie wspomniałeś zdążył pokazać nowe minima hehe. Otóż to tu trafiłeś w punkt, to strach pomyśleć gdzie będzie Lisk jak Btc wróci do cen sprzed dwóch dni np poziomów 9800$
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 5 września 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Onwiealbonie » czwartek, 13 lutego 2020, 10:58

@Jazda nie bądź taki do przodu,bo sam naganiałeś,żeby sprzedać Liska, kupić BTG i co?
Nie bądź mądrzejszy od kury,bo strasznie jesteś pewny siebie w tym co piszesz,a nie ma to żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.
Nie żebym się czepiał,ale mega się czepiasz co chwilę,nie twierdzę że Lisk nie spadnie itd.,ale przecież tym co piszesz Ameryki nie odkryłes,a cały czas mam wrażenie jedziesz w tym wątku.
Dobrego dnia przy okazji.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » czwartek, 13 lutego 2020, 11:05

No ale
Jazda pisze: czwartek, 13 lutego 2020, 10:56nie uważasz chyba, że 150$ na BTC to słabość BTC
Jazda pisze: czwartek, 13 lutego 2020, 10:56BTC ledwie pierdnąć zdołał

Zwrotka ze szczytu bitcoina, z dość wysokich poziomów cenowych dość długie czerwone świece na bardzo wysokich obrotach to nie jest pierdnięcie (zobacz w małych skalach 15m - 5m). Obroty podczas spadku były dużo wyższe niż przy wzrostach poprzedzających spadek.
Strachem powiało po prostu, statystycznie coś takiego kończy sie częściej kontynuacją spadku.
---

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 7 września 2019
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jasio92 » czwartek, 13 lutego 2020, 11:17

Powinien zostać otwarty nowy dział :)” dogryzki,sprzeczki, awanturki”
Rzeczowo i na temat;) na chwile obecna to trzeba dołożyć kapitału i uśredniać cenę. Ten co nie ma kapitału to pozostają 2 opcje
1- czekać aż się odbije (tydzień, miesiąc, rok)
2- sprzedać i usiłować kupić więcej za mniej (trochę ryzykowne)
To ze kiedyś odbije to jest prawie pewne. Krypto to jest maszynka do robienia $$$. Tyle ze zawsze ktoś musi stracić bo pieniądze się nie rozmnażają. Jedni kupują drudzy sprzedają. Jedni na Gorce drudzy na dołku. To jest tak prosty mechanizm, ze nie rozumiem co niektórych ludzi. Nikt z nas nie ma szklanej kuli i nie widział się z wróżka. Pompa idzie jak „grubas” to zaplanuje i pompuje w to kasę, a ulica (czyli połowa z nas) ładuje się za wysoko i zaczynaja się wtedy wielkie analizy, odwrócone flagi, potrójne odbicia, jednorożce, wieloryby, młotki, a ostatnio nawet zacny dinozaur. Do tego dochodzą pytania „a jak myślicie mam x$ wchodzić?” No to już jest szczyt:) człowiek który ma dużo do sprzedania (bo jest górka) będzie naganiaczem i wszystkim wmówi, ze jest w elicie, ze ma przeciek, lecimy na nowe ATH. ( to powinno być karane bo to można porównać do wyciągania hajsu z renty babki)
Zrozumcie ten prosty mechanizm i nie sugerujcie się gadaniem innym. Jeżeli chcesz być inwestorem to niestety musisz sam podejmować decyzje:)

Pozdrawiam wszystkich wytrwałych i kumatych ;) miłego dnia;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » czwartek, 13 lutego 2020, 11:18

@Onwiealbonie Większej głupoty napisać nie mogłeś.
Ale niech będzie po Twojemu. To teraz mi pokaż, że nie miałem racji i się pomyliłem ? Skoro do Ciebie nawet nie przemawiają sumy jakie widzisz na ekranie monitora.
Czy ktoś stracił kupując BTG dwa dni temu ? (Bo ja go kupowałem poniżej 49 zł i w górę a już dzień póżniej sprzedałem po ponad 58.3 na waszym ulubionym Bitbay. I dalej Twierdzę iż warto go obserwować bo powinien dać jeszcze zarobić. No ale to nie temat o scamach jak to już ktoś mądrzejszy mi tutaj wypomniał. Wiec nawiązuje tylko do Twojego postu.

A teraz w pytanie drugą stronę czy ktoś nie jest w plecy kupując LSK dwa dni temu ?
Tak więc chłopie ogarnij się, ja nie od moonów i naganiania. Trzeba być trzeźwo myślącym realistą, jak chcesz zarabiać kase.

I na koniec jeszcze dodajesz zdanie, iż Ty nie Twierdzisz, że spadnie LSK. Nie musisz bo już spadł naruszając wsparcia.

Także wszystkim wam miłego dnia, samych trafnych decyzji inwestycyjnych życzę. I nie dawajcie się nabijać w butelkę naganiaczom, i na pewno nie o mnie tu chodzi...
Ostatnio zmieniony czwartek, 13 lutego 2020, 11:20 przez Jazda, łącznie zmieniany 1 raz.
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6981
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 13 lutego 2020, 11:20

Spoiler:
LSK/PLN, 1h, 20% promocji :D Buy the dip!!! :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 30 czerwca 2019
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: hubertrykala » czwartek, 13 lutego 2020, 11:28

Moim zdaniem cena liska jest w dalszym ciągu za niska. Spójrzcie na wykres btc, lsk i innych altów z Maja 2019 roku. Przy cenie btc ok. 30k lsk kosztował średnio 7,5 zł. Przy takiej cenie btc dzisiejszej lsk powinien kosztować spokojnie o 2 złote więcej.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 21 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: rdsxfi » czwartek, 13 lutego 2020, 12:02

Do poniedziałku może się nawet pojawić 4Pln na lisku :twisted:

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości