Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomi33 » poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:42

Dovakhiin pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:33 @Tomi33
Zróbcie świece 1D na 100% :mrgreen:
Co będzie to będzie naszym założycielem grupy jest sam Kristoffer Koch to nasz czarny koń i to głównie od niego zależy większość ruchów , też posiada spore sumy liska nie mówiąc o samym btc, plan jest 5$ a czy wyjdzie to nie wiadomo.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 15 stycznia 2020
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Anapanasati » poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:55

Spoiler:
@Tomi33 to narysujcie jakąś chorągiewkę byczą :D
Spoiler:
Ogólnie lekko wyszliśmy ze strefy akumulacyjnej długoterminowej :D Długoterminowo z perspektywy ATH Lisk ciągle jest tani jak barszcz :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 10 lutego 2020, 10:07 przez Anapanasati, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 lipca 2019
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomallo » poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:57

mam pewna mysl co o tym sadzicie? Te wszystkie serwisy prediction itd... jest ich ogrom. Kazdy pokazuje co innego, wg jednych lis upadnie wg innych bedzie roslo patrzac na to badziejstwo przeszlo mi przez glowe iz te serwisy nie opieraja sie na zadnych algorytmach, analizach tylko sa wlasnoscia grupy "grubasow" ktorzy tworza takie serwisy tylko po to aby ukierunkowywac ludzi na dana walute a od innej odstraszyc i nic nie ma to wspolnego z analiza techniczna itd, siedzi pewnie Pan John ktory tworzy wykres wg zalecen Pana miliardera ktory mu mowi czego ma najwiecej... ot taka teoria spiskowa :D hehe

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: otrzezwienie » poniedziałek, 10 lutego 2020, 10:17

Zobaczymy po poludniu jak wszystkie przelewy dotra na bitbay.Ciekawe czy to spoteguje pompe :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 10 lutego 2020, 10:31

Żeby BTC nie przeszkodził w dalszej pompie :mrgreen:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ChomiczyPlan » poniedziałek, 10 lutego 2020, 10:40

BTC się zesmarkał i nie poholdujesz.

Choć akurat teraz testuje ważny opór, jak to pęknie, to poleci jeszcze trochę, do 9450 około. Testuje właśnie drugi raz w ciągu ostatnich paru godzin, także zobaczymy, za 3-cim razem pewnie złamie.

@liskoptimist No ja aktualnie krótkoterminowo wyszedłem i obserwuję. Najwyżej znów mi ucieknie i będę musiał odkupić ciutkę drożej.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 10 lutego 2020, 10:45 przez ChomiczyPlan, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 25 stycznia 2020
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: liskoptimist » poniedziałek, 10 lutego 2020, 10:42

Zobaczymy w ogóle do jakiego poziomu BTC spadnie, jak na razie Lisk praktycznie nie reagował na lekkie spadki BTC(oby tak dalej), ciekawe jakby zareagował na spadek rzędu 5-8% oby to nie wpłynęło na Lisa

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 15 stycznia 2020
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Anapanasati » poniedziałek, 10 lutego 2020, 10:49

Spoiler:
ChomiczyPlan pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 10:40Najwyżej znów mi ucieknie i będę musiał odkupić ciutkę drożej.
No i później dziwić się, że to ma wbić nowe ATH :D Lisk 100$ soon :D

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 30 czerwca 2019
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: hubertrykala » poniedziałek, 10 lutego 2020, 10:57

W Maju 2017 roku Lisk także rozpoczął hossę od mniej więcej poziomu 2 zł. Następnie korekta nastąpiła po wbiciu ok.18.50 zł. Może teraz także należy liczyć na mniej więcej takie ceny przed ewentualną korektą?

Swoją drogą widzę fajne różnice cenowe są między BB a Binance. Średnio 10 - 20 groszy różnicy. Można fajnie arbitraż robić jak się ma dość sporą gotówkę na giełdzie :) kupował na BB, sprzedawać na Binance, BTC z powrotem wysyłać na BB.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 10 lutego 2020, 11:01

@hubertrykala zależy od prędkości transferu, ktoś kojarzy jak szybko przelewy dochodzą/wychodzą? Jeszcze prowizje od wypłaty trzeba doliczyć.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » poniedziałek, 10 lutego 2020, 11:02

Nie jestem czarnowidzem ale dopuszczam taki rozwój sytuacji:

Właśnie lekko kroyguje BTC, co na to LSK nic. A więc super fajnie Liska nie rusza korekta na BTC, nic tylko kupować teraz bo jak BTC ruszy to nie zdążę, i na pewno będzie drożej. Jak się już większość załaduje, bo przecież to okazja, to LSK spadnie. Oczywiście mało kto go sprzeda, bo po co skoro to tylko drobna korekta i nie ma powodów do strachu. Poleci mocniej będzie tekst w stylu "pi...lę nie sprzedam będę trzymał"

I obym nie miał racji :mrgreen:
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 25 stycznia 2020
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: liskoptimist » poniedziałek, 10 lutego 2020, 11:09

mudol pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 11:01 @hubertrykala zależy od prędkości transferu, ktoś kojarzy jak szybko przelewy dochodzą/wychodzą? Jeszcze prowizje od wypłaty trzeba doliczyć.
Pytasz konkretnie o BB? Ja 2 tyg przelewałem lisy z portfela szły mi na BB 35 min a wczoraj szły 52 min

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 10 lutego 2020, 11:23

@liskoptimist tak, między innymi, jak widać, przez ten czas cena też potrafi skoczyć +-, więc małe szanse na arbitraż.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 5 września 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Onwiealbonie » poniedziałek, 10 lutego 2020, 12:35

@koparki czy nadal trzymasz się swojego scenariusza? czy to co się dzisiaj wydarzyło można uznać za korektę?

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 10 maja 2019
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Byku80 » poniedziałek, 10 lutego 2020, 12:49

Ogólnie mówiąc pamiętam jak Tobi33 chciał kupić liski dając więcej niż na giełdzie i to coś koło 1zł, potrzebowali 700tyś.LSK, wiedziałem ze trzeba napakować koszyki do pełna bo coś się szykuje, no i doczekałem, ale niestety wyszedłem przy 7,80zł 10% lisków. Tobi33 napisał że chcą uderzyć na 5$, kto ryzykuje i dokupuje ja się zastanawiam czy nie wejść z mniejszą ilością, a może ti ściema teraz dla zmylenia.😉

Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Przemko » poniedziałek, 10 lutego 2020, 13:00

Byku80 pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 12:49Ogólnie mówiąc pamiętam jak Tobi33 chciał kupić liski dając więcej niż na giełdzie i to coś koło 1zł, potrzebowali 700tyś.LSK, wiedziałem ze trzeba napakować koszyki do pełna bo coś się szykuje, no i doczekałem, ale niestety wyszedłem przy 7,80zł 10% lisków. Tobi33 napisał że chcą uderzyć na 5$, kto ryzykuje i dokupuje ja się zastanawiam czy nie wejść z mniejszą ilością, a może ti ściema teraz dla zmylenia.



Myślę że jakby Tobi33 był tego pewny co zrobią "jego znajomi" to on i cała jego rodzina i jeszcze znajomi i może nawet znajomi znajomych byli by teraz na dłuugich wakacjach. Także tylko Tobi33 wie :) ;)

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » poniedziałek, 10 lutego 2020, 13:07

Takiego scenariusza to pewnie nawet Vetz się nie spodziewał (szacun za zarobek).

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 7 stycznia 2020
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Loisik » poniedziałek, 10 lutego 2020, 13:09

Byku80 pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 12:49 Ogólnie mówiąc pamiętam jak Tobi33 chciał kupić liski dając więcej niż na giełdzie i to coś koło 1zł, potrzebowali 700tyś.LSK, wiedziałem ze trzeba napakować koszyki do pełna bo coś się szykuje, no i doczekałem, ale niestety wyszedłem przy 7,80zł 10% lisków. Tobi33 napisał że chcą uderzyć na 5$, kto ryzykuje i dokupuje ja się zastanawiam czy nie wejść z mniejszą ilością, a może ti ściema teraz dla zmylenia.😉
Ciężko ufać takim zapowiedziom totalnie obcej osoby, której tożsamość jest niejawna :D
Każdy z nas może powiedzieć że planuje pompkę do 5$.
Jestem jak najbardziej za, pompujcie aż do 100$ !
W końcu będę mógł odejść z korpo :D

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomi33 » poniedziałek, 10 lutego 2020, 13:29

Ja nikogo do niczego nie namawiam to,że ekipa planuje podbić cenę do 5$ nie znaczy ,że się zbliży już nie raz były różne plany ,które nie powiodły się.
Ja nie namawiam do kupowania czy sprzedawania , nie dawno bo z miesiąc temu na forum był żal do liska jaki on fujj i pełna rezygnacja , to sam wyszedłem na przeciw i chciałem odkupić Wasze liski za lepszą cenę bo jak nie jeden pisał Lisk to skończony projekt to nikt nie chciał sprzedać .
Byly nawet rozważania, że jak cena dojdzie do 5 zł to wysprzedaje się z tego gowna i że do 10 zł nie ma szans by lisek doszedł nie w tym roku ,:) Naprawdę myślicie, że Lisk nie jest wstanie od tak zaliczyć 400% czy 1000% wzrostu ?
Czy Wy zaczynacie swoją przygodę z krypto czy jak? Jedyny koleś który jest mega moim zdaniem co chodzi o optymizm to anagmive czy jakoś tak przepraszam za przekrecenie nicku ale wielki szacun dla tego Pana.
Cena ledwo podskoczyła do 10 zł i rozważania nad kupnem haha czasem zastanawiam się co Wami kieruje czym tak naprawdę się kierujecie moze chciwością??? Jezeli tak to tracić bedziecie zawsze.
Jak dobry inwestor z grubym portfelem będzie chciał to taki game pociągnie na 30 zł w krótkim czasie , wiem co pisze i wiem jaka moc ma kilkuosobowa grupa mająca grube portfele , już przekonałem się na BCH jak z kilku set zł pocisli go na 15 tys. zł i to w jedną noc :) więc w krypto nic mnie nie zdziwi , jak chcecie zarabiać to zacznijcie myśleć sami i zrozumiecie jak to naprawdę funkcjonuje.


Teraz jest pompa i to zaplanowana już 2 mies naprzód i forum ożyło , czasem zastanawiam się o co kaman.
PS. Znam ludzi co mają pokłady w game i innych słabych ( niby uznawane za martwe ) krypto ,które prędzej czy później wyskoczą do góry jak rakieta a czemu? Bo oni muszą wysprzedac się na wyższych poziomach i to normalne ale wszystko ma swój czas.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 10 maja 2019
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Byku80 » poniedziałek, 10 lutego 2020, 13:39

Tak wiem, dlatego wszedłem w lisa kiedy mówili ze to już koniec scam itp. A jak napisałeś Tomi33 potrzebujecie 700K na „wczoraj” za dużo wyższą cenę zdecydowałem się wejść. To się opłaciło tylko nie zdawałem sobie sprawy do piczy że poleci tak wysoko. Teraz sie zastanawiam do piczy czy nie wejść znowu, czy czekać na korektę. :roll:

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości