Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kutalisk » poniedziałek, 10 lutego 2020, 06:58

Ogólnie ten wątek jest świetny do śledzenia nastrojów. Wczoraj mnie kusiło żeby dokupić ETH ale stwierdziłem (po wpisach w tym wątku), że to raczej czas na sprzedaż tych altów, które najbardziej wybiły.

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 10 lutego 2020
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: waldasiek » poniedziałek, 10 lutego 2020, 07:19

Kutalisk pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 06:38Ludzie ochłońcie, takie ruchy się sprzedaje. Mam wrażenie, że część z Was jest właśnie "ubierana" w kolejne liski. Zerknijcie na wykres w większych interwałach 1W, 1M i zobaczcie gdzie jesteśmy. Szczyty z czerwca 2019 wybite, korekta wielce prawdopodobna o ile już się nie zaczęła.



Właśnie o tym pisałem wcześniej że osoby zzapakowane po wysokim kursie czekają na "zbawienie" licząc na pionową ścianę ku niebiosom zamiast obserwować sytuacje i ewentualnie sprzedawać jak jest szansa na spadek.

na BB ściana na ponad 20k LSK, na Binance ciut wyżej bo około 10,5zł i masowa wyprzedaż więc co się robi?? sprzedaje obserwując dalszą sytuacje a nie czeka na patrząc jak kapitał znowu topnieje.

Od 4 rano jak wstałem przy porannej kawie udało się ładnie zarobić ale nie można być zachłannym i trzeba dopasować się do rynku nawet kosztem "utraconych" monet które ewentualnie odkupi się w mniejszej ilości ale po ciut wyższej cenie.

Jak ktoś chce tylko trzymać to niech lepiej ustawi Sell na wartość jaka go satysfakcjonuje i zapomni o krypto na jakiś czas( mniej stresu związanego ze spadkami)

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 września 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Lord Melon » poniedziałek, 10 lutego 2020, 07:50

Zobaczymy na ruchy jak przekroczy 10pln :?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ChomiczyPlan » poniedziałek, 10 lutego 2020, 07:52

Heh, jednak się pomyliłem we wczorajszym poście. Odkupiłem drożej za 7,80 zł, ciekawe co teraz się stanie. A co do Harmony, to chyba wiem kto nim jest teraz ;)

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:05

przelewiki podochodzą na giełdy to będzie dopiero zabawa

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:09

Wlazlem po 9.13
Zobaczymy czy był to dobry ruch..
Po 13.xx sprzedam to będę miał stan sprzed sprzedaży po 5.30 i wtedy poczekam na większą korektę :mrgreen:

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 7 stycznia 2020
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Loisik » poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:15

Te ciągłe wzrosty wydają się niepokojące, na forach już naganianie na liska. Przyda się korekta i następnie powrót do lokalnego ATH na Bitcoinie żeby pociągnąć stabilny wzrost, nagła pompka jeszcze żadnemu projektowi nie służyła dłuższym okresie

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 25 listopada 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: osieml » poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:19

Dokupiłem trochę po 4,26, po ponad 5zł i po 7,4zł. Głośno myślę, ale co jeżeli cały czas w dołku jesteśmy, a za tydzień będzie po 20zł? Może jeszcze jest czas na wejście? W końcu kiedyś przekraczał już 100zł.

Za bardzo emocje biorą górę i patrząc co się dzieje żałuję, że więcej nie wrzuciłem tydzień temu, a teraz mam ochotę przelać kasę i dokupić, ale nie chcę się podpalić.

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 10 lutego 2020
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: waldasiek » poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:27

osieml pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:19Dokupiłem trochę po 4,26, po ponad 5zł i po 7,4zł. Głośno myślę, ale co jeżeli cały czas w dołku jesteśmy, a za tydzień będzie po 20zł? Może jeszcze jest czas na wejście? W końcu kiedyś przekraczał już 100zł.

Za bardzo emocje biorą górę i patrząc co się dzieje żałuję, że więcej nie wrzuciłem tydzień temu, a teraz mam ochotę przelać kasę i dokupić, ale nie chcę się podpalić.



A co Ci to da że dokupujesz skoro LSK nie krąży i nie zarabia tylko dokładasz do interesu dokupując??

Świeży przykład z dzisiaj, skok na 10zł , spadek do 8zł z haczykiem i skok do stabilnych 9 zł .

Elegancka okazja do szybkiego zarobku w krótkim czasie.

Trzymając i dokupując zarobisz mniej niż gdybyś z głową obracał tymi Liskami przy mniejszym wkładzie...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3112
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1099
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:30

A tak z ciekawości, pamiętacie jak tu gościu chciał kupić 7*mln lisków? 7*.06$ = 4.2mln$, teraz by sprzedawał partiami po 2.4$ to by miał 16.8mln$ - 4.2mln$ = 12.6mln$ na czysto :lol:

* nie pamiętam czy 7mln czy 700tys?
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:41

wrócę na liska jak opadnie kurz

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackraijin » poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:46

waldasiek pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:27 A co Ci to da że dokupujesz skoro LSK nie krąży i nie zarabia tylko dokładasz do interesu dokupując??
[...]
Trzymając i dokupując zarobisz mniej niż gdybyś z głową obracał tymi Liskami przy mniejszym wkładzie...


Niekoniecznie. Na hossie holder zarobi więcej. Wystarczy trzymać i patrzeć jak puchnie cena. Wszystko zależy od sytuacji na rynku.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 25 listopada 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: osieml » poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:47

waldasiek pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:27A co Ci to da że dokupujesz skoro LSK nie krąży i nie zarabia tylko dokładasz do interesu dokupując??

Świeży przykład z dzisiaj, skok na 10zł , spadek do 8zł z haczykiem i skok do stabilnych 9 zł .

Elegancka okazja do szybkiego zarobku w krótkim czasie.

Trzymając i dokupując zarobisz mniej niż gdybyś z głową obracał tymi Liskami przy mniejszym wkładzie...


Oczywiście, że tak, ale jestem tutaj bardziej jako obserwator waszych dyskusji, nie znam się od strony technicznej :) Wynikałoby z tego, że powinienem sprzedać to co kupiłem po 4,26 kilka dni temu i czekać na kolejną obniżkę. Ilości jakie kupuje nie dają mi dużych pieniędzy przy wzrostach 2-3zł

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 25 stycznia 2020
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: liskoptimist » poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:59

blackraijin pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:46
waldasiek pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:27 A co Ci to da że dokupujesz skoro LSK nie krąży i nie zarabia tylko dokładasz do interesu dokupując??
[...]
Trzymając i dokupując zarobisz mniej niż gdybyś z głową obracał tymi Liskami przy mniejszym wkładzie...


Niekoniecznie. Na hossie holder zarobi więcej. Wystarczy trzymać i patrzeć jak puchnie cena. Wszystko zależy od sytuacji na rynku.
Dokładnie tak jak ja, tylko obserwuje wzrosty, przy sprzedaży na poziomie 2,5$ i tak byłbym stratny więc czekam. Dawno sobie postanowiłem, że albo wychodzę z zyskiem albo z 0. Pieniądze, które włożyłem w Liska to "były" pieniądze, które mogłem stracić więc zainwestowałem je. Teraz patrze na to tak jakbym ich nie miał. Częsty błąd początkujących jest taki, że zaciągają jakieś chwilówki, zapożyczają się, myśląc, że w miesiąc zostaną milionerami a później(przy spadkach) bojąc się o stratę wszystkich swoich pieniędzy sprzedają z 80% stratą. Ja zaczynałem kupować lisa po 65PLN kończąc na 3,75 PlN, uśredniając na poziomie 12PLN.
Pozdro dla wytrwałych!

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 15 stycznia 2020
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Anapanasati » poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:04

Spoiler:
Nice and easy :D HH :D Warto było akumulować i uśredniać w strefie 0-10PLN :D
Spoiler:
Piękny bullrun :D Piękny organiczny naturalny wzrost :D A wolumen cały czas rośnie, bardzo zdrowy popyt :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:17 przez Anapanasati, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomi33 » poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:16

Tomi33 pisze: wtorek, 14 stycznia 2020, 14:44 Nie nie żaden wałek , transakcja tylko przez giełdę i wyglądałoby to tak ,że stawiasz ofertę o 50gr więcej a ja kupuje nic więcej, poprostu potrzebujemy na juz pewna sumę do pompki około 10mln lisków , jeszcze brakuje nam 3,2mln :) dlatego taka akcja ale jak nikt nie jest chętny to oki ale ja ryzyka nie widzę bo to przez giełdę.
Czysty zarobek dla Was i dla nas :)
Chciałem tylko przypomnieć mój post ;)
No i to ,że to nie koniec pompki bo moi koledzy dopiero się rozgrzewają próba do 20zl a czy się uda to zobaczymy i fakt ,że nie udało nam się zebrać tych 10mln to i tak namieszało sie 15% kapitałem :)
Pozdrawiam i życzę pełnego holdingu , wcześniej chyba z rok temu zamieściłem posta ,że wierze w liska ponieważ koledzy cały czas skupuja go do swoich portfeli milionowych więc ktoś kto dysponuje taką liczbą krypto wczesniej czy później namiesza na rynku wiec to była kwestia czasu dlatego zapewnialem Was byście się nie poddawali no ale cóż zostałem wyśmiany.

Normalnie to jestem aktywny na Norweskich grupach zamkniętych wiec twierdzenie ,że Polacy są tylko opkupieni w liska jest błędnym myśleniem ,tutaj w NO sa dopiero grube ryby ,a na grupach to jedna z 6 najlepszych krypto do szybkich przyszlych zarobków :) właśnie nasz rudy lis :)
Nowe ath to kwestia czasu i nie ma innej opcji i nic mi nie wiadomo ,żeby było inaczej :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:30 przez Tomi33, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ChomiczyPlan » poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:25

A dobra, nie doczytałem, nieważne.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:33

@Tomi33
Zróbcie świece 1D na 100% :mrgreen:

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 10 lutego 2020
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: waldasiek » poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:36

liskoptimist pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:59Dokładnie tak jak ja, tylko obserwuje wzrosty, przy sprzedaży na poziomie 2,5$ i tak byłbym stratny więc czekam. Dawno sobie postanowiłem, że albo wychodzę z zyskiem albo z 0. Pieniądze, które włożyłem w Liska to "były" pieniądze, które mogłem stracić więc zainwestowałem je. Teraz patrze na to tak jakbym ich nie miał. Częsty błąd początkujących jest taki, że zaciągają jakieś chwilówki, zapożyczają się, myśląc, że w miesiąc zostaną milionerami a później(przy spadkach) bojąc się o stratę wszystkich swoich pieniędzy sprzedają z 80% stratą. Ja zaczynałem kupować lisa po 65PLN kończąc na 3,75 PlN, uśredniając na poziomie 12PLN.
Pozdro dla wytrwałych!



Ty byś był może i dalej stratny ale dwoma dzisiejszymi ruchami zbliżyłbyś się do celu.

Skok z rana z 8,5 do 10 zł ( masz już 2,6zł / lsk zysku) i przy spadku do chociażby 8,5 odkupujesz ( a spadł do 8). takich ruchów było mnóstwo w międzyczasie ( nie wiem ile masz zamrożone przy większym kursie ale jeśli obserwujesz rynek to powinieneś wyłapywać takie momenty)

Sam dzisiejszy poranek dla mniej zachłannych dał elegancką dniówkę ( a przypominam że pozornie straciłem bo wyszedłem przy wczorajszym wieczorze z ceną 7,5zł co przy większej ilości robi już ładny obrót ale zrekompensowałem sobie to własnie dwoma ruchami - buy na 8,5 --> sell na 9,7 -->buy na 8,7 --> sell na 9,5 bo wyżej już robi się tłoczno)

Nie wiem jak innym ale mi się udało dwukrotnie dziś złapać elegancki dołek i skok, i czekam teraz z kapitałem aż zbierze ścianę na 10zł i będzie widać co dzieje się dalej.

Nie jestem jakimś specem ani znawcą ale po dwuletniej obserwacji zachowań pewne rzeczy powinno się już przewidywać i dostrzegać.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Picassso » poniedziałek, 10 lutego 2020, 09:39

masonbtc pisze: poniedziałek, 10 lutego 2020, 08:41 wrócę na liska jak opadnie kurz
Tez tak zrobię, nie będę kupował ze strata bo sprzedałem wcześniej, jak odkupie to pewnie będzie spadać

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości