Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Dyskutant
Awatar użytkownika
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Kutalisk » niedziela, 9 lutego 2020, 19:32

Mam problem. Chciałem ruszyć moje LSK z Lisk Hub. Mam zainstalowaną najnowszą wersje Ledger Manager, i apke LSK.

Podczas wypłaty z walleta podaję adres docelowy i ilość. Klikam przycisk "Go to confirmation" na ledgerze przewijam strzałkami w prawo komunikaty send from, to adress, ammount. Jednak w Lisk Hub przycisk "Confirm transaction on Ledger Nano S" jest nieatywny i przelew "nie idzie"

jakieś pomysły co poszło nie tak?

dodałem txt w polu message i poszło bez problemu... miał ktoś taką sytuację?

rozstawiam się na Binance w okolicach 2-2,5 $$$, bo grzech nie spróbować wykorzystać takiej okazji jak patrzę na świeczki 1W, wchodziłem w okolicach 1-1,5 $$$

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0

Postautor: dzudok1974 » niedziela, 9 lutego 2020, 19:46

Uff dobrze ze dokupiłem na samym dołu :D :D :D ....mysle ze nowe ATH to kwestia czasu max do 2lat...

Początkujący
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0

Postautor: liskoptimist » niedziela, 9 lutego 2020, 20:32

osieml pisze: niedziela, 9 lutego 2020, 12:25 Kurcze, nie znam się kompletnie od czasu do czasu czytam co tu piszecie i wnioskuję :D :D :D
Ale stwierdziłem, że się chyba do tego nei nadaje, miałem trochę lisków jak kupiłem bardzo drogo, ale udało mi się uśrednić do 15,5zł, więc nie jest tak tragicznie i jest szansa, że wyjdę na 0.

Do czego zmierzam, ponosi mnie fantazja i teraz co chwile dokupowałem, żeby dalej uśredniać :D
Masz bardzo podobną sytuację do mnie, ja zaczynałem kupować liska po cenie 16$ kończąc na 0,98$ i uśredniłem to do kwoty 3,2 $ więc około 12-13 zł. Teraz już tylko prosta przed nami. Pozdrawiam wytrwałych ;)

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: kajzeer » niedziela, 9 lutego 2020, 20:53

Cześć Wszystkim, ja czytam to forum od 2 lat odkąd wszedłem w posiadanie lsk, kuplem po 50zl i później sukcesywnie usrednialem wsadzając dużo kasy z ostatnim uśrednieniem przy cenie 3zl, gdy później jeszcze spadł już nie wierzyłem ze to kiedykolwiek zacznie rosnąć i przy 2zl już nie usrednialem a teraz żałuje, bo po uśrednieniu stanąłem na 24zl za lisk, ale mam nadzieje iż istnieje szansa ze kiedyś wyjdę na zero

Początkujący
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0

Postautor: Anapanasati » niedziela, 9 lutego 2020, 21:05

Spoiler:
Obrazek
Spoiler:
2$ po raz drugi :D
Spoiler:
Na 1d idzie już pionowo :D #skyrocket
Spoiler:
Na 1w jeszcze trochę i możemy mieć HH :D

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1696
Reputacja postu: 
0

Postautor: Dovakhiin » niedziela, 9 lutego 2020, 21:43

Yebany..gdzie jest granica tego wariactwa :D? Można było wchodzić po 6 po 7 zł w moim przypadku.. A tu człowiek liczy na korektę:D A pewnie korekta byłaby do poziomu w którym kupilbym... masakra :mrgreen:

Początkujący
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1

Postautor: pkpk » niedziela, 9 lutego 2020, 21:48

jestem ciekaw co teraz czuje blink, który tak dzielnie bronił liska przez wiele miesięcy i wymiękł przy 2,50zł

Weteran
Reputacja: 2979
Reputacja postu: 
0

Postautor: kozaki_wiesi » niedziela, 9 lutego 2020, 21:53

Ja mam zagwostkę bo cenę zakupu mam 4.80 i zastanawiam się co robić z tym śmieciem. Nie ma go wiele więc chyba potrzymam licząc na kolejną bańkę.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Gaduła
Awatar użytkownika
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0

Postautor: GoPro » niedziela, 9 lutego 2020, 21:54

Pierwsze 4% lisków sprzedane, bo potrzebuje dokupic troche BAT, bo od dzis caly dzien wyskakuja mi w przegladarce reklamy Amazona, wiec pojawil sie porzadny reklamodawca i to moze dac FOMO jak ktos to opisze :)

Weteran
Reputacja: 1355
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 9 lutego 2020, 21:54

Jezu Chryste co się tutaj dzieje :shock:

Ponad 400% wzrostów w 3 tygodnie...

Serio miałem duże wątpliwości czy wyrzucić LSK z mojego portfolio, ale zostawiłem sobie trochę jakby co. No i jest co. 8-)

Początkujący
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0

Postautor: kaminer » niedziela, 9 lutego 2020, 21:55

No ja właśnie sprzedałem i raczej nie wrócę bo straciłem wiarę w ten projekt a to co się dzieje to czyste szaleństwo :shock: Z ciekawości będę obserwował. pozdrawiam i powodzenia ;)

Początkujący
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0

Postautor: Nowy211 » niedziela, 9 lutego 2020, 21:55

LiSK 20zl będzie tak około i tą całą kasę co zainwestowałem dziś w LiSK później w ICX (koreańskie) Korea Płn i U.S.A to wojenny blockchain ICX (polecam longhold)

A indyjskie WRX indyjski stan umysłu wyprzedali wszystko rekinom za pół darmo
Ostatnio zmieniony niedziela, 9 lutego 2020, 22:00 przez Nowy211, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
1

Postautor: fon1222 » niedziela, 9 lutego 2020, 22:00

Ktoś się orientuje na jaki czas forumowicz Harmony - dostał bana.? Mam nadzieje ze wroci bo sporo się od niego mozna było dowiedzieć.

Początkujący
Reputacja: -8
Reputacja postu: 
0

Postautor: lukaszspeed21 » niedziela, 9 lutego 2020, 22:07

Teraz zawracamy zeby nie bylo tak kolorowo.mam nadzieje na 6zl

Początkujący
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0

Postautor: Anapanasati » niedziela, 9 lutego 2020, 22:07

Spoiler:
Target cup and handle wbity :D Może być jeszcze target z doliczeniem tej nóżki :D Aczkolwiek może być już finito :D
Spoiler:
Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela, 9 lutego 2020, 22:16 przez Anapanasati, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0

Postautor: rosa1990 » niedziela, 9 lutego 2020, 22:08

ja mam średnio po 7,5 zł kupione , ale to było w 2017r , jak była bańka po 140 zł to nie zsprzedałem, teraz jak dojdzie do 140 zł to sprzedam :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pomoc_potrzebna » niedziela, 9 lutego 2020, 22:12

fon1222 pisze: niedziela, 9 lutego 2020, 22:00 Ktoś się orientuje na jaki czas forumowicz Harmony - dostał bana.? Mam nadzieje ze wroci bo sporo się od niego mozna było dowiedzieć.
On już dawno jest wśród nas. Przypatrz się po postach :twisted: 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) PRAWDA ANAGAMIDEV ? :D

Początkujący
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0

Postautor: migas » niedziela, 9 lutego 2020, 22:22

GoPro pisze: niedziela, 9 lutego 2020, 21:54 Pierwsze 4% lisków sprzedane, bo potrzebuje dokupic troche BAT, bo od dzis caly dzien wyskakuja mi w przegladarce reklamy Amazona, wiec pojawil sie porzadny reklamodawca i to moze dac FOMO jak ktos to opisze :)
LOL, Ja sprzedałem LSK po 5.5... ale przesiadłem się na Universę (UTNP) i wygląda, że tam też może zaraz być eksplozja:)

Gaduła
Awatar użytkownika
Reputacja: 615
Reputacja postu: 
0

Postautor: Tomasz_Es » niedziela, 9 lutego 2020, 22:52

Obserwując BTC i LSK w 1M w momencie kiedy BTC ma ruch w dół, ruch na LSK w górę :twisted: zupełnie jakby się zerwał ze smyczy

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
4

Postautor: amneziahaze » niedziela, 9 lutego 2020, 22:55

lukaszspeed21 pisze: niedziela, 9 lutego 2020, 22:07Teraz zawracamy zeby nie bylo tak kolorowo.mam nadzieje na 6zl
No właśnie taka hiperbola po 4 tygodniach wzrostów nie przykorekci? Podejrzana sprawa.

Ogółem cienko jest, niby się cieszą się z 10k na btc, jednak cholernie wymęczone te ostatnie wzrosty i w ogóle nie wbite targety, które samemu sobie planowałem, a timing prawie przekroczony. I tydzień wcześniej było podobnie, odwrotnie do pierwszej ćwiartki trendu. Już pomijając tych wszystkich super trejderów z wątku i wieszczy, co zalecaja uśrednianie strat w stracie, każdy kto wrzucał pieniądze w alty od grudnia powinien w zasadzie mieć na liczniku minimum 100%, a o LSK to nawet nie wspominam, bo potencjał zwrotu przybliżony nawet do BSV. To co ciekawe, że Bitbay jest na drugim miejscu w obrotach na tej krypto po Binance.

Wróć do „Lisk”