Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kondzio » sobota, 8 lutego 2020, 17:10

Bez sensu z nimi pisac bo to jest sekta wyznawców liska. :roll:

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » sobota, 8 lutego 2020, 17:23

@Wymazywanie
Spoiler:
Wymazywanie pisze: sobota, 8 lutego 2020, 16:59Myślę, że 170% z sumy kilkaset k to całkiem przyjemne "szambo" jak piszesz, zwłaszcza w porównaniu z Twoimi -80 czy -90% w 2019 na all in Lisku od cen znacznie wyższych HARMONY.
Pozostało mi pogratulować wyników :) Żałuję tylko, że wstrzymywałem się z ponownymi zakupami i akumulacją przez cały 2019, a udało mi się jedynie trochę zaakumulować samą grą. W końcu te uśrednianie nie byłoby takie całkiem najgorsze :)
Wymazywanie pisze: sobota, 8 lutego 2020, 16:59Także trochę szacunku a mniej jadu.
Ok, bastuje, odgryzłem się, czuję się spełniony.
Wymazywanie pisze: sobota, 8 lutego 2020, 16:59Przeze mnie bana nie dostałeś ale przez własną głupotę. Modzi i admin nie chcieli dać ci bana
Składałem przedtem prośbę o bana, nie dostałem. Chciałem odpocząć od forum i zaglądałem tu coraz rzadziej, nie wyszło mi. Zadziałałeś jak katalizator, za co Ci serdecznie dziękuję, bo w końcu mogłem odpocząć i odciąć się od forumowych nastrojów - to naprawdę dużo daję. Teraz przychodzę tu raz na jakiś czas, coraz rzadziej i dobrze się z tym czuję. Muszę się oduzależnić od forum i ludzie powinni się uniezależnić ode mnie, samemu robić researche, a nie mieć wszystko na tacy, jak to bywało :) Również męczyło mnie bycie swego rodzaju influencerem i osobą opiniotwórczą, wolę stać z boku, więc robię teraz logout i wrócę może kiedyś ;)
Wymazywanie pisze: sobota, 8 lutego 2020, 16:59I zacznij szanować Żydów, to tacy sami ludzie jak Ty.
Na szacunek trzeba ciężko zapracować. Nie ma nic "od tak" i za darmo ;)
@kondzio
Spoiler:
kondzio pisze: sobota, 8 lutego 2020, 17:10Bez sensu z nimi pisac bo to jest sekta wyznawców liska.
To po co piszesz? ;) Też należysz do sekty i swoistego kółeczka adoracyjnego antyliskowiczów ;) Tylko, że wy nic tu nie znaczycie i nie będziecie znaczyć. Pozdrawiam. Nie odpisuj, bo sam uważasz, że "bez sensu z nimi pisać", a ja robię logout i juz tu nie wracam :)
Ostatnio zmieniony sobota, 8 lutego 2020, 17:27 przez Pogromca, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » sobota, 8 lutego 2020, 17:23

pitupitu12.41 pisze: sobota, 8 lutego 2020, 02:47@amneziahaze tyle lat siedzisz w tym, a niczego sie nie nauczyles - facepalm
Ja w tym nie siedzę "dla nauki" i generalnie nie wiem o co Ci chodzi. Przez rozpraszaczy i bajkopisarzy ludzie naiwni właśnie z tego względu tracą pieniądze. Nikomu tu nie wystawiam prognoz czy zaleceń i nie zgrywam trejdera, analityka. Nie odczuwam takiej potrzeby. Od 12 grudnia lecę na longu.

Rozgrywałem też BSV od 120usd, więc co mam napisać że zrobiłem 400%? Puknij się w głowę.

Mam innego rodzaju rozterki, natomiast kwoty powyżej 100-200k to dla mnie zbyt duże ryzyko na krypto.
Nie jestem ryzykantem, wolę spać spokojnie.
Ostatnio zmieniony sobota, 8 lutego 2020, 17:33 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Fyers » sobota, 8 lutego 2020, 17:24

Ktoś kto śledził progres prac nad projektem od strony technicznej mógłby mi streścić co Lisk zrobił w ciągu ostatnich kilku miesięcy, co z SDK itp
bo ostatnio odpuściłem temat, patrzę sobie a tutaj Liska reanimują.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » sobota, 8 lutego 2020, 17:33

koparki pisze: piątek, 7 lutego 2020, 23:14Skoro tak sie sprawy mają to raczej trzeba wyszukiwac aktywów które mogą być DAO , moga dawać dywidendę (a najlepiej i prawo głosu) za posiadanie tokenów DAO. Nie wiem czy taki jest Lisk? @Pogromca @Hamas , jest taki ? Bo tylko wtedy warto inwestować licząc ze akurat taki projekt ma szansę na wkład inwestorów.


podczas rozmow nalegamy zeby tak wlasnie bylo :idea: :ugeek:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » sobota, 8 lutego 2020, 18:04

dochodzimy do momentu niekorzystnego:
gdy bitek wybije w górę , przebijajac szczyty to nastapi odwrót od shitcoinów (juz to nastepuje)
gdy bitek spadnie nastapi odwrót od shitcoinów.
Zaliczylismy 6.66zł :twisted: i będzie korekta m.zd. ze względu na cholernego bitcoina który trzesie całym rynkiem, a przynajmniej jest wysokie prawdopodobieństwo tego.
---

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 29 stycznia 2020
Reputacja: -8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukaszspeed21 » sobota, 8 lutego 2020, 20:10

Jakies pomysly co dalej?

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 23 listopada 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: fracek555 » sobota, 8 lutego 2020, 21:09

Co dalej hmm ja osobiście czekam bo na moje to nie koniec wzrostów ale zobaczymy czy decyzja słuszna .. mam nadzieję że jutro się obudze i zobaczę Zielona kreskę na 20pln;)

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomi33 » sobota, 8 lutego 2020, 21:16

kondzio pisze: sobota, 8 lutego 2020, 16:57 Pogromca, tego smiecia bym nie kupil nawet jakby byl za 10 groszy, a ty piszesz mi o przegapjonej okazji :roll:

Te minusiki to mi zwisaja :lol:

Prawda jest taka, ze wszystko odbija, a ci co kupowali liska wtedy gdy pisaliscie ze "taniej juz nie bedzie" sa nadal w czarnej dupie i to sa fakty :roll:
Chyba sobie kolego żartujesz widać ,że nie znasz się na tego typu inwestycjach :)
Jakbym Tobie powiedział ile mam hajsu wtopionego w liska to byś zemdlał albo zszedł na zawał , ale to jest droga do sukcesu inwestujesz w coś co większość ludzi boi się inwestować i tutaj jest klucz do sukcesu , powie tak ,że niedawno chciałem kupić duże pokłady liska bo wiedziałem, że odbije to normalne to samo ,że wiem ,że lisk osiągnie 200 zł to tylko kwestia czasu nic innego , spośród 10 walut top walut mam po Btc i Eth większość wladowane w liska i jeszcze będę Wam się śmiał w twarz ,że za liska kupiłem kolejną willę w Szwajcarii.
Waluta ta ma moc ,koledzy maja stopione w niej miliony euro i to dlatego ,że wiedzą więcej info niż przeciętny Kowalski , taka prawda.
Powodzenia w dalszej spekulacji ale Lisk da zarobić i to nie małe pieniądze :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » sobota, 8 lutego 2020, 21:16

z pewna taka niesmialoscia :idea: :mrgreen: milej niedzieli

https://www.tradingview.com/x/NBTuhuic/
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 stycznia 2020
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mateo88 » sobota, 8 lutego 2020, 21:29

Hamas pisze: sobota, 8 lutego 2020, 21:16z pewna taka niesmialoscia milej niedzieli

https://www.tradingview.com/x/NBTuhuic/


@Hamas mamy podobne marzenia ;D
ja od miesiąca wpatruję się w to:
https://www.tradingview.com/x/deCbBPLo/

miłego

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4282
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kozaki_wiesi » sobota, 8 lutego 2020, 22:17

Tomi33 pisze: sobota, 8 lutego 2020, 21:16Jakbym Tobie powiedział ile mam hajsu wtopionego w liska to byś zemdlał albo zszedł na zawał , ale to jest droga do sukcesu inwestujesz w coś co większość ludzi boi się inwestować i tutaj jest klucz do sukcesu
Mocno dyskusyjny ten "klucz".
Rzeklbym raczej, ze to przepis na bankructwo.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » sobota, 8 lutego 2020, 22:19

@Tomi33
jaki masz średni kurs na lisku? jeśli można wiedzieć :D

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomi33 » sobota, 8 lutego 2020, 22:51

Ja kupowałem kilka lat temu liski po 30gr , które mam do dziś bo wtedy miałem ich w setkach tysiącach i nie wszystko sprzedałem na hossie, w tej chwili mam ich bardzo dużo nie będę pisał ile bo to nie na miejscu pisać takie rzeczy ale od kad ma liska to nigdy na nim nie straciłem :) przepraszam za mój Polski język ale ja nie 100% Polak

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » sobota, 8 lutego 2020, 23:16

Tomi33 pisze: sobota, 8 lutego 2020, 22:5130gr
Lisk był kiedykolwiek po 30 groszy?

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomi33 » sobota, 8 lutego 2020, 23:26

Pewnie ,że był wtedy Eth kupowałem po 25 zł a LTC za 14 zł :) te złote czasy juz raczej nie wrócą
Lisk za 30-35 gr stał bardzo długo

Dodano po 6 minutach 58 sekundach:
kozaki_wiesi pisze: sobota, 8 lutego 2020, 22:17
Tomi33 pisze: sobota, 8 lutego 2020, 21:16Jakbym Tobie powiedział ile mam hajsu wtopionego w liska to byś zemdlał albo zszedł na zawał , ale to jest droga do sukcesu inwestujesz w coś co większość ludzi boi się inwestować i tutaj jest klucz do sukcesu
Mocno dyskusyjny ten "klucz".
Rzeklbym raczej, ze to przepis na bankructwo.
Nie wiem co nazywasz bankructwem, ale jak narazie ja nie narzekam na swoja sytuacje materialną rzekłbym,że przez kryptowaluta moje zycie się zmieniło o 180 stopni , przede wszystkim nie pracuje fizycznie , kilka nieruchomości mam które za mnie pracują itd nie będę wypisywał wszystkiego bo ja nie z tych co się lubią chwalić ale żyję jak pączek w maśle a bankructwo poki co zyje daleko ode mnie.
U mnie zasada jest prosta ....inwestujesz ile możesz stracić i to wszystko i póki co nic nie straciłem na krypto bo tracisz wtedy kiedy Ty sam na to pozwalasz , sprzedając na dołku ,ja póki co mam stalowe nerwy i nigdy nie łamie się na giełdach nawet jak w grę wchodzą miliony bo wiem ,że nadejdzie taki dzień w którym odbije się od dna i słońce wyjdzie na horyzont :)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4282
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
17
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kozaki_wiesi » sobota, 8 lutego 2020, 23:51

Tomi33 pisze: sobota, 8 lutego 2020, 23:26inwestujesz ile możesz stracić i to wszystko i póki co nic nie straciłem na krypto bo tracisz wtedy kiedy Ty sam na to pozwalasz , sprzedając na dołku ,ja póki co mam stalowe nerwy i nigdy nie łamie się na giełdach nawet jak w grę wchodzą miliony bo wiem ,że nadejdzie taki dzień w którym odbije się od dna i słońce wyjdzie na horyzont


"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » niedziela, 9 lutego 2020, 02:03

zapytam może ktoś będzie miał orientacje, jaki ruch ceny w tym momencie mogłaby spowodować sprzedaż 2,2mln lsk?

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 1 grudnia 2018
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bit.wizz » niedziela, 9 lutego 2020, 02:28

Sprzedawaj te 2 miliony lisk paczkami po 10000 tys. Żebyś mocno niezbił kursu bo na tym sporo stracisz :lol:

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 maja 2019
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackredwhite » niedziela, 9 lutego 2020, 02:35

Nie ma 2mln on jako on to raz, a dwa ktoś kto jest normalny mając taka kwotę żyje jak banan z dywidendy stopniowo uplynniajac całość... Odnoanie obecnej sytuacji gratuluję osoba które trzeźwo wierzyły w projekt :)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości