Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » piątek, 7 lutego 2020, 19:41

@Tak właśnie to :
Spoiler:
rep -42pkt , mierne wstawki zaśmiecające wątek, było niedawno ostrzeżenie oraz Twoja obietnica zwrotna poprawy. Daj sobie spokój z forum na jakiś czas, aby zastanowić się po co istnieją fora.... to nie jest trollbox
chyba że chcesz abym to wymusił miesięcznym banem ?
---

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2019
Reputacja: -44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tak właśnie to » piątek, 7 lutego 2020, 19:53

@koparki Do zobaczenia za rok :evil:

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » piątek, 7 lutego 2020, 20:02

jesli to co widze na wykresie BB (skala 4h) nie jest fałszywym wybiciem z konsolidacji to mozna liczyc na ruch w górę tak obszerny jak obszerna była konsolidacja które go poprzedza , czyli w okolice ponad 6. Są ładne obroty podczas wybicia, wyższe niż na konsolidacji, tak jak trzeba.
Najlepiej gdyby było to 6.66 pln :twisted:
Piki w dół na bitcoinie dla podkręcenia napięcia inwestorów bardzo prawdopodobne, bo bez oczyszczenia kurs nie potrafi się wgryźć w poziom 10k
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » piątek, 7 lutego 2020, 21:25

koparki pisze: piątek, 7 lutego 2020, 20:02Najlepiej gdyby było to 6.66 pln
Bym się raczej zastanawiał gdzie to poleci na korekcie, bo jeżeli płytko, no to @anapsoti i jego tudemuny zaczną w końcu nabierać jakiegokolwiek sensu. A tak na luźno to bym życzeniowo sobie wymarzył 4.15pln-1.10usd i na jakimś odwrocie w D1 piramidować kontynuacje wzrostów. Kłopot z LSK jest taki, że nikt do końca nie wie jak to pójdzie, bo często nie naśladuje ruchów BTC, ostatnimi czasy BCH też różnie, BSV wiadomo. Najbardziej przewidywalny od low low do teraz jest tylko LTC z tego co zdążyłem wyłapać. No i najgorszy próg dla BTC 10.500usd, zakładając że w ogóle do niego dojdzie.

Dla przykładu już w korekcie TRX w tym samym ruchu wzwyż od 4lutego w podobnym czasie zrobił jakieś 60%, LSK 130%, LTC 50%, BTC 18%.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » piątek, 7 lutego 2020, 22:38

@amneziahaze trzymanie bitcoina po takich gigantycznych spadkach na alt/btc było dla mnie absolutnie nie do ogarnięcia, zwłaszcza po kapitulacji bessy i po wystrzałach z dna bessy które odbyły się na bardzo dużych obrotach, trudno było ich nie zauwazyć. Dominacja bitka obniża sie powoli więc jest jeszcze spore niedowierzanie i wierność wobec marki, to bardzo dobrze.

Na rynkach bywają ogromne zwroty akcji wbrew oczekiwaniom większości. Dziś każdy patrzy na halving jak na pewniak wzrostu , pewniak przebicia ATH a jako że bessa wygoniła inwestorów z krypto-rynku , ci co pozostali skurczyli sie do kryptowaluty o najwyższej kapitalizacji - to dało iluzję i przyzwyczaiło ludzi że przetrwa tylko BTC i jego zajebista przewartosciowana technologia(obecnie karykatura pierwotnej wizji).

Tym mniejszy bedzie wzrost na btc im bardziej będą uciekać inwestorom okazje na innych aktywach, efektem kuli śnieżnej zmaleje potencjał do halvingowych wzrostów kosztem ucieczki od btc z zachłanności do altowych przebić poziomów wiosny 2019 i daleko wyżej. Konsekwencją lichej ceny pohalvingowej bedzie zmniejszenie mocy sieci (opłacalność miningu przy połowie nagrody), pójdzie za tym sprzężenie zwrotne - mniejsza moc to spadek ceny dominanta i wojenki forków o moc i o flipenning, juz widać było skup mocy miningowej po cenach powyżej rynkowej przy okazji szajby na BSV ;).... a alty będą beneficjentem tej sytuacji, taki to hipotetyczny scenariusz na którym zyskają inne kryptoaktywa.
A podstawą do takich rozważań jest rokowanie do zmiany długoterminowego trendu na parach alt/btc
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » piątek, 7 lutego 2020, 22:59

@koparki Wiesz przecież raczej na pewno od jakich pułapów zaczynał BTC.

Dzisiejsza infrastruktura nawet wydawałoby się obciachowych krypto to niebo a piekło w porównaniu z tym co było kiedyś na btc, a miało być zupełnie czym innym aniżeli jest teraz - czyli na pewno nie store of value.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » piątek, 7 lutego 2020, 23:14

amneziahaze pisze: piątek, 7 lutego 2020, 22:59czyli na pewno nie store of value.

to coś innego niż store of value, to będzie raczej DAO z dywidendą dla posiadaczy akcji tej zdecentralizowanej platformy. To nie jest moneta a tym bardziej złoto. To jest bardzo podobne do spółki akcyjnej fintech , tylko że klasy DAO, bez jurysdykcji i bez obciążeń biurwami-regulacyjnymi. Jeśli ktoś jeszcze traktuje to jako walutę znaczy że nie interesuje się zmianami funkcjonalności (platforma dla RSK, LN, itp). To dlatego ShadowOfHarbringer zrobił kupę na środku forum (żółte nicki nie mają dostępu do tych wątków), bo nie dość że okazało się że przerobili to na DAO, to jeszcze główni deweloperzy zrobili sobie z tego prywatę i są częścią "portfela" rasowej bankierskiej grupy kapitałowej.
Skoro tak sie sprawy mają to raczej trzeba wyszukiwac aktywów które mogą być DAO , moga dawać dywidendę (a najlepiej i prawo głosu) za posiadanie tokenów DAO. Nie wiem czy taki jest Lisk? @Pogromca @Hamas , jest taki ? Bo tylko wtedy warto inwestować licząc ze akurat taki projekt ma szansę na wkład inwestorów.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » sobota, 8 lutego 2020, 00:40

@pitupitu12.41 to co teraz rysujemy tak?


Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 7 lutego 2020
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pitupitu12.41 » sobota, 8 lutego 2020, 00:52

@Dovakhiin
w zasadzie to mozna skasowac lokalna LT spadkowa, nie ma ona wiekszego znaczenia, LSK idzie swoja droga, przegrzane RSI, brak technicznej korekty po wybiciu poziomu korekty spadkow 1:1, ob i zejsciu do strefy dystrybucji, ciekawi mnie jak LSK zareaguje w nastepnym tygodniu, kiedy cena BTC osiagnie 10,4 moze juz nawet 11,0

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 15 stycznia 2020
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Anapanasati » sobota, 8 lutego 2020, 02:24

Spoiler:
### edited: 2020-02-08 13:56 ###
Spoiler:
Ostatnio zmieniony sobota, 8 lutego 2020, 13:56 przez Anapanasati, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » sobota, 8 lutego 2020, 02:47

pitupitu12.41 pisze: sobota, 8 lutego 2020, 00:38@amneziahaze tyle lat siedzisz w tym, a niczego sie nie nauczyles - facepalm, dobra koparki dawaj bana, mialem napisac jeden post zrobilem, moge sie znowu pozegnac, meczace jest to forum, powinniscie mi stworzyc osobny watek, gdzie bede mogl zaprosic tylko pare rozsadnych ludzi, a nie wypalonych przez zycie "traderow" wymazywanie w rok zrobil 140%? ja w poprzednim roku okolo 500% od poczatku roku 230%
Spoiler:
Jakoś koło 170% w 2019 a w czym problem? Zaznaczałem, że uważam to za dość przeciętny wynik jak na ruchy w 2019. ;) A pisałem o tym bo upubliczniałem swoją opinię o wyniku prezesa, czyli 8%, co uważam jest dość dziwne i bardzo słabe, zwłaszcza jak na takie wielkie pouczanie i wielkie niby analizowanie jakie robi na youtube. 500%? To gratuluję. A z jakiej sumy mniej więcej (pisz pm jak coś)?. U mnie zauważyłem, że im większą suma obracam, tym mniejsze % mnie interesują i szybciej sprzedaję. Przy mniejszej kasie (kilkanaście do kilkadziesiąt k) robiłem dużo łatwiej duże a nawet ogromne %. Teraz małe ruchy % robią mi ogromną robotę i człowiek się rozleniwia tzn. coraz mniej interesuje mnie siedzenie przy wykresach i giełdzie i jakieś dokładniejsze analizowanie. Teraz gram za jakieś ok. 500k. Lubię kupować dokładnie 1 coina za większość kasy. Rusza się kilka % na moją korzyść i z takiego gówno-ruchu zabieram czysty zysk np. 0.5-1.5btc i jestem zadowolony. Trochę inaczej grałem kiedyś. Duże % łatwiej się robiło z małej lub średniej kasy. Teraz interesuje mnie głównie szybki zysk z małym ryzykiem, bo to już daje mi duży pieniądz. Po latach gry zajęcie to nudzi mnie i staram się jak najmniej czasu przy tym siedzieć, zwłaszcza, że często nie ma przełożenia ilości czasu przy giełdzie na rezultaty, za to łatwo wpaść w próbę grania każdego ruchu albo w przetrzymanie złego zakupu po serii z dobrą passą. Także niech każdy robi co tam uważa za słuszne, mi taka moja ostrożna gra wystarczy. Nie startuję w kategorii "kto zarobi więcej %", dlatego też, że łatwiej zrobić z 50k 100% niż np. 25% z 500k (przynajmniej mi).

Mój plan na 2020 to minimum gry i spokojne zyski bez jakichkolwiek bagholdingów. Naprawdę, średnio 10% miesięcznie mi wystarczy. Lubię przy większej kwocie małe ryzyko, bo łatwiej się zarabia.

Co do innej części Twojej wypowiedzi, to generalnie jest tak, że jakieś 99% ludzi nic nie pisze konkretnie o swojej grze. Za ile gra, ile traci, ile zarabia. Nie wiem po co piszesz w tym poście o mnie przy tych słowach, bo ja jestem raczej w tym 1%, które dużo i dosłownie pisze o sumach i zarobkach. Także dlatego, że kasa nie jest dla mnie żadnym tabu i też mam trochę zawsze bekę z wielkich trejderów, którzy grają za kieszonkowe od babci jak socjo czy za wypłatę a mądrzejsi niż rynek bo potrafią narysować dwie kreski i odczytać jakiś wskaźnik lub po raz setny pisać to samo, że się obrazili na bitcoina i rynek jak dziecko i że dlatego spadnie.
Dodano po 9 minutach 45 sekundach:
koparki pisze: piątek, 7 lutego 2020, 22:38Dziś każdy patrzy na halving jak na pewniak wzrostu , pewniak przebicia ATH a jako że bessa wygoniła inwestorów z krypto-rynku , ci co pozostali skurczyli sie do kryptowaluty o najwyższej kapitalizacji - to dało iluzję i przyzwyczaiło ludzi że przetrwa tylko BTC i jego zajebista przewartosciowana technologia(obecnie karykatura pierwotnej wizji).
Spoiler:
Jaki każdy? Pewnie przed halvingiem będzie typowy sell the news i to nie musi być na godziny czy dni przed ale nawet i tygodnie. To, co teraz mamy, to typowe nastroje euforyczne w pigułce, po jak na razie ruchu mniej więcej +50%. A że i alty i shity się przebudziły, to zombiaki z bagholdingami dostały trochę kopa i tyle. :) Ogólnie, te nastroje jakie mamy teraz, powinny załączyć się jakby były ceny typu 13-14k... Jeśli 9.5-10k daje już euforię, to niekoniecznie jest dobre. Bo ewentualne nieprzebicie 10k a zrobienie z niego oporu na wykresie dużym, tygodniowym, może spowodować, że BTC byłoby w rejonie analogicznym do maja czy lipca 2018 - niekoniecznie z kontynuacją listopadową tego samego roku, ale na pewno, nawet jeśli wzrostową, to już zdecydowanie męczącą dla fanów szybkiej euforii, zanim tak naprawdę mamy konkret na wykresie. Konkret jak na ten wykres to byłoby 12-14k jako klepanie tego jako bazy do ruchu a nie pik. Póki co nastroje przewyższają sytuację na BTC w mojej ocenie. Potencjał jest, ale jeszcze brak jego realizacji, jest tylko zaczątek, jak na teraz, na oporze. Emocje przeniosły się na shity, gdzie jest statystycznie krótki okres łatwych szybkich zysków. Jest czekanie na ruch BTC. A pewność raczej głównie u tych, co kilka tygodni temu byli pewni... ...spadków.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 1 grudnia 2018
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bit.wizz » sobota, 8 lutego 2020, 15:53

Lisk rośnie A tu cisza. Nie spać pisać :lol:

Dodano po 1 minucie 42 sekundach:
Ps. Zaraz będą pisać ten scam zaraz skorekci, bez przyszłości aż tak do nowego ATH. :D

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 15 stycznia 2020
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Anapanasati » sobota, 8 lutego 2020, 15:54

Pompa :D Target niemalże wbity :D


### edited: 2020-02-08 16:03 ###
300% :D ~7.24PLN
Ostatnio zmieniony sobota, 8 lutego 2020, 16:21 przez Anapanasati, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » sobota, 8 lutego 2020, 15:56

i to chyba wszystko jak na razie jak myślicie?

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 1 grudnia 2018
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bit.wizz » sobota, 8 lutego 2020, 15:56

Tomasz_Es To napisz coś mądrzejszego. Co złość Cię ogarnia że nie załadowałeś się na dołku?? :D na tym obecnie polega zarabianie na krypto. Bez odbioru.

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kondzio » sobota, 8 lutego 2020, 15:57

A o czym tu pisac.... Lisk spadl na pysk wiecej niż inne śmiecie, to i rośnie. Paździeże rorsna i tyle ;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomasz_Es » sobota, 8 lutego 2020, 16:04

@masonbtc Moze nie bedzie tak zle, kwestia jak zachowa sie BTC, osobiscie po lekkiej korekcie lub boczniaku celuje w przebicie 10 pln

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » sobota, 8 lutego 2020, 16:05

no ja niestety mam tendencje do zbyt szybkiego wychodzenia ale zobaczymy może eth mi to nadrobi jakoś xD tak czy inaczej brawo dla tych co wierzyli w lisa do końca :)

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kondzio » sobota, 8 lutego 2020, 16:57

Pogromca, tego smiecia bym nie kupil nawet jakby byl za 10 groszy, a ty piszesz mi o przegapjonej okazji :roll:

Te minusiki to mi zwisaja :lol:

Prawda jest taka, ze wszystko odbija, a ci co kupowali liska wtedy gdy pisaliscie ze "taniej juz nie bedzie" sa nadal w czarnej dupie i to sa fakty :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » sobota, 8 lutego 2020, 16:59

@Pogromca Myślę, że 170% z sumy kilkaset k to całkiem przyjemne "szambo" jak piszesz, zwłaszcza w porównaniu z Twoimi -80 czy -90% w 2019 na all in Lisku od cen znacznie wyższych HARMONY. ;) Także trochę szacunku a mniej jadu. Przeze mnie bana nie dostałeś ale przez własną głupotę. Modzi i admin nie chcieli dać ci bana, a po kilku durnych postach o Żydach zmienili zdanie. Wkopałeś się jak burak, pretensje do siebie.
Spoiler:
I zacznij szanować Żydów, to tacy sami ludzie jak Ty.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości