Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 30 czerwca 2019
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: hubertrykala » środa, 5 lutego 2020, 13:29

@liskoptimist , ja zawsze przesyłam BTC na Bitstamp, tam pieniężę na Euro i wypłacam na Revolut. Czyli jak uda się w końcu w rozsądnej cenie spieniężyć LSK to na Binance na LSK/BTC, potem wysyłam BTC na Bitstamp i wymieniam na Euro.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zeroBTC » środa, 5 lutego 2020, 14:07

liskoptimist pisze: środa, 5 lutego 2020, 13:18ak wiesz jak ominąć, napisz mi na maila: marcinmarcin9494@wp.pl będę wdzięczny:)
liskoptimist pisze: środa, 5 lutego 2020, 12:59Jak ominąć płacenia podatków za kryptowaluty

nie ma się co czaić po fortach z takimi pytaniami to dajesz bezpośrednio TU poniżej :

https://twitter.com/MorawieckiM


co do kursu to widział bym teraz UP na bitku co da lekką korektę , a zrazem schłodzi RSI na lisku - coś
a'la pod te kreski 8-)

Obrazek

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 30 czerwca 2019
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: hubertrykala » środa, 5 lutego 2020, 14:25

Chłopaki, a możecie wytłumaczyć co to jest RSI i jaki ma to wpływ na cenę?

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » środa, 5 lutego 2020, 14:29

hubertrykala pisze: środa, 5 lutego 2020, 14:25co to jest RSI
ja nie wiem (kiedyś wiedziałem ale zapomniałem ;) ), do niczego mi to nie jest potrzebne. Trzymaj się trendu.
Po co zaśmiecasz pytaniami, na które odpowiedź masz po jednym wpisie w google. Ogarnij się.
---

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » środa, 5 lutego 2020, 14:53

ładnie poszło hehe :D

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 19 listopada 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bartox32 » środa, 5 lutego 2020, 14:56

Sprzedawać teraz, czy jeszcze pójdzie i dopiero korekta?

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » środa, 5 lutego 2020, 15:02

@Wymazywanie zapytaj jego. Ciekawe czemu niema nic do powiedzenia jak Lisek rośnie.

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 29 stycznia 2020
Reputacja: -8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukaszspeed21 » środa, 5 lutego 2020, 15:06

Ktos juz tu pisal o korekcie a widze 5.75zl :shock:

Dodano po 3 minutach 30 sekundach:
5.88zl :shock: a moze w nastepnym tygodniu od razu do 20zl dobija? :twisted:

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 25 stycznia 2020
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: liskoptimist » środa, 5 lutego 2020, 15:09

Lisk właśnie wykreśla ze swojego słownika słowo grawitacja

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 29 stycznia 2020
Reputacja: -8
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukaszspeed21 » środa, 5 lutego 2020, 15:09

Juz ponad 37% dzisiaj :evil: :evil:

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » środa, 5 lutego 2020, 15:10

pokavb pisze: środa, 5 lutego 2020, 15:02zapytaj jego. Ciekawe czemu niema nic do powiedzenia jak Lisek rośnie.
Bo to taki dobry samarytanin, jak przychodzi, to wiedz, że to dobry moment, żeby kupić ;) Jak rośnie to go nie ma ;) Taki mistrz trejdingu bez robienia analizy technicznej z wchodzeniem z wyczuciem trendu na pałę.
Ostatnio zmieniony środa, 5 lutego 2020, 15:13 przez Pogromca, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 30 czerwca 2019
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: hubertrykala » środa, 5 lutego 2020, 15:12

Lisk ma ewidentnie wyje**ne w korekty xd

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » środa, 5 lutego 2020, 15:27

zbyt duza euforia troszeczkę przez parę ostatnich postów. Znaczy się że przegrzał się rynek.

Dodano po 1 minucie 43 sekundach:
Ale para lsk/btc na binance wygląda nadal pięknie biorąc pod uwagę zebranie z denka bessy i wybicie na dużo większych obrotach niż przeciętna bessy. To ma prawo być kontynuowane ale nie można patrzeć jak daytrader, ja mówię o wykresie w skali 3dni
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » środa, 5 lutego 2020, 15:44

Vetz miał rację z tym wybiciem a kurs jeszcze od siebie dołożył :mrgreen:

Póki każdy szczyt większy od poprzedniego (razem z dolkami) to nie widzę nic niepokojącego. Poza tym jeśli korekta pojawi się to nie musi być jakaś gigantyczna... imo łatwo o wyleszczenie i uciecie zysków przedwcześnie :mrgreen:

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 29 stycznia 2020
Reputacja: -8
Reputacja postu: 
-5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukaszspeed21 » środa, 5 lutego 2020, 15:46

Kupujcie bo pociag odjezdza.podobno lisek wsiada do pendolino.ja zaladowany na maxa za 2.20zl.teraz tylko czekac spokojnie i cieszyc sie zyskiem.nie planuje sprzedac nizej niz 100zl czesci kapitalu.powodzenia.i niech lisek rosnie w sile.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackraijin » środa, 5 lutego 2020, 15:49

Pogromca pisze: środa, 5 lutego 2020, 15:10Bo to taki dobry samarytanin, jak przychodzi, to wiedz, że to dobry moment, żeby kupić
Trochę pokory, jak narazie to przez dobre 2 lata kiedy Wymazywanie się tu wypowiadał to pisał o spadkach, a Lisk spadał. Ostatnio pisał że będzie zaskoczony jeśli Lisk nie wzrośnie do 2$, a do tego jeszcze kawałek drogi.

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 29 maja 2019
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Load » środa, 5 lutego 2020, 16:07

lukaszspeed21 pisze: środa, 5 lutego 2020, 15:46Kupujcie bo pociag odjezdza.podobno lisek wsiada do pendolino.
błagam tylko bez tych pendolino xDD

fajnie to na lisku wygląda, zastanawia mnie tylko czy przy tak dużych wzrostach nie przydałby się większy vol? Wg mnie zdecydowanie tak

Co do korekty, to mała na lisku już była, np ba BB LSKBTC korekta wynosi 10%

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
40
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » środa, 5 lutego 2020, 16:15

blackraijin pisze: środa, 5 lutego 2020, 15:49Trochę pokory, jak narazie to przez dobre 2 lata kiedy Wymazywanie się tu wypowiadał to pisał o spadkach, a Lisk spadał. Ostatnio pisał że będzie zaskoczony jeśli Lisk nie wzrośnie do 2$, a do tego jeszcze kawałek drogi.
Tak, szczególnie jak pisał tak w okolicach sierpnia 2018 gdzie cena urosła z 10zł na 20zł. Pisał tak w okolicach lutego, gdy cena z 3zł urosła do 9zł i pisał tak ostatnio, gdy cena była w okolicach 2zł, upewniając i krytykując wszystkich jak to złą inwestycję przeprowadzili w scam i jak bardzo nie opłaca się go kupować. A to, że mówił, że będzie zaskoczony jak Lisk nie wzrośnie do 2$, lub że "ALBO SPADNIE ALBO UROŚNIE" i "NIE MA NA GIEŁDZIE NIGDY ANI ZAWSZE", to przecież każdy może tak powiedzieć, nawet dziecko. Zresztą mówił to gościu, który nawet nie łudził się, żeby narysować jakiekolwiek kreski, choć EWIDENTNIE było widać na wykresie formację objęcia hossy, a tacy świetny traderzy jak Vetz i wielu na tradingview widziało możlwość niezłego zarobku i potencjalnego odwrócenia chociaż lokalnego trendu już dużo wcześniej. No to przepraszam bardzo, ale komu tutaj brakuje pokory? Mi? Czy super traderom, którzy grają chyba na jakieś psychologiczno-emocjonalne wsparcia, sugerując wchodzenie dopiero od 5-10$? Błagam Cię, śmiech na sali ten autorytet, upokorzył się i czuć od niego niezłą hipokryzją.

A tutaj źródła niesamowitej hipokryzji
Wymazywanie pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 19:54Niet, pisałem przeciwnie, że tam trend może się odwrócić, ale że ja nie gram technicznie i bym nie kupował i że niczego to nie gwarantuje.
Gościu który nie gra technicznie doradza ludziom poziomy, w jakich mają wchodzić i krytykuje ich inwestycje, przecież to jest śmiech na sali.
Wymazywanie pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 14:05A humorystycznie, Janusze z Liska na -80% portolio moonują, bo zmienia się w -78%, brawo, well done.
Wymazywanie pisze: wtorek, 14 stycznia 2020, 01:04cholera, ależ masywne odbicie, niektórzy bagholderzy przeszli dzięki niemu na liskowym portfolio z -90% do -88% czy -89% a teraz są nawet na -89.5%!!! Przełomowe odbicie, nic tylko otwierać szampana. Lisk brejkout kurka jego mać!
Wymazywanie pisze: wtorek, 14 stycznia 2020, 14:52 Mam od czasu tych wakacji ze 2x więcej niż miałem kasy, a u Ciebie jak tam miliony w Liskach po 1.6$ lub wyżej?
Heh, a tu 1.6$ było prawie dzisiaj ;) Ale co tam, lepiej wmawiać ludziom, żeby najlepiej posprzedawali w dołku ;)
Wymazywanie pisze: wtorek, 14 stycznia 2020, 01:04 Szanujcie się bardziej ludzie. Jeśli ten złom ma zmienić trend i wyrwać się z bessy to tu trzeba wejść gdzieś wyraźnie na 5-10$ a nie podbitka o ćwierć centa czy podobnie szybko zgaszona...
Przecież ten człowiek mógł spowodować większe straty wśród ludzi, niż anagamidev, który zalecał skupowanie od ponad -90% od ATH i łapać każdy dołek.

Wymazywanie oprócz tego, że ma nastukane dużo punktów błędnie nazywanych reputacją nie jest tu żadnym autorytetem odnośnie wykresów, oprócz prawienia oczywistych prawideł. To taki forumowy folklor, do którego większość boi się postawić bo przecież "autorytet".
Ostatnio zmieniony środa, 5 lutego 2020, 16:57 przez Pogromca, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zasit » środa, 5 lutego 2020, 16:52

I Już pompują ładnie

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » środa, 5 lutego 2020, 17:00

Spoiler:
@lukaszspeed21 zarejestrowałeś się zaledwie kilka dni temu , śmiecisz tu swoimi wpisami, wejdź sobie na swoją metryczkę i poczytaj siebie wszystkie swoje wpisy. Takie zaniżanie poziomu, zwłaszcza ze świeżego kilkudniowego konta nie będzie tu tolerowane. Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to proszę wstrzymaj się.
---

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości