Rozważania dyskusja nt. kursu ceny ETH Ethereum

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 142
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: tomaroc » piątek, 27 września 2019, 23:11

Staker, który zablokuje minimum 32 ETH w puli, może zatem zarobić 0,82 USD dziennie....
szaleństwo. Trzymać 32 etery na hotwallet by "zarobić" 82 centy - podatek i koszt vps... to wywinduje cenę na księżyc pewnie tyłu będzie chętnych ... coś tu się nie zgadza.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: Majkos » sobota, 28 września 2019, 08:22

Kurcze jakos nie widze gry pod news, do stycznia 3 miesiace a cena nie powala i nie widac chetnych. Nie wiem co o tym myslec. Gdzie poziomy min 500$. ;D

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1887
Rejestracja: 6 lutego 2017
Reputacja: 321
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: BitHub.pl » środa, 2 października 2019, 08:04

Niespełna dwa tygodnie temu wartość zasobów FairWin wyceniano na grubo ponad 10 milionów dolarów.
Aktualnie smart contract FairWin na Ethereum to okrągłe 0
Jako ciekawostka, bo żadnego ruchu to nie wywołało ;)

FairWin | Jeden z największych scamów w historii Ethereum?
Bithub.pl to portal internetowy związany z technologią Blockchain, kryptowalutami oraz innymi tematami inwestycyjnymi. Pomagamy poruszać się w świecie pieniędzy XXI wieku. Zajrzyj tutaj: Facebook Twitter YouTube
Dołącz do grupy na Telegramie !!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: blink » sobota, 21 grudnia 2019, 18:43

Co sądzicie o tym scamie z PlusTokenem którzy są teraz w posiadaniu 6,4mln eth (6% całości)?
https://beincrypto.com/plustoken-ether- ... ump-fears/

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: Tomasz_Es » sobota, 21 grudnia 2019, 18:54

@blink Gdyby to "poszło" w rynek pewnie poniżej 100$ byśmy zobaczyli, dodatkowo mają (o ile pamiętam) 180 000 BTC na portfelach.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: maky » sobota, 21 grudnia 2019, 19:26

Tomasz_Es pisze: sobota, 21 grudnia 2019, 18:54@blink Gdyby to "poszło" w rynek pewnie poniżej 100$ byśmy zobaczyli, dodatkowo mają (o ile pamiętam) 180 000 BTC na portfelach.
Będzie ciężko. Monety pokolorowane. A ETC z kradzieży upłynnione?
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: FuraTeściowej » wtorek, 31 grudnia 2019, 16:12

Myślałem ,że cena ETH będzie wyglądać lepiej na koniec roku :roll: mam tego parę sztuk i pytanie HODL czy uśredniać? Coś mi mówi ,że przy halvingu btc, zmianach w eth i ew mini bańce jak w 2019 może eth dobije jeszcze do 300-400$ :roll: :?:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: maky » wtorek, 31 grudnia 2019, 16:34

FuraTeściowej pisze: wtorek, 31 grudnia 2019, 16:12Myślałem ,że cena ETH będzie wyglądać lepiej na koniec roku :roll: mam tego parę sztuk i pytanie HODL czy uśredniać? Coś mi mówi ,że przy halvingu btc, zmianach w eth i ew mini bańce jak w 2019 może eth dobije jeszcze do 300-400$ :roll:


ETH nie ma konkurencji jak na razie. Projekt rozwija się. Na ETH jest multum tokenów ERC-20 i innego typu. Na ETH powstaje większość DeFi. Sam nie wiem. ;)
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: zomos2 » czwartek, 2 stycznia 2020, 18:40

Muł roku :D Ot co można powiedzieć o ETH. Wiele powinno teraz sugerować że wszystkie większe Alty są dosłownie przed wystrzałem bo i ETH i LTC maluje spodek i hamuje zjazd. No ale warto pamiętać co zrobił BTC przy takim rysowaniu na przełomie listopad/grudzień 2018. Wykres dominacji BTC też sugeruje że pod odpale z 80 do poniżej 40% dominacji nadszedł kres i dominacja doszła do linii trendu wypadającej na około 70% . Więc w końcu w 2020 roku szanse na alt season są ?

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: adiqq » czwartek, 2 stycznia 2020, 21:01

ktoś wie może, dlaczego tak drastycznie spadł diff na ETH??
https://www.coinwarz.com/mining/ethereu ... ulty-chart
jakaś kopalnia się spaliła?!? ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: benq » czwartek, 2 stycznia 2020, 21:48

@adiqq
To przez lodowiec ;-)
Hard fork, zmiana algorytmu:
https://www.theblockcrypto.com/linked/5 ... ork-update

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: adiqq » piątek, 3 stycznia 2020, 05:50

o to mi chodziło, dzięki :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: FuraTeściowej » wtorek, 7 stycznia 2020, 19:16

Coś słabo eth idzie w górę - niecałe 10% w 7 dni. :roll: Dash, monero czy nawet iota wykręciły min 20%. Może ludziska boją się ,że w każdym momencie mogą zostać upłynnione ethery z upbit albo plus token :roll: :?:

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: adiqq » wtorek, 7 stycznia 2020, 19:55

Szło nieźle, ale zostało w tyle...
porównanie z anonami chyba nietrafione, bo one znacznie bardziej spadły w ostatnim okresie...wystarczy spojrzeć na dane archiwalne, żeby było to jasne i czytelne ;)
Fakt, jest to dla mnie taka mała, negatywna niespodzianka, spodziewałem się, że ETH dalej będzie szedł w górę minimalnie mocniej niż bitek, ale wszystko w swoim czasie....ja tam jestem spokojny...zresztą od czego jest dywersyfikacja aktywów? :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: Majkos » wtorek, 7 stycznia 2020, 22:17

Ale co to :
na dayly bullish marubozu oraz dragonfly doji ?




Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: koparki » środa, 8 stycznia 2020, 01:21

na eth jest obecnie (od 2stycznia) radykalnie niższa trudność , to może mieć związek z wyceną kojna względem BTC . Obecnie kopalniom (w Chinach) może się opłacać bieżący zrzut całego urobku.
---

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: koparki » niedziela, 2 lutego 2020, 13:23

kurs może nawet dziś 200$ , co za błoga cisza w wątku, wpis raz na miesiąc ;) brak zainteresowania przy umiarkowanym wzroście to bardzo dobry wskaźnik , wykres eth podobny do wykresów shitcoinów: https://coinmarketcap.com/currencies/ethereum/ więc jest co nadrabiać , poziom 300$ z wiosny 2019 wydaje się być realny, kwestia jednego dobrego tygodnia wzrostów.
Resztki osób które zainteresowały sie kryptowalutami na fali hossy 2017/18, w większości tzw reprezentanci "ulicy" rezydują już tylko na Lisku. Bardzo to wszystko ciekawe i pouczające - jaki fakt przesądził że ulica postawiła akurat na LSK? niska cena jednostkowa tokena? nadzieja że LSK mógłby zastąpić kiedyś ETH? To trochę jak z BTC, mimo że jest tyle lepszych zamienników to jednak siła marki oraz ludzka bezwładność jeśli chodzi o zmiany sprawia że pozostaje stara platforma tylko się ją modyfikuje. Wypracowanie globalnie rozpoznawalnej, dobrze kojarzonej marki w świecie projektów niezależnych, rzekomo niefinansowanych ze źródeł bankierskich jest nierealne, zwłaszcza obecnie gdy trzeba przebić popularnością btc czy eth

Ethereum czeka bardzo poważna reforma sieci , właściwie nowa sieć ale stara marka, tylko realnie KIEDY?
---

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: adiqq » niedziela, 2 lutego 2020, 14:37

ja tam się nie dziwię, że tutaj taki mały ruch. Regularnie obserwuję i zależność pomiędzy btc i eth jest masakrycznie duża. Dzisiaj po raz pierwszy od dłuższego czasu widzę, ze ETH wyrwał, a bitek delikatnie, jakby od niechcenia...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: maky » niedziela, 2 lutego 2020, 20:22

koparki pisze: niedziela, 2 lutego 2020, 13:23niska cena jednostkowa tokena?
Zauważ, że wiele nowych tokenów ma bardzo dużą liczbę docelową. Powoduje to niską cenę za pojedynczy token co zachęca do zakupu. Wiele gównotokenów ma dużą kapitalizację właśnie dzięki temu.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Posty: 2797
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Rozważania nt. kursu ETH

Postautor: miso20 » niedziela, 2 lutego 2020, 20:53

@koparki @maky lisk został wypompowany głównie polską społecznością, która posrać się chciała z zachwytu. Był to ongiś bardzo topowy coin (z pkt widzenia marketingowego) i dodany na największą polską giełdę. Pełną zresztą pieniaczy, nabijaczy i trolli.

nie wiem czy siedzicie na fejsbuku - pewnie nie, bo jesteście pokoleniem starszym ode mnie. To tam było centrum pompowania liska i całego hajpu. Każdy sobie druta ciągnął tam

Dodano po 1 minucie 24 sekundach:
I jak mam być szczery to się przymierzam do kupna liska za jakiś 0,1% kapitału czysto spekulacyjnie. Zobaczymy tylko jak się rozwinie sytuacja na bitku.

Jeżeli jesteśmy na początku cyklu wzrostowego, to lisk się jeszcze załapie na pompę. Jeżeli i tę kasę przepalą, to następna bessa urwie im jaja i coin pójdzie do wyrzucenia. Ale to nic - uruchomi się takie samo badziewie pod nową nazwą

Wróć do „Ethereum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości