Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » piątek, 24 stycznia 2020, 13:26

to se poczytaj o liniach trendu :D a btc to nam może tylko dać król nasz niech rośnie a za nim wszystko inne

jak przebijemy 0.8 to zaczynamy nowy roździał zobaczymy co przyniesie :>

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 6 sierpnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hrothi » piątek, 24 stycznia 2020, 13:33

No coś tam czytałem ale nie jestem super znawcą, dołki są mniejsze wzrosty większe, pnie się w górę. Opór ostatnio był na 3.09 i zbiło w dół.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » piątek, 24 stycznia 2020, 14:18

bardzo ciekawa ta ostrożność w wątku podczas ewidentnej zmiany trendu, to dobrze rokuje bo trend który się wspina na ostrożności i niedowierzaniu jest solidniejszy, solidniejsze są później strefy wsparcia .
Faktem jest wzorst na wysokich obrotach w stosunku do tego jakie były do końca bessy. Wykres lsk/pln wygląda byczo (patrzę na skalę 3d) i to jest kwestia jednego dobrego dnia gdy zobaczymy 4.75zł.
Moje punkty "take profit" to okrągłe liczby: 6.66zł zamknięcie 0.666 pozycji oraz kolejny TP na poziomie 8.88 realizacja 0.888 pozycji która zostanie po pierwszej transzy sprzedaży.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 24 stycznia 2020, 14:28

@koparki myślę że przy 3.6 oraz przy 4.2 - 5 PLN trochę pobuja kursem bo ludzie będą realizować 100% zyski :) więc coś więcej niż 5 PLN to korektę jakaś zaliczymy tak czy siak..

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » piątek, 24 stycznia 2020, 14:33

aaa i jeszcze jedno rynek krypto nie wisi w próżni , więc analiza techniczna na takim śmieciu(b.mała kapitalizacja) nie ma sensu gdy nagle na rynkach światowych będą jakieś zawirowania.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 24 stycznia 2020, 15:15

Może to tyle na dzisiaj :mrgreen:


Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » piątek, 24 stycznia 2020, 16:04

Obrazek
lisk

Obrazek
dash

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 30 czerwca 2019
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: hubertrykala » piątek, 24 stycznia 2020, 18:14

Byle szybko do 1,9$, bo przynajmniej chcę wyjść na zero i robić zwijkę z tego projektu.

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 maja 2019
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackredwhite » piątek, 24 stycznia 2020, 18:32

Myślę że projekt specjalnie dla Ciebie podleci z kursem byś mógł sprzedać i wyjść na 0. Napisz może do Kordka bo może mają fundusz rekompensaty dla takich jak Ty i nie będziesz musiał czekać 😉

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 30 czerwca 2019
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: hubertrykala » piątek, 24 stycznia 2020, 18:39

Napisałeś odpowiedź z pogardą. Ja nie urządzam płaczki nad swoją zainwestowaną kasą. Po prostu stwierdziłem fakt. Czekam ponad pół roku, także mogę poczekać jeszcze trochę.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vetz » piątek, 24 stycznia 2020, 18:44

SB to najprostszy bot, jaki moze byc, technicznie odbilismy sie od lokalnej LT trendu, volumen swiadczy o sile lokalnego trendu i kierunku jaki obiera rynek, a jest to na ten moment techniczna korekta spadkow do poziomu 1,2, byc moze jeszcze dzis jesli zazyla korelacja z BTC bedzie tak mizerna, jak bywalo ostatnio nic nie stoi na przeszkodzie, zebysmy zobaczyli jeszcze dzis 0,97$

ciezko analizowac LSK, dlatego, ze na zachowanie kursu ma wplyw zbyt wiele czynnikow, dlatego tez korekta do 1,2 przy wpadajacym news'ie moze byc poczatkiem impulsu wzrostowego, jak czytam o tym, ze LSK po przebiciu X poziomu rozpocznie trend wzrostowy to chce mi sie smiac.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » piątek, 24 stycznia 2020, 19:58

@Vetz Dzięki za wstawkę z kreskami, zawsze może to być jakiś punkt odniesienia, dla tych co tu czekają na 1,9$.
Lecz co do dalszej części wpisu mam nieco inne zdanie
Vetz pisze: piątek, 24 stycznia 2020, 18:44 nic nie stoi na przeszkodzie, zebysmy zobaczyli jeszcze dzis 0,97$
Raczej nie zobaczymy co już godzinę po tym poście widać po kursie. Dwa przy takim zachowaniu BTC, zapewne ruszą pozostałe alty, więc bawienie się dalej na tym poziomie kursem LSK raczej zejdzie na dalszy plan dla spekulantów z Binance. W najlepszym wypadku kurs utrzyma się na obecnym poziomie czyli 0.78$. Jak wczoraj pisałem ja tego wzrostu "nie kupuje". Ale dla mnie szklanka jest do połowy pusta, dla innych do połowy pełna.
Pozytyw jest taki, że spekuła zauważyła tego LSK i spompowała już dwa razy w ostatnim czasie, i dało się z tego coś wyciągnąć na +.
Picassso pisze: czwartek, 23 stycznia 2020, 18:49Gdzie ci wszyscy hejterzy

Można już teraz napisać to samo w drugą stronę, i to zaledwie po kilku godzinach tej radości.
Gdzie są Ci wszyscy moonowcy ?
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » sobota, 25 stycznia 2020, 09:50

@Jazda luzik jest szansa na kontynuację wzrostu.


Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 25 stycznia 2020
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: liskoptimist » sobota, 25 stycznia 2020, 13:44

Witam wszystkich. Wszedłem w ten projekt w marcu 2018 roku więc dokładnie za 2 miesiące minie 2 lata jak kumuluje, uśredniam i trzymam się liska. Zaczynałem kupować LISK po 12-14$ za sztukę uśredniając go aż do 12.09.2019 roku kiedy kosztował dokładnie 0,98$. Żebym wyszedł na 0, LISK musiałby dojść do poziomu 3,20$ za sztukę. Wchodząc w ten projekt wiedziałem jakie jest ryzyko, inwestując nigdy nie masz pewności czy to wypali czy nie, postanowiłem, że nawet jeśli miałbym stracić 100% wkładu trudno się mówi, jest ryzyko jest zabawa. Na pewno nie sprzedam lisa poniżej 3$. Tutaj mamy ryzyko na bardzo dużym poziomie, jak to z altami, oczywiście inwestuje w kilka projektów, bo największym błędem jest zainwestować wszystko w 1 projekt, stawiając wszystko na 1 kartę, mam nadzieję, że tak nie zrobiliście. Trzymam kciuki za ten projekt, mam nadzieję, że teraz przed nami tylko wzrosty! ;) Pozdrawiam wszystkich cierpliwych Liskowiczów!!

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » sobota, 25 stycznia 2020, 14:42

liskoptimist pisze: sobota, 25 stycznia 2020, 13:44Na pewno nie sprzedam lisa poniżej 3$
trzymam za słowo

jeszcze jakbyś mógł wpadnij i napisz jak sprzedasz dzięki

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 25 stycznia 2020
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: liskoptimist » sobota, 25 stycznia 2020, 15:54

Z pewnością tutaj zajrzę, będę śledził posty na bieżąco. Mam nadzieję, że już tylko będzie lepiej. Ktoś się podzieli swoją historią z Liskiem? ;)

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 stycznia 2020
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mateo88 » sobota, 25 stycznia 2020, 15:56

Witam wszystkich,

Nadszedł czas żeby się przywitać. Obserwuje wątek do lipca 2017 i od tego też czasu inwestuje w crypto (skromnie), części LSK pozbyłem się w listopadzie 2017 co pozwoliło odratować kapitał + mały zysk, na mega górce w grudniu popełniłem sporo błedów dlatego nie udało się zarobić a potem hodl hodl... 2019 zainwestowane kolejna PLN ( mniej niż mogę stracić ) na poziomach 2$-0,5$

Jestem programistą ale nie interesuje mnie technologia blockchain i nie zagłębiam się w temacie a od Grudnia 2019 wróciły przeczucia z 2017 że coś może uda się zarobić

Co myślę o LSK ?
+ na wielki plus jakość prowadzenia projektu na github przez tak długi czas, w sumie niespotykane w firmach których miałem do czynienia
+ prowadzenie dokumentacji
++++++ Świetnie dopracowany front-end we wszystkich aplikacjach Lisk

- na minus oczywiście nadmuchany marketing 2017, ale widzę że wyciągnęli wnioski i teraz mam nadzieje marketing ruszy po realizacji produktu
- użyteczność? nie wiem - jak pisałem wyżej nie interesuje mnie to

A czemu PLN w LSK - oczywiście Bitbay. LSK narodowa Polska crypto, teraz obserwuję że mocna włącza się Japonia, Korea i może wspólnymi siłami...

Liczę na duży zysk na miarę wyjścia P1r4t3 z otchłani zdając sobie sprawę z ryzyka straty wszystkiego
Tak temat widzi ulica


Powodzenia

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » sobota, 25 stycznia 2020, 16:35

panowie to jest temat odnośnie ceny a nie czateria na interii czy wykop

jak już zostaliście z liskami to dobrze by było zacząć uczyć się wykresu bo tak to daleko nie zajedziecie na samej wierze powodzenia

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
-17
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoPro » sobota, 25 stycznia 2020, 16:49

masonbtc pisze: sobota, 25 stycznia 2020, 16:35zacząć uczyc się wykresu
I to wg. Ciebie jest gwarancja na zysk? Każdemu karzesz robić tak i tylko tak?
Ile już zarobiłeś na tej znajomości wykresów?
Jesteś w stanie udowodnić, że jest to lepsze niż gra, bo ma się przeczucie?
Jak chcesz kupić telewizor, to najpierw idziesz na studia i robisz inżynierkę, znasz każdy podzespół w telewizorze i zasadę ich działania i dopiero wtedy czujesz się przygotowany na zakup?

Nienawidzę takich internetowych specjalistów, którzy myślą że coś wiedzą.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
-6
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » sobota, 25 stycznia 2020, 17:05

ta ty pewnie w 2017 wchodziłeś na przeczuciu xD ciekawe co ci z tego zostało

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości