Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » piątek, 24 stycznia 2020, 20:13

dlatego, ze rysujesz klina, w miejscu gdzie go nie ma - mamy LT spadkowa, dlatego, ze fusy i jego ksiazkowy licznik wg mnie nie spelnia norm, juz nawet odstawiajac ma i RSI to formacja swiecowa w miejscu dzisiejszego wybicia nie ma charakteru formacji odwrocenia trendu, swieca nie zostala obrysowana i jesli przebijemy 8,457 to predzej zobaczymy 8,37 niz wasze wyjscie z niby klina, dlatego, ze swiece na 1D wskazuja na potencjalny spadek do SZ od 8,28 do 8,05, struktura swiec na mniejszych interwalach daje szanse na zasieg opisnych cen w poprzednim poscie, ale jest to lokalny ruch, gdybysmy zakonczyli 1D mialbys racje, w tej sytuacji zwyczajnie jej nie masz wg mnie. Lokalny ruch - wyjscie z waszego klina czy odbicie od mediany kanalu jest niezdrowy dla rynku, teoria luk, ktora chcac niechcac sie sprawdza z tym koliduje. Okres 5 tygodni, jak najbardziej mi pasuje ze wzgledu na RSI - schlodzenie i ma - zetkniecie. Spadek ponizej 8,404 pokaze akceptowalnosc l-LT spadkowego, ale w tym momencie szanse sa na to mniejsze niz na jej wybicie i dotarcie do 8,57
dlugoterminowo licze na wybicie szczytu z czerwca - nie tylko wybicie 9,6; caly swiat kryptowalut na to liczy :lol:

@ergorg
ergorg pisze: piątek, 24 stycznia 2020, 19:45
Vetz pisze: piątek, 24 stycznia 2020, 18:32Na 9,6 trzeba bedzie poczekac okolo 5 tygodni
Mój scenariusz - zielony vs twój - czerwony:

Ostatnio zmieniony piątek, 24 stycznia 2020, 22:32 przez Vetz, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: amneziahaze » piątek, 24 stycznia 2020, 20:54

@fusywszklanejkuli @pael
Z punktu widzenia mocno zmiennego rynku to tacy ludzie są największym skarbem.

Deadline na BTC założyłem sobie do 26 stycznia, po nim kolejne pogłębianie low to będzie lipa. Nie chce mi się opisywać wskaźników w wątku, więc dodam, że 10% korekty na BTC to pozytywny wariant, ale rzadko spotykany. Trochę dołożyłem wczoraj i czekam na jakąś korektę, zobaczymy dokąd nas zaprowadzi - czy się na przykład zatrzyma na ~8400.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6404
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1681
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: maxi82 » piątek, 24 stycznia 2020, 21:12

fusywszklanejkuli pisze: piątek, 24 stycznia 2020, 20:05O, Gang Słodziaków Ahr-Vetz-zeroBTC już w komplecie.


Ogłoszenie parafialne..

Ahr - dostał bana koło południa na własną prośbę,
Vetz wg rozeznania po ip nic wspólnego z zeroBTC nie ma.

Tyle, dziękuje za uwagę.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 896
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9356
Reputacja postu: 
48
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fibo » piątek, 24 stycznia 2020, 21:39

Ciekawe, skąd u większości przekonanie, że obecny spadek to tylko korekta wcześniejszych wzrostów, a jeśli nawet to dokładnie, której fali wzrostowej ta korekta dotyczy? Przecież rozbicie impulsu a nawet tolerancyjnej formacji impulsowej (LD) od 3.01 może mieć daleko idące konsekwencje, np.:
1) ponowny powrót do dolnych zakresów cenowych wewnątrz formacji bazy A-B z okresu 25.11-3.01 – po przebiciu w dół czerwonej linii na wykresie – wtedy w ramach ruchu od 19.01, obecnie rynek jest 4-ce impulsowego spadku;

2)Zaś w przypadku utrzymania się czerwonej linii, konsekwencje nie muszą być tak daleko idące i mogą polegać na poruszaniu się na północ ale już tylko trójkami – wtedy rynek dzisiaj skończył korektę trójki wzrostowej 3-19.01.
Obecne niepokonanie bądź pokonanie 61,8% zniesienia spadki 22-24.01 wesprze któryś z powyższych scenariuszy.

3)Pozostaje jeszcze jedna możliwość po przebiciu lokalnego szczytu z 22.01 – rynek od dzisiejszego dołka kreśli 5-tą falę załamaną w ramach wzrostu od 3.01.

Tak czy inaczej możliwości byków zostały na razie wyraźnie ograniczone…

Obrazek
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 19 stycznia 2020
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Anton22 » piątek, 24 stycznia 2020, 23:30

Witam forum pierwszym postem, choć obserwuje już ok. 6-7 lat z przerwami :)

Zaciekawiła mnie teoria Vetza o tej 21.45 (nienaturalne wybicie, które miało osuwać się do 8464 lub 8457 a następnie spaść poniżej 8.2 ). Przetrzymałem shorta mimo wzrostu do 8500 i zastanawiam się jaką macie opinię co do tego by scenariusz się spełnił?

Nie znam się na AT, a domyślam się że wiecie skąd zbanowany kolega wziął te przypuszczenia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » sobota, 25 stycznia 2020, 00:23

@Fibo Zgadza się. Zauważyłem już dawno, że przy Twoich analizach trzeba bardzo, ale to bardzo zwracać uwagę na kryterium inwalidacji. Przy zbytnim jego przekroczeniu proponowane oznaczenie staje się automatycznie niewłaściwe i czasem w jego miejsce powstaje kompletnie odwrotne. Bez tego czytanie jakichkolwiek Twoich analiz jest trochę bezsensowne.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » sobota, 25 stycznia 2020, 07:53

Fibo pisze: piątek, 24 stycznia 2020, 21:391) ponowny powrót do dolnych zakresów cenowych wewnątrz formacji bazy A-B z okresu 25.11-3.01 – po przebiciu w dół czerwonej linii na wykresie – wtedy w ramach ruchu od 19.01, obecnie rynek jest 4-ce impulsowego spadku;
4-ka przebiła 1-kę od dołku, w takim razie 5tka będzie ED/załamana?

Do tego z reguły, że 3-ka nie może być najkrótsza, maksymalny zasięg 5tki to ~7950$?



Oczywiście, na razie nie przebiliśmy wczorajszego dołka, ale wiele na to wskazuje patrząc na impuls nocnych spadków.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 869
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 4807
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mesrotten » sobota, 25 stycznia 2020, 08:53

Imo ostatnie chwile na ewentualny ruch up, jak się nie uda to w ciągu ok. tygodnia widzę poziomy poniżej 8.0.

Obrazek

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 896
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9356
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fibo » sobota, 25 stycznia 2020, 10:42

ergorg pisze: sobota, 25 stycznia 2020, 07:534-ka przebiła 1-kę od dołku, w takim razie 5tka będzie ED/załamana?

Do tego z reguły, że 3-ka nie może być najkrótsza, maksymalny zasięg 5tki to ~7950$?
Dobrze policzone. Dodam tylko, że warunkiem (szansą) załamania 5-tej fali jest przede wszystkim zbyt głębokie zniesienie 3-ki przez 4-kę (ponad 61,8%), zaś wyraźne nachodzenie 4-ki na 1-kę lepiej, żeby nie występowało.

@Wymazywanie, dany scenariusz jest w grze i jest git, jeśli każdego dnia spełnia zadane kryteria czy postawione warunki. Jeśli obiektywnie patrząc - przestaje - musi bezwzględnie ze sceny zejść, na rzecz innego. Każdy nowy scenariusz podlega temu samemu podejściu, tym samym ciągły proces eliminacji niemożliwego pozwala nam się zbliżyć do faktycznego planu EW na dany rynek.
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Eth
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 750
Rejestracja: 7 lipca 2017
Reputacja: 396
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eth » sobota, 25 stycznia 2020, 11:19

Patrząc na to z dalszej perspektywy można wysnuć parę wniosków.

1) odbijemy lada moment, wolumen maleje, RSI ~33

2) przebijamy spadkową i lecimy w okolice ~7000, a następnie odbijamy = retest spadkowej zaliczony.

3) przebijamy styczniową wzrostową i witamy się z 5 z przodu.

Po drodze chiński nowy rok, Wuhan, halving się czai.

Osobiście jestem bull, jedną nogą opcja nr 1.

Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 328
Rejestracja: 3 lutego 2018
Reputacja: 490
Reputacja postu: 
19
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Drobniak » sobota, 25 stycznia 2020, 11:47

ergorg pisze: sobota, 25 stycznia 2020, 07:534-ka przebiła 1-kę od dołku, w takim razie 5tka będzie ED/załamana?
No chyba że to wcale nie jest 4-ka tylko 2-ka w 1-ce.

Ja u siebie widzę spadki, na początek do poziomu 7750 a podejrzewam, że na tym się nie skończy. Ponownie zwrócę uwagę na to, że od 5 lat styczeń przynosił spadki przy czym sytuacja gdzie pierwsza część tego miesiąca to wzrosty też była normą.

Po spadku od 26 Jun do 17 Jul, kurs wzrósł do 0.618 po czym spadł jeszcze niżej. Po spadkach od 6 Aug do 23 Oct kurs również odbił się do 0.618 i spadł niżej a również obecnie po spadkach od 26 Oct do 18 Dec kurs odrobił 0.618 i znowu spada.

Widziałem tu w któryś dzień wykres gdzie oprócz tego co dla mnie jest w BTC totalnie nieprawidłowe czyli rysowanie AT na nielogarytmicznej skali był również utrzymany na wykresie klin rysowany od góry po szczytach 26 Jun oraz 6 Aug, chciałem wobec tego tylko przypomnieć taką zasadę, że jeśli kurs przebija jakąś linię po czym zawraca to powinno się poprawić punkt podparcia według tego przebicia. W obecnej sytuacji daje nam to już nie klin a praktycznie kanał do którego sobie dorysowałem pierwszym lepszym narzędziem medianę i 0.5 fib.



Na wykresie zaznaczone są też ważne według mnie poziomy price action.
W spadkach/korekcie które mamy od tygodnia, wstępnie zakładam że w momencie pisania posta kurs wyrysował 2-ke w 1-ce tak jak napisałem to na samym początku a obecnie rysuje się 3-ka. Z racji, że Fibo niechętnie chyba odpowiada na pytania "żółtych" sam zacząłem stosować EW.



Zagrożenia jakie widzę dla tego scenariusza to dobicie do czerwonej dużej LT rysowanej po ostatnim dołku poprzedniej bessy i dołku obecnej bessy po czym może nastąpić odbicie i dotarcie do spadkowej LT rysowanej po szczytach ostatnej bańki i aktualnej mini-bańki. Nie umiem jednak sensownie wprowadzić oznaczenia EW dla takiego scenariusza tak samo jak wyznaczyć 5 podfal 1-ki którą jest wstępnie dla mnie pierwszy impuls spadkowy sprzed tygodnia. Jednak uważam bardziej prawdopodobnym spadki i być może znowu ktoś się przyczepi i mnie wyśmieje ale dopuszczam do myśli kolejne pogłębienie dołka które według mnie zakończyłoby się nudnym, przymulonym wypłaszczeniem i odbiciem dopiero niedługo przed halvingiem.

Trzymam się tego ze względu na to że uważam że kurs musi oddalić się od tej dużej czerwonej wzrostowej LT na tyle żeby w przyszłości to właśnie ona wyznaczyła mniej więcej zasięg wzrostu całej bańki tak jak to było ostatnie dwa razy. Nadal też w korekcie mini-bańki nie widziałem dołka z dużym volumenem zamykającym. No i gdyby nie patrzeć i to też mogę powtarzać jak mantrę - myślę że gdyby wzrosty zaczęły się już teraz to zasięg bańki byłby mały a wzrosty dosyć szybkie. Żeby przekonać ulicę przydały by się najpierw bardziej rozłożone w czasie i wstępnie powolne wzrosty na których by owa ulica nie weszła, a pociąg miał by rozpędzić się dopiero w odpowiednim momencie gdzie kto mądry powinien być już załadowany. Także to chyba tyle jeśli o moje przemyślenia chodzi, mam nadzieję że post nie był za długi i nie denerwuje nikogo pełny brak poprawności w zasadach stawiania prze ze mnie przecinków :mrgreen:

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » sobota, 25 stycznia 2020, 13:47

Eth pisze: sobota, 25 stycznia 2020, 11:192) przebijamy spadkową i lecimy w okolice ~7000,
Eth pisze: sobota, 25 stycznia 2020, 11:193) przebijamy styczniową wzrostową i witamy się z 5 z przodu
Drobniak pisze: sobota, 25 stycznia 2020, 11:47Ja u siebie widzę spadki, na początek do poziomu 7750 a podejrzewam, że na tym się nie skończy

.......zaczyna się siedem , sześć , a nawet pięć :P
twitery też zaczynają się prześcigać w takich obrazkach jak poniżej i licytacjach kto kupi taniej :P

Obrazek

na razie królują piątki z przodu :mrgreen:

czyli można spokojnie ładować L bo niżej jak 8k nie zejdzie :mrgreen:

e/
@Wymazywanie
NIE !! bo nigdy , ani nigdzie o tym nie zapewniałem , że tak zrobię ,
ale skoro o tym wspominałeś to może ty wpłacisz - przecież jesteś tutaj najbogatszy ......
Ostatnio zmieniony sobota, 25 stycznia 2020, 16:27 przez zeroBTC, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » sobota, 25 stycznia 2020, 14:28

@zeroBTC Miej na uwadze rozwój sytuacji w Chinach, tam już 40mln ludzi odciętych i to wszystko zaczyna stawać w miejscu, gdy nie fakt że mamy nowy rok Chiński to pewnie było by jeszcze gorzej. Otwarcie ich giełdy będzie istotne, krew może się przelać na inne giełdy. Trzeba być czujnym i wykorzystać okazję o ile taka się pojawi.

A Chiny ogłosiły przed chwilą zakaz lotów i rezerwacji hoteli dla turystów przez tamtejsze biura turystyczne. Daje to trochę do myślenia.

Ps. oby tylko nie dziś/jutro bo zawsze ładnie spada jak mnie nie ma przy kompie :(
Ostatnio zmieniony sobota, 25 stycznia 2020, 15:53 przez Vilv, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 328
Rejestracja: 3 lutego 2018
Reputacja: 490
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Drobniak » sobota, 25 stycznia 2020, 15:00

@zeroBTC nie wiem czy sugerowanie się oceną przewidywań traderów w ten sposób jak to zrobiłeś jest najlepszym sposobem na przewidywanie kierunku kursu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » sobota, 25 stycznia 2020, 15:17

zeroBTC pisze: sobota, 25 stycznia 2020, 13:47 czyli można spokojnie ładować L bo niżej jak 8k nie zejdzie
A jak zejdzie, to wpłacisz na cele charytatywne wybrane przez forumowiczów 5 btc?
Bo już jeden Słodziak tak pisał i potem "płacił"... ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Nas
Początkujący
Posty: 219
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Nas » sobota, 25 stycznia 2020, 15:59

@Wymazywanie Daj spokój, z niektórymi nie warto rozmawiać bo i tak nie zrozumieją w czym rzecz.

@zeroBTC Jest najbogatszy być może dlatego, że w kwestii giełdy rzadko albo wcale nie posługuje się zwrotami typu nigdy, zawsze na pewno itp...

A w kwestii wpłaty chodziło o to, żeby nie robić z gęby cholewy. Bo każdy może napisać że jutro na 100% będzie 3k albo 25k. Tylko, że jak nie będzie, to nie masz z tego tytułu żadnych konsekwencji... Popierdolisz i każdy zapomni co pisałeś po 2 dniach. Ale jakbyś miał o taki tekst się założyć, to już obstawiam, że nie kłapał byś na lewo i prawo tak pewnych predykcji.

A druga kwestia jest taka, że czyta to mnóstwo młodych, niedoświadczonych ludzi i są w stanie uwierzyć w to co pisze anagamidev i jemu podobni... Bo przecież reputacja wyjebana w kosmos. Też się na tym przejechałem. Na szczęście umiem już filtrować sensowne predykcje od bełkotu co poniektórych weteranów.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 544
Rejestracja: 3 sierpnia 2019
Reputacja: 919
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zeroBTC » sobota, 25 stycznia 2020, 16:04

Drobniak pisze: sobota, 25 stycznia 2020, 15:00@zeroBTC nie wiem czy sugerowanie się oceną przewidywań traderów w ten sposób jak to zrobiłeś jest najlepszym sposobem na przewidywanie kierunku kursu.
..... tak !! oczyścicie demokratycznie masz prawo uważać kogo chcesz za "traderów"
a i życzę ci niskich piątek , a nawet wysokich trójek :lol:


ja tam jestem załadowany od 03.01 na niskich 7k i jadę po "białej kresce" zapodanej od @Vetz :mrgreen:

Obrazek

PS
do wiadomości co niektórych , a głównie tych "bardziej inteligentnych" z kolegami Ahr i Vetz łączy mnie tyle - co was Krzyśki Rutkowskie ze mną
Ostatnio zmieniony sobota, 25 stycznia 2020, 16:27 przez zeroBTC, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wymazywanie » sobota, 25 stycznia 2020, 16:12

Ludzie jak najbogatszy? Bogactwo zaczyna się imo gdzieś przy 10m pln. Gdzieś przy 100 btc wyłącznie na grę. :) Nawet koło tego nie stoję na kilometr. ;) Po prostu na tle ciułaczy i drobnych spekulantów jak ktoś gra za kilka czy kilkanaście Btc, to uchodzi za majętniejszego, ale nadal jest małą rybką w tym stawie. Tu jest dużo majętniejszych ludzi, ale nie piszą o tym.
A @zeroBTC połknął zarzutkę wzorcowo. ;)

Co do kursu, by nie był tylko offtop, to wczorajszego odbicia nie kupiłem, za szybko poszło. Ale jego tak szybkie zniesienie nie wróży chyba za dobrze i na razie nic nie kupuję. Nie widzę w tym teraz jakiejś wielkiej okazji na zakup, raczej typowy moment na dalsze czekanie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 328
Rejestracja: 3 lutego 2018
Reputacja: 490
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Drobniak » sobota, 25 stycznia 2020, 16:53

Off Topic
zeroBTC pisze: sobota, 25 stycznia 2020, 16:04a i życzę ci niskich piątek , a nawet wysokich trójek

Dziękuje, również życzę Ci powodzenia w zdobywaniu zysków.
Jednak na przyszłość nie wrzucaj mnie do jednego worka z grupami o których piszesz wyśmiewczo. Nie uważam się za osobę która nic nie potrafi i ciągle się myli. Początkowo w ostatnich wzrostach jechałem tym samym pociągiem co Ty, ja jednak dojechałem do celu, załatwiłem co miałem załatwić i podjąłem decyzję, że wracam z powrotem.
W tradingu oraz w wypowiedziach polecam mieć trochę pokory - przydaje się w tej "branży". Zwłaszcza, że polegasz na czyichś analizach, a nie swoich. Vertz jak każdy inny nie jest nieomylny. Pozdro

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
28
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » sobota, 25 stycznia 2020, 17:05

Drobniak pisze: sobota, 25 stycznia 2020, 16:53Vertz jak każdy inny nie jest nieomylny. Pozdro
Tylko dlugoterminowo.
Za około 7h powinno dojsc do wiekszego ruchu, koniec koncow technicznie nie zlecimy ponizej 8,149, dlugoterminowo uderzymy w 9,67 walimy w LT spadkowa dla calego ruchu od ATH z 2017 roku

na ten moment jesli spadniemy ponizej 8,327 lecimy robic nowy lokalny dolek, wzrost lokalny w ramach ruchu, ktory robimy - powolna korekta nie powinien wybic 8,386 jesli wybije to z pomoca idzie l-LT spadkowa, od ktorej sie ladnie odbilismy, przy spadkach dobrym miejscem na otwarcie longa bedzie poziom 8,2 jesli zostanie przebity mamy silny support na 8,18; 8,149; 8,05. Przy odpwiedniej dzwigni bedzie mozna ladnie ugrac.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości