Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 14 stycznia 2020, 13:35

@Tomi33 Masz trochę mało postów na forum, by łatwo Ci zaufać i to w tak bezsensownej ofercie. Nie masz w tym żadnej korzyści a wręcz dopłacasz do tego, więc zapala się ostrzegawcze światełko. Możesz przecież skupić z rynku taniej, powoli, bez pompowania ceny, tego gniota prawie nikt nie chce.

Jeśli ktoś chce zaryzykować, niech absolutnie nic nie sprzedaje bez zewnętrznego escrow, niezależnego od obu stron wymiany. Możecie poprosić np. jakiegoś moderatora.

Dodano po 4 minutach 10 sekundach:
Tomi33 pisze: wtorek, 14 stycznia 2020, 08:48Co do transakcji to prosze pisac na priv ,czemu tu a nie na giełdzie? raz to ,że kupuje już na giełdach z kilkoma innymi osobami a dwa potrzebuje na wczoraj 700k liskow poratujcie mnie a ja poratuje Was , zrobimy taki deal
Tak, tak, bo na giełdzie nie ma ryzyka scamu i stąd jej nie chcesz? :) Na wczoraj 700k lisków? A co to, woda na pustyni albo Dash na pompce?

Uważajcie, bo jest ryzyko wałka. Nikt normalny nie daje tyle zarobić od tak. Tylko escrow i tylko zewnętrzny escrow (poproście moda Ravena, to za malutki tip może pomoże i zaraz okaże się, że to wał albo że kupujący nie chce z escrow...).

Może być opcja taka, że wykona kilka drobnych transakcji, leszcze wystawią tu dobre opinie i będzie czekanko na napalonego na okazję gościa, który zechce dużo sprzedać i wtedy się zdziwi.

Ps. Nie twierdzę, że to na 100% scam, twierdzę tylko, że jest duże jego prawdopodobieństwo i pokazuję dlaczego.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » wtorek, 14 stycznia 2020, 13:47

Zakup 400k na binance robi 100%. Nie dziwię się że ktoś nie chce skupować 700k lsk na giełdzie ;) @Tomi33 na bitbayu masz OTC i tam można kupować takimi garściami.

Choc podejrzewam że kolega chce uniknąć weryfikacji.

https://bitbay.net/pl/otc

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 14 stycznia 2020, 13:56

@Pogromca Giełdy, weryfikacji, escrow... Życiowa okazja.
Pamiętam cool story od @Tomi33 o nim i jego kolegach wielkich wyjadaczach giełdowych z milionami pln w Lisku i że jak to ma nie wzrastać, skoro on i jego koledzy tyle tego mają. Post z końca lipca 2019, Lisk wtedy w cenie 1.6$: viewtopic.php?f=110&t=21652&p=592884#p592884
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: RuckenFetard » wtorek, 14 stycznia 2020, 14:36

Wymazywanie pisze: wtorek, 14 stycznia 2020, 13:35Nie twierdzę, że to na 100% scam, twierdzę tylko, że jest duże jego prawdopodobieństwo i pokazuję dlaczego.

Albo to wał, albo wiara w liska nie ma absolutnie żadnych granic.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 14 stycznia 2020, 14:41

Dziwi mnie jedna rzecz... chce dac 50gr wiecej niz obecnie.. przy jednoczesnym stwierdzeniu ze lisk nie wzrosnie... :mrgreen: takze WTF :shock:

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomi33 » wtorek, 14 stycznia 2020, 14:44

Nie nie żaden wałek , transakcja tylko przez giełdę i wyglądałoby to tak ,że stawiasz ofertę o 50gr więcej a ja kupuje nic więcej, poprostu potrzebujemy na juz pewna sumę do pompki około 10mln lisków , jeszcze brakuje nam 3,2mln :) dlatego taka akcja ale jak nikt nie jest chętny to oki ale ja ryzyka nie widzę bo to przez giełdę.
Czysty zarobek dla Was i dla nas :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 14 stycznia 2020, 14:52

Tomi33 pisze: wtorek, 14 stycznia 2020, 08:48Co do transakcji to prosze pisac na priv ,czemu tu a nie na giełdzie? raz to ,że kupuje już na giełdach z kilkoma innymi osobami a dwa potrzebuje na wczoraj 700k liskow poratujcie mnie a ja poratuje Was , zrobimy taki deal
Tomi33 pisze: wtorek, 14 stycznia 2020, 14:44transakcja tylko przez giełdę
Nieścisłe te zeznania.

A przy okazji jak tam zainwestowane miliony z ekipą wyjadaczy w 30 shitów na czas wakacji 2019? Przecież poleciało potem mocno w dół. Pisałeś o mnie, że hazardzista, bo pisałem, że kupuję 1-2 coiny max naraz, all in i spekuluję na mały % zysku w kilka godzin lub dni i wychodzę. Mam od czasu tych wakacji ze 2x więcej niż miałem kasy, a u Ciebie jak tam miliony w Liskach po 1.6$ lub wyżej?

Twierdzę, że najwięcej na tym rynku tracą inwestorzy w shity, którym się wciąż wydaje, że skupują dno i mają okazje życia. Przy altach niemogących wyjść z bessy i spadkach rzędu - 99%+ to nierealne (okazja). Najłatwiejsza metoda topienia kasy, zaraz po dużej dźwigni. Tylko tu nawet gorzej, bo bardzo wydłużona. :)
Ostatnio zmieniony wtorek, 14 stycznia 2020, 15:10 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 4 razy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » wtorek, 14 stycznia 2020, 15:05

@Tomi33 Ustaw zakup te 700k LSK na Binance. Wszystkie ścianki mają około 700k, więc podwoisz ilość, tym samym "wzmacniając w wierzę" innych, że bardziej nie spadnie, a przy okazji kupisz wszystko po jednej cenie. Ewentualnie kupuj tak jak leci i rób pompkę 100%, każdy skorzysta ;)

Jest jeszcze opcja pogadania z ludźmi co mają trochę w portfelu ( tu na forum raczej takich nie znajdziesz ), czyli z delegatami ( lisk.chat ), zaoferuj zakup, tam na pewno uzbierają kilkaset tysięcy i z chęcią sprzedadzą po wyższej cenie ;)

Dodano po 11 minutach 36 sekundach:
Wymazywanie pisze: wtorek, 14 stycznia 2020, 14:52 Twierdzę, że najwięcej na tym rynku tracą inwestorzy w shity, którym się wciąż wydaje, że skupują dno i mają okazje życia. Przy altach niemogących wyjść z bessy i spadkach rzędu - 99%+ to nierealne. Najłatwiejsza metoda topienia kasy, zaraz po dużej dźwigni. Tylko tu nawet gorzej, bo bardzo wydłużona.
O LTC też tak gadali jak był po dolara ;)

Problem w tym, że tu nikt nie musi mieć racji albo mogą ją mieć wszyscy.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zasit » wtorek, 14 stycznia 2020, 15:09

Można dosyć łatwo to udowodnić np. może wystawić zlecenie na 10 mln lisków po cenie 1 cent, tak dla czystej weryfikacji i potrzymać to 2-3 dni.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 14 stycznia 2020, 15:19

Pogromca pisze: wtorek, 14 stycznia 2020, 15:05O LTC też tak gadali jak był po dolara
LTC po 1-2$ był w 2015 ostatnio. To są czasy dość zamierzchłe, rynek altów wtedy nie istniał w takiej formie jak teraz a i BTC przeżywał srogą bessę po wybrykach 2013 roku. Mimo tego LTC i tak miał zawsze opinię drugiego, mniejszego Bitcoina. To, co się dzieje z wieloma altami od 2018, to nie to samo co wtedy z LTC. Teraz mamy syndrom pekniętej bańki na ICO i owczego pędu na alty, który pokutuje dalej i nie może się przebić mimo znaczących odbić na BTC w 2019. To jest jeszcze gorsze bo wydłużone. Taki Lisk w 2015 po prostu by padł, sieć by nie działała po kilku miesiącach, cena spadła o -99$, kilka osób zrobiłoby rebranding, wynajęło taniego deva z btctalku by ogarnął sieć i wallet, a to i tak by zginęło po kilku miesiącach.

Alty zaczęto traktować poważnie na tym rynku dopiero w 2017 lub późnym 2016 jak już trochę wzrosły.
Co do LTC sam fakt, że nie skończył jak jego bracia, czyli pozostałe 2 inne pierwsze crypto obok BTC - NMC i PPC, to już jest spory sukces.

Dodano po 2 minutach 57 sekundach:
zasit pisze: wtorek, 14 stycznia 2020, 15:09 Można dosyć łatwo to udowodnić np. może wystawić zlecenie na 10 mln lisków po cenie 1 cent, tak dla czystej weryfikacji i potrzymać to 2-3 dni.
Dokładnie. Ale nawet jeśli wystawi ściankę i potrzyma, nie oznacza to, że można z gościem robić deal poza giełdą i bez escrow, bo nadal ryzyko scamu jest spore. Nie wiem, może jestem uprzedzony, ale średnio ufam gościom od cool story jaka to nie ekipa inwestorów z milionami pakuje miliony w Liska i to jak był 300% wyżej lub nawet więcej (a myślę, że więcej, bo w lipcu 2019 pisał jak to już nie mają tego dużo w domyśle skupionego od dawna, więc wtopa ogromna jeśli nie cięte). Mało realne. A jak tacy super gracze giełdowi wieloletni, no to chyba maja mózgi i nie pakowaliby tak dużo w coś niemogącego wyjść z bessy i ciągle spadającego dalej. Trzeba być naiwnym by w to z miejsca uwierzyć.

Niech zresztą pokaże swój wallet z milionami w Lisku i np. porobi kilka wychodzących przelewów po 1777 lisków 1888 i 1999 na dowolne adresy...
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » wtorek, 14 stycznia 2020, 15:53

Hey zaraz to Tomi Powiedz do jakiej kwoty będzie pompowane,żebym wiedział kiedy wyjść ? 300 stowki ?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vetz » wtorek, 14 stycznia 2020, 15:55

@Wymazywanie nie czytalem Twoich postow nt. LSK, bo wiem jakie masz co do niego zdanie, mam zblizone, ale go nie przekreslam, dlatego, ze od dolka, ktorego wylapalem ob. ktore wspolgralo z totalnym schlodzeniem RSI, jestem swiecie przekonany, ze mimo, iz od momentu mojego zakupu zrobil 68% i spadł do 30%+ to z tego miejsca, w ktorym sie znajduje powinien odbic jeszcze okolo 90%, jezeli team LSK cokolwiek pozytecznego zrobi to byc moze zasieg odbicia bedzie wiekszy, wiec cierpliwie czekam na przynajmniej moje 4,6 PLN Jestem spekulantem a nie idealista i choc chcialem wejsc w BCH wybralem LSK, dlatego, ze zagralem pod techniczne odbicie i pod jakies pozytywne nic nie znaczace dla mnie newsy, ktore wywolaja pompe do moze wymarzonych 29 zlotych nie widze kursu powyzej tej ceny. Dlugoterminowo jest w stanie jeszcze raz zrobic 2,5$ chociazby przed "smiercia" jak gowniany game ;] wiec cierpliwie czekam na wiekszy zysk 8-)

@Tomi wrzuc w BID na bitbay'u ze 100 tysi to Ci moze uwierze, dla mnie to dziecinada, golo slowna dziecinada

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » wtorek, 14 stycznia 2020, 16:09

BCH 100% od dołka, DASH też, BSV z 200% jak nie lepiej, ZEC 70% od dołka. ETH też z 50% będzie. Wszystko praktycznie rośnie jak na drożdżach.

Lisek niemrawo, widać na nim jeszcze dużą niepewność, choć, jakby spojrzeć, NANO, które przegoniło w którymś momencie Liska ceną i miało ładną pompkę, zrównało do Liska. Waves co prawda utrzymał wzrosty, ale wygląda na 1D, jakby miał zrobić double bottom. Ciężki moment dla altów z małym marketcapem, z kolei większe alty radzą sobie nad wyśmienicie.

@Tomi33 rób tą pompkę, nie ma na co czekać :o :shock: :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 14 stycznia 2020, 16:14

@Vetz Zgadzam się. Lisk nie jest Gamem. Powinien skoczyć kiedyś na kilka dolców, chyba, że rynek będzie wchodził w hossę a Lisk się staczał dalej aż dojdzie do kilkunastu centów itp. Ja osobiście w niego nie gram, bo mam złe zdanie o projekcie, no ale mógłbym na to przymknąć oczy. Ważniejsze i gorsze, że fatalnie reaguje na spadki a słabo na wzrosty. Z łatwością mogę znaleźć dziesiątki monet na których łatwiej i szybciej mi się zarabia.

Dziwi mnie, że sam dev Liska Kordek nie jest zainteresowany wzrostem ceny i że chyba nawet o tym wiele razy mówił. Z tej grubej kasy jaką mają z ICO nie byłoby dużym kosztem ani nadużyciem przeznaczyć naprawdę malutką jej część na animowanie rynku i pomoc ceny. Nie chodzi nawet o pompowanie, ale o zapewnienie większego supportu, animacje płynności i z czasem przerwanie bessy. To są działania legalne, jakie można robić otwarcie i wrzucić w różne koszta projektu. Przy środkach jakie maja to są promilowe koszta podejrzewam. Ale nie, lepiej dać temu zdychać. Dlatego m.in. uważam, że im zależy tylko na drenażu pensji i innych kosztów opieszałymi pracami a nie na ogólnym rozwoju, również cenowym Liska.

Nie jest żadną tajemnicą, że animacją ceny zajmuje się duży % projektów mających własne fundusze.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » wtorek, 14 stycznia 2020, 16:31

Wymazywanie pisze: wtorek, 14 stycznia 2020, 16:14Dlatego m.in. uważam, że im zależy tylko na drenażu pensji i innych kosztów opieszałymi pracami a nie na ogólnym rozwoju, również cenowym Liska.
Jakby mieli drenować, to już dawno wszystkie środki zostałyby przejedzone, tymczasem koszta fundacji zmniejszyły się o połowę.

Wymazywanie pisze: wtorek, 14 stycznia 2020, 16:14Dziwi mnie, że sam dev Liska Kordek nie jest zainteresowany wzrostem ceny i że chyba nawet o tym wiele razy mówił. Z tej grubej kasy jaką mają z ICO nie byłoby dużym kosztem ani nadużyciem przeznaczyć naprawdę malutką jej część na animowanie rynku i pomoc ceny.
Dogadał się ostatnio z Coincheck na temat stakingu i sfinansował artykuły na Coinpost, które mają pojawiać się co miesiąc. Dziś pytał, gdzie ludzie lubią czytać aktualne informacje o krypto, więc chyba jakiś news się szykuję ;)

Nie bądźmy w gorącej wodzie kąpani. Dobrze, że środków nie przejedli na zbędny marketing w czasie bessy, co powodowałoby tylko chwilowy wzrost ceny i późniejszy dalszy zjazd. Lepiej, że ta kasa poszła na rozwój.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 14 stycznia 2020, 16:39

Pogromca pisze: wtorek, 14 stycznia 2020, 16:31Jakby mieli drenować, to już dawno wszystkie środki zostałyby przejedzone, tymczasem koszta fundacji zmniejszyły się o połowę.
Wolałbyś mieć wysokopłatną pracę w której jesteś swoim szefem, np. zapewnioną na 5 lat czy na 15 lat, robiąc to samo i robiąc co chcąc? :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » wtorek, 14 stycznia 2020, 17:29

@Wymazywanie Jeśli mam być szczery to dążył bym do ukończenia produktu, by móc czerpać z niego zysk i nie musieć pracować ;) Albo zwiększał bym wydatki, przepalając kasę i udając, że "ups kasa się skończyła" i nie ma za co dokończyć projektu. Średnio widziałoby mi się robienie czegoś przez lata bez efektu, udając, że coś robię. Albo się zwijam z kasą albo robię to co było w założeniach.

https://lisk.io/roadmap Roadmap po aktualizacji, doszły zadania.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » wtorek, 14 stycznia 2020, 19:33

Własnie po aktualizacji roadmapu jeszcze bardziej upewnili mnie że ten projekt będzie się ciągnął wieki ;).

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » wtorek, 14 stycznia 2020, 19:38

Vetz pisze: wtorek, 14 stycznia 2020, 15:55estem spekulantem a nie idealista i choc chcialem wejsc w BCH wybralem LSK, dlatego, ze zagralem pod techniczne odbicie i pod jakies pozytywne nic nie znaczace dla mnie newsy,

wiec może czas przyznać się do błędu? ;)
że jednak ten BCH lub coś innego byłoby lepszym wyborem?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vetz » wtorek, 14 stycznia 2020, 19:59

jesli patrzec na dzisiejszy wystrzal to i owszem, jednak nie ma co "przygnebiac" sie czyms takim, dlatego, ze to prowadzi do depresji :lol: to tak, jakby ktos Ci napisal, ze wszedles w BCH i zarobiles od miejsca wybicia LT spadkowej 35% a mogles wejsc w BSV i w dzien zarobic 100% - debilizm i irracjonalizm, LSK podaza w kierunku jaki wyznaczylem, na 90% z 2.10 bede mogl wyjsc na 4.60 +/- a moze i odrobine wyzej 8-) gram wiekszym kapitalem, wiec tak czy siak jestem zadowolony przeszczesliwy bede jesli sprzedam w/w miejscu, a kurewsko szczesliwy jesli pod wplywem news'a kurs walnie 200% wiecej i uwaga jest to jak najbardziej mozliwe, na ten moment bardziej niz wyjde ze strata, dlatego, ze stosunek zysku do ryzyka na poziomie 2 PLN przy takim wyplaszczeniu i schlodzeniu RSI byl niewielki - teraz pozostaje tylko cierpliwie czekac.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości