Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 19:20

Picassso pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 18:27 Nadal sprzedajecie? :geek:
Od ponad miesiąca skupuje, ale nie LSK, choć poziomy wreszcie ciekawe, to nie wiadomo czy ten szrot się w ogóle jeszcze kiedykolwiek podniesie. ;)
masonbtc pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 19:21pablo12 napisał że będzie spadać
ale anagamidev napisał żeby kupować.
masonbtc pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 19:24kur** to ja już nie wiem co robić xd
Czekam na duży wodospad wyleszczający, kiedy naganiaczo-janusze zaczną pisać o spadkach albo zbankrutują - wtedy skupowanie od najtańszych blue chipów po najbardziej obiecujące w dołku, a później na odwróconym trendzie długoterminowym.

Teraz to raczej na spokojnie i od tych bardziej stabilnych, bo nie wiadomo do jakich pułapów mogą ostatecznie polecieć.
Duża fala śmierci przyszła tak naprawdę w 2018, więc najlepiej robić wprost odwrotnie do tej twórczości wklejanej, zaś całą resztę przemilczeć... RIP [']
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 23 grudnia 2019, 19:32 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 19:24

amneziahaze pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 19:20Od ponad miesiąca skupuje
jak możesz skupować jak pablo12 napisał że będzie spadać

Dodano po 2 minutach 54 sekundach:
amneziahaze pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 19:20ale anagamidev napisał żeby kupować.
kur** to ja już nie wiem co robić xd

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 19:28

masonbtc pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 19:24kur** to ja już nie wiem co robić xd
Najlepiej sprzedawać w pizdu, będę miał wtedy spokój i nie będę musiał ciemniakom tłumaczyć wszystkiego jak pięcioletniemu Kaziowi ;)

Każdemu na zdrowie wyjdzie. Lepsza dokształcona społeczność niż tępa gawiedź.

A z ceną to jeden chuj, przyjdzie bania, znowu krypto eksperci z YouTube zaczną naganiać i gawiedź znowu będzie się ładować na szczytach ;)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 19:38

Harmony pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 19:28znowu krypto eksperci z YouTube zaczną naganiać
Gorzej, bo Ci kryptofaszyści, których promil sam zresztą wymieniłeś naganiają głównie od końca bańki z 2017 oraz niemalże całą bessę, co jest podwójnie destrukcyjne i da się sprawdzić w datach.

Równie dobrze można zadać pytanie w ankiecie "Skąd dowiedziałeś się o LSK?".

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 19:40

ale dzida, czujecie to podniecenie w powietrzu? :D

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 19:57

podniece się jak zobaczę powyżej 10usd

nie że sprzedam wtedy ale to będzie znak że można lecieć w kosmos

ale zanim nas fantazja poniese to dobrze by było przebić linie trendu zrobić jakiś hl i takie tam :D

Dodano po 9 minutach 21 sekundach:
Harmony pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 19:28Najlepiej sprzedawać w pizdu
i to jest myśl

Dodano po 3 minutach 47 sekundach:
tak patrze na krakersa to słabe jest zainteresowanie póki co

czyżby amerykanie nie dawali wiary w dzieło tworzone przez maxa

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 20:22

masonbtc pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 19:57czyżby amerykanie nie dawali wiary w dzieło tworzone przez maxa

Chyba kazdy wie jaki z niego wodolejec xd. Na spokojnie bez nerwow, czas pokarze kto miał racje ;). Juz sie nie moge doczekac grudnia 2020

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2019
Reputacja: -44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tak właśnie to » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 20:23

Wątpię żeby 10 usd tak szybko było na Lisku...
Jak by chociaż wróciło te ok.9 zł to już można myśleć o dalszych wzrostach typu 15 zł.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 20:24

@masonbtc spokojnie... komus w koncu paluszki nie wytrzymaja i enter pojdzie w ruch :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 21:28

amneziahaze pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 19:20Od ponad miesiąca skupuje
:D :D :D To samo robiłem rok temu :D Opłaciło się :D

Bardzo ładna pompka na parze z $, +30% około :D Świetne aktywo spekulacyjne :D BTC +20% tylko od dołka :D

### edited: 2019-12-24 05:25 ###
Miejmy nadzieję, że Lisk powtórzy schemat jak CDPROJEKT :D 78PLN -> 1PLN(-98.72%) -> 280(+27900%), chyba najlepsza inwestycja ostatniej dekady na GPW :D Nie chce nic mówić, ale zakładając, że ktoś kupił BTC nawet po 100$ i sprzedał na 20k$, to i tak BTC się chowa, więc BTC wcale nie jest taką super inwestycją jak się okazuje :D Na Lisku pewnie też trzeba będzie poczekać na jakiejś fajne ceny :D Oby nie 10 lat, ale jak coś to zalecam uśrednianie do tego czasu :D

Spoiler:
Obrazek
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » wtorek, 24 grudnia 2019, 07:22

anagamidev pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 21:28Nie chce nic mówić, ale zakładając, że ktoś kupił BTC nawet po 100$ i sprzedał na 20k$, to i tak BTC się chowa, więc BTC wcale nie jest taką super inwestycją jak się okazuje :D Na Lisku pewnie też trzeba będzie poczekać na jakiejś fajne ceny :D Oby nie 10 lat, ale jak coś to zalecam uśrednianie do tego czasu
No dobrze i jestem jak najbardziej za. Tylko za CDR stoją bardzo dobre fundamenty, a za LSK? Ile jest podobnych projektów/zdolnych do tych samych funkcji co LSK? Nie zrozum mnie źle, niewątpliwą zaletą jest możliwość przechowania wartości bez jakichkolwiek pośredników, jednak konkurencja jest ogromna i to samo można zrobić z tysiącami innych, niekiedy lepszych projektów. I ostatnia kluczowa kwestia, chcesz czekać 10lat? Serio? Po 3 latach sprawdzając dokładnie dzisiaj portfolio ile projektów z top10 top25 stoczyło się to nawet spora dawka bajkopisarstwa a'la Pinokio nie uratuje tej statystyki.
anagamidev pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 21:28Świetne aktywo spekulacyjne
Tak tak, zwłaszcza na zdychającym markecie. Już to widzę jak wszyscy robią lambo na LSK, i w ogóle DT przynosi wszystkim ponadprzeciętne zyski w downtrendzie. Najbardziej prymitywna nawet strategia wskazuje wstępnie sufit na 0,61, gdzie dopiero będzie można rozważać podejście do odwrócenia trendu. Zrobiłbyś w końcu coś dobrego dla społeczności i poszukałbyś solidnego dołka albo odwrócenia trendu. Przynajmniej nie musielibyśmy tu tkwić w oparach absurdu. ;)

http://www.anonimowihazardzisci.org/

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » wtorek, 24 grudnia 2019, 08:16

nie ukrywam, że LSK mnie zaskoczyl pierwszy raz od bardzo dawna...rynek spada, a LSK rośnie i to bardzo ładnie...daaaawno nie było takiej sytuacji....ale zobaczymy jak poradzi sobie z sufitem, o którym wyżej pisał @amneziahaze ....

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » wtorek, 24 grudnia 2019, 08:30

bardzo ważny ostatni tydzień roku dla liska

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » wtorek, 24 grudnia 2019, 09:22

masonbtc pisze: wtorek, 24 grudnia 2019, 08:30liska

A co tu takiego niby ważniejszego niż cała reszta tygodni życia tej wydmuszki?
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » wtorek, 24 grudnia 2019, 13:03

vjankuv pisze: wtorek, 24 grudnia 2019, 09:22A co tu takiego niby ważniejszego niż cała reszta tygodni życia tej wydmuszki?

Dokładnie, ja nie wiem skąd tu taka podnieta ? W ostatnim tygodniu (nie liczę daty od nie wiadomo kiedy...) LSK zaliczył glebę większą niż pozostali, po czym wczoraj odrobił minimalnie i to z jedno dniowym spóźnieniem od reszty stawki, gdyż jak BTC i reszta poszła UP to LSK stał i się zastanawiał co się dzieje haha.
Zatrybił i to po fakcie na chwilę jak taki stary diesel, co jest śmieszne a nawet tragiczne. A na forum wow ale lisk to kozak wszystko spada a on pokazuje siłę. Jaką siłę to zwykłe chwilowe odbicie potężnego spadku.
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
45
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 24 grudnia 2019, 13:14

@amneziahaze słowo klucz - community :D Ja już wiem, że nie mają znaczenia żadne fundamenty czy wodotryski, może w jakimś tam stopniu tak, ale nie mają aż takiego wpływu na cenę i jej potencjalne szczyty :D Wg. mnie na Lisku w dłuższym terminie już nie da się stracić, ja bym osobiście kupował ile wlezie w miarę możliwości i na pierwszym wzroście 100% sprzedał połowę, resztę trzymał i ewentualnie już bezpiecznie dokupował, typu buy na 2PLN i sell 4PLN, żadne ATH nie jest potrzebne, a wkład odzyskujemy bardzo szybko :D Win-win :D Ja bym akumulował ile wlezie w miarę możliwości :D Typu wrzucił 100-1000PLN, spadnie niżej wrzucił kolejne, odbija, sprzedawał trochę :D Zresztą kupienie na poprzenidniej bessie na 2PLN za 1000PLN, na hossie np. na 100PLN dawało 50 000 i więcej :D Nie ma co szaleć też :D Ale tak jak mówię z tych poziomów już nie można stracić wg. mnie :D #lifetimeopportunity #buylowsellhigh
amneziahaze pisze: wtorek, 24 grudnia 2019, 07:22Tak tak, zwłaszcza na zdychającym markecie. Już to widzę jak wszyscy robią lambo na LSK, i w ogóle DT przynosi wszystkim ponadprzeciętne zyski w downtrendzie. Najbardziej prymitywna nawet strategia wskazuje wstępnie sufit na 0,61, gdzie dopiero będzie można rozważać podejście do odwrócenia trendu. Zrobiłbyś w końcu coś dobrego dla społeczności i poszukałbyś solidnego dołka albo odwrócenia trendu. Przynajmniej nie musielibyśmy tu tkwić w oparach absurdu.
Wg. mnie to Ty stawiasz jakieś absurdalne tezy i nie tylko jeśli chodzi o Liska czy ogólnie giełdę, ale też inne kwestie :D Właśnie to, że szukasz dołka już zdradza Cię jako infantylnego gracza :D Dołek to może być nawet na kilkudziesięciu groszach, a ewentualne odwrócenie trendu to przebicie ostatnich lokalnych szczytów czyli gdzieś w okolicach 9-10PLN :D Tylko, że nawet jeśli dołek będzie na 0.01PLN, a kupisz na 2PLN, a później dobije do 10PLN, to też pięknie zarobisz, a ta osoba, która kupowała na 0.01PLN może popełnić mnóstwo błędów i ostatecznie okaże się, że ta osoba, która grała na spokojnie i kupiła za wcześniej zarobi zdecydowanie więcej, bo wzrosty to też jest bagholding i to długi :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 24 grudnia 2019, 13:27 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Picassso » wtorek, 24 grudnia 2019, 13:16

Jazda pisze: wtorek, 24 grudnia 2019, 13:03 i reszta poszła UP to LSK stał
Tak, bo tylko jeden jedyny lisk tak reaguje, ha ha...
a poza tym, lepiej późno niż wcale, jak większość z nich :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » wtorek, 24 grudnia 2019, 14:44

anagamidev pisze: wtorek, 24 grudnia 2019, 13:14Wg. mnie na Lisku w dłuższym terminie już nie da się stracić

Powinni banować za takie teksty.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » wtorek, 24 grudnia 2019, 17:25

@anagamidev No dobrze tylko gdzie tu jest zdrowy rozsądek albo jakakolwiek szczerość? Wystarczy cytować to co wypisujesz od wielu miesięcy wstecz, zresztą nie chodziło mi o infantylne przepychanki tylko konkrety. Każdy średnio rozgarnięty po dłuższym czasie się pokapuje z czym ma do czynienia czytając tego typu brednie. Waszym celem wirtualne punkciki na jakimś pogubionym forum, niech i tak będzie.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » wtorek, 24 grudnia 2019, 18:06

Świeta som, somsiady dajta spokój na pare dni ;). @amneziahaze czas pokarze kto miał racje oni czy my ;). Trzeba trzeźwo patrzec na rynek. Szcerze to nie żaluje ze opuscilem pokład Liska.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości