Sprawdzone płacące kraniki

Regulamin forum
Zabronione jest reklamowanie serwisów hazardowych oraz piramid finansowych!
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprawdzone płacące kraniki

Postautor: tomant » niedziela, 23 czerwca 2019, 00:45

Wszystkie kraniki w tej grupie są przeze mnie osobiście sprawdzone, szczególnie pod względem wypłacalności i małej upierdliwości obsługi.
Sam z nich korzystam. Nie zamieszczam tutaj wszystkich, bo niektóre jeszcze testuję a niektóre są aktualnie zupełnie nieopłacalne.
Jeśli z którymś pojawią się problemy to wylatuje natychmiast z listy.

Listę będę uaktualniał na bieżąco.
W następnych postach zapraszam do dyskusji i propozycji kolejnych kraników. Proszę aby były naprawdę sprawdzone.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że z kraników kokosów nie ma i sens w klikaniu jest raczej mały, dlatego proszę już na ten temat nie dyskutować - no chyba, że ktoś bardzo musi ;).



LISTA (część 1)



---
Faucet Crypto
waluta: BTC, BCH, BLK, BTX, DASH, DGB, DOGE, ETC, ETH, KMD, LTC, NBR, RDD, RVN, STRAT, TRX, ZEC
typ: faucet, PTC, offerwall, task
minimum wypłaty: różne dla różnych walut - bardzo niskie - do zrobienia kilka x dziennie do własnego portfela

Obrazek

Bardzo szybko zbiera się coiny, które można zamienić na obojętnie jakie krypto i wypłacić na swoje konto. Fee zależne od danego krypto, ale raczej niskie. Wyklikać minimum wypłaty można kilka razy dziennie - więc można powiedzieć, że minimum jest bardzo niskie. Polecenie daje zarobić 25% zarobków poleconego.



---
Publish0x
waluta: tokeny ETH: BAT, Bounty0x, Hydro i DAI Stablecoin
typ: publikacje
minimum wypłaty: równowartość 0,5$

Obrazek

Wymaga bardzo małego zaangażowania. Polega ono na kliknięciu 5 razy dziennie w poszczególne artykuły (nie częściej jednak niż co 10 min). Można też samemu takie artykuły pisać i liczyć że ktoś w nie kliknie/przeczyta. Za czytanie/pisanie otrzymujemy wynagrodzenie w jednym z 4 dostępnych tokenów. Najczęściej jest to BAT. Pozostałe to Bounty0x, Hydro i DAI Stablecoin.

Jak to działa:
1. Rejestrujemy się z linku https://www.publish0x.com
2. Można logować za pomocą maila, facebooka, lub tweetera
3. Po wejściu na stronę główną klikamy jeden z artykułów
4. Na dole artykułu (za tekstem a przed komentarzami) znajduje się pasek do ustawiania ile procentów wynagrodzenia otrzyma autor artykułu a jaka cześć wynagrodzenia trafi do nas. Ustawiamy 80% dla nas i 20% dla autora i klikamy TIP

To wszystko - i tak 5 razy w ciągu dnia.



---
COINTIPLY
waluta: BTC
typ: faucet, multiply, video, PTC, gry, offerwall, inwestycja
minimum wypłaty: 50 000 COINS = $5,00 w BTC lub 30 000 COINS = $3,00 w DOGE bezpośrednio do portfeli.

Obrazek

Bardzo znany kranik. Najszybciej zarabia się na oglądaniu wideo i na grach. Wypłata w BTC lub DOGE w przeliczeniu wg aktualnego kursu względem dolara.
Ostatnio kranik to tylko 2 losowania na dobę i mocny spadek ilości coinów do wygrania, ale jeszcze nie jest najgorzej.
Zarobki z poleconych 25% i 10% z ankiet i zadań.



---
adbtc
waluta: BTC
typ: surf ads (łatwy i szybki), autosurf (bezobsługowy), activ surf
minimum wypłaty: 5 000 sat do FaucetPay, lub 20 000 sat bezpośrednio do własnego portfela

Obrazek

Bardzo szybki i przyjemny program. Łatwo zbiera się satoshi. Bezproblemowa wypłata. Mocny zawodnik w portfolio. Można kupować i sprzedawać poleconych.
Zarobki z poleconych: 10% z surfingu i 5% z reklamowania.
Jeden z moich ulubionych i pewnych kraników.



---
Oficjalny kranik ZEN
Przelewa co 20 godzin drobną ilość ZEN bezpośrednio na twój adres.
Rejestracja z linku poniżej. Wymagane podanie prawdziwego adresu email (musi być googlowy gmail).
Za poleconego od 0.002 do 1 zena (losowanie)

Obrazek

To oficjalny kranik ZENa.
Co 20 godzin wchodzimy na stronę, wklejamy adres zen i po 1 minucie nasze zeny są w portfelu.
Z dnia na dzień przez kolejne 6 dni rośnie mnożnik wypłacanej wartości. Od 1,0 do 2,0.
Dodatkowo po każdym 5-tym dniu mamy możliwość losowania bonusa (do 1 ZEN) (potrójna niebieska ikonka).

Można zwiększyć dodatkowo mnożnik kranika linkując swoje konto odpowiednio do facebooka, twitera i lindekina.

Zapraszam do rejestracji: mój reflink
Reflink kolegi dawid1432 który znalazł temat: reflink Dawida


---
PipeFlare
ZCash (ZEC) 20 godzin + PIVX, DASH, FLR co 24 godziny. Jeśli połączysz swoje konta w mediach społecznościowych, otrzymasz mnożnik 1,9x. Po korzystaniu z kranu przez 6 kolejnych dni kwalifikujesz się do bonusowego obrotu o wartości do 5 $.

Obrazek

1. Zarejestruj się na stronie PipeFlare Faucet + zweryfikuj swój adres e-mail
2. Zaloguj się i kliknij „My Rewards”
3. Prześlij adres portfela ZCASH (ZEC) (dostępny np. na Binance i na wielu giełdach i portfelach)
4. Podaj adres portfela PIVX (dostępny np. na Binance, Kukoin i innych portfelach)
5. Odbierz ZCASH (ZEC) + PIVX

Kran łudząco podobny do oficjalnego kraniku ZEN (horizen). Polecam!

---
Global Hive
ZCash (ZEC) co 24 godziny. Jeśli połączysz swoje konta w mediach społecznościowych, otrzymasz mnożnik 1,9x. Przy korzystaniu z Brave mnożnik x10! Po korzystaniu z kranu przez 6 kolejnych dni kwalifikujesz się do bonusowego obrotu o wartości do 5 $.

Obrazek

1. Zarejestruj się na stronie GlobalHive + zweryfikuj swój adres e-mail
2. Zaloguj się i kliknij „My Rewards”
3. Prześlij adres portfela ZCASH (ZEC) (dostępny np. na Binance i na wielu giełdach i portfelach)
5. Odbierz co 24 godz. ZCASH (ZEC)

Kran łudząco podobny do oficjalnego kraniku ZEN (horizen) i ZEC (PipeFlare). Polecam!

---
FireFAUCET
waluta: różne
typ: auto faucet
minimum wypłaty: różne, zależne od coina i sposobu wypłaty

Obrazek

Codziennie zbieramy dzienny bonus, korzystamy z kraniku (można co 30 min.), klikamy linki, wykonujemy zadania wedle uznania. Dostajemy za to AutoClaimsy, które wykorzystujemy do odpalenia autofauceta.
Można wybrać coiny jakie będą kapały do naszego portfela. Proponuję następujące ustawienia: Payout Boost - Faster, Payout Timer - 10 min. (2x więcej).
Kapie dość mało, ale praktycznie nic nie trzeba robić. Wystarczy nie zamykać okna.



---
freebitcoin
waluta: BTC
typ: faucet, multiply, zakłady, loteria, inwestycja
minimum wypłaty: 30 000 sat

Obrazek

Kranik o bardzo dobrej reputacji. Co prawdza zarobki po wzroście BTC spadły dość znacznie, ale jeszcze się opłaca.
Zarobki z poleconych: 50% z kraniku, 0,4% z zakładów i multiply, oraz 25% z inwestycji. Inwestycja to aktualnie 4,08% rocznie - czyli raczej słabo.
Ostatnio zmieniony piątek, 9 października 2020, 12:55 przez tomant, łącznie zmieniany 44 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprawdzone płacące kraniki

Postautor: tomant » niedziela, 23 czerwca 2019, 13:08

UWAGA - nowy mikroportfel
Po zmianach w Fauceyhubie, który przestał świadczyć usługę mikrowalleta, czas na jego następcę.
Jest bardzo podobny do znanego rozwiązania.
Oto nowy microwallet umożliwiający przyjmowanie wielu mikropłatności:

Obrazek

Dostępne są mikroportfele, kantor, offerwalls, gry i loterie.
Obsługuje już ok 200 stron z faucetami.

Zapraszam do rejestracji


Oraz drugi, umożliwiający nawet bardzo małe wypłaty:

Obrazek

Zapraszam do rejestracji


LISTA (część 2)

Wszystkie kraniki z rodziny moon (od CoinPot) zamknęły, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią możliwość zarabiania. Teraz do końca miesiąca można wypłacać zgromadzone środki z CoinPot. Uczciwe podejście - poinformowanie o tym miesiąc wcześniej i danie dodatkowego miesiąca na wypłaty to spory plus dla ekipy. Szkoda, bo to były faucety działające bardzo długo bez większych wpadek.
Ostatnio zmieniony wtorek, 2 lutego 2021, 22:43 przez tomant, łącznie zmieniany 25 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprawdzone płacące kraniki

Postautor: tomant » sobota, 6 lipca 2019, 17:51

LISTA (część 3)

---
DUALMINE
waluta: BTC, ETH, LTC, BCH, DASH, DOGE, ZEC, MONERO, CRT
typ: kopalnia
minimum wypłaty: różne dla różnych monet

Obrazek

Na start dostajemy darmową moc obliczeniową, jednak jej ilość jast stosunkowo mała. Za promowanie w mediach społecznościowych - praktycznie 1 wpis - otrzymujemy kolejną darmową moc. Aktualnie trwa promocja: za każdą kupioną moc obliczeniową dostajemy ją 6x + dodatkowo airdrop CRT o wartości zakupu (dotyczy inwestycji ponad 25$). Kopalnia działa już ponad 2 lata i nie było z nią żądnych kłopotów.
Zapraszam!



OSTRZEŻENIA
------


ZAMKNIĘTE / NIE PŁACĄ
------
Ostatnio zmieniony czwartek, 27 sierpnia 2020, 15:56 przez tomant, łącznie zmieniany 15 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 38
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprawdzone płacące kraniki

Postautor: dawid1432 » piątek, 18 października 2019, 19:04

SVG Image
Kranik ZEN Przelewa co dzień na podany adres giełdy. token dostępny na binance
Rejestracja tylko email
Za poleconego od 0.002 do 1 zena (losowanie)

Co 20 godzin wchodzimy wklejamy adres zen i przesuwamy suwak po 5 min nasze zeny są w portfelu. Jest to oficjalny kranik zena. Z dnia na dzień dostajemy coraz więcej

Reflinki https://getzen.cash/auth/register?ref=99970

Co 6 dni jest dodatkowe losowanie 3 ikonki zena jak są na niebiesko klikamy w nie i tam losowana jest kwota 0.002. 0.2 i 1 zen

Aktualna cena ZEN 3.27 $
Aktualizacja 4.89 $

Screen z binance

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprawdzone płacące kraniki

Postautor: tomant » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 20:08

Dodałem w pierwszym poście kolejny kranik który kwalifikuje się do łatwych i płacących:

Faucet Crypto
waluta: BTC, BCH, BLK, BTX, DASH, DGB, DOGE, ETC, ETH, KMD, LTC, NBR, RDD, RVN, STRAT, TRX, ZEC
typ: faucet, PTC, offerwall, task
minimum wypłaty: różne dla różnych walut - bardzo niskie - do zrobienia kilka x dziennie do własnego portfela

Obrazek

Bardzo szybko zbiera się coiny, które można zamienić na obojętnie jakie krypto i wypłacić na swoje konto. Fee zależne od danego krypto, ale raczej niskie. Wyklikać minimum wypłaty można kilka razy dziennie - więc można powiedzieć, że minimum jest bardzo niskie. Polecenie daje zarobić 25% zarobków poleconego.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 16 września 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprawdzone płacące kraniki

Postautor: stejtam » piątek, 24 stycznia 2020, 14:34

Polecam stronkę https://~~~~.pl/ Dużo kranów, koparki itp. Wszystko w legit
 ! Wiadomość z: koparki
LINK ZOSTAŁ USUNIĘTY ze względu na to że linki prowadzą do oprogramowania które może być potencjalnie niebezpieczne. Rozdawanie czegoś "za darmo" kojarzy mi się z bardzo poważnym ryzykiem trojanów oraz wycieku danych - w końcu przecież ktoś musi na tym zarobić.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Sprawdzone płacące kraniki

Postautor: Bit-els » piątek, 24 stycznia 2020, 14:50

Lepiej nie akceptować takich wpisów, zwłaszcza od ludzi z 5 postami na forum. Majątku sie na kranikach nie zbije, a można zarazić sprzęt.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprawdzone płacące kraniki

Postautor: tomant » piątek, 6 marca 2020, 10:56

Kraniki związane z CoinPot zostały przeniesione do ostrzeżeń ponieważ strona CoinPot jest już 2 dni niedostępna. Ponieważ już taka sytuacja się wcześniej zdarzała i po czasie wszystko wracało do normy, nie ma potrzeby jak na razie skreślać moonfaucetów. Czas pokaże. W zeszłym tygodniu płatności odbyły się bez przeszkód.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprawdzone płacące kraniki

Postautor: tomant » poniedziałek, 9 marca 2020, 09:16

Wygląda na to że sytuacja w kranikach CoinPot wróciła do normalności. Wracają na listę.
Sytuacja powtarza się co jakiś czas. Pewnie chodzi o masową likwidację bonusu za codzienne logowanie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprawdzone płacące kraniki

Postautor: tomant » środa, 11 marca 2020, 15:16

Do listy dodałem kolejnego klikacza. 2 wypłaty ze strony już za mną - czyli program spełnił warunek by tu się znaleźć.

Publish0x
waluta: tokeny ETH: BAT, Bounty0x, Hydro i DAI Stablecoin
typ: publikacje
minimum wypłaty: równowartość 0,5$

Obrazek

Wymaga bardzo małego zaangażowania. Polega ono na kliknięciu 5 razy dziennie w poszczególne artykuły (nie częściej jednak niż co 10 min). Można też samemu takie artykuły pisać i liczyć że ktoś w nie kliknie/przeczyta. Za czytanie/pisanie otrzymujemy wynagrodzenie w jednym z 4 dostępnych tokenów. Najczęściej jest to BAT. Pozostałe to Bounty0x, Hydro i DAI Stablecoin.

Jak to działa:
1. Rejestrujemy się z linku https://www.publish0x.com
2. Można logować za pomocą maila, facebooka, lub tweetera
3. Po wejściu na stronę główną klikamy jeden z artykułów
4. Na dole artykułu (za tekstem a przed komentarzami) znajduje się pasek do ustawiania ile procentów wynagrodzenia otrzyma autor artykułu a jaka cześć wynagrodzenia trafi do nas. Ustawiamy 80% dla nas i 20% dla autora i klikamy TIP

To wszystko - i tak 5 razy w ciągu dnia.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 25 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprawdzone płacące kraniki

Postautor: sam_nick1 » środa, 25 marca 2020, 01:00

Czy coinpot jeszcze wypłaca? 14.03 zrobiłem zlecenie i do dnia dzisiejszego cisza.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprawdzone płacące kraniki

Postautor: tomant » środa, 25 marca 2020, 01:18

Tak, robię regularne wypłaty tak co mniej więcej tydzień.
Ostatnia wypłata sprzed 2 dni: https://blockchair.com/litecoin/transac ... d36e405cc0
A tu poprzednia sprzed 5 dni: https://blockchair.com/litecoin/transac ... 3ed946a482

Lista jest aktualna - płacą wszystkie.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 25 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprawdzone płacące kraniki

Postautor: sam_nick1 » środa, 25 marca 2020, 10:48

Hmm. Nie wiesz co może być przyczyną u mnie. Czy idzie to jakoś sprawdzić gdzie kasa "utknęła"? 04.03 ostatni przelew mi doszedł na exodusa, później robiłem jeszcze przelew w btc i ostatni jak wyżej pisałem w ltc oba nie doszły. Wczoraj robiłem przelew z free bitcoin i dzisiaj już miałem na exodusie. I jeszcze chciałem się Ciebie zapytać o takie strony: litecoinfree.info, ripplefree.info,dogecoinfree.info... czy korzystasz z nich czy warto tam zbierać, czy są wypłacalne?

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprawdzone płacące kraniki

Postautor: emdecha » środa, 25 marca 2020, 11:12

W podobnym czasie też utknęła mi wypłata. Sprawdziłem na koncie Coinpota, że miałem "Cancelled".
Pewnie miałeś multikonto lub korzystał ktoś z kraników z tego samego IP co twoje.

Ostatnio masowo banowali. Do nich nie pisz, bo nie odpowiadają nigdy.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 25 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprawdzone płacące kraniki

Postautor: sam_nick1 » środa, 25 marca 2020, 11:40

To co mam robić zbierać dalej na coinpocie czy odpuścić wszystko działa mi normalnie tylko kasa nie dochodzi. Bana żadnego nie miałem...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprawdzone płacące kraniki

Postautor: tomant » środa, 25 marca 2020, 11:56

sam_nick1 pisze: środa, 25 marca 2020, 10:48I jeszcze chciałem się Ciebie zapytać o takie strony: litecoinfree.info, ripplefree.info,dogecoinfree.info... czy korzystasz z nich czy warto tam zbierać, czy są wypłacalne?
Generalnie to w żadnym kraniku się nie opłaca w przeliczeniu na czas. Ja już redukuję zaangażowanie do kilku tylko. Wybieram tylko te co płacą "w miarę dobrze" (faucet cryptto, cointiply, adbtc, firefaucet), albo takie co nie wymagają zaangażowania prawie wcale (horizen, publish0x). No i oczywiście te od Coinpota - ja z nimi nie mam żadnych problemów, ale jakby się pojawiły to zrezygnuję.
Co masz zrobić w tej sytuacji, nie wiem. Kilkanaście dni temu były zawiechy ich systemu. może właśnie z tego czasu masz ten problem. Tam co jakiś czas są problemy z działaniem kraników i samej platformy. Podejrzewam, że po to by polikwidować ludziom bonusy za codzienne claimy :).

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 25 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprawdzone płacące kraniki

Postautor: sam_nick1 » środa, 25 marca 2020, 12:21

Spoko. Ja na coinpocie jestem od 2018 i też wcześniej żadnych problemów nie miałem..Wiem że z kraników za wiele nie ma :). oprócz coinpota używam free bitcoin, crypto mining game, fire faucet + te co wrzuciłeś zaczełem ( adbtc, faucet crypto, cointiply, litecoinads,) choć jeszcze z tych kraników ani razu nie wypłacałem bo na swój portfel to duże minimum mają. pozdrawiam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprawdzone płacące kraniki

Postautor: tomant » środa, 25 marca 2020, 12:54

adbtc - zbieram minimum wypłaty do Faucetpay przez 7-8 dni średnio. Z Faucetpaya można od razu wypłacić na swój portfel nawet bardzo małą wartość.
faucetcrypto - robię zazwyczaj 3 wypłaty dziennie - aktualnie wszystko biorę na portfel ZEN - dorzucę do kolejnego postawionego noda.
Reszta to rzeczywiście trochę trzeba zbierać do wypłaty.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 30 marca 2020, 00:53 przez tomant, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 25 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprawdzone płacące kraniki

Postautor: sam_nick1 » środa, 25 marca 2020, 14:07

Ok dzięki za informacje

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Sprawdzone płacące kraniki

Postautor: tomant » środa, 1 kwietnia 2020, 01:02

Od niedawna można zwiększyć mnożnik HORIZEN poprzez używanie kranika za pomocą przeglądarki Brave (+20%), oraz przez prostą weryfikację adresu (+50%).

Wróć do „Faucety, kraniki, gry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość