do usunięcia

Regulamin forum
Pseudo waluty udające kryptowaluty lub z zamkniętym kodem źródłowym oraz inne uznane za SCAM
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 3 kwietnia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

do usunięcia

Postautor: Budzel » niedziela, 22 grudnia 2019, 18:54

Do usunięcia
Ostatnio zmieniony piątek, 14 lutego 2020, 22:12 przez Budzel, łącznie zmieniany 2 razy.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zbiórka Bitcoin

Postautor: stokarz » niedziela, 22 grudnia 2019, 22:59

Wszyscy tu zbieramy bitcoiny i inne krypto. Być może warto byłoby nieco napisać na jaki cel zbierasz?

To tak jakby na ulicy zaczepić człowieka i powiedzieć mu - daj mi pieniądze. Nie powiem ci dlaczego, ale mi je daj.

Być może cel jest rzeczywiście warty pomocy? Ale z takim tekstem nikt nic nie przekaże.

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 3 kwietnia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zbiórka Bitcoin

Postautor: Budzel » niedziela, 22 grudnia 2019, 23:28

Na codzienne życie,żona jest po operacji i nie może zajmować się naszym półtora rocznym synem więc ja się zajmuję,ja nie mogę pracować,czasem ktoś zajmie się synem ale nikt nie będzie z nim siedzieć codziennie,dlatego tylko mogę pozwolić sobie na pracę dorywcza a z tego kokosow nie ma,teraz jeszcze święta i dużo wydatków,dlatego jeśli ktoś by mógł to proszę o chodź małą wpłatę,bardzo nam to ułatwi. Dziękuję i pozdrawiam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zbiórka Bitcoin

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 00:30

@Budzel Z całym szacunkiem ale wyglądasz na jakiegoś żebraka, a nie na gościa co rzeczywiście potrzebuje pomocy, najgorsze, że nas (czytelników) masz w d*pie, pisząc jakieś ogólne zdania, zamiast konkretnie napisać co się dzieje.

e: dodatkowo takie wpisy raczej nie sugerują, że nie masz za co żyć:
Wysłałem priv,potrzebuję kupić btc za 30k i dowód zakupu(fakturę)
Kupię Bitcoin za ok 10tyś zł. Mniejsze ilości również kupię chociaż wolałbym za ok 10tyś zł. Najlepiej Warszawa
Witam. Chętnie kupię od osoby prywatnej trochę Bitcoin'a tak do 8tyś zł mogą być również małe ilości
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 3 kwietnia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zbiórka Bitcoin

Postautor: Budzel » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 00:41

@mudol Bo to nie jest miłe pisać o swoich problemach,jeszcze pół roku temu było wszystko w porządku i cała ta sytuacja zmieniła się radykalnie,skończyły się oszczędności i w d*pie to aktualnie ja jestem.. Nie potrzebuję żeby ktoś się nademną litował tylko żeby mi pomógł,chodz w małym stopniu. Nigdy nikogo nie prosiłem i pomoc ale w aktualnej sytuacji nie mam wyjścia..

Dodano po 1 minucie 45 sekundach:
@mudol A te bitcoiny które chciałem kupić to dla klienta,ja byłem tylko pośrednikiem,więc dużo też z tego nie miałem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zbiórka Bitcoin

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 00:43

@Budzel A miłe jest proszenie o pieniądze nie dając argumentów? Chcesz sobie, żonie i synkowi pomóc czy nie?
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 3 kwietnia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zbiórka Bitcoin

Postautor: Budzel » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 00:51

@mudol Oczywiście że chcę,powiedziałem już w wcześniejszym wpisie że nie mogę przy aktualnej sytuacji pracować normalnie a wydatki są codziennie,jeśli ktoś kto ma dzieci ten wie ile kosztuję utrzymanie dziecka. Ja nikogo nie błagam o pomoc,tylko proszę o to że jeśli ktoś ma ochotę pomóc to żeby przesłał parę groszy.

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 3 kwietnia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zbiórka Bitcoin

Postautor: Budzel » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 15:23

A może ktoś jest w stanie pożyczyć mi trochę btc?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zbiórka Bitcoin

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 18:28

Przeniosłem. właściwie należałoby do tematy trolling, ale takowego nie mamy

Wróć do „SCAMY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości