Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hassejo » piątek, 29 listopada 2019, 23:08

@BitBay - Wsadźcie sobie w dupę Wasze oficjalne wiadomości i napiszcie swojej społeczności (w tym klientom) co Wy odpierdalacie?

Nie zasłaniajcie się też tajemnicą firmy i troską o klienta, ponieważ ludzie opisują te przypadki przed publicznością (i obstawiam że z chęcią was z tej tajemnicy zwolnią) a więc jedyne co macie do ukrycia to Wasze posrane zasady i dziwne gierki. Ten bełkot z oficjalnymi odpowiedziami i prośbami o wiadomość prywatną jak widzicie już na ludzi nie działa.

Z chęcią zobaczę co tym razem wymyślą wasze mądre głowy, które pewnie będą musiały skonsultować swoją bezwartosciowa odpowiedź z prawnikiem.

ŻE-NA-DA

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: krzysztofkrypto » sobota, 30 listopada 2019, 07:35


Zbyszek_gd pisze: O co miałoby na celu takie przeniesienie, jak to motywowali? Trochę nie kumam tego ruchu.
Sytuacja patowa, bo:
- nie poddam sie kolejny raz weryfikacji, właściwie skan dowodu zostal. A w moim przypadku nic sie nie zmienilo.
- nie moge wypłacić pozostalych srodkow, system nie pozwala. Zresztą sa tam grosze, które w mailach nakazałem im sobie zabrac.
- chcąc usunąć konto stan rachunku musi byc na zero, do czego nie moge doprowadzic
- jesli wyślę oswiadczenie z moimi danymi ręcznie podpisane o przeniesieniu moich srodkow na ich rachunki wtedy usunięte zostanie moje konto.

A ja sie uparlem że już zadnych skanow im nie wyślę. Mam dosc ich zagrywek. Znając ich obecną politykę znow po jakims czasie będą chcieli nas weryfikowac. Nie mam ochoty udowadniac za każdym razem ze ja to ja. Zebym obracal tam chociaz dziesiątkami tysiecy, ale nie, ja traktowalem gre na gieldzie bardziej jak zabawę.

Ot, wszystko.

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
-8
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » sobota, 30 listopada 2019, 17:53

Jeszcze wam się nie znudził ten temat w koło od lipca? Poł roku trwa zwiększona weryfikacja, był regulamin - jeżeli komuś nowe warunki po zmianie nie odpowiadały mógł do nich napisać iż nie akceptuje regulaminu.
Cały czas zastanawiam się ile wy macie lat? Czy macie jakiekolwiek pojęcie o działaniu biznesów w polsce

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: krzysztofkrypto » sobota, 30 listopada 2019, 17:58

teamfm pisze:Jeszcze wam się nie znudził ten temat w koło od lipca? Poł roku trwa zwiększona weryfikacja, był regulamin - jeżeli komuś nowe warunki po zmianie nie odpowiadały mógł do nich napisać iż nie akceptuje regulaminu.
Cały czas zastanawiam się ile wy macie lat? Czy macie jakiekolwiek pojęcie o działaniu biznesów w polsce
Taaaa. Mi napisali że nawet nie musialem tego regulaminu akceptować. Cytuje odp z bita "Przechodząc do ostatniej już kwestii, czyli regulaminu, to nie było konieczności akceptowania żadnych zgód. Dalsze korzystanie z naszego Serwisu po dniu 1.11.19 jest równoznaczne z jego akceptacją. " I co ? Nie korzystałem. I nadal lipa. Wiek nie ma tu nic do rzeczy Obrazek



Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » sobota, 30 listopada 2019, 19:28

krzysztofkrypto pisze: sobota, 30 listopada 2019, 07:35- chcąc usunąć konto stan rachunku musi byc na zero, do czego nie moge doprowadzic
A to nie jest czasem łamanie prawa przez grubego kurdupla i przepisów odnośnie RODO?
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 9 marca 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: dalarin » sobota, 30 listopada 2019, 20:02

@BitBay Proszę uprzejmie o opisanie procedury likwidacji niezweryfikowanego konta ze zwrotem środków na nim się znajdujących. Jak można ją zainicjować, jak długo przewiduje się, że będzie trwała, itp.

Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zbyszek_gd » sobota, 30 listopada 2019, 21:18

krzysztofkrypto pisze: sobota, 30 listopada 2019, 07:35 - jesli wyślę oswiadczenie z moimi danymi ręcznie podpisane o przeniesieniu moich srodkow na ich rachunki wtedy usunięte zostanie moje konto.
Tylko tu jest chyba haczyk, usunięte konto nie oznacza usunięcia danych zawartych w weryfikacji.
Prawdopodobnie, chociaż prawnikiem nie jestem, dane będą przechowywane dalej i to zgodnie z wymogami prawa. Byłeś klientem, robiłeś transakcje to BB musi mieć historię i trzymać dane. Okres przechowywania będzie określało jakieś prawo bankowe lub finansowe - na moje wyczucie 5-10 lat to minimum.

Więc jeżeli liczysz na pełne usunięcie Twoich danych z BB, to nie wiem czy tak łatwo się da.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kch33 » poniedziałek, 2 grudnia 2019, 14:01

Kolejny miesiąc i znów to samo... czy wiadomo kiedy wpłaty będą ponownie realizowane ?

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hazi » poniedziałek, 2 grudnia 2019, 18:56

Operator sam zmienił bank ? Czy dostał wypowiedzenie? Mi sie wydaje ze skoncza sie Banki i bedzie po PLN. Podobna sytuacja tylko kiedys gielde obsługiwal bezpośrednio bank. Jakiego byscie nie wzieli operatora to i tak was wygania tak mi sie wydaje. Banki beda wypowiadac umowe to widac po prostu. Walka z wiatrakami. Czas zlotowki jest tykajacy.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 2 grudnia 2019, 19:17 przez hazi, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 29 stycznia 2019
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: icyklop » poniedziałek, 2 grudnia 2019, 19:16

Mogą nowego operatora wziąć... i on może znów wszystkie banki od nowa próbować. Ale pewnie coraz szybciej się będą orientować ;-) no i z czasem bedzie trzeba nowego operatora zalozyc bo starzy poupadają. Polska nie chce aby jakiekolwiek gieldy tu byly i tyle.

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hazi » poniedziałek, 2 grudnia 2019, 19:24

No tak żaden operator nowy nic nie da . Wiadomo chcą wygonić kryptowaluty z Polski. Masz kase przepierdalać inwestujac w np. w WIG20 i grać w lotto.Na które składa 30 mln jeleni nadajac kupon zeby jeden wygrał.

Weteran
Posty: 1538
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ikswodnal » poniedziałek, 2 grudnia 2019, 23:11

hazi pisze: poniedziałek, 2 grudnia 2019, 19:24No tak żaden operator nowy nic nie da . Wiadomo chcą wygonić kryptowaluty z Polski.
Można też zacząć analizować inny wariant. Banki w Polsce szykują się do przejęcia rynku kryptowalut. Zresztą to może być tendencja jeżeli nie światowa to przynajmniej europejska. Ponoć takie dyskusje się już toczą.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » wtorek, 3 grudnia 2019, 13:49

Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie :lol: Bank Spółdzielczy w Skierniewicach już testowaliście? Oni chętnie opiekują się depozytami z giełd krypto :D

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 26 marca 2018
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: r1111 » wtorek, 3 grudnia 2019, 17:08

Bitbay uczciwie napisał, że wpłaty FIAT są już dostępne. Ciekawe, co z wypłatami :idea: ...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 4 grudnia 2019, 10:06

@r1111 Wypłaty również są już dostępne ;)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 5 grudnia 2019, 13:45

Obrazek

Nie mamy wątpliwości, że nasza społeczność ma niezwykłą MOC :!:

Dołączcie do nas i po raz 4 wesprzyjcie razem z nami dzieciaki z Domu Dziecka Tęcza w Katowicach.

W poprzednich zbiórkach wspólnie udało nam się zebrać ponad 40 000 PLN. Wierzymy, że i tym razem nie zawiedziemy dzieciaków i podarujemy im prezenty, o jakich marzą.

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, w którym warto na chwilę się zatrzymać i pomyśleć o tych, którzy najbardziej potrzebują naszego wsparcia. Okażmy nasze serca najmłodszym, aby ich święta były piękniejsze.

Podobnie jak w ubiegłych latach, zbiórka prowadzona jest we wszystkich kryptowalutach i tokenach dostępnych na naszej giełdzie, a po jej zakończeniu zostanie bezprowizyjnie przewalutowana i przeznaczona na prezenty i najpotrzebniejszy sprzęt dla wychowanków Domu Dziecka Tęcza.

⬇⬇⬇
http://bit.ly/Wesprzyj-dzieciaki

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 9 marca 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: dalarin » piątek, 6 grudnia 2019, 22:43

@BitBay Proszę uprzejmie o opisanie procedury likwidacji niezweryfikowanego konta ze zwrotem środków na nim się znajdujących. Jak można ją zainicjować, jak długo przewiduje się, że będzie trwała, itp.

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 8 września 2014
Reputacja: -32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: chmura86 » niedziela, 8 grudnia 2019, 11:13

@Bitbay dlaczego mam na nowo wysyłać swoje dane osobowe do was skoro Kur*a!! moje konto już było zweryfikowane ! JAJA SOBIE Z LUDZI ROBICIE ?? :twisted:

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: krzysztofkrypto » niedziela, 8 grudnia 2019, 15:11

chmura86 pisze:@Bitbay dlaczego mam na nowo wysyłać swoje dane osobowe do was skoro Kur*a!! moje konto już było zweryfikowane ! JAJA SOBIE Z LUDZI ROBICIE ?? :twisted:
Na próżno czekaj odpowiedzi. W skrócie opowiem Ci moją korespondencję z "big-jajem" - Bo taki mają kaprys i liczą na zrozumienie.
Pozdro.

Orator
Posty: 914
Rejestracja: 3 marca 2012
Reputacja: 190
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bult » niedziela, 8 grudnia 2019, 16:25

dalarin pisze: piątek, 6 grudnia 2019, 22:43 @BitBay Proszę uprzejmie o opisanie procedury likwidacji niezweryfikowanego konta ze zwrotem środków na nim się znajdujących. Jak można ją zainicjować, jak długo przewiduje się, że będzie trwała, itp.
Po co wy czekacie tu na odpowiedź. Przecież procedura jest prosta :
1. Kup krypto
2. Przetransferuj na porfel
3. Idź do Bitomatu
4. Wypłać

Szybko, bez ponownej weryfikacji i zbędnej straty czasu.
30 finał WOŚP eSkarbonka - https://eskarbonka.wosp.org.pl/eabwxh

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości